Автор Тема: Снимки от Царска Бистрица - къщата на юдеина Симеон II-ри  (Прочетена 33630 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Един приятел ми прати снимки от Царска Бистрица. Интересно е да се види как Е Симеон и многодетното му семейство.
« Последна редакция: Март 26, 2008, 03:28:55 am от H. »

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
И още:

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Охоооооо какъв хубав орнамент на тавана   :-\ :-\
It' oil stupid.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Защо еврейската менора е на втората снимка - той не е ли християнин? 7-лъчовия свещник....

Eon

  • Гост
Може да си го е сложил като сувенир. Ако откриете слонче хиндуист ли ще стане?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
и аз имам слончета като сувенири, но Менората е нещо МНОГО специално!

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Добре  се е уредил нашият. 8)
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

stt

  • Гост
Може да си го е сложил като сувенир. Ако откриете слонче хиндуист ли ще стане?

Няма да стане хиндуист, разбира се!
А ти ако си сложиш надпис "Мразя цялото човечество" вкъщи, няма да си мизантроп!
Но това ще предизвика сериозни спорове сред хората, които те познават, дали си "наред"!!!
Символите на религия, която ненавижда човека, поставени в дома на мелез-дегенерат, поражда същите въпроси сред мислещите хора.

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re: Снимки от Царска Бистрица - къщата на юдеина Симеон 2-ри
« Отговор #8 -: Септември 10, 2007, 20:32:05 pm »
царя се пише християнин а посещава тайно масонските сбирки,да не говорим че пусна мюсюлманите да управляват България,което за Христа си е богохулство до безкрай.Фарисей като всичките ни политици.

Неактивен Balance

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Поне може да сме сигурни, че е рептилия - неговия род е един от основните рептилиянски родове доколкото знам. Според мен тази къщичка доста превъплъщения и ритуали е "видяла"  ;)
Несигурността се явява неотменна част от живота - и е добре, че е така, защото тя го превръща в с

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
До менората има и някакъв ритон очевидно за украса, но това прави ли го посветен в орфическите мистерии? На последната снимка това златното има на върха си полумесец както мюсюлманските сгради и джамии. Доколкото можах му разгледах и книгите има на испански, немски, български, английски. Има няколко за различни държави и градове в света и една черна на руски нещо като "Наедине с природой". Нищо кой знае колко интересно.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Поне може да сме сигурни, че е рептилия - неговия род е един от основните рептилиянски родове доколкото знам. Според мен тази къщичка доста превъплъщения и ритуали е "видяла"  ;)
Като почнете с тея рептилии...

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Много неща се казаха относно "страховитите разкрития" в къщата на Симеон в Царска Бистрица... Уви!

1. Седмосвещникът, който тук се представя като доказателство за еврейска принадлежност, е възприет от християнството и можете да го видите във всяка черква, направо в олтара, където той е символ на "седемте църкви" или седемте цвята от дъгата. По-нататък този свещник е станал част от декорациите на целия западен свят, включително и на България, където такива свещници има навред.
2. Давидовата звезда, която откриваме на снимките горе в дърворезбите на тавана, е окултен символ, използван много преди ционизмът да се появи и ще съществува много след края на същия; откриваме тази звезда от символиката на Далечния Изток до тази на Южна Америка, също и в редица кристални решетки, и къде ли не, без да можем да я привържем към една конкретна доктрина. Както и останалите правилни фигури, тази звезда е просто един от символите на Природата!
3. Ако СимеонІІ е сатанинско чудовище, мислите ли, че кървавите му ритуални атрибути ще стоят ей така в една всекидневна стая, редом до всевъзможни книги и покъщина? Такива неща се заключват дълбоко под земята, в специални храмови помещения и зад няколко последователни врати, а вашият достъп през всяка от тях внимателно се проверява, за да бъде пресят.

Много неща се говорят в България относно СимеонІІ и по добра българска традиция полагаме могъщи усилия да го зачукаме дълбоко под плочките на тротоара, сякаш изпитваме комплекс от миналото си. Препоръчвам на всеки, който се интересува сериозно от личността и намеренията на този човек, да си направи труда внимателно да проследи начина му на говорене, на писане, на изразяване... Тук не бързайте да се хвърляте в обвинения, че бил използвал малко остарели форми на езика! Опитайте се да усетите чувството на онова, което се казва - повервайте ми, има много нещо да усетите там! Не заемам конкретна позиция относно тази личност, но много моля, опитайте се да търсите сериозни идеи за Уфологията, Конспирациите и Езотериката. Намирането на жмел под всяко теле наистина не е в полза на никого от нас, още по-малко - на Истината!
« Последна редакция: Януари 13, 2008, 19:03:44 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Tihichko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Много неща се казаха относно "страховитите разкрития" в къщата на Симеон в Царска Бистрица... Уви!

