Автор Тема: Бихте ли си имплантирали чип?  (Прочетена 214054 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kostova.13

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #225 -: Ноември 30, 2009, 12:57:56 pm »
От този чип за нас полза няма.Чрез него не само ще ни следят а може и до лудост да но докарват,че да почнем да се избиваме,то не че сега не го правим,но е горе -долу в ,,нормални ,,граници.Надявам се да ни се размине имплантирането на чипа.

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #226 -: Ноември 30, 2009, 14:12:40 pm »
... Надявам се да ни се размине имплантирането на чипа.

Кво значи да ни се размине ... тва да не е астероид летящ към Земята, за да се надяваме да се отклони от курса ...
 :diablo:
Абе хора я се стегнете малко, кой ще ти набута чип доброволно ако не искаш!!!
Тряааа бая зор да видят (да не кажа, че е невъзможно) да ни чипират всичките ако не искаме!!!
« Последна редакция: Ноември 30, 2009, 16:36:54 pm от emilkos »

Неактивен kostova.13

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #227 -: Ноември 30, 2009, 14:41:17 pm »
Ами някъде тук из форумите бях чела,че в САЩ щял да да е задължителен,и който откажел да му го инплантират щял да бъде обявен за враг на държавата и нещо от този род.С две думи ще ни ,,маркирали,,като животни.Такава им е идеята на илюминантите.Не се заяждай с мен,аз само разсъждавам над техните планове.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #228 -: Ноември 30, 2009, 15:41:00 pm »
Отнощението ви е крайно наивно. Естествено, че могат да го вкарат насила, никой няма да ви пита. Достатъчно е да бъдат инсценирани още 1-2 събития в стил 11 септември и просто няма как да се избяга от чипа.
И естествено че може да контролира мислите. Нали това е целта. Особено за тези, които не се влият от външните механични вълни. Чипа ще влияе директно на нервната система и ставаш управляем и физически и ментално.

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #229 -: Ноември 30, 2009, 16:00:24 pm »
Н. колкото и наивно да ти звучи от моя страна, аз ще намеря начин да се справя с тази ситуация (каквото и да ми коства това). Който има желание ще се справи С ВСИЧКО.

Войната ще е ожесточена и ще има много жертви, сълзи и сополи - и цялата битка ще стане в главата ми!!!
 :---

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #230 -: Ноември 30, 2009, 16:18:51 pm »
Iris,
Цитат
да го докараш до болест, лудост или безсъзнателност, но не и да контролираш психиката му.
тук мисля че има противоречие ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #231 -: Ноември 30, 2009, 16:21:40 pm »
Н. колкото и наивно да ти звучи от моя страна, аз ще намеря начин да се справя с тази ситуация (каквото и да ми коства това). Който има желание ще се справи С ВСИЧКО.

Войната ще е ожесточена и ще има много жертви, сълзи и сополи - и цялата битка ще стане в главата ми!!!
 :---

Разбира се че ще намериш начин, аз не коментирах това, а твърдението, че е невъзможно да ти го сложат насила :)

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #232 -: Ноември 30, 2009, 21:54:41 pm »
Iris,
Цитат
да го докараш до болест, лудост или безсъзнателност, но не и да контролираш психиката му.
тук мисля че има противоречие ;)

Не, няма. Например когато докараш някого до лудост, ти не контролираш мислите му. Просто му отнемаш възможността той самия да контролира физическия си живот.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #233 -: Декември 01, 2009, 14:57:19 pm »
Н. колкото и наивно да ти звучи от моя страна, аз ще намеря начин да се справя с тази ситуация (каквото и да ми коства това). Който има желание ще се справи С ВСИЧКО.

Войната ще е ожесточена и ще има много жертви, сълзи и сополи - и цялата битка ще стане в главата ми!!!
 :---

 ;D Еми тогава вече трябва да си се разделил с мобилния си, който е натъпкан с всякаква известна и неизвестна електроника. ;)

Неактивен Dataworm

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #234 -: Декември 01, 2009, 20:06:56 pm »
Предлагам да се чипосват единствено рисковите групи хора - всякакви изнасилвачи и убийци. Но ако слагат чипове на едни, то е неизбежно да се регламентира задължително условието всеки "провинил" се/неудобен на системата също да бъде чипиран. Е, неизбежно е май. Какво може да направим? Ако откажем чип ще сме нищо, ако си сложим чип пак ще сме просто друго нищо. Както и да гледаш на ситуацията, изход освен брутално публично самоубийство за решилите се да запазят свободата си май няма...  :negative: :D

Неактивен lovesimple

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • corrupted mind
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #235 -: Декември 08, 2009, 11:54:09 am »
може и да си имплантирам куул ад-он чип доброволно  :--- вие си живеете в гората дето я няма
има ли на тоя свят цар , да е добър - да обича простите и болярите да мрази ?

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #236 -: Декември 08, 2009, 12:25:39 pm »
С чиповете ще стане както с автомобилите, кредитните карти или GSM-те например. Въвеждането им ще стане постепенно, както се сформират всички предпочитания и зависимости. Потребителите ще бъдат убедени в ползата от чиповете, защото само така ще са готови да изхарчат сериозна част от доходите си за тях. С течение на времето ще се появят различни модели, предлагащи различни екстри. Финансово богатите ще считат за престижно да разполагат с луксозни модели, а останалите ще се радват, че могат да си позволят масовите, които ще считат за необходимост. За да върви търсенето и предлагането, чиповете сигурно ще могат да се заменят и ъпгрейдват. Успешният бизнес предполага задължително поддържане на сервизни услуги, както и абонаментен достъп до определени екстри (както при GSM-те).

п.п. Това е просто възможен вариант, но в никакъв случай не е единствения.
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 12:34:04 pm от Iris »

Неактивен lovesimple

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • corrupted mind
има ли на тоя свят цар , да е добър - да обича простите и болярите да мрази ?

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #238 -: Декември 09, 2009, 01:00:36 am »
http://vbox7.com/play:65beeeab  края е много интересен.
Ще има инплантиране тогава, когато Европа загуби свободата си.Това може да се случи до 20-30 години, когато се очаква мюсюлманите да бъдат повече от европейците на територията на Европа.Относителната свобода която имаме днес, ще бъда като сапунен мехур след време, ако не вземем мерки.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Max

  • Гост
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #239 -: Декември 25, 2009, 21:23:23 pm »
Какво се чува по въпроса в нехристиянския свят?

Тези народи имат ли си пророчества за предстоящето събитие и как реагират? Реагират ли въобще?

Защо до мен не е стигнала информация за това?
Не съм търсил правилно или такава липсва?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27