Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1046307 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен misbis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
  • космически дисидент
    • СИЛАТА НА ЧОВЕШКИЯ ДУХ
относно липсващата аура.май само киборгите или клонингите нямаха аури,едно от двете.
Някой да знае повече по въпроса? :(

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Мисля,че и ОПте,нямат аура :-X.Ама може и да греша.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 832
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил

От там рептилските кръвни линии управляващи Земята до днес се наричат „синьокръвните”. Това е главната причина аристократите по света да се наричат хора със синя кръв, а не само заради това, че се женят помежду си и страдат от хемофилия.
Според Стюард Свердлов Рептилите решили да смесят своите гени с гените на човеците от повърхността. Било лесно да създадат умствания модел,тъй-като в човешкия прототип вече е било заложено рептилска генетика,и рептилска честота в област от мозъка на хибридния човек. Популацията в Шумер била избрана за начало.
 
        Абе  да  попитам  нещо!  Извинявам  се  ако  въпроса  ми  ви  се  стори  тъп,  но  не  съм  навътре  в  нещата!  Та  Окнеле  какъв  процент  от  нашите  гени  са  рептилски,  и  може  ли  да  се  установи  това  лабораторно!  Предварително  благодаря! 
       А  какви  са  останалите  гени  маймунски  или  на  някое  друго  животно? 
       Пак  благодаря!   
       
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Някой задавал ли си е въпроса "Кой има полза рептилските истории да са истина"? Айде задайте си го и да видим какво ли ще стане... :)
И каквото и да си говориме за сега НЯМА НИТО ЕДНО 100 ПРОЦЕНТОВО, КАТЕГОРИЧНО, АБСОЛЮТНО, НЕ ПОДЛЕЖАЩО НА СЪМНЕНИЕ  БЕЗКОМПРОМИСНО И НЕДВУСМИСЛЕНО ДОКАЗАТЕЛСТВО ЗА ТЯХНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!  Ами няма... размазани клипчета и т. нат. това не са категорични доказателста, нито пък змийските приказки и тяхното тенденциозно тълкуване. Ако някой твърди обратното просто това е несериозно от негова страна...
Нито пък "моето училище" е нещо.... това ако е аргумент и доказателство здраве му кажи, че по тая логика и аз мога да кажа, че посещавам мое си училище и уча неща в него, които ми изнасат само на мене....е то бива бива не знам да се смея ли да рева ли.... :P

Доста критични и ЛОГИЧНИ въпроси бяха отправени към темата за рептилиите...предледах почти всички страници до тук обаче отговор не им се даде. Бяха игнорирани...ясно защо. А вие всички или повечето от вас "нападахте" също всеки който почне да задава неудобни въпроси.
И аз питам:
"Как така Окнеле те канят по всички телевизии, ясно е чия собственост са те. Те сами ли ще се разобличават?  Или ?  Ето това се запитайте всички вие, които поддържате възгледите за рептилии и т. нат..."????!!!?!?!?!?!??!?????!!!!????
Добре познаваш доста хора казваш от телевизиите.... каква връзка има това? Те сами ли ще се разобличават? Нали телевизиите си имат политика, която спазват...знаеме каква е! Е? Как така те канят по всички телевизии?????? 8)

Защо на други автори им е забранено името за произнасяне? Защо има пълно медиино затълнение към тях не само по телевизии ами и по радия и вестници? Защо?????? Защо техните книги почти никъде ги няма????

Въпроси....Въпроси....Въпроси.........

Ще спомена само за СИНВОЛИЧНАТА ЗМИЯ НА ЮДАЙЗМА, която се споменава и в небезизвестните протоколи.
Ще цитирам и Алеск Джоунс който казва:
"Със всичко съм съгласен с Дайвид Айк само с това не, че елита са некакви гущери".
 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
И въпроса в началото на поста ми не го забравяйте.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 164
Няма разбира се... затова най - добре е лично да се сблъскаш с такъв..очи в очи... за да повярваш... :drinks:

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Божидар светлинните същества, каквото си спомних, че съм аз и си позволявам да наричам "Звездни лъчи" с човешко преживяване имат ПОЛЗА от истината за рептилските истории. Аз съм убеден, че Истината ни прави свободни. Истината за мен е събран пъзел от поличби, факти, теории, информация, доказателства - вътрешни и външни... За мен лично 100 % е Истина присъствието и манипулирането на човешкия род от древността до днес от влечугоподобни същности и същества, друг е въпроса, до колко аз и хиляди души по света успяваме да го докажем и да предизвикаме "приспаните ни братя и сестри от лъчи" да започнат да търсят сами. Първоначално често гневни, за да ни оборят, но главната цел е да започнеш да мислиш и осъзнаваш "Рептилите".

