Автор Тема: Бихте ли си имплантирали чип?  (Прочетена 214042 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #120 -: Юли 16, 2008, 23:57:00 pm »
Това,че не ни питат не означава,че трябва да се съгласим и да се чипираме.
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен dlakon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
  • 65% chance for critical post
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #121 -: Юли 17, 2008, 12:04:43 pm »
Въпроса е в кой ще е контрола на тия чипове..
Не мисля, че могат да го направят толкова глобално, поне засега. С това разделение на държави, религии, бели, черни и тн. е абсурдно даже някой да си помисли, че може да сложи чипове.. айде да отидат да сложат чипове на племе Муджехидини.
Най-вероятно в началото ще се слагат само на тоя който иска, даващи му куп привилегии, няма как да не се съглася с Еон.  ;)
А Ако някога някак си стане задължително, никой няма да ви пита, и аз ви питам какво ще правите като не можете да си пуснете водата в мивката или да се приберете у вас без чип.. или да излезете?

Поне така може би маааалко ще поограничат престъпността(не говоря за тая на по-високо/държавно ниво), нямам нищо против тия които вземат заложници, ограбват магазини и всякакви други хулигани и олигофрени да си получават електрошоковата терапия   :D
Наскоро излзиали ли сте отвън? Поглеждали ли сте хората на какво приличат, замислете се какво ще стане ако няма някакъв вид контрол..

И сериозни ли сте за това, че щял да предава сигнали към тялото? Ще ви приканя да излезете отново навън и да се огледате, не мисля, че има някаква нужда от това, 95-6-7% от населението вече е предостатъчно зомбирано...
Asatoma sat gamaya, tamasoma jyotir gamaya, mrityorma anritam gamaya..

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #122 -: Юли 21, 2008, 17:54:42 pm »
Ето информация как върви чипирането при животните защото голяма част от "аргументите" ще бъдат  валидни и за хората:

С подкожно имплантирани джипиеси се сдобиха хасковските мечоци от зоокъта в парк "Кенана". Електроните устройства ще помогнат кафявите мечки да бъдат проследени и откривани своевременно, каза шефът на менажерията д-р Ясен Стойков. Това може да се наложи, ако мечките излязат случайно на свобода. Така се намалява и рискът животните да попаднат в ръцете на злонамерени хора. Екстрите за мечоците Максим и Васил са по настояване на фондацията на Брижит Бардо.
"Труд"

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #123 -: Август 14, 2008, 19:53:02 pm »
така, питам аз ?
какво правиме бе хора ? какво става ?
първата стъпка, преди да наложат имплантите са паспортитте с биометрични данни!
вече се доказа, че изобщо не са ефективни!
някакъв си ентусиасти студент клонирал такъв чип за няколко часа и сложил инфо на Осаба Бин Ладен...... за майтап.....
и то със смешния бюджет от по-малко от 200доларес....

та, след като ефекта е нула, за какво става дума ?
какво правиме, питам пак ? нормалните хора които не ги искаме тия неща, какво правиме ?

ще опре ножа до кокала и всички ще си сложиме!
ще видите! няма да ни карат на сила дори да ги слагаме!

п.п. които му е интересно за хакването на тия чипове, ето
http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/crime/article4467106.ece

