Автор Тема: Бивш министър иска разкриване на НЛО технологиите!  (Прочетена 21588 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Без да съм експерт по темата, ще вметна, че дори и със сътрудничество пак може и да не става.

Спомнете си "Завръщане в бъдещето I"


Като се върна 50г в миналото, свърши му горивото и искаше да се върне, на човека му трябваше само малко уран, или пък 1.41 гигавата ток ...

Нищо работа, ама откъде да се намери.
Може на извънземната технологигия да и трябват само 1000000 гигавата, или пък някой непознат изкуствено създаден хим елемент. Има ли ги, ще направи чудеса, ще се задвижи машинарията, но няма ли ги, си остава купчина желязо.

А бтв, колко космически пилоти познават добре всяка част на кораба и как да се направи?
Нека предположим следното - съвременни космонавти кацат със совалката си при стадо пещерни хора.
Колко от тях ще могат да конструират компютър, по новата не знам колко микронна технология? А кой от пещерните хора ще е натоварен със задачата да конструира харддиска ?
Може ли един космонавт да даде чертежите и да обясни как се прави микровълнова фурна, или пък ДВД?

Определено за да се конструира нещо сложно е нужна цяла верига от производствени линии и отрасли. Дори добива на ракетно гориво не е проста работа.

Наистина могат да предадат на пещерните хора нещо елементарно, като как да си запалят огън, или как да си варят ракия, но едва ли нещо съществено от конструкцията на кораба може да се предаде.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Точно затова хора и извънземни (клас учени) работят заедно :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Сравнението с пещерните хора не е правилно защото нашата цивилизация е на ниво при което може да лети в космоса така че не е коректно да се прави някакъв паралел с "хора" които са по-близки до животните.Според мен просто трябва да има някакво базово ниво - а то е налично. Колкото до самата технология на космическо придвижване  - първо начините могат да са стотици като за всеки да има различна степен на сложност на изработката.Да - това може да включва и хим. елементи които не се намират на Земята, но не пречи да се внасят.Пак опираме до предположения, но лично мое мнение е че за всички "пречки" които се сетите е по-вероятно да има решение отколкото да няма  ;)

Неактивен lordor

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
 Не знам дали ракетното гориво е толкова ефикастно за използване ,защото смятам ,че бъдещето е на водородното гориво. Извънземните използват вода ,като я разбиват на кислород и водород . На хората им се дават трохички ,но истината е ,че около нас гъмжи от извънземни , но не ни се показват ,защото може да стане паника. А технологиите съществуват ,въпроса е как да достигнем до такива???

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Цитат
Проблема с ривърс инжинеринга обаче е КОЛОСАЛЕН

Така описания от теб колосален проблем се базира на предположения  ;) Ако променим предположенията съвсем леко в друга насока проблема изчезва почти напълно.Та доколкото разбирам ти казваш че проблема идва от това че идват някакви извънземни от някъде - земляните се домогват до техен апарат но съвсем естествено не могат да го подкарат ? Ама какво става ако има контакт и договорености ? Дори да са на база изнудване?  ;) Тогава трябва само модифициране и изграждане на съвместимост.

Това винаги ми е звучало невероятно(не казвам невъзможно)
Купър и Сие твърдят че имало сътрудничество от 50те...

Ако наистина беше така за 50 години щяха да са изкарали 10тина елиъни на показ,а не само приказки:за 50 години само лаф моабет,и нищо съшествено

Купър нали твърдеше че ИМАЛ(дори пказа некво кубче) някаква тяхна джаджа?На клипчетата от 92ра само ги показа и ги покри,с което си навлече гнева на всички уфолози(визирам клипчетата от тубето които съм гледал)

Още нещо;те нямат никаква причина да ни помагат,напротив:всеки що годе интелигентен елиън НЕ БИ помагал на човека в този му етап на развитие,имайки в пред вид историята ни
И действията им го доказват:стремят се да ни избягват до колкото могат,напълно нормална политика на ненамеса

какво точно правят тук само те си знаят

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Това:

Ако наистина беше така за 50 години щяха да са изкарали 10тина елиъни на показ,а не само приказки:за 50 години само лаф моабет,и нищо съшествено

и това:

Още нещо;те нямат никаква причина да ни помагат,напротив:всеки що годе интелигентен елиън НЕ БИ помагал на човека в този му етап на развитие,имайки в пред вид историята ни