Не знам колко точно си прегледал тук, за да претеглиш личните нападки срещу мен и наистина критични въпроси...

Друг емотикиран въпрос от теб - "Как така Окнеле те канят по всички телевизии, ясно е чия собственост са те. Те сами ли ще се разобличават?  Или ?  Ето това се запитайте всички вие, които поддържате възгледите за рептилии и т. нат..."?!!!?!?!?!?!??!??!!!!?

Как - ами с мерак! И то с много голям мерак с открито лице и име. Телевизиите са собственост на алчни корпорации, в които работят събуждащи се Звездни лъчи...

100 ПРОЦЕНТОВО, КАТЕГОРИЧНО, АБСОЛЮТНО, НЕ ПОДЛЕЖАЩО НА СЪМНЕНИЕ, БЕЗКОМПРОМИСНО И НЕДВУСМИСЛЕНО ДОКАЗАТЕЛСТВО претендирам, че давам и ще давам по мой човешки начин тук и сега с този форум, сайта ми, официалните "Лека Нощ Нещастие", "Добро Утро Щастие" и предстоящата "Добър Ден Всичко". Това е градация(имам аса в ръкава) и "Троянски кон", с който аз или(и) други Звездни лъчи стигаме и до най-големите световни медии(допускащи ни главно, заради висок рейтинг), които са най-големия хипнотизатор, но и най-голям авторитет за приспаното човечество.

Маските на Рептилите падат, 2012 се случва сега, галактическата нощ(Лека Нощ Нещастие) си отива и отстъпва на галактическото щастливо утро(Добро Утро Щастие). Побеждавайки собствените си страхове, тъпи комплекси и демони повдигаш висшите вибрации на тази планета.

Божи-дар най-известните, които дадоха това "съвременно", а не от някакви си, припокриващи се приказки и митове от цялата Земя 100 ПРОЦЕНТОВО, КАТЕГОРИЧНО, АБСОЛЮТНО, НЕ ПОДЛЕЖАЩО НА СЪМНЕНИЕ,  БЕЗКОМПРОМИСНО И НЕДВУСМИСЛЕНО ДОКАЗАТЕЛСТВО за Рептилите са "Преносителите на Истината" - Фил Шнайдер и Едуин Кастело, които заплатиха с живота си и с нещастието на близките си за това.

откъс "Добро Утро Щастие"

Знанието за Битието на старогръцки се нарича Гнозис - езотерично проникновение. Анонимните гностически системи се наричат Офитски. Това, че не са кръстени на някой основал ги велик учител доказва, че са много, много стари... Името е от гръцки -„Змия”. Гностични братства почитат Змията, внушила на Ева и Адам да опитат забранения плод... Гностиците са наричани „хилядоглавата Лернейска хидра”, заради многото си школи с общо убеждение, че човека трябва да придобие знание(гнозис) за всички тайни на битието. Според гнозиса тайната е, че Господ няма власт над нашия свят. Власт над него има Демиургът (Архитекта), създателят му, който е пленил изпадналите в Хората – Божествен-слънчеви лъчи, наричани Спинтери. Техният източник може да унищожи този свят, но не и да го управлява. Но унищожавайки го той би унищожил и тези искри... Според гностическата космогония светът днес е резултат на грешка - лоша случайност с грандиозни последствия. Гностиците спорят дали Демиургът, съвпадащ с Яхве(Бога от Стария Завет) е зъл, или не. Дали е пленил изпадналите Божествено-слънчеви лъчи умишлено, или не. Тази неяснота, както и самата породила я случайност е от изключително разгърнатите властови йерархии в гностическата космогония. Изпадането на Духовните Божествено-слънчеви лъчи в Долния свят се дължи на едно погрешно движение в „многосъставното тяло” на Бога, състоящо се от същински център и множество излъчвания - еманации... „Погрешното движение” става в самата му периферия, в последния Еон(Вечност). Оттам искрите духовна светлина изпадат в Материята, която е на „самото дъно” на властовата йерархия на Демиурга. Той не се занимава пряко с нея, а през една поредица от породени от него Архонти(Управители).