1. Седмосвещникът, който тук се представя като доказателство за еврейска принадлежност, е възприет от християнството и можете да го видите във всяка черква, направо в олтара, където той е символ на "седемте църкви" или седемте цвята от дъгата. По-нататък този свещник е станал част от декорациите на целия западен свят, включително и на България, където такива свещници има навред.
2. Давидовата звезда, която откриваме на снимките горе в дърворезбите на тавана, е окултен символ, използван много преди ционизмът да се появи и ще съществува много след края на същия; откриваме тази звезда от символиката на Далечния Изток до тази на Южна Америка, също и в редица кристални решетки, и къде ли не, без да можем да я привържем към една конкретна доктрина. Както и останалите правилни фигури, тази звезда е просто един от символите на Природата!
3. Ако СимеонІІ е сатанинско чудовище, мислите ли, че кървавите му ритуални атрибути ще стоят ей така в една всекидневна стая, редом до всевъзможни книги и покъщина? Такива неща се заключват дълбоко под земята, в специални храмови помещения и зад няколко последователни врати, а вашият достъп през всяка от тях внимателно се проверява, за да бъде пресят.

Много неща се говорят в България относно СимеонІІ и по добра българска традиция полагаме могъщи усилия да го зачукаме дълбоко под плочките на тротоара, сякаш изпитваме комплекс от миналото си. Препоръчвам на всеки, който се интересува сериозно от личността и намеренията на този човек, да си направи труда внимателно да проследи начина му на говорене, на писане, на изразяване... Тук не бързайте да се хвърляте в обвинения, че бил използвал малко остарели форми на езика! Опитайте се да усетите чувството на онова, което се казва - повервайте ми, има много нещо да усетите там! Не заемам конкретна позиция относно тази личност, но много моля, опитайте се да търсите сериозни идеи за Уфологията, Конспирациите и Езотериката. Намирането на жмел под всяко теле наистина не е в полза на никого от нас, още по-малко - на Истината!


Привет,

Ех,обаче има едно голямо НО! Домът на Симеон Сакс-КобурГ-Готски не е ЦЪРКВА? Колко хора по онези времена са можели да влизат в този дом? От кого да ги КРИЕ? Ала най голямата грешка на Църквата е,че прие Синагогата,която заби клин,за да неможе да се  помирят католическата и източноправославната.

Тук трябва да попитам:Какво според Вас представлява днешната църква,с агента на КГБ=> МАКСИМ?...

Известно ли Ви е, какво е станало с Църквите, след болшевикоеврейското заробване на България,през 1945 г. до ден днешен?

Кой набута България във ВСВ кой бе начело?

Какво спечели България от тaзи войнa?

Известно ли Ви е, че над 30 000 Българи, цвета на нацията са избити под ръководството на НКВД доминирано от евреи и Българо убиеца, женен за еврейка, Георги Димитров?

Защо Симеон и неговото семейство не е било избито? Въпреки,че са уж прогонени като,забележи сега => МОНАРХО ФАШИСТИ?

И сега внимавай! Защо бившите комунисти, който прогониха =>МОНАРХО ФАШИСТА => Симеон,сега управляват заедно?

Какво спечели България след завръщането на Симеон? Освен това,че създаде НДСВ и я напълни с бивши еврейски комунисти: Соломон Паси,Миглена Кунева,Шулева,Милотинова,Свинаров....

Защо първият закон който бе приет от НДСВ в Парламента когато взеха властта и Симеон бе Премиер, бе закона за ХАЗАРТА?
 
Всички знаем какво спечели Симеон? Ала аз питам: Какво спечели Българският народ?....


Помирението на двете църкви -католическата и източноправославната, щеше да бъде страшно поражение за тези, чиято религия признава само Талмуда. Фаталната грешка на Александър I е, че подценява тази всесилна тайна организация. Същата грешка правят днес американците, както и бившият Съветски съюз. Александър I общува не само с християни, но също и с евреи мюсюлмани. След обяд в една еврейска синагога той се почувствал зле и на 1 декември 1825 г. след големи мъки умира. Лекарите установяват, че е отровен с известната, бавно действаща отрова "Аква Тофана"....

Много ще ми бъде приятно, ако споделите, от къде започва, рода му на Симеон?...
« Последна редакция: Януари 17, 2008, 23:23:47 pm от Tihichko »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Симеон е Уиндзор.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27