са признаци на невероятно огранчено мислене излизащо основно от лична перспектива, без каквото и да е замисляне над по-общия план. Няма как да наместиш парчетата, ако продължаваш да прекарваш нещата през: "те нямат причина", или "що не се показаха дося". Има толкова милиарди фактори, които могат да се вземат предвид, които дори не можеш да разбереш и то при наличие на фантазия. Както с всичко друго. Добър пример е една сцена от филма "Странния случай с Бенджамин Бътън". Ако не си го гледал, го гледай. Говоря за сцената, в която показаха колко десетки неща е трябвало да се случат по ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕН начин, за да мине онази кола и да блъсне Кейт Бланшет и ако само едно нещо се беше случило по различен начин - тя щеше да е жива и здрава.
Просто отвори съзнанието си малко. Правиш една и съща грешка няколко пъти. Ако помниш, първо си бил абсолютен скептик неспособен да повярва в каквото и да е подобно. После го видя с очите си на 3 м. пред теб и започна да вярваш в тези неща. Сега пак не допускаш някои възможности, защото според теб "това не може да бъде". Т.е. пак същото като преди, но на различно ниво - принципа се запазва. Което трябва да ти говори нещо за теб самия. Не казвам да се вярва на всяка измислена статийка в нета или другата крайност - "врявам че е така - не ми трябват аргументи", а да не се забиваш в една от двете позиции и да си отворен към идеи. Да отричаш нещо с лека ръка е високомерие, което така или иначе всички проявяваме често под една или друга форма :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Цитат
Още нещо;те нямат никаква причина да ни помагат,напротив:всеки що годе интелигентен елиън НЕ БИ помагал на човека в този му етап на развитие,имайки в пред вид историята ни
И действията им го доказват:стремят се да ни избягват до колкото могат,напълно нормална политика на ненамеса

какво точно правят тук само те си знаят

Към всички аргументи казани от H. искам да добавя и това че отново за да кажеш това ти "предполагаш" че ние сме нещо отделно като раса - развили сме се от некви амеби и след милиарди години еволюция сме станали това което сме а от някъде си идват някакви  си други дето нямат нищо общо с нас. А какво става ако имат нещо общо и тогава идват всички тези милиарди други причини, конфигураци и схеми в които сме заплетени ?

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Мислех, че темата е за катастрофирали извънземни кораби, и тук таме оцелели астронавти.
Както и за ривърс енджинееринг от тия кораби.

Съвместната работа на хора с извънземни учени е съвсем друга работа. Също така не се знае има ли ги или ги няма. Дайте да не омесваме нещата.

Когато не вярваш в нещо, не е признак на ограничено мислене.
Разбира се, споделям мисълта, че трябва човек да е с отворено мислене и да допуща промени. Но това важи и в 2 те посоки.

Идеята ми с пещерните хора беше, че в един кораб има вкарани хиляди технологии, доста от които може да са плод на доста сложна технологична линия на производство.
Именно признак на ограничено мислене би било, да се смята че само узнавайки технологията, ще може да се прилага, от очевидно по-изостанала технологически цивилизация.

Навремето при покоряването на дивия запад, белите са имали джобни часовници. технологията им е ясна - една купчина зъбни колела, една пружина, и 2 стрелки, които се въртят. Но дали индианците ще могат лесно да конструират собствени часовници.
А дали индианците ще могат да произвеждат патрони с барут? А Стъкла?
А уж на пръв поглед цивилизациите на белите и на индианците не са чак толкова различни. И 2те са от хомо сапиенс, и 2 те са на една и съща планета. Само дето едната е напреднала малко по-бързо. Със 100години да кажем.

Нямах намерения да сравнявам днешните хора с животните. А имах намерение да покажа принципа - за да се произведе нещо е необходима сложна производствена линия.
Огледайте си къщата - компютъра, харддиска, телевизора, дрехите. Тия работи са произвеждани в цял свят. Необходими са били 100 ици най-различни фабрики, които са се подобрявали с години, докато стигнат сегашното си ниво.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Аз съм ижненер и боравя само с факти или ДОБРЕ подплатени истории

Кои са фактите:хилядите разкази на случайни хора,фотоси,документирани инциденти от пилоти,военни и обикновени граждани за срещи от 3те вида
Дори 10..да не кажа 2% да са истински е достатъчно да се приеме това за събитие,все пак говорим за едва ли не милиони докладвани такива инциденти