Двете „царства” функционират като огромни магнити или водовъртежи. Така са устроени, че нищо тяхно да не излезе навън. Веднъж попаднали в системата на Демиурга, Спинтерите се оказват част от нея и тя, съобразно самото си изначално устройство, ги завърта в себе си. От друга страна, техният източник ги притегля обратно по силата на същия движещ принцип. А и те се стремят към него. Така двете царства се оказват въвлечени в „неизбежен конфликт”. Гностичните братства заключават, че Демиургът е лош не по причина, а по природа...
В гностическия апокриф Евангелие на Филип, Карпократ учи, че „добро и лошо” не съществуват. Те са само човешки мнения за нещата. Моралните закони били създадени от Архонтите, за да ни държат в робство. Те внушили на човека да конструира реалността в понятията на противоположностите и го държали мотивиран от награди и наказания. По този начин го въртели вечно в цикъла от живот и смърт, възпрепятствайки Божествено-слънчеви лъчи да се освободят и да се слеят отново с Бога. Така че Земята е всъщност планета - затвор и този, когото обикновено хората наричат Бог, е именно Демиургът - върховния Архитект, началник на затвора. Той е Дяволът, Земята е Адът, а хората са всъщност „хипнотизирани Ангели”, намиращи се в състояние на кошмарен транс.
Греховете не съществуват, както не съществуват „добро и лошо” на планетата-затвор Земята. Те са само човешки мнения на манипулирано поведение.

Изход е истински събудилите се хора - съзнаващи, че са духовни същества с човешко преживяване, да не спазват сатанинските заповеди, да не се страхуват от наказание, защото те вече са в Ада. Изход е да освободиш ума си, да се събудиш от съня и вече откриваш огромната си сила. Главен Изход е да проумееш, че идеята за греховете е част от Хипнозата на хората - божествени слънчеви лъчи.
« Последна редакция: Август 26, 2010, 15:01:38 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
mitko виж/осъзнай много отговори в „Историята на звездния старейшина и документите Тера –
Скритата история на планетата Земя" - новата книга на издателство "Паралелна реалност".
« Последна редакция: Август 26, 2010, 14:33:53 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Много неща има в тази книга и то специално свързани с историята на земята и историята на извънземните цивилизации. Е естествено няма как да се опише в толкова малко страници подробно, но е описана основно. Според мене към 80% от тези неща в тази книга са истина. Както и книгите на Еленко има доста истини. :) И гледайте на нещата глобално до колкото  можете, а не как си променят вида или как се хранят и други подобни неща.
« Последна редакция: Август 26, 2010, 15:22:15 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Моля те виж повече по темата в youtube!

ИЗСИПВАНЕТО НА ТОНОВЕ СПЕЦИАЛНИ ВЕЩЕСТВА ОТ САМОЛЕТИ, МОДИФИЦИРА АТМОСФЕРАТА, КАТО Я ПРЕВРЪЩА В СИЛНО ЗАРЕДЕНА ЕЛЕКТРИЧЕСКО-ПРОВОДИМА ПЛАЗМА УПОТРЕБИМА(ПОЛЕЗНА) ЗА ВОЕННИ ПРОЕКТИ. ВЪЗДУХЪТ, КОИТО ДИШАМЕ Е ПРЕПЪЛНЕН С АЗБЕСТО-СИНТЕТИЧНИ ФИБРИ И ТОКСИЧНИ МАТЕРИАЛИ, БАРИЕВИ СОЛИ, АЛУМИНИЙ И РАДИОАКТИВЕН ТОРИЙ. ТЕЗИ МАТЕРИАЛИ ИГРАЯТ РОЛЯТА НА ЕЛЕКРОЛИТИ ЗА ПОВИШАВАНЕТО НА ЕЛЕКТРОПРОВОДИМОСТТА НА ВОЕННИТЕ РАДАРИ И РАДИО ВЪЛНИТЕ .


