Автор Тема: Бихте ли си имплантирали чип?  (Прочетена 214040 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #615 -: Април 26, 2012, 10:15:14 am »
Препоръчвам внимателно да прочетете статията/текста по-долу, защото е интересен и информативен. А за някой ... може и да е образователен!

http://polezni-linkove.hostzi.com/Implantirane-na-mikrochipove-chrez-vaksinacia.html

След прочита, а и преди това (ако ви мързи да четете, но все пак сте чели други неща по темата) става ясно, че говорим за нано-технологии. Не за `чип`, поставен в компютър или телевизор или телефон дори, а в човешки организъм.
"Излъчването" (вредното, или застрашително-опасното излъчване) на сигнали от подобни микрооооо-нано-(невидимооо, направо незабелижимичко) чип-че не биха могли да въздействат на един мега-як-видим организъм в човешко тяло- между метър и метър и деветдесет висок.
Ако принципът на подобни ... `съставни части` беше с такива притеснителни странични ефекти и въздействия, компютрите, телевизорите и телефончетата ни щаха да пушат след всяка активност, а чипчетата да им ги сменяме като памперси на бебенце :)
Все пак, чисто психологически е разбираемо притеснението нещо да ти `вкарат`/влеят в тялото, но братята Уашофски добре са предвидили подобна заплаха, и ако се сещате още в първата серия на едноименнният им филм с едно ..."смукало-пищак" Тринити махна през пъпа на Нео външния агресор  ;)  Купавате си един такъв и се изчиствате, ако много ви е некомфортно...
« Последна редакция: Април 26, 2012, 10:17:59 am от Princess_Deja »
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #616 -: Май 11, 2012, 02:39:36 am »
Ако сега ми дадът някакви пари бих си имплантирал и два чипа .
Преди не мислех така, демек сега и пари и чип няма да искат да ми сложат и не искат да слагат, защото вече са измислили друга технология за контрол, ама иначе  бих си сложил чипа за пари.  8)
ПП: За пари обаче не бих направил всичко, сега да не си помислите, че съм като Юда или оня където би предал за пари майка си. 
« Последна редакция: Май 11, 2012, 02:43:46 am от ALive »

Неактивен hometrader

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #617 -: Май 26, 2012, 13:48:13 pm »
От скоро съм във форума но от доста време се интересувам как да живеем свободно. Приветствам всеки които информира околните със това което знае и е във вреда на свободата. Лично аз нямам представа как ще постигнем тази свобода която е дадена на човека с неговото раждане. Въпреки невероятната "грешка" интернет и възможноста за информация с най-малко вмешателство, доста бавно върви осъзнаването на масите. По повод чиповете как да се боря за свобода даваики да бъда окован.

Неактивен zlobjul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #618 -: Септември 23, 2012, 08:30:01 am »
Ако преди 1 година се беше провела анкета бихте ли карали на запалени фарове през цялата година , съм сигурен , че щеше да има противоречиви мнения . Факта обаче е че днес всички, без изключения, караме на запалени фарове. Сигурен съм, че даже най-заклетия анти-конспиратор тук чинно си слага колана и си ги включва  когато тръгне с колата нанякъде (ако има кола разбира се ) .
Същото ще е и с чиповете един ден . Каквото и да си говорим има само един изход - или играеш по тяхната игра или се лишаваш от почти всичко и си свободен . За жалост това е едно много по-трудно решение от това просто да избереш отговор от анкетата ...