Купър апропо говореше 1 час как видите ли и руснаците имали подземни бази,съответните контакти и тнт и тнт
Само дето,след падането на Желязната завеса 99,99% от руските тайни излезоха на яве,за Втората световна,за укриването на останките на Хитлер и всички военни документи с грф секретно,вкл и тези за НЛО,които са САМО И ЕДИНСТВЕНО НАБЛЮДЕНИЯ

или според вас хамериканците са им ги купили ? 8) бла бла бла Огромната конспирация?
Къде са руските НЛО апарати питам аз?
Къде са многобройните бази за които говори така усърдно Купър?
Че руснаците се разпродадоха след 1990та,как едно матрялче или сплав не излезе на яве?(говоря за невероятните такива споменавани от фантасмагориците)
А дори схемите на руския НОРАД лъснаха в нета преди време

Логиката подсказва че не може да лъсне нещо което го няма

при стотици хиляди занимаващи се с тематиката,да не каха милиони хора по света как един не се докопа но неоспорим факт?
Да,има почти неоспорими:фотоси на летящи апарати,които така или иначе ги има
И нищо друго

Защо Купър не даде :кубчето: за щателен анализ на приятелите си уфолози?
Логическия отговор е:еми защото не е ориджинално такова
няма логика в това години да се опитваш да убедиш хората в нещо и когато разполагаш със веществено доказателство ти да го прикриеш,освен ако не си чисто и просто шарлатанин,превърнал хобито си в начин на препитание

Човешката фантазия е уникално нещо,но според мен именно 90%(поне от всички инциденти,случаи,отвличания и тнт са именно нейно дело
Тук не става дума за филми,истории или освободено мислене,а за факти


Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Цитат
Още нещо;те нямат никаква причина да ни помагат,напротив:всеки що годе интелигентен елиън НЕ БИ помагал на човека в този му етап на развитие,имайки в пред вид историята ни
И действията им го доказват:стремят се да ни избягват до колкото могат,напълно нормална политика на ненамеса

какво точно правят тук само те си знаят

Към всички аргументи казани от H. искам да добавя и това че отново за да кажеш това ти "предполагаш" че ние сме нещо отделно като раса - развили сме се от некви амеби и след милиарди години еволюция сме станали това което сме а от някъде си идват някакви  си други дето нямат нищо общо с нас. А какво става ако имат нещо общо и тогава идват всички тези милиарди други причини, конфигураци и схеми в които сме заплетени ?

Еми,от това което се учи в университетите,Дарвиновата теория,археологията,палеонтологията и тнт и тнт е така:от амебатаТия австралопитеци,Хомо Еректус,Неандерталеца и тнт сигур извънземните са ги заровили за по голяма достоверност ? 8)
А стадиите на ембрионално развитие?
А еднаквата ни ДНК структура?

Сега,ако се вярва на сивите кратунести индивиди,на Кулиър и теорията за тиранозаврите не 150 мили под Земята:
те твърдят че сме донесени тук
Един вид:
Видите ли,ние сме Боговете,ние ви създадохме...

Купър апропо твърди същото за сивите и техните по бели събратя:те казали на хамериканците че ние сме тяхно произвеение
 
не сте ли се замисляли те точно това искат ние да мислим за тях?

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Аз съм ижненер и боравя само с факти или ДОБРЕ подплатени истории
Какъв инженер си? :)

Кои са фактите:хилядите разкази на случайни хора,фотоси,документирани инциденти от пилоти,военни и обикновени граждани за срещи от 3те вида
Дори 10..да не кажа 2% да са истински е достатъчно да се приеме това за събитие,все пак говорим за едва ли не милиони докладвани такива инциденти
http://www.xnetbg.com/new/content/view/43/97/

На ти я и конференцията http://video.google.com/videoplay?docid=-1166743665260900218
надяваме се не си от тези, които хабер си нямат от английска реч ;)

Купър апропо говореше 1 час как видите ли и руснаците имали подземни бази,съответните контакти и тнт и тнт
Само дето,след падането на Желязната завеса 99,99% от руските тайни излезоха на яве
;D ;D ;D ;D ;D ;D


за Втората световна,за укриването на останките на Хитлер и всички военни документи с грф секретно,вкл и тези за НЛО,които са САМО И ЕДИНСТВЕНО НАБЛЮДЕНИЯ
Да не ти дам един немски документален филм, в който учени от Руската Академия на Науките говорят за НЛО и немските летящи дискове :P  А Deutsch разбираш ли laugh


Къде са руските НЛО апарати питам аз?
Къде са многобройните бази за които говори така усърдно Купър?
Сибир под ръководството на Сахаров :)  Говорим за съветския период, за сега нз кой води операциите.


Че руснаците се разпродадоха след 1990та,как едно матрялче или сплав не излезе на яве?(говоря за невероятните такива споменавани от фантасмагориците)
А дори схемите на руския НОРАД лъснаха в нета преди време

Логиката подсказва че не може да лъсне нещо което го няма
Друг е въпроса какво гледаш, къде гледаш и КОЛКО гледаш ;)  И това ми било инженер ;D


Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
конференцията от тоя линк, дето си постнал е се е състояла преди 8 години.

За това време какво допълнително са разкрили, освен приказки?

Има ли нещо нагледно за момента - някое снимано извънземно, ако може с видео, някоя извънземна технология? Нещо, което да е повече от предположения и приказки ?

Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
конференцията от тоя линк, дето си постнал е се е състояла преди 8 години.

За това време какво допълнително са разкрили, освен приказки?

Има ли нещо нагледно за момента - някое снимано извънземно, ако може с видео, някоя извънземна технология? Нещо, което да е повече от предположения и приказки ?


Ти какво очакваш? Цялостно разкритие ли? Цялата картина да получиш на готово? Ми нали така всичко ще лъсне пред очите на света. Никой не би позволил такова изобличаване на елита сега. Наличната информация, която имаме до момента, е напълно достатъчна за един мислещ човек. Ама явно за теб всичко що става зад гърба ти, което не можеш да видиш, не съществува. Мързи те да редиш пъзела и затова като стадото последен ще научиш от къде изгрява Слънцето.

Има достатъчно фрагменти и освободена информация, която чака да бъде анализирана и систематизирана къс по къс. Изглежда не си достатъчно надъхан да откриеш отговора по този начин сам за себе си. Това се отнася и за господина инженер, който вместо да използва наличните данни, за да направи някой друг опит като този потребител тук, заслужаващ уважението на всички, сам си слага капаците пред очите.

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Само да попитам, че не съм чел цялата тема... за Бил Купър ли става на въпрос? Че засякох името Купър...
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Цитат
Друг е въпроса какво гледаш, къде гледаш и КОЛКО гледаш   И това ми било инженер

Ако прослежиш хронологията на постовете ми по темата ще видиш че аз съм спазвал конктериката на материала,без да говоря фантасмагории

А за това кой какъв инженер е говори метода ми на първия хармоник,предложен от мен 1998ма,и утвърден като ОСНОВЕН такъв при проектирането и изчислението на резонансни инвертори с капацитивна разстройка ,както и комплексно ресонансния метод за изчисляване на пренебрежимо малки капацитети при свръхвисоки честоти
Справка:Реаснансни инвертори:Автори Академик Табаков и моя милост с.т.н.с Димитър Певтров
Метода е световно прилаган,дори в Чикагския технологичен университет от 2001ва насам

Та ето такъв инЖЕЛЕР съм скъпи ми Пийс кийпър

не разбрах обаче какво общо с ривърс инжинерига има тук моята скромна персона и защо е необходима за използваш еврейски номера,вместо да обориш тезите ми със линкове към елиънски сплави да нападаш скромната ми личност?

Цитат
http://www.xnetbg.com/new/content/view/43/97/

На ти я и конференцията http://video.google.com/videoplay?docid=-1166743665260900218
надяваме се не си от тези, които хабер си нямат от английска реч

Мерси,точно това визирах,гледъл съм ги заедно със тонове други матряли от Ютубе,всички подобни от Кобилка и каквото се сетиш още

Освен Бла Бла друго не видях там?Ти да не би да видя?

Цитат
Да не ти дам един немски документален филм, в който учени от Руската Академия на Науките говорят за НЛО и немските летящи дискове   А Deutsch разбираш ли

немски сега за сега не,енглиш и руски примемам с удоволствие!
Давай!Покзават ли елиънски сплави?нещо системи за задвижване?
Аз се сещам за подобно видео,само където тия дискове са със задвъждане перково въздух въздух,и така и не са успели да извършат стабилен полет?За това ли става дума?


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27