Автор Тема: Маймуни,хора,богове  (Прочетена 26526 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Маймуни,хора,богове
« Отговор #30 -: Септември 01, 2011, 12:20:17 pm »
Смятате ли че е възмона следното нещо.
Мислите ли че в миналото би могло да има животно, което напълно да прилича на човек, не е маймуна, защото маймуната прилича повече на другите тревопасни. Някакъв изчезнал вид по близък до прасето, но ходещ на два карака, и имащ ръст и скелет като сегашните хора, да уточня скелета на маймуната доста прилича на котката не на човека. Аз мисля че такъв вид би могъл да е съществувал, човешко тяло, но не говори и не мисли като човек а като прасе.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Solley

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Маймуни,хора,богове
« Отговор #31 -: Януари 25, 2012, 20:08:58 pm »
Искам да споделя с вас моята теория и да разбера мнението ви по въпроса.
Може първоначално да звучи малко налудничаво,но моля за търпение.
Човекът е в основата на тази теория.В днешно време,хората живеещи на земята не са 100% хора,а 85% маймунско ДНК и 15% човешко,с други думи ние сме ГМО от маймуни.
Тъй наречените "извънземни" са със 100% човешко ДНК.Ние сме техен продукт(Експеримент)и за това се чувстаме наблюдавани,контролирани и направлявани.
Лично аз смятам,че моментът за нашето еволюиране е близо т.е. обогатяване на нашето ДНК с човешко,но ще има голяма съпротива от старана на другите "извънземни" (Орион,Сириус,бунтовниците и др. без Еа)
Много интересна теория.Аз също мисля,че си доста близо до истината.
А,може ли малко да я поразгърнеш тази теория.Някакви доказателства,факти,нещо повече да кажеш по въпроса.
 @--- :blush:

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Маймуни,хора,богове
« Отговор #32 -: Януари 25, 2012, 20:32:50 pm »
Смятате ли че е възмона следното нещо.
Мислите ли че в миналото би могло да има животно, което напълно да прилича на човек, не е маймуна, защото маймуната прилича повече на другите тревопасни. Някакъв изчезнал вид по близък до прасето, но ходещ на два карака, и имащ ръст и скелет като сегашните хора, да уточня скелета на маймуната доста прилича на котката не на човека. Аз мисля че такъв вид би могъл да е съществувал, човешко тяло, но не говори и не мисли като човек а като прасе.

Според мен, не сме произлезли от маймуната. Ако са ни ''примесили'' с нещо, това е Хомо хабилис, или Сръчен човек. Това е  двукрако същество с ръст около 140 см и обем на мозъка около 650-680 кубични см. Ръката му е била способна да изработва груби каменни оръдия на труда. Този Сръчен човек са използвали за работа в мините, а по-късно са го генно модифицирали. Това си е моя теория, нямам доказателства и за това не е миродавна.

« Последна редакция: Януари 25, 2012, 20:34:52 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Маймуни,хора,богове
« Отговор #33 -: Февруари 09, 2012, 23:12:35 pm »
ARRI

Интересна теория, но как да си обясним, че човека генетически  е по-близък до прасето отколкото до маймуната ? Вероятно са ни правили са ни генно модифицирали със прасешко ДНК ?  :blush:
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Маймуни,хора,богове
« Отговор #34 -: Февруари 09, 2012, 23:18:47 pm »
И като сме почнали с въпросите: От къде са тези кости на края на нашия гръбначен стълб, така наречената опашка? От кого сме ги наследили? За какво са ни? ::)

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Маймуни,хора,богове
« Отговор #35 -: Февруари 26, 2012, 11:07:54 am »
Имали сме опашки, за да висим от дърветата - за какво друго да са ни! ;D Евентуално може да сме ги използвали за опора като кенгуруто или пък само за бой като допълнителна сила. Опашката като цяло не е чак толкова излишна, но в съвременния ни свят едва ли ще се окаже от голяма полза.
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Маймуни,хора,богове
« Отговор #36 -: Февруари 26, 2012, 14:18:57 pm »
И като сме почнали с въпросите: От къде са тези кости на края на нашия гръбначен стълб, така наречената опашка? От кого сме ги наследили? За какво са ни? ::)
Последният прешлен на гръбначният стълб има много важна функция, за него се закрепят едни специфични мускулчета, чрез сухожилия, за които по-добре да не споменавам за какво служат. При свините има същата функционалност. Отделно самият прешлен подпира по горният, който е част от закрепването на костите на таза. За това съм писал по-надолу, поразгледайте малко анатомия, вместо да се излагате с елементарни въпроси.
Soli Deo Gloria!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Маймуни,хора,богове
« Отговор #37 -: Февруари 26, 2012, 18:07:03 pm »
      Защо  сте  се  вторачили  в  телата,  те  са  плод  на  енолюция.  При  всички  животни  плановият  строеж  е  един  и  същ.  Единственото  което  ни  прави  хора  е  съзнанието!
  Един  въпрос:  Защо  им  е  било  нужно  на  извънземните  това  съзнание,  а  не  са  се  задоволили  с  едно  същество  лесно  за  дресиране.
« Последна редакция: Февруари 26, 2012, 18:08:27 pm от mitko »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Маймуни,хора,богове
« Отговор #38 -: Февруари 26, 2012, 18:39:37 pm »
Мите, да не мислиш че сме трудни за дресиране? Къде я видя тази трудност? Виж как хората се отнасят към действителността, как послушно гласуват за този който е посочен, как се стрелят, колят, бесят и самоунищожават. Никакви проблеми. Може и да има единици, отделили се от стадото, ама какво от това. Те са отделни бройки, които правят нещата по-интересни.
          А съм се вторачил в опашката и изобщо в нашата анатомия, защото може би там е отговора кой ни е създал, чие подобие сме. Нали така пише в дебелите книги? Едва ли има още здравомислещ човек, който да вярва в теорията на Дарвин, че сме висели по клоните на дърветата.
« Последна редакция: Февруари 26, 2012, 18:41:26 pm от bojinkata »

