Автор Тема: Житните кръгове/Crop Circles  (Прочетена 199820 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #435 -: Юли 19, 2012, 13:29:02 pm »
В Ленинградска област  в района на  Местаново   са забелязани  загадъчни рисунки.
Явлението за сега няма обяснение - видео

 

Неактивен cveteto70

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #436 -: Август 17, 2012, 07:46:42 am »
Първо искам да се представя.Кказвам се Цветелина и от вчера съм регистрирана в форума.Радвам се, че в него дискутирате всичко, от което се интересувам. Има много неща, които не зная и се надявам да ги науча от вас. Относно житните кръгове смятам, че това, което се изписва в житата го правят извънземните. Опитват се да общуват с нас, но ние не сме стигнали още това ниво на общуване. Това е мойто мнение. Вие какво мислите по въпроса?
« Последна редакция: Август 17, 2012, 17:46:31 pm от Mirotvorec »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #437 -: Август 17, 2012, 09:20:18 am »
Цвете, добре дошла. По принцип си много права. А какво мислим по проблема сме го написали в темата. :hi:

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #438 -: Октомври 03, 2012, 15:04:25 pm »
Не знам дали е поствано тук това видео и ме извинете, ако се повтарям... та http://play.novatv.bg/play/283093/?autostart=true
много трудно се слуша разказа на жената тъй като има отвратителен глас и страшно неприятни тикове с гърло, ама... :)
Някакви мнения за нея, аз никога не я бях чувал!?

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #439 -: Октомври 03, 2012, 19:57:00 pm »
Везнева според мен, е действително експерт по кръговете. Друг е въпроса, че много малко от нас са дорасли да ги разберат. Хипотези много. Най-логични са, че дават информация на Земята и на определени земляни.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #440 -: Октомври 03, 2012, 22:44:37 pm »
Хм, наистина житните кръгове определено са загадка за нашето съвремие защото все още не е ясно конкретно кой е техния източник и само можем да предполагаме какъв е смисъла на тяхното съдържание и произход. Всъщност има два основни варианта, това или са земни творения (чрез напреднали или откраднати извънземни технологии) или извънземни такива, а относно техния смисъл то ако са земни е възможно и да няма съществен такъв.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен fD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #441 -: Октомври 30, 2012, 02:04:35 am »
В кръговете е очевидна високата разумност, с която биват композирани пиктограми от най-различни културни пластове на човешкия опит и такива от сфери, за които - макар да усещаме интелигентния им произход - не можем да кажем нищо. Кръговете очевидно не са творение на днешната човешка цивилизация - тя просто не мисли в подобни конфигурации.



За хора с по-фина чувствителност е достъпно и едно специфично, възвишено усещане - чувство на радост, усещане за отваряне, събуждане, разведряване - което ги обзема, докато виждат такива питкограми или докато общуват с изрисуваните житни поля. Това усещане е сериозна причина - отделно от непостижимите технологични особености - да възприемем Житните кръгове като нещо много по-голямо от обикновена "шега" на някакви глупаци или от непонятен по своите причини проект на някоя специализирана институция на властта.
Този пост достига до вас чрез Tor Project org

Неактивен g_ivan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #443 -: Февруари 14, 2014, 20:50:50 pm »
Много,ме заинтересува това нещо за Никопол,колкото и да рових нищо не открих,малко по-късно ми излезе това нещо.
http://marshruti.com/wp-content/uploads/2012/09/nik-naska1.jpg

Ако е същото място,което е и на снимката. Доколкото разбрах,по-времето на соца са искали да потопят ниските му части, за да направят брутално соц хидротехническо съоръжение между България и Румъния. Но,само предполагам, дали е същото място,само това ми излезе за Никопол.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12105 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27