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #619 -: Септември 23, 2012, 12:05:56 pm »
И все пак технологиите напредват вече има и" кибертъкан" http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5089971

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #620 -: Септември 23, 2012, 17:29:03 pm »
Ако преди 1 година се беше провела анкета бихте ли карали на запалени фарове през цялата година , съм сигурен , че щеше да има противоречиви мнения . Факта обаче е че днес всички, без изключения, караме на запалени фарове. Сигурен съм, че даже най-заклетия анти-конспиратор тук чинно си слага колана и си ги включва  когато тръгне с колата нанякъде (ако има кола разбира се ) .
Същото ще е и с чиповете един ден . Каквото и да си говорим има само един изход - или играеш по тяхната игра или се лишаваш от почти всичко и си свободен . За жалост това е едно много по-трудно решение от това просто да избереш отговор от анкетата ...
И все пак има разлика. Слагането на колана и пускането на фаровете, колкото и да сме против, не ни вреди, нито има особен потенциал да ни навреди (Е, аз лично съм от хората, които смятат, че с пуснали фарове е по-опасно, но както и да е, така или иначе опасностите на пътя няма как да се избегнат).

Обаче с чиповете вече доста повече хора няма да са готови да направят компромис при никакви обстоятелства, особено религиозните фанатици (Макар че аз и без да съм религиозен си мисля, че има нещо в идеята за знака на Звяра, макар да не мисля , че е толкова буквално). А ако са достатъчно, тогава ще е по-трудно и да бъдат принудени. Точно както при нас (И не само) никой почти не спазва ограничението за скоростта, или пък задължителните ваксини и профилактични прегледи при възррастните. Прекалено много са "престъпниците", за да могат да бъдат спрени. Това, според мен, е и единственият реален шанс за противопоставяне. Ясно е, че с протести няма как ад стане.

Неактивен zlobjul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #621 -: Септември 23, 2012, 18:35:47 pm »

И все пак има разлика. Слагането на колана и пускането на фаровете, колкото и да сме против, не ни вреди, нито има особен потенциал да ни навреди (Е, аз лично съм от хората, които смятат, че с пуснали фарове е по-опасно, но както и да е, така или иначе опасностите на пътя няма как да се избегнат).

Обаче с чиповете вече доста повече хора няма да са готови да направят компромис при никакви обстоятелства, особено религиозните фанатици (Макар че аз и без да съм религиозен си мисля, че има нещо в идеята за знака на Звяра, макар да не мисля , че е толкова буквално). А ако са достатъчно, тогава ще е по-трудно и да бъдат принудени. Точно както при нас (И не само) никой почти не спазва ограничението за скоростта, или пък задължителните ваксини и профилактични прегледи при възррастните. Прекалено много са "престъпниците", за да могат да бъдат спрени. Това, според мен, е и единственият реален шанс за противопоставяне. Ясно е, че с протести няма как ад стане.

Всяка малка свобода, която ти взимат е една малка крачка към тоталното поробване. Свободата сами да решаваме, кога е светло и кога е тъмно ни е отнета. Каточели сме някви дебили и не можем сами да презеняваме кога е наложително да включим фаровете и кога не . Има много негативни ефекти от карането на фарове като увеличена консумация на гориво(сътветно повече изгорели газове и замърсяване на въздуха) , увеличено потребление на крушки и други консумативи, по скоро негативни ефекти върху статистиката , само една положителна, но не и за нас страна - повече печалби за нефтените магнати. Но това е съвсем друга тема по която може да се говори много .

Проблема е, че ежедневно ни се отнемат малки свободи. Никой не спазва ограничението сега, полека лека ще се превърнем в полицейска държава, под предтекст, че се действа в наш интерес . Няма да има само ограничение на скоростта , ще има ограничение във всичко - не си ли с тях си загинал. Не спазваш ли правилата ще бъдеш солено глобяван , затварян и тн. Нямаш ли чип, не можеш да си купиш нищо от магазина, не можеш да заредиш колата, не можеш да си платиш сметката за тока - загинал си. Нещо което вече се случва в САЩ, случва се полека-лека и в Европа . Ще стигнем до 1984 - стъпка , по-стъпка .... За жалост нашите деца ще го изживяват .

