Автор Тема: Чипове  (Прочетена 75314 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Чипове
« Отговор #150 -: Декември 29, 2013, 04:53:48 am »
В едно такова общество как си представяте, че ще стане? Ще ги направят задължителни и цяла Европа ще е ок? Ще бъдат въведени, но не и задължителни. Става въпрос за една общност, която лежи върху група от закони, по-висши от конституционните закони на всяка членка, и които са опазвани от отделна институция. Освен това от формата, под която са написани, тези закони не позволяват крайна свободна интерпретация от въпросната институция и магистратите, които я представляват.
Знаем за какви общности говориш, в голяма степен благодарение на форума. Е какво-общността на другите е огромна. Но още не е общност, за съжаление.
Нещата и процесите, обаче, се развиват.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Чипове
« Отговор #151 -: Декември 29, 2013, 04:58:20 am »
Малцинство, но добре въоръжено (в буквален и преносен).
Докато повечето от вас са виждали брадва единствено на картинка и идея нямат как се борави със сечиво (в пряк и преносен).

Та кое се е променило?
Променило се е-.не със меч, със слово се е променило.
Семето е посято, благодарение на желанието да се просветиш, да намериш отговорите. На зрънцето му трябва време, дано почвата да е била подходяща.
И в Книгата на книгите е казано  подобно- има притчи за зърното, плявата, почвата, нечия градина.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Чипове
« Отговор #152 -: Декември 29, 2013, 05:23:34 am »
Я да видим...!
Дали пък Монсато не са се погрижили за семенцата, а кемтрейлс за почвата?
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Чипове
« Отговор #153 -: Декември 29, 2013, 15:05:18 pm »
Я да видим...!
Дали пък Монсато не са се погрижили за семенцата, а кемтрейлс за почвата?
В подписа ти е онова страхотно нещо на Аполинер. Нали ще станем пеперуди?!?В Акаша има варианти-всякакви. Реализират ги хората.
Планетата е ....най-общо казано много повече от нас. Прихванала е паразити/хора/. Тя има сили да се изцели, стига да не пречим.
Звучи ми като предрешено страшното бъдеще, то е живо и динамично се променя. Зависи и от нас. Само ТОВА казвам.

Не мислиш ли, че като се пусне една идея за сондиране на реакцията на примирените гои и те отговорят точно със страх и пасивна готовност...победили са ни предварително чрез страха, още преди да са изготвени чипове?
« Последна редакция: Декември 29, 2013, 15:14:03 pm от ranilota »

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Чипове
« Отговор #154 -: Декември 29, 2013, 17:20:23 pm »
Я да видим...!
Дали пък Монсато не са се погрижили за семенцата, а кемтрейлс за почвата?
За семенцата вътре в нас говорех.

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Чипове
« Отговор #155 -: Декември 29, 2013, 18:56:23 pm »
Не мислиш ли, че като се пусне една идея за сондиране на реакцията на примирените гои и те отговорят точно със страх и пасивна готовност...победили са ни предварително чрез страха, още преди да са изготвени чипове?

Много точно, според мен страхът е една излюзия която ни пречи. Когато не се страхуваме не премахваме опасността, но и ставаме много по-обективни и способни да направим нещо.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Чипове
« Отговор #156 -: Декември 29, 2013, 22:28:19 pm »
Има ли изобщо начин да променим нещо във фермата за бройлери?

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Чипове
« Отговор #157 -: Декември 30, 2013, 02:35:49 am »
За семенцата вътре в нас говорех.

А аз за плодовете, като не веднъж подсказах да не възприемате думите ми буквално.

Има шанс за промяна. Разградете фермите и освободете животните и птиците...

Или поне се постарайте, да бъдете висококачествен източник на енергия за онези, които се изхранват с вас.
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Чипове
« Отговор #158 -: Декември 31, 2013, 08:30:30 am »
Е, ама не е честно :)
Благодарение на редакцията, едва сега забелязах закачката с подписа ми...
Та този Аполинер е кръгъл идиот!
Вярно е, там, в подписа, е онова нещо СТРАХ ОТ (което имам), НО когато ТОЙ ме бутна аз пАДнах, та се пребих...

Какво толкова драматизирате - не чипирате ли и кастрирате най-добрите си приятели? Нека ви служат за пример - достойно, като кучета, приемат съдбата си...
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Чипове
« Отговор #159 -: Декември 31, 2013, 08:57:24 am »
Е, ама не е честно :)
Благодарение на редакцията, едва сега забелязах закачката с подписа ми...
Та този Аполинер е кръгъл идиот!
Вярно е, там, в подписа, е онова нещо СТРАХ ОТ (което имам), НО когато ТОЙ ме бутна аз пАДнах, та се пребих...

Какво толкова драматизирате - не чипирате ли и кастрирате най-добрите си приятели? Нека ви служат за пример - достойно, като кучета, приемат съдбата си...
Не ги чипирам аз, нито ти, но с нашето мълчаливо съгласие...така е. Искрено се надявам и моля чрез осъзнаване на повече хора, светът да се промени близките 20 години. Не знам какво конкретно може да се направи. ЗНАМ обаче/ с интуицията, идваща от сърцето/,  че ще дойде по-човешко време, но кога и как....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27