Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Господарите нямат никакъв интерес да спират нито пиратството, нито интернет. Самият интернет ускори плана им с десетилетия според мен... А пиратството е поощрявано от тях тайно, заради мисловният модел, който стои зад него.

И това е добро!
2
Интернет ускори неимоверно плана на Големият Брат. Масовото следене е достатъчно да се спомене, за да се затвори темата :) Измислен и въведен от тях. С по-горните цели. Масово ли е едно нещо, то неизменно е под контрол.

И аз съм на това мнение, но. може  хибридно да се поддържа за не разбрали.

3
Ето виждаш, че още един съфорумник, те е насочил към асоциацията на съзнанието ти, а не към това, което си прочел в нета. И хубав отговор ти е дал Ирис. Не знам дали е мъж или жена , но лично аз без да чета хронологията ,  свързвам директно Аватара с цветето Ирис...Ако се замисля повече го свързвам с Ириса на очите ни.  ..Виждаме ли правилно нещата и дали ги разбираме .
И темата там дето сте обсъждали в ББ - братство, се сетих за едно нещо. Защо примерно масоните дето 
са ги посветили в 33 степен на масонството ги дават винаги с превързано едно око по време на посвещението им. И даже някъде имам една такава публикация на Ралчев, че ние в България, трябва да им благодарим, че благодарение  на тях ...ние сме вече в НАТО. И те масоните са  довели НАТО  в България за да ни защитават от вятъра. И са били посветени в 33 -та `  степен на масонството в НАТО бази  :lol:
4
Книги / Re: Какво препоръчваш?...
« Последна публикация от Морфей - Май 03, 2024, 23:13:59 pm »
Херман Хесе - Сидхарта <<< натисни върху линка
„Светът, приятелю Говинда, не е несъвършен, не се стреми и прекалено бавно към съвършенството: не, той е съвършен във всеки миг, самият грях носи със себе си и милостта, във всяко невръстно дете вече е стаен старецът, в кърмачетата е смълчана смъртта, а във всички смъртни — вечният живот. Никой не може да види докъде е стигнал другият по своя път, в разбойника и в зароиграча се намира Буда, а в брамина — разбойникът.“


Още произведения от Херман Хесе <<< натисни върху линка
5
Пак взеха да стават шашави съвпадения  :nea:

Кое точно те плаши в картинката? Може би това, че съдържа масонски символи? Ами то тогава ще трябва да вървим навсякъде със затворени очи, защото иначе все ще попаднем на нещо в обкръжението ни в което да има нещо масонско. Какво изобразява картинката е най-добре да си отговориш сам. Забрави че съдържа масонски символи, абстрахирай се от всички прочетени обяснения и просто виж какви асоциации ще изплуват в съзнанието ти.

п.п. Това за спасението на човечеството откъде ти хрумна? Познавам доста последователи на Дънов и никой не се е опитвал да ме спасява все още.
6
Книги / Re: Линкове с много добри e-books
« Последна публикация от Морфей - Май 02, 2024, 13:42:04 pm »
Освен него, друг няма какво да каже, а той мисля, че не е влизал тук от няколко години.
 

Всичко започна сутринта в 6:00 на 06.07.2015г. Звъни се на пожар, ставам аз попържвайки и поглеждам през шпионката. Гледам и не вярвам на очите си, етажната площадка пълна с народ. Както на сватба, когато идват да искат булката, но без музика. Всички все непознати а в дъното се открояват трима катила в униформи на милиционери. Отварям и насреща ми налитат две лелки като ми завират един лист в лицето с думите - Ти ли администратора на електронна библиотеката стар05нет? Отговарям - Аз съм !? - По добре ни пусни да влезем вътре да не правим цирк пред съседите. Листа се оказа заповед за обиск подписан от съдя. Нахлу цялата тълпа в къщи и вече осъзнавайки какво наистина се случва в мен се взривиха смесени чувства на гняв и присмех. Вече не помня точно какво съм им говорил от емоционалната буря в мен,  не исках да повярвам на всичко това и същевременно недоумявах защо. Питах кой ги изпраща, не можело да ми кажат било разследване. И след този отговор аз пак изпадам в някакво бясно състояние и започвам в безсилието си да се защитя ги нападам и провокирам с подигравки. Явно съм успял да засегна милиционерските им душици и се почна на момента, ровене и обръщане всичко в къщи. Всички са гледали по филмите как става. След като обърнаха цялата покъщнина, стигнаха до компютрите и там се почва ровене с една USB флашка  търсят нещо. Около половин час седя и ги наблюдавам какви професионалисти са в един момент вече ги съжалих и подсказах къде да търся. След като намериха вече копирания архив на библиотеката, което си пазех на домашния компютър. Заявиха че се конфискува заедно с другия ми компютър и един таблет. Извадиха ми едно ролка хартия от факс с адреси къде съм влизал в нета за няколко месеца на зад. Заявиха ми да не влизам повече в библиотеката докато разследват, били ми блокирали достъпа. Натовариха ме в една милиционерска кола и ме закараха до работа. Работех в един офис, като технически секретар. Там се повтори същия цирк, един час чаках отвън спец операцията да приключи. Нищо не намериха след това всичко отново се повтаря в новата ми работа пак без успех. Всичко приключи в милицията след като поискаха да пиша обяснение, защо съм направил библиотека в интернет. На следващия ден сайта се само-неутрализира и бе установен часът на смъртта на библиотеката. Последва преустановяване на всички профили и емайли в мрежата за неопределен период. След година ми върнаха компютрите без да кажат нищо повече. Това е цялата истина бях пречупен и обявен за престъпник от държавата.   

