Разни > Мултимедия

Падналият ангел

<< < (2/3) > >>

konstantin2007:

--- Цитат на: Румен в Август 02, 2013, 12:37:21 pm ---Когато гледам този филм, песента "Time is on my side" не ми излиза от главата поне следващите два дни. Направо тръпки ме побиват. Филма ми действа подтискащо, защото излиза, че злото винаги ще намери начин да се всели в човека и няма отърване от него.

--- Край на цитат ---
Ми добрутро..
Човекът Е и "добро"и"зло".

Румен:

--- Цитат на: konstantin2007 в Август 13, 2013, 22:27:42 pm ---Ми добрутро..
Човекът Е и "добро"и"зло".

--- Край на цитат ---
Ми добър вечер, нищо ново не ми казваш  :blum2:

zlobjul:
Да филма те кара да се страхуваш, защото материализира злото. И ти показва как да бориш злото със ....зло. Защо никой не взе да направи един филм как да победиш злото с добро - чрез себеотрицание, чрез саможертва. Да покаже, че това че се жертваш в името на нещо не е страшно, че има начало след края, че душата е вечна, че няма смърт. Че не трябва да се страхуваме ... Ще ви ги въртят тея филми по БТВ-то - "точно" та пушек ще се вдига, а ние ще се страхуваме... 

Rado:
Как тоЧно се материализира вапросното зло?
--- Цитат на: zlobjul в Август 26, 2013, 09:59:15 am --- И ти показва как да бориш злото със ....зло.
--- Край на цитат ---
Пък и щом се самоотричаш от нещо защо го искаш после?

ranilota:

--- Цитат на: zlobjul в Август 26, 2013, 09:59:15 am ---Да филма те кара да се страхуваш, защото материализира злото. И ти показва как да бориш злото със ....зло. Защо никой не взе да направи един филм как да победиш злото с добро - чрез себеотрицание, чрез саможертва. Да покаже, че това че се жертваш в името на нещо не е страшно, че има начало след края, че душата е вечна, че няма смърт. Че не трябва да се страхуваме ... Ще ви ги въртят тея филми по БТВ-то - "точно" та пушек ще се вдига, а ние ще се страхуваме... 

--- Край на цитат ---
Точно!
Първо е мисленето, всичко започва в главата, ако не се чете и се гледа само кино,тв, а те-ясно е кои манипулира съзнанието зад тях, та-ето ти нужната някому еволюция в главата на нечетящите, напр. млади хора
да не говорим, че каквото мислиш и вярваш-това става, а каква огромна маса хора консумират само това, за което говориш
Ами така битката на тъмните лесно би била спечелена още "в главите на хората"
Затова понякога си мисля,че не е наивно да се пише, да се обединим в името на доброто, да има инициативи, конкретни неща...
Пасивността и равнодушието е равно на "да", мълчанието значи съгласие.
Сега тука да не ми задрънкате за прекаляване със светлата полярност

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия