Автор Тема: Геноцид над българите  (Прочетена 29877 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #30 -: Януари 16, 2006, 22:30:55 pm »
...който го може- го може /за банкнотите/. Явно са имали вдъхновение да ги издокарат.

За тва скланянето към проституция и дрогата, без милост там-- трябва да ги изринат.

Обаче, защо тая тема да е под "Геноцид над Българите"? Мафията си е мафия и геноцидът над нея май още не е забранен...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #31 -: Януари 16, 2006, 23:09:47 pm »
Обаче, защо тая тема да е под "Геноцид над Българите"? Мафията си е мафия и геноцидът над нея май още не е забранен...

Да бе и аз това се зачудих :P Ултра, ако искаш я направи отделна тема? Или пък не?... :P

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #32 -: Януари 17, 2006, 08:08:39 am »
идеята ми беше, че с начина по който са представени тази статии се внася още едно черно  в имиджа на българите по света... ((( индиректен геноцид )))
Българите са европейски шампиони по фалшифициране на евро и българската мафия е опасност за Холандия, пише в днешния брой "Телеграаф" (Telegraaf.nl) - най-големият холандски всекидневник (700 000 бр. тираж).
musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #33 -: Януари 17, 2006, 08:24:20 am »
А вярно ли е, че сме шампиони по фалшифициране ? Щото тогава това черно петно си е заслужено и не може да се нарече индиректен геноцид.
Друг е въпросът, че холандците специално изобщо не ни кльопат и ни смятат за трета ръка хора, изостанали с 50г. от тях варвари.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #34 -: Януари 17, 2006, 11:01:15 am »
да го духат холандците - нещастници.
а ти за какъв черен имидж на българите по света говориш ?!?!? хората истината пишат

Германия примерно е пълна с цигани просяци от българия - тия сакатите дето бяха по улиците на София всички са на "работа" в чужбина. Австрия реве от нашите циганите джепчий дето щъкат из градовете им.
Сума си хора бачкат на черно в различни браншове - строителство, хотелиерство, производство и тн.
Вишистите обикновенно така се интегрират, че се сливат с пейзажа и никой не ги забелязва.

Холандците вместо да ревът, да гледат да инвестират в България та да са на делавера и те.

толкоз за ЕС и България за сега от мене


Преди няколко дена четох, че външнотърговското ни салдо (внос / износ) е страшно огромно и разбирасе отрицателно. На път сме да станем консуматори и да не произвеждаме почти нищо - еййй бананова република ще станем, само търговия и стига толкова
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Eon

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #35 -: Януари 17, 2006, 13:21:38 pm »
Че то там са по-добре бе!!!
:)))
Бягай в Саут Африка, да видиш за кво става дума...

Saturn5

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #36 -: Януари 17, 2006, 21:20:25 pm »
да го духат холандците - нещастници.
а ти за какъв черен имидж на българите по света говориш ?!?!? хората истината пишат

Германия примерно е пълна с цигани просяци от българия - тия сакатите дето бяха по улиците на София всички са на "работа" в чужбина. Австрия реве от нашите циганите джепчий дето щъка.................

Ама тези цигани просещи навсякъде по света са с БГ паспорти. Това е гадното.
Преди 3-4 години дори съм виждал циганки в метрото с БГ народни носии, възглавница под ризата(за да създава впечатление че е бременна), ревящо соплоиво цигане на гърба, едва ли не караща се на хората, че не и дават пенита... Отвратителна и нереалистична гледка. >:(
Англичаните сигурно си мислят, че това е коренното население на България, а не дошло преди 80-120 години по Българските земи от незнам си къде.
« Последна редакция: Януари 17, 2006, 22:00:47 pm от Horus »

Неактивен Attila

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #37 -: Януари 17, 2006, 21:44:19 pm »
абе да си мислят каквото щът ... дано с влизането ни в ЕС да се спасим от тая паплач - да емигрират дамо всички - менци, англичани или квото щът да стават

virtual

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #38 -: Януари 17, 2006, 21:53:22 pm »
направете сметка щом малцинствата ни управляват ,които са на колили и бесили то кво приказваме ??? АТАКА  ;)

Saturn5

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #39 -: Януари 17, 2006, 22:00:12 pm »
абе да си мислят каквото щът ... дано с влизането ни в ЕС да се спасим от тая паплач - да емигрират дамо всички - менци, англичани или квото щът да стават

Ти май не ме разбра???
Като влезем в ЕС, освен че ще цъфнем и ще вържем ами и ще се отнасят към нас относно впечатленията които са имали за нас преди да влезем :-X
« Последна редакция: Януари 17, 2006, 22:02:51 pm от Horus »

virtual

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #40 -: Януари 17, 2006, 22:03:22 pm »
аз дадох само мнение по темата но откам бг

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #41 -: Януари 18, 2006, 10:25:15 am »
Сатурнчо, ти май не ме разбра мене. Да мислят каквото си щът - слабо ме интересува какво им е мнението, дреме ми на шмайзера.
А относно как ще се отнасят - с мене така се отасят както им позволя ... и това нямя да се промени! Всичко си зависи от нас и никой друг.

... я седни най-добре и си преосмисли малко мирогледа в тая насока - всеки човек е индивидуален и не можеш никога да го набуташ в кюпа "а, тоя от еди кояси държава - значи е еди какъв си"

Поздрави
Атила




I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Saturn5

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #42 -: Януари 18, 2006, 13:05:05 pm »
Сатурнчо, ти май не ме разбра мене. Да мислят каквото си щът - слабо ме интересува какво им е мнението, дреме ми на шмайзера.
А относно как ще се отнасят - с мене така се отасят както им позволя ... и това нямя да се промени! Всичко си зависи от нас и никой друг.

... я седни най-добре и си преосмисли малко мирогледа в тая насока - всеки човек е индивидуален и не можеш никога да го набуташ в кюпа "а, тоя от еди кояси държава - значи е еди какъв си"

Поздрави
Атила

(К)Атилчо от една страна твърдиш че всеки е индивидуален и да си мисли квото си иска пък от друга да съм седнал (сякаш не мога да мисля прав) да си преосмислям мирогледа :D
Как да те приема на сериозно при толкова противоречиви съвети :-X

Поздрави

Saturn-5
« Последна редакция: Януари 19, 2006, 02:40:51 am от Horus »

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #43 -: Януари 19, 2006, 02:47:33 am »
 Атила и  Saturn-5,
вие май много добре изпълнявате плановете на враговете си?
Не схващате ли, че това е целта им?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #44 -: Януари 20, 2006, 13:06:51 pm »
Сатурнееее, сатурнееее, мисли бе човек.

Един пример - холандците в последно време най-смърдят срещу България.
Факти - вноса от Холандия през 2004 е 193 милиона евро - да сметнем че средно холанците са направили 10% печалба - 19,3 милиона печалба ... колко щети мислиш са им нанесли мангалите - 1-3 милона.

цялата тая смрад е понеже част от политиката ни не им изнася.

ти кво си мислиш, че САЩ верно са загрижени за правата на човека в Кирай? Не разбира се - смърдят за това щото виждат опасност в лицето на Китай ... и на мене комшията ми се пени що не съм затварял вратата на входа ама истинската причина е че слушам силно музика и той не може да ме понася ... ама знаеш ли колко пък ми дреме за това

въобще да не ти пука кой какво си мисли
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27