П.П. А като спомена и ваксините , то и с тях е така - не си сложиш ваксина на детенцето - няма детска градина , няма училище , това че сме назад с материала в България и все още можеш да заобиколиш това , само може да ни радва. Но няма да има прошка занапред - ще се "развием" ...

П.П.2 Ако под религиозни фанатици имаш предвид близкия изток , почакай още 10 години да видиш как ще рапират и ще ядат мак доналдс , ще пият кола и ще забравят за Аллах , ще се кланят само на Мамона ...
« Последна редакция: Септември 23, 2012, 18:44:03 pm от zlobjul »

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #622 -: Септември 26, 2012, 18:23:28 pm »
Леле, с голям интерес ( и известна доза притеснение) изчетох посочената статия. За жалост, аз не виждам как, при евентуален старт на масовата ваксинация с цел имплантиране на такива джаджи в телата ни, ще сме способни да я избегнем. Просто нещата вървят на кофти, ще ставаме роботи...  :D

Неактивен zlobjul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #623 -: Септември 30, 2012, 18:19:09 pm »
Леле, с голям интерес ( и известна доза притеснение) изчетох посочената статия. За жалост, аз не виждам как, при евентуален старт на масовата ваксинация с цел имплантиране на такива джаджи в телата ни, ще сме способни да я избегнем. Просто нещата вървят на кофти, ще ставаме роботи...  :D

Ами има начин - няма да се ваксинираш . Аз лично не се ваксинирам , не ваксинирам и децата си , което не е лесна задача. Нямате представа какво се случва , когато кажете в родилното, че  не желаете да ваксинирате бебенцето си . С парцалките ще ви изядат. Но е възможно. Друг трик да избегнете ваксинация е да кажете, че сте алергични.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #624 -: Септември 30, 2012, 18:42:41 pm »
Ами има начин - няма да се ваксинираш . Аз лично не се ваксинирам , не ваксинирам и децата си , което не е лесна задача. Нямате представа какво се случва , когато кажете в родилното, че  не желаете да ваксинирате бебенцето си . С парцалките ще ви изядат. Но е възможно. Друг трик да избегнете ваксинация е да кажете, че сте алергични.
За съжаление това с алергията, поне официално, май не е аргумент. Аз също доста съм се интересувал, защото скоро може да ми се наложи също да търся начин за отърваване от тях - има официално утвърден списък с болести, които освобождават човек от ваксиниране (Поне докато оздравее) и изрично беше споменато, че алергията не е аргумент. Ето първото по въпроса, което намирам в момента:
Цитат
Всички деца с алергия трябва да бъдат ваксинирани само в специално оборудване кабинети, съдържащи необходимите противошокови лекарства.
Иначе добре, че тук все още не са ни чак толкова промити мозъците и все някак може да се мине по втория начин. На мен например личната лекарка даже не ми е и споменавала никога за "задължителните" ваксинации. И детето едва ли някой ще тръгне да ти взима като в Щатите. :)

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #625 -: Февруари 06, 2013, 00:39:56 am »
http://worldtodaybg.com/2013/02/01/%D0%B2%D1%81%D0%B5%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD-%D1%81-%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%80%D0%BE-%D1%87%D0%B8%D0%BF/ Mислех тема да отворя но се отказах... някой ако иска да го направи..

Неактивен zlobjul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #626 -: Февруари 06, 2013, 11:59:48 am »
http://worldtodaybg.com/2013/02/01/%D0%B2%D1%81%D0%B5%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD-%D1%81-%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%80%D0%BE-%D1%87%D0%B8%D0%BF/ Mислех тема да отворя но се отказах... някой ако иска да го направи..

не мисля, че това е истина , толкова рано ? Не намерих никаква серизна статия по въпроса в световните медии . АКо някой намери да публикува ...

Неактивен fD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #627 -: Февруари 06, 2013, 20:30:16 pm »
На този етап зам.министъра не го е казал това с чиповете-имплантанти, поне не публично; става дума за пускане на документи за самоличност като кредитна карта - пластика с вграден в нея чип с личните данни. Поне това е засега, публично.