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Маймуни,хора,богове
« Отговор #39 -: Февруари 26, 2012, 19:04:26 pm »
Ами то ако се хванем главно за опашката като признак за това по чий образ и подобие сме създадени, директно можем да заключим, че това са Рептилите! Каквито и различни описания да има на тези твари, то в почти всички се споменава, че имат опашка. А и аз отново ще се върна на тезата си, че опашката не е само за висене по дърветата - много са причините за нейното възникване. По-скоро трябва да си зададем въпроса защо е изчезнала?
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен bg2

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Маймуни,хора,богове
« Отговор #40 -: Май 11, 2012, 21:35:42 pm »
Искам да споделя с вас моята теория и да разбера мнението ви по въпроса.
Може първоначално да звучи малко налудничаво,но моля за търпение.
Човекът е в основата на тази теория.В днешно време,хората живеещи на земята не са 100% хора,а 85% маймунско ДНК и 15% човешко,с други думи ние сме ГМО от маймуни.
Тъй наречените "извънземни" са със 100% човешко ДНК.Ние сме техен продукт(Експеримент)и за това се чувстаме наблюдавани,контролирани и направлявани.
Лично аз смятам,че моментът за нашето еволюиране е близо т.е. обогатяване на нашето ДНК с човешко,но ще има голяма съпротива от старана на другите "извънземни" (Орион,Сириус,бунтовниците и др. без Еа)
Защо му е на един развит вид да си омешва ДНК-то с маймуни и да си прави подобни експерименти? Кой е създал маймуните? Хората със 100% човешко ДНК или маймуните са съществували? И какво налага маймуните да трябва да еволюират до хора?  Ако хората си правят експерименти с животни го правят с някаква цел. Нови устойчиви породи. Запазване на популации и видове, ферми за донорство на органи, търсене на лекарства срещу болести, по-евтино месо за ядене и т.н. За какво им са нужни хора с 85% и 100% -тово ДНК?
 
<><><>

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Маймуни,хора,богове
« Отговор #41 -: Май 11, 2012, 22:12:22 pm »
Мите, да не мислиш че сме трудни за дресиране? Къде я видя тази трудност? Виж как хората се отнасят към действителността, как послушно гласуват за този който е посочен, как се стрелят, колят, бесят и самоунищожават. Никакви проблеми. Може и да има единици, отделили се от стадото, ама какво от това. Те са отделни бройки, които правят нещата по-интересни.
         
 
      Сугласен  съм  с  теб,  но  все  пак  имаме  съзнание.  Това,  че  не  го  използваме  по  предназначение  си  е  наш  проблем,  по-скоро  наш  е  избора  да  живеем  като  хора  или  като  животни! 
      Има  един  закон  в  природата  -  Ембрионалното  развитие  е  кратко  повторение  на  историческото  такова!
        На  Богоизбрания  ще  кажа,  че  има  деца   раждани  напълно  окосмени  и  даже  с  развити  опашки!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Маймуни,хора,богове
« Отговор #42 -: Май 11, 2012, 22:32:29 pm »
Никакви извънземн и не са ни създали, освен ако не наричате Луцифер, извънземен.
Богомилите са били избити, защото са разкрили най-голямата тайна, а именно, че този свят е създаден от Дяволът и Бог, заедно. Тялото е създадено от демиургът Луцифер, но живот е вдъ(у)хнал Бог, давайки Духът, който да управлява 3D творенията на Луцифер.
Демиургите са създатели на светове и творят чрез своята мисъл и енергия. Трето измерение е просто мисълта на Луцифер. Всяка Юга си има свой демиург, а краят на тази Кали Юга е в края на годината. Нов демиург ще дойде и всичко ще се промени.


"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27