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #124 -: Август 14, 2008, 20:20:00 pm »
По въпроса с хакването на  новите британски паспорти съм писал заедно с новината в темата за лични карти с чип. А на въпроса "какво правим"? - единственото нещо което можем да правим е постоянно да си казваме мнението и да  информираме все повече хора защото в един момент количеството за съжаление също ще бъде от значение. Пак казвам срещу имплантирането на чиповете трябва да се използват всякакви възможни средства включително и написаното в Библията за числото на звяра и т.н без да се изпада в какъвто и да е религиозен фанатизъм. Забелязвам че са написани вече доста книги от православни монаси по въпроса така че отпор ще има. При католиците не знам как стои въпроса, а съм убеден че известен брой протестантски църква също ще бъдат твърдо против.Всякакви претексти за не слагане на чип ще бъдат от полза - както по "религиозни причини", така и по "здравни". Алергии и т.н - да не говорим че има изследвания доказващи заболявания на хора които имат имплантиран чип. Но въпроса е при какви обстоятелства ще се изиска това поставяне. Ако има каквото и да е военно положение или състояние на война нещата ще са много сложни.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #125 -: Август 14, 2008, 20:35:58 pm »
така, питам аз ?
какво правиме бе хора ? какво става ?
първата стъпка, преди да наложат имплантите са паспортитте с биометрични данни!
вече се доказа, че изобщо не са ефективни!
някакъв си ентусиасти студент клонирал такъв чип за няколко часа и сложил инфо на Осаба Бин Ладен...... за майтап.....
и то със смешния бюджет от по-малко от 200доларес....

та, след като ефекта е нула, за какво става дума ?
какво правиме, питам пак ? нормалните хора които не ги искаме тия неща, какво правиме ?

ще опре ножа до кокала и всички ще си сложиме!
ще видите! няма да ни карат на сила дори да ги слагаме!

п.п. които му е интересно за хакването на тия чипове, ето
http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/crime/article4467106.ece

Върви го разправяй на милиардите хора, файда никаква.

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #126 -: Август 14, 2008, 20:49:57 pm »
По въпроса с хакването на  новите британски паспорти съм писал заедно с новината в темата за лични карти с чип. А на въпроса "какво правим"? - единственото нещо което можем да правим е постоянно да си казваме мнението и да  информираме все повече хора защото в един момент количеството за съжаление също ще бъде от значение. Пак казвам срещу имплантирането на чиповете трябва да се използват всякакви възможни средства включително и написаното в Библията за числото на звяра и т.н без да се изпада в какъвто и да е религиозен фанатизъм. Забелязвам че са написани вече доста книги от православни монаси по въпроса така че отпор ще има. При католиците не знам как стои въпроса, а съм убеден че известен брой протестантски църква също ще бъдат твърдо против.Всякакви претексти за не слагане на чип ще бъдат от полза - както по "религиозни причини", така и по "здравни". Алергии и т.н - да не говорим че има изследвания доказващи заболявания на хора които имат имплантиран чип. Но въпроса е при какви обстоятелства ще се изиска това поставяне. Ако има каквото и да е военно положение или състояние на война нещата ще са много сложни.
ох, нищо лично найстина!
но вече почвам и да се дразня на такъв тип самонадъхване!
човек, ти вярваш ли си ?  не ме разбирай погрешно, разбирам и подкрепям позицията ти - НО!
хайде да бъдем реалисти! така няма да стане!
аз няколко месеца разциклям майка ми, и имам напредък!
но за да постигна напредък и да и отворя очите минах през бая ядове, скандали, спорове и разправий!
чесно казано, един човек не мога да убедя и да му отворя очите с факти!
факти!
какво остава за милиони ?
нека си говориме сериозно!
шепа хора каруца не обръщат, не и в днешно време!
виж, че едните учители излезнаха на активни протести - точно след седмица цяла България ги намрази и срита!
принципа на налагане и управление над масите днес е коренно различен от the dark ages......
днес всичко е бавно, бавно и неусетно и ненатрапчиво!
към всичко привикваме!
ако допреди 5г. българина го беше страх да тегли кредит, да ползва кредитна карта, то днес той без това не може!
така ще стане и с тия чипове, просто удобствата които ще предложат ще пристрастят всички към тях!
а тия дето се опъват и дърпат ще бъдат докарани до ръба на пропаста, и принудени сами да си ги боднат!
щото иначе живота няма да е възможен!
разбирате ме нали ?

не виждам как ще се спре едно такова нещо!
никой не ще да се вдигне да махне това правителство, което от началото на мандата си само гафове и скандали прави!
никой не се дигна да излезне на улиците на протест, наред с нас младите хора, да си опазиме природата.
та какво остава за нещо като чипове импланти ?

