Автор Тема: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол  (Прочетена 62923 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Веселяк....най-ниският звук,който можеш да възприемеш е 15-16 херца....
А архитектурата на сградите е такава,че  е напълно възможно възникването на повтаряеми спонтанни звуци(ееей как го измислих тва понятие)

Аз не говорех за честотата на звука а за темпото му на всеки 3 секунди се повтаря-0,3 херца.Възможно е  да и от архитектурите на сградите незнам.

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
 ;D Веселяк, най-вероятно е да са се свързали с вълновите честоти на мозъка ти.

Извинявай, не искам да те притеснявам, но знам за какво говоря, защото ги преживявам тези работи всеки ден или по-скоро нощи и вече открих много точно за какво се касае.

Може много лесно да се убедиш и като си направиш една добра равносметка на живота как ти върви и внимателно се вгледаш в събитията и хората около теб, без естествено да изпадаш в паники и параноя, напротив много хладнокръвно и ако откриеш прекалено много съвпадения и странни развития на нещата, може и сам да стигнеш до този извод.
Ако избягваш да ги видиш, с нищо няма да си помогнеш, за да издържиш на напъна, защото те ще стават постепенно все по-напористи и нагли.

Дерзай и да знаеш, че когато знаеш какво търсиш, бързо го намираш, особено ако не се страхуваш.
Няма страшно, всички сме в кюпа, разликата само е, че много не го знаят или не искат да го знаят защото нямат кураж за това.
 :-*
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Относно: Re: Честотни генератори в градовете
« Отговор #107 -: Юни 23, 2008, 21:31:28 pm »
Ся, не се обиждайте ама това с буса е голям смях :) Ще сложи някой такъв генератор в тоя отстрелян бус, като рискува някой скинар или метъл да се напие и да изпотроши буса...Много забавно :) Значи няма да го покрият някъде, да речем на покрива на Шератон, а ще го слагат в тоя бус...
Чакам доказателството от Хоръс :)))


Уф,ако все още никой не е проверил и ако буса все още е там,аз съм навит да го скапя :P Ще го изтърбуша целия и ще видим какво ще изпадне отвътре.И пет-годишна тенекия със сирене да е,пак ще му се намери употреба :)

Въпреки,че темата е доста стара,буса може вече да се е разложил на компоненти.

_tbm_ http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,517.0.html
« Последна редакция: Юни 24, 2008, 11:49:38 am от RedGuy »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Бусът го няма от близо половин година.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Да, махнали са го. Дали заради това, че беше разкрит.  :D 8) :P

Неактивен Rolan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте, хора :)

Мислех да пусна нова тема, но после намерих тази и ми се струва по-подходящо да я съживя.

Бях в САЩ на студентска бригада миналата година и с двама мои приятели посетихме Ню Йорк. Влезнахме в един магазин да пазаруваме и когато тръгнахме към касите започнах да чувам пищящ/жужащ звук, за какъвто се говори и в тази тема. Толкова силно и отчетливо го чувах, че едва не ми стана гадно. Викам на моите приятели "Леле, много гаден звук...", а те ми казват "Какъв звук?". Колкото повече се приближавахме към касите, толкова по-силно го чувах. Викам си наум "Тези хора, касиерите, как издържат на такъв шум". Идва нашият ред на касата - питам касиерката дали чува шума. Тя ме пита в отговор "Какъв шум?". Казвам й пак "Ами шумът". И тя се ухили и вика "Аха" и си помисли, че я майтапя. !?!? .... Направо ужас, бях изненадан колко силно се чуваше при мен и колко николко се чуваше при другите. Год блес америка...

Неактивен stnhristov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Когато бях малък(най- вероятно 8-9 годишен) всяка нощ ми се причуваше следния звук: http://dox.bg/files/dw?a=41b1b8b50d след което моментално заспивах. Естествено по това време не съм знаел кой знае колко и съм приписвал явлението на "Сънчо". След няколкото така наречени срещи със Сънчо му казах мислено да се разкара и оттогава не съм получавал следния звук. Да се е случвало на някой друг, и ако да има ли някакво обяснение. Предполагам, че може да е някакъв вид психотронно оръжие, но като цяло не му се вижда смисъла. Всичко това става в Кършияка, Пловдив.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Би ли споделил как записа звука който си чувал като малък ?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен stnhristov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Би ли споделил как записа звука който си чувал като малък ?

Симулация с Propellerheads Reason. Естествено няма как да е същия звук, просто се доближава  :D .

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27