Не е изключено обаче някой умишлено да пуска информация за изявление, че ще почват да имплантират чипове, за да се тества общественото мнение и да се проследи каква е потенциалната съпротивителна сила срещу това. Така или иначе се върви в тази посока и е стратегически важно внезапно, бързо и изчерпателно населението да бъде чипирано. Няма условия това да се направи сега - необходимо е първо да се проведе "мотивационна кампания" и да се инспирира някаква Безотказна Глобална Причина, за да могат хората от една страна да са запознати максимално с "предимствата" и да се лумпенизира всяко противоречащо мнение, и от друга страна да се въведат твърдите мерки, правещи всеки отказ от "услугата" своеобразна заплаха за сигурността, което ще легитимира и силовото налагане на новата идентичност. Без да се подготвят тези условия, задължително имплантиране на чипове няма да има, защото ще вдигне твърде много съпротива и ще попречи на плана.

Засега - по отношение на "мотивиращата кампания" - ще се пускат все повече електронни услуги и ще се популяризира чип-идентичността, като в един момент сигурно "ще измислят" много лесно фалшифициране на конвенционалните документи за самоличност, за да стане невъзможно да се издават документи в друг вид, освен електронно. Постепенно ще се затяга примката и от "екстра" чипът неусетно ще премине през "нормална практика" към "необходимост" и в края на процеса ще стигне до "единствена опция". Някъде след етапа "нормална практика", може би около етапа "необходимост" ще се пусне и Безотказната Глобална Причина, която ще постави властите "в невъзможност" да предложат друга алтернатива, освен имплантиране.

Предимствата на описания сценарий са недвусмислени. Първо, хората до голяма степен ще са свикнали с чиповете и дори да не им харесва, ще имат все повече познати, които не само ползват това, но и са доволни. Скептиците ще намалеят драстично и това ще формира нови възгледи в обществото. Второ, това да нямаш чип ще се представя все по-убедително като назадничавост, глупост, непрактичност, лишеност от здрав смисъл. И накрая - някакъв военен инцидент, вирусна пандемия или нещо дори още по откачено - ще постави нещата така, че "единствената алтернатива" да бъде тази. Тогава вече противниците на чипа ще са сведени до минимум, а всяка реторика "против" ще изглежда в очите на мнозинството смешна, сектантска, параноична. Когато се пусне Безотказната Глобална Причина, такава реторика ще започне да изглежда дори опасна, терористична и античовешка. В този момент вече ще може имплантирането на чипове да стане задължително и неподчинението да се преследва "със цялата строгост на закона". Но не преди това.
Този пост достига до вас чрез Tor Project org

Неактивен Азаzel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #628 -: Септември 09, 2013, 15:10:02 pm »
Лично за мен, да се дам да ми сложат чип, е едно от най-унизителните неща, които не бих позволила за нищо на света. Но какво говоря, доста жени вече си наливат силикони като сутрешното кафе и не го смятат за ненормално, тъй че има хора за всичко. Има такива за контрол и такива, които не биха се дали. Хората имат различни степени на достойнство. Нали сте гледали онези масовите голи фотографии...Рядко може да се види такова самоунижение и то в такъв голям мащаб. Аз мисля, че по-голяма част от човечество би се дало да му слагат звънци. Безбройни са легионите на мрака.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #629 -: Септември 12, 2013, 10:20:29 am »
Не си мислете, че чиповете се поставят само и единствено подкожно и изобщо в тялото. Всеки, който носи мобилен телефон с батерия в него е чипиран вече. Онези разбраха, че хората няма да се дадат току-така и са взели решение просто да носите чипа чрез друго устройството под предтекст, че това ще е устройство за комуникация. Вече над 3 млрд. души ползват GSM апарати. От това по-успешно чипиране, здраве му кажете.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27