Автор Тема: Едно предаване на Михнева по Канал 3...  (Прочетена 5948 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен PanasonicMobile

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Едно предаване на Михнева по Канал 3...
« -: Септември 22, 2012, 22:41:08 pm »
Привет. Преди време попаднах на едно предаване на Михнева по Канал 3, за блок където се твърдеше че ДС е монтирала някаква техника за радиооблъчване (не с радиация) и хората в района били болни и зле и тн. Някои знае ли нещо повече, може ли да се вярва на това нещо и тн.  :blum2:

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Re: Едно предаване на Михнева по Канал 3...
« Отговор #1 -: Септември 23, 2012, 00:27:28 am »
Да беше си направил труда да ползваш търсачката, щото бая 'преди време' се обсъждаха предаванията на другарката Михнева.
/дали утре да не си сложа ник NokiaMobile6100 и да почна да задавам въпроси, кой е спечелил президентските избори през 2001/

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Едно предаване на Михнева по Канал 3...
« Отговор #2 -: Септември 23, 2012, 13:05:49 pm »
Да беше си направил труда да ползваш търсачката, щото бая 'преди време' се обсъждаха предаванията на другарката Михнева.
/дали утре да не си сложа ник NokiaMobile6100 и да почна да задавам въпроси, кой е спечелил президентските избори през 2001/
Дали да не вземеш да  сложиш малко уважение в глупостта дето я бъркаш с остроумието.
Форума е за общуване ,не за да си сваляме гащите и да се присмивАМЕ ЕДИН НА ДРУГ.
  Понеже мойта глупост не е по малка от твойта ти се извинявам.Искаше ми се да не сме такива злета понякога.

« Последна редакция: Септември 23, 2012, 13:27:31 pm от xнещо »

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Re: Едно предаване на Михнева по Канал 3...
« Отговор #3 -: Септември 23, 2012, 17:51:05 pm »
Добре, нека бъдем позитивни.
Аз използвах търсачката на форума и дори по оскъдните данни които е дала намерих това:
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,14452.msg209633.html#msg209633
/Професор се поболя от незнайно лъчение/
На 08.Септември вечерта по Канал3 в предаването на Маргарита Михнева-"Неудобните"(по-точно в края на предаването) имаше интервю с професора точно по този проблем.


Което най-вероятно е и това за което пита авторката на темата.

И сега нека позитивно да ми отговориш, кое пречеше и тя да извърши този гигантски труд и да не става нужда ние с теб да си разваляме дългогодишното приятелство с нападки в тази тема?  :drinks:

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Едно предаване на Михнева по Канал 3...
« Отговор #4 -: Септември 24, 2012, 04:40:03 am »

И сега нека позитивно да ми отговориш, кое пречеше и тя да извърши този гигантски труд и да не става нужда ние с теб да си разваляме дългогодишното приятелство с нападки в тази тема?  :drinks:


С удоволствие ти казвам че запълваш липсата на труд по въпроса,и разбира се че няма да си разваляме приятелството. :drinks:

Неактивен PanasonicMobile

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re: Едно предаване на Михнева по Канал 3...
« Отговор #5 -: Септември 25, 2012, 10:46:55 am »
10x, незнаех какво да търся в търсачката, не спя в този форум. 10x все пак.

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Re: Едно предаване на Михнева по Канал 3...
« Отговор #6 -: Септември 26, 2012, 00:35:24 am »
И аз предпочитам същества от другия пол за спане /то не че много време остава за сън де/ вместо форуми ;) Нооо... по тази логика и Google е вреден.
Както и да е, важното е да си помагаме и да споделяме,  не всеки се е родил научен.  :yes:
/извинявай ако съм ти прозвучал рязко в предишни постове, аз така си говоря/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27