абе направо е мега отчайваща ситуацията!
честно, мене ме дразни повече че хората изобщо са забравили, че имат права, че са личности, свободни души.
забравили са да мислят, да имат мнение собствено.....
какво остава за нещо друго ?

.......

п.п. не ми се говори пък и за лицемерието на уж "отворените" младежи, които освиниха Беглика преди няколко дни!
ех тия ЕКО хора, каква кочина оставиха след себе си..... добре че ги нямаше глухарите...... щяха да изчезнат форевър!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #127 -: Август 14, 2008, 21:13:23 pm »
Това че по-голямата част от населението ще изберат имплантирането доброволно или "законово" не е  новина - това е ясно от сега. Обаче че ще има отпор е сигурно защото така е замислена системата - на противопоставяне. Тоест - никой да не си мисли че нещата написани в Библията са за да "спасят" някого от грешка. Те са просто там за да те вкарат в един или друг път на очевадна заблуда. И точно защото нещата са така представени в Библията и при огромната маса от хора които са я чели и са християни - това е идеалния вариант за сблъсък на идеологии. Доколко този сблъсък ще бъде реален ще зависи от "религиозните лидери" защото тяхното мнение ще бъде важно за "вярващите". Няма да се очудя ако дори се стигне до класиката - атеисти срещу вярващи. Че доброволната форма на имплантиране вече набира сериозна скорост се вижда.Това няма как да се спре а и е личен избор. Борбата ще е за задължителното. И точно тука искам да кажа за факта че някой се бори против имплантацията на чипове сам по себе си не го прави от страната на "добрите" ако в замяна ти пробутва друг вид зомбация, но пък спокойно можете да се възползвате от всички аргументи независимо откъде идват за да откажете чип.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #128 -: Август 14, 2008, 21:49:10 pm »
Скоро след като хората разберат какво може да се направи с тоя чип веднага биха заклали държавниците. 8)
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #129 -: Август 14, 2008, 22:06:02 pm »
какво може да се направи с този чип ?
да те проследят къде си ? да те убият при желание ?
нали се сещаш, че нормалните хорица ще си кажат 'ама аз си спазвам правилата, искам да живея в сигурен свят - ако това е цената която трява да плате, ок! слагам го!"

:)
загубена кауза е човечеството, време е за рестарт!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #130 -: Август 15, 2008, 09:21:43 am »
:)
загубена кауза е човечеството, време е за рестарт!
Какво разбираш под рестарт?

Неактивен Plutos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #131 -: Август 15, 2008, 12:30:43 pm »
С тия чипове явно искат да ни манипулират по някакъв начин в точно определени моменти >:( Аз робот няма да ставам да слагат на опитните си мишки в лабораториите им :-X Коварното им планче няма да се осъществи :-X

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #132 -: Август 15, 2008, 14:30:35 pm »
:)
загубена кауза е човечеството, време е за рестарт!
Какво разбираш под рестарт?
big bang boom.....
или иначе казано експеримента наречен земя да започне отначало! :)
"великите вождове" които са го почнали, или да го прекратяват или да го рестартират или да го спират :) не сме единствени.


Plutos: еми един вариант за евакуация е да си бЕгаме у дома, Памир! :)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #133 -: Август 15, 2008, 18:50:23 pm »
:)
загубена кауза е човечеството, време е за рестарт!
Какво разбираш под рестарт?
big bang boom.....
или иначе казано експеримента наречен земя да започне отначало! :)
"великите вождове" които са го почнали, или да го прекратяват или да го рестартират или да го спират :) не сме единствени.


Plutos: еми един вариант за евакуация е да си бЕгаме у дома, Памир! :)

Нали се сещаш, че ако има "big bang boom" и ти ще гризнеш дръвцето, ако ти се мре, моля те не слагай нас останалите в кюпа  ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #134 -: Август 15, 2008, 20:33:15 pm »
А на всичко отгоре има и подобен план за "рестартиране" или по-скоро за избягване на Марс на определена група от елита като се остави Земята в руини, така че този сценарий също обслужва определени интереси  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27