Попаднах на това в темата и не мога да се стърпя.
Окнеле, тези, които "изсипват" тези неща, със скафандри ли ходят денонощно? Колко простичък въпрос, а предполагам ще остане без отговор, защото отговорът не е за "глупаци", което по окнеленската логика , автоматично го прави излишен. Мога да задам доста такива простички въпроси, доста неудобни наистина, но нямам голям ентусиазъм ( пък може и да ми дойде), защото, май ще са поредните , без адекватен отговор .

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
<a href="http://www.youtube.com/v/yRPV-NlNUdU?fs=1&amp;amp;hl=en_US" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/yRPV-NlNUdU?fs=1&amp;amp;hl=en_US</a>

Гледайте до края!

Пешо Симеонов сега ми го прати и работи върху БГ суб http://peshakoff.ovo.bg/

radon нали нямаше да пишеш повече в тази тема? Същият прост въпрос ми зададе и Гала - отговорил съм и има записи от предаването за ХААРП... И rado n наистина не ми дръж такъв тон и определения по мой адрес - не ми е приятно! Позволи си ги ако можеш да ми говориш така в очите!

P.S. Елита(той няма пълен член с добра ерекция) има своенвременна информация за пръскания и "става и заминава"... Съществува и нещо наречено антидот...
« Последна редакция: Август 26, 2010, 22:50:37 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639

Изход е истински събудилите се хора - съзнаващи, че са духовни същества с човешко преживяване, да не спазват сатанинските заповеди, да не се страхуват от наказание, защото те вече са в Ада. Изход е да освободиш ума си, да се събудиш от съня и вече откриваш огромната си сила. Главен Изход е да проумееш, че идеята за греховете е част от Хипнозата на хората - божествени слънчеви лъчи.

oknele,мойте уважения,но си има грях,има си и добро,и лошо,както,и дуалност.Разбирам,че някои неща няма как да се обяснят с думи,но да твърдим,че дървото го няма-просто,защото е проекция е някак странно.Доскоро и на мен ми се струваше,че е неприемливо да вярваме в някои неща.Но,докато сме в Играта-те са си много истински за нас.Нещо като в "Матрицата"-ако паднеш и се удариш-ще ти се разкървари устата.И какво е всъщност "грехът"?!А и Умът?!И повечето от общоприетите мнения са като хипноза,но още по-тъжното е,че много малко хора се замислят върху някои неща...Но всеки с избора си.:hi:
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Blue|_Star - грях, добро, зло... "В плен" сме на думите и индивидуалното конкретно смислово съдържание, което всеки(или всяка нация...) влага.

За мен тук и сега има конкретно - злонамереност, добронамереност и ЗЛОВРЕДНОСТ - неща произтичащи от свободната воля или липсата на такава или неосъзнаването на такава.

Каквото си прилича се привлича(но с буфер във времето). Може да не си ГЛУПАК, но "толерирането" на такива ги привлича към теб - търпиш(съжаляваш такива мазохисти) глупаци и крастави кучета - ето ти още от тях утре...
« Последна редакция: Август 26, 2010, 23:00:40 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Цитат
oknele,мойте уважения,но си има грях,има си и добро,и лошо,както,и дуалност.
Мисля и аз да отговоря според моето мнение и разбиране.
Всички тези неща където ги изброи реално всеки от нас ги възприема по различен начин. Има и определения, които са ни втълпени на "всички" като добро и лошо. Както и изградени лични такива. Също и дуалноста е илюзионна ако се погледне от една по-висока перспектива. Това кое е добро и кое е лошо може да бъде и един доста силен програмен както и mind control за доста неща. ;)
 
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Отговарял съм и ще ти отговоря за последно Божидар - редакторите на телевизиите и предаванията са мои клиенти, съфорумци(скрити точно като теб зад анимирани аватари и псевдоними)тук в този сайт и хора търсещи истини и хора търсещи сензации.

Би ли изброил кои автори не им се дава да им се спомене името и ти какво направи за да се знае повече за тях? Ако може и без "бе" да пишеш!



http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Божидар и другите стига сте се оплаквали от изтрити постове. На мен са ми трили постове ама досега да съм отворил тема или да съм писал в някоя тема?
Не виждам да ти е трит пост от тази тема днеска!
Преди малко ти се махна последния и предпоследния пост в, които според мене абсолютно грешно обвиняваш, че ти е трит пост.!
oknele мисля, че визира Морнинг Скай.
« Последна редакция: Август 27, 2010, 00:00:55 am от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27