Най-вероятно не е могъл да устиска да плаща домейн и хостинг и е решил да зареже всичко ... както се опитаха да направят разни бивши админи тук ...
 

Таксата за домейна и хоста беше 100лв на година  :drinks:

Някой има ли идея какво се случва с ел. библиотека на Морфей?

Никога не съм предполагал, че всичко ще приключи по този начин. Всичко каквото имаше останало в нета свързано с библиотеката изчезна след нея. Само това седи https://bgtop.net/review/1301114336
 
7
Морфей,какво значи това?!
 :D
Цитат
Досега не съм правил асоциация с името на никой аватар във форума, с теб също. Но след като настоя толкова да визуализирам асоциация за "Норис" наистина е това което написах, в нета ми излезе информацията норис-северняк(човек от севера

Аз те помолих да дадеш асоциация с Ника ми
без да пишеш в нета. Но не се получи. И много ме разсмя информацията на нета, която ти дава,.че съм северен човек. Като се има предвид, че мразя севера и студа  ;)
Обичам вечното Слънце и екзотичните дестинации, кажи му  :D

8
Книги / Re: Вестник Матрицата - www.news-matrix.hit.bg
« Последна публикация от Морфей - Май 01, 2024, 19:20:01 pm »
Благодаря за отговорите  :hi:!
Надявам се следващият път да не скромничиш, а да се представяш с истинския си НИК   :hi:
 :drinks:

Бях го забравил че имам друг профил Нещотърсач, ето аз съм  :D


п.п. това е цитат от Пипи дългото чорапче единствената книга която прочетох като дете и то насила с бой :D
     " - Нямам представа какво смятате да правите. Но лично аз не бива да мързелувам. Работата е там, че съм нещотърсач и затуй нямам минутка свободно време "
9
Хоумър моя отговор е 807 когато го четеш като гост, когато влезеш през аватар си става 808 бъгове да искаш. Това да прочета предисторията на всеки дори и моята включително се оказа много полезно, препоръчвам го на всеки :yes: Изтеглих си книгата ще я прочета :yes: Дедо Евтим ми викаше така като бях малък - Помочко мачката леп нема да руча, она сака поганец :lol: Тия картинки с шашавите женски същества от генератора ме притесняват. Има нещо зло в тия генератори, заради предната ти картинка в зелено реших да и аз да си генерирам Сидхарта ама то изкара съвсем друг образ от който тръпки ме побиха :--- не си падам по тия извращения. Това за Матрицата 4 може да го анализираме в отделна тема, също толкова добра като първата  :yes:


Ирис не те свързвам с Чък Норис дори не се сетих за него, после го срещнах докато търсих исках да се пошегувам само. Досега не съм правил асоциация с името на никой аватар във форума, с теб също. Но след като настоя толкова да визуализирам асоциация за "Норис" наистина е това което написах, в нета ми излезе информацията норис-северняк(човек от севера). След като се запознах с предисторията на твоя аватар тук, вече те оприличавам все повече с Ирис :yes: А и не коментира нищо за последното ми предположение :unknown:, следователно мълчанието ти се приема за знак на съгласие :) Днес два пъти уж случайно попаднах на Ирис докато търсех информация за Морфей и докато четях Херман Хесе :nea: И аз съм си задавал многократно въпроса как изведнъж тая технология се разви така внезапно и някак си не мога да повярвам че човек сам е открил и разработил всичко това !
10
Северния полюс всичко е покрито със сняг накъдето и да се обърнеш. Не знам какво означава името ти сега отивам да чета в укипедия :)

п.п. Да не е от Чък Норис :)

Морфей, Чък Норис няма нищо общо с Аватара ми, но си помислих, че с него ще ме свържеш  :D.Никога не пиша под име свързано с човешки личности и авторитети. Но, и при мен е така, когато чета някой, се опитвам да хвана мислите му и развитието на темата му чрез " Аватара" . И дори ми е ясен крайният резултат - тоест накъде се опитва да насочи с теорията, която предлага. За теб ми беше от началото ясно, че се пишеш Морфей, поради сънищата...
Хоумър, например си е дал "Аватара" - заек на английски, и домашна котка също на английски, но не знам защо просто не се е регистрирал, като заек или домашна котка на български. Може би, защото иска да се почувства, като истински бозайник, а не такъв с интернет и телефон  ;)
И аз споделям тук само моята гледна точка , без да навлизам в личното пространство на хората .
Аватарът ми " Noris " , е свързан със старото име на град, където са се разиграли глобални събития за света и човечеството през Втората Световна Война.
- Нюрнбергския процес
- Нюрнбергския кодекс
...пълното разрушение на града от бомбардировките...и няма да изброявам повече .
Но от тогава светът и развитието на технологиите се променят за 50-60 с неимоверен скок рязко. Особенно през последните 15 години - за хилядолетия нищо особенно не се променяше, но ето че сега сме свидетели на всяка една година какво се случва
Така, че спонтанно ми дойде да пиша под този Аватар - след мои лични преживявания.
А това с  асоциацията за Северния Полюс, която правиш без Уикипедия е много интересно. 
Имали са бази там  :)
Страници: [1] 2 3 ... 10