Автор Тема: Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?  (Прочетена 46292 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #75 -: Декември 16, 2009, 15:15:55 pm »
:hi:
За съжаление ние хората не сме изглежда много интелигентни същества, щом правим едни и същи грешки през поколение  ???

:hi:
За съжаление да!За съжаление,векове наред се надпреварваме да разшифроваме и разбираме,книги които съдържат частична информация,книги които са написани с една единствена цел -да държат хората в страх и подчинение.

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #76 -: Декември 16, 2009, 15:47:45 pm »
 :hi: Мен специално не ме държи в страх и подчинение. Напротив, Исус казва "И като видите тези неща да се случват, повдигнете челата си защото е скоро вашето избавление" Може да звучи извратено но аз желая Второто Пришествие на Исус Христос и не се срамувам от това и ако не беше така щях да се страхувам от милион други неща от които се страхува почти всеки съвременен човек
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #77 -: Декември 16, 2009, 16:09:51 pm »
:hi: Мен специално не ме държи в страх и подчинение. Напротив, Исус казва "И като видите тези неща да се случват, повдигнете челата си защото е скоро вашето избавление" Може да звучи извратено но аз желая Второто Пришествие на Исус Христос и не се срамувам от това и ако не беше така щях да се страхувам от милион други неща от които се страхува почти всеки съвременен човек
Вярвам,че сред хората е живяла светла същност наречена Исус.(както и някои други)Но не вярвам в почти нищо от онова което Му приписват,че е казал..."И като видите тези неща да се случват, повдигнете челата си защото е скоро вашето избавление"Това например ми звучи много примиренчески и пораженческо.Стадото може само да гледа?Така ли?Обречени сте и това е положението?! ??? ???Е как може някой способен на Истинска Божествена Любов към нас,хората да се изгаври по такъв начин.Ние какво сме в крайна сметка?Осма глуха,дето само трябва да си трае и да търпи?Кукли на конци?Опитни зайчета на едно садистично божество?

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #78 -: Декември 16, 2009, 16:29:31 pm »
konstantin2007 не се пали  ;) ние сме марионетки не само на божествата (ако ги има )а и на "силните" на деня.
Ако не се примириш ще те изгонят от работа,ако не се примириш ще бъдеш бит ,ако не се пак примириш .... ще бъдеш убит !
Това е и във физически за съжаление и във духовен план !

Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #79 -: Декември 16, 2009, 17:06:14 pm »
:hi: Пророческото послание продължава с вестите за третия период от развитието на църквата което разглежда периода ІV и V век
. . . .


Благодаря за мнението, не е зле да информирате читателите си че сте съботянин, по почтенно е.
Ето и един въпрос като сте толкова голям специалист.
Защо автора на книгата, за когото се предолага, че е апостол Йоан вижда възкръсналия Христос и Той го информира за това събитие, така все едно Йоан не е лично присъствал както на разпъването така и възкресението?
Soli Deo Gloria!

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за п
« Отговор #80 -: Декември 16, 2009, 17:29:18 pm »
Хора хайде стига вече с тези цитати от библията,религия добре,ама то това започва да става секта по вашите думи.Йоан казал...........,добре но този Йоан няма да ми раководи живота,някой хора толкова се задълбочават че стават смешни без да се обиждате.Библията е наистина свещена книга ама с всеки свой коментар да публикуваш-онзи от библията казал онова този това... ??? ???
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #81 -: Декември 16, 2009, 17:38:20 pm »
hi Отк. 1:13 и всред светилниците видях  Един, Който приличаше на Човешкия Син, облечен в дълга дреха и препасан около гърдите със златен пояс;
Отк. 1:14 а главата и косата Му бяха бели като бяла вълна, като сняг, и очите Му, като огнен пламък;

Най добрия начине да отговоря е с Библията

Мт. 26:63 Но Исус мълчеше. Първосвещеникът му каза: Заклевам Те в живия Бог да ни кажеш: Ти ли си Христос Божият Син?
Мт. 26:64 Исус му каза: Ти рече. Но казвам ви, от сега нататък ще видите Човешкия Син седящ отдясно на силата и идещ на небесните облаци.

Иоан казва че прилича на Христос но има светещи очи и бяла коса.
Old4 ако видиш баща си със светещи очи и бяла коса при положение, че за последно е била черна. Как би се изразил, че това е баща ти или, че прилича на него?

Както виждате ваше Богоизбанничество, вече съм отговорил на този въпрос. А дали съм съботянин? Да член съм на Църквата на Адвентистите от Седмия Ден и ни най малко не се срамувам от това! Не знаех, че трябва да си го лепна на челото, извинете ме и ми простете моето невежество.
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за п
« Отговор #82 -: Декември 16, 2009, 17:40:49 pm »
Хора хайде стига вече с тези цитати от библията,религия добре,ама то това започва да става секта по вашите думи.Йоан казал...........,добре но този Йоан няма да ми раководи живота,някой хора толкова се задълбочават че стават смешни без да се обиждате.Библията е наистина свещена книга ама с всеки свой коментар да публикуваш-онзи от библията казал онова този това... ??? ???
Roswell
Абе лошо няма в това кой какво е казал,пък и темата е такава ;)Лошото е когато хората не разбират,че който и каквото и да е казал,то не значи,че ще стане точно така или пък,че ТРЯБВА да стане.Ние имаме силата да променим реалноста си и това е нещо което трябва да разберем.Наместо да чакаме някакъв страшен съд и възкресение,по-добре да видим какво можем да направим за да променим ситуацията.

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #83 -: Декември 16, 2009, 17:42:07 pm »
 
Хора хайде стига вече с тези цитати от библията,религия добре,ама то това започва да става секта по вашите думи.Йоан казал...........,добре но този Йоан няма да ми раководи живота,някой хора толкова се задълбочават че стават смешни без да се обиждате.Библията е наистина свещена книга ама с всеки свой коментар да публикуваш-онзи от библията казал онова този това... ??? ???
Roswell

 :hi: Добре аз ще спра а вие бихте ли казали какво ви казаха ония от Розуел за края на времето
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #84 -: Декември 16, 2009, 17:43:47 pm »
добре е разбирам да го дадеш като пример ама във всяка своя публикация независимо къде(технологии,извънземен разум)да ми даваш цитати от библията онзи казал това този това.....смешно става,все едно да си нямаш собствено мнение а само да цетираш от библията смешно е някакси ;D ???
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за п
« Отговор #85 -: Декември 16, 2009, 17:45:18 pm »
Хора хайде стига вече с тези цитати от библията,религия добре,ама то това започва да става секта по вашите думи.Йоан казал...........,добре но този Йоан няма да ми раководи живота,някой хора толкова се задълбочават че стават смешни без да се обиждате.Библията е наистина свещена книга ама с всеки свой коментар да публикуваш-онзи от библията казал онова този това... ??? ???
Roswell

 :hi: Добре аз ще спра а вие бихте ли казали какво ви казаха ония от Розуел за края на времето
Въпроса не разбирам какво искаш да кажеш  :unknown:
Roswell
« Последна редакция: Декември 16, 2009, 17:48:49 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #86 -: Декември 16, 2009, 17:46:26 pm »
Абе лошо няма в това кой какво е казал,пък и темата е такава ;)Лошото е когато хората не разбират,че който и каквото и да е казал,то не значи,че ще стане точно така или пък,че ТРЯБВА да стане.Ние имаме силата да променим реалноста си и това е нещо което трябва да разберем.Наместо да чакаме някакъв страшен съд и възкресение,по-добре да видим какво можем да направим за да променим ситуацията.

 :hi: Е, точно за това ги пиша тези неща, та дано някой да пожелае да промени ситуацията, поне за себе си!
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за п
« Отговор #87 -: Декември 16, 2009, 17:48:26 pm »
разбирам те,прав си,но някои просто и единствено цитират библията все едно нямат собствено мнение във всяка тема (Технологии,извънземен разум,ФЪН),това ме дразни
Roswell
« Последна редакция: Декември 16, 2009, 17:49:50 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #88 -: Декември 16, 2009, 17:49:37 pm »
 :hi: Щом ви дразни Библията като авторитет може би имате предвид нещо по-добро, моля ви, да споделите.
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за п
« Отговор #89 -: Декември 16, 2009, 17:53:59 pm »
оф..изглежда не ме разбирате...Не е Библията което ме дразни а хората които само и единствено повтарят от нея без да казват собственото си мнение по въпроса все едно да научиш стихотворение и цял ден на всеки въпрос да отговаряш както е казано в стихотворението.....като кон с капаци...дано да ме разберете незнам как да го обесня за да ме разберете ???
Roswell
« Последна редакция: Декември 16, 2009, 17:55:02 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27