Автор Тема: Нещо забавно - Я хвърлете по едно око  (Прочетена 666027 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
« Последна редакция: Януари 13, 2012, 00:35:55 am от monk »

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1921 -: Януари 12, 2012, 23:17:08 pm »
 :drinks:


TRUE OR DEATH

Неактивен Rado

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
    • Infernal Works
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1922 -: Януари 13, 2012, 07:09:19 am »
...Infernal Works...

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1923 -: Януари 15, 2012, 13:32:00 pm »
Не е забавно, но "хвърлете по едно око".

Преди:

Сега:

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1924 -: Януари 15, 2012, 14:57:32 pm »
Гален - това беше много тъпо.

Героиня от филм за Джеймс Бонд:
http://en.wikipedia.org/wiki/Pussy_Galore
« Последна редакция: Януари 15, 2012, 15:02:10 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1925 -: Януари 15, 2012, 16:32:43 pm »
Ангели извират - една песен за илюминати демони и т.н - http://www.vbox7.com/play:4d4e1c1d  ;D

:yahoo: :dance2:  :rofl: Фен съм!
Тва кърти мивки! ;D

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1926 -: Януари 15, 2012, 18:03:49 pm »

Гален - това беше много тъпо.


Е, хайде... :)
Чак пък "много тъпо". ;)

Показва как лукса пада в канала за скраб...

Жалко за жертвите.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1927 -: Януари 16, 2012, 01:52:25 am »
Луд конспиратор ;D
<a href="http://www.youtube.com/v/PWFXEn-4BBM" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/PWFXEn-4BBM</a>
Keep 'em occupied!

Неактивен NSX

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1928 -: Януари 16, 2012, 19:11:45 pm »
Earth. A biosphere. A complex, subtly balanced life support system.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1929 -: Януари 16, 2012, 19:24:37 pm »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1930 -: Януари 16, 2012, 22:19:29 pm »
Понеже тука има много руско говорящи, предоставям една специЯлна технология за изпълнения на желания ;D ;D ;D

http://www.success-psychology.ru/
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1931 -: Януари 18, 2012, 12:07:44 pm »
От сайта на IBM:

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1932 -: Януари 20, 2012, 20:31:18 pm »
Обява в сайт за запознанства


 25-годишна девойка, която твърди, че е интелигентна, изискана и изключително красивa … пуска в елитен сайт за запознанства следния въпрос:

Къде бъркам? Търся да се омъжа за човек, който печели най-малко половин милион на година. Знам как звучи това, но имайте предвид, че да печелиш милион на година означава да си средна класа в Ню Йорк. Така че изобщо не мисля, че се целя прекалено високо.

Познавам една жена от групата ми по йога, която е женена за банкер в инвестиционна банка и живее в Трибека /друг скъп квартал/, а тя дори не е толкова хубава, колкото мене, нито е особено умна. Какво прави тя и какво да направя аз, за да стигна нейното ниво? Ще ми дадете ли някакви съвети? Моля, задръжте си обидите – аз честно и почтено питам.

Повечето жени мислят по същия начин, но го крият, а аз поне си казвам кое как е. Нямаше да търся такъв тип мъже, ако не смятах, че съм повече от достойна за тях – като външен вид, култура, любов и умения в домакинството.

***************************************

Следва отговорът стил Freakonomics на брокер от Ню Йорк, който отговарял на условията й:
Прочетох поста ти с голям интерес и сериозно се замислих над твоята дилема. Не ти губя времето, защото се класирам според твоите критерии: печеля над 500 хиляди годишно. Но така, както ги виждам нещата, ти ми предлагаш, чисто и просто, една много скапана сделка.

Ето защо: ако махнем всичките глупости, дето си ги наговорила, това, което предлагаш, е проста размяна – ти предлагаш своите прелести срещу моите пари. Просто и ясно. Обаче има още едно съществено нещо – твоята красота ще намалява с времето, докато парите ми – не. Всъщност даже, много е вероятно аз да печеля все повече през следващите години, но е абсолютно сигурно, че ти по-хубава няма да станеш.

Така че, икономически погледнато, ти си амортизиращ се актив, докато аз съм актив с увеличаваща се стойност. И не само че ще се амортизираш, ами амортизацията ти ще се покачва всяка година. Ти си на 25 и вероятно ще останеш доста секси в следващите 5 години, но все по-малко секси всяка следваща година. После красотата ти ще започне да избледнява и на 35 вероятно няма да ставаш за нищо

Така че, ако си говорим по брокерски, не е изгодно да те купя за дълго /което ти всъщност предлагаш/, а по-скоро да те ползвам за кратко и да те продам бързо. Ако смяташ, че говоря грубо, ще ти кажа следното – ако моите пари изчезнат, същото ще направиш и ти, така че и аз трябва да имам някакъв вариант, когато красотата ти се изпари. Просто е: както ти поставяш условията – има смисъл да си ми само любовница, а не и жена.

Отделно от това, в началото на моята кариера научих много за ефективността на пазара. Затова се чудя защо момиче като теб – интелигентна, стилна и изключително красива – не е успяла да си намери-чичко паричко досега? Трудно ми е да повярвам, че, ако си толкова готина, колкото казваш, мъжът с 500-те хиляди на година все още не те е намерил, пък ако ще и само за да те пробва?! Надявам се, че съм ти помогнал. А, ако размислиш и започнеш да се даваш на лизинг – обади се.
http://stoineff.blog.bg/lifestyle/2012/01/20/obiava-v-sait-za-zapoznanstva.886182
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1933 -: Януари 20, 2012, 21:46:20 pm »
Обява в сайт за запознанства
Повечето жени мислят по същия начин, но го крият, а аз поне си казвам кое как е. Нямаше да търся такъв тип мъже, ако не смятах, че съм повече от достойна за тях – като външен вид, култура, любов и умения в домакинството.
Таз ще ме извинява, ама не може да ми говори от името на всички жени. Да си говори от нейно име. И с каква съвест я сложи думата "любов" като явно не знае какво значи.
Виж отговора ме изкефи тотално  :lol:
Направо и натри носа

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1934 -: Януари 22, 2012, 14:00:17 pm »
След образователните реформи на тоя тулуп СерГей Игнатов (виден масон).



За съжаление е много вярно и не е никак забавно. Това е унищожаване на интелектуалното бъдеще на България. Съвсем целенасочено и преднамерено затъпяване на децата.
« Последна редакция: Януари 22, 2012, 14:01:57 pm от sunin »
TRUE OR DEATH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27