Автор Тема: Илюминатите  (Прочетена 148279 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен TheTruth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Илюминатите
« Отговор #225 -: Декември 27, 2014, 19:14:17 pm »
Илюминати е едно от многото имена, под които определени течения на тайните организации са се проявявали в обществото. А един много добър начин да разберем какво искат тези, които реално ни управляват и притежават власт, е да видим какъв медиен образ изграждат на организациите. Виждате, че Илюминати и символите им са популярни и се използват по такъв начин, че да се демонизират и да се свържат със секс, наркотици и алчност. Всъщност това е образът на банкерите т.е. хората с власт, така че Илюминати не са тези банкери. Просветените са свързани с Френската революция и с метафората за превръщането на метали в злато. Това доказва, че те реално са срещу монархията като форма на управление. Управляващите не биха хвърляли камъни по собствените си глави, така че те не са Илюминати. Теорията за хората, които искат да освободят човечеството и са се борили за това през вековете, макар и под различни имена, според мен е много по-логична. :-* :blush:

Неактивен dragon64

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Илюминатите
« Отговор #226 -: Юли 26, 2015, 16:31:09 pm »
Интересно ми е кой стои над ИЛЮМИНАТИ!!!

Неактивен BulgAryan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Илюминатите
« Отговор #227 -: Август 24, 2015, 16:34:59 pm »
Интересно ми е кой стои над ИЛЮМИНАТИ!!!

Тези, които стоят над Илюминати не са човеци, а същества от други измерения и могат да влияят върху тоя материален свят само чрез своите слуги - юдеи, масони, Илюминати! Като на върха в йерархията от демоните-господари на Илюминати стои разбира се техният ,,бог" Луцифер! Но изключителното право да контактува с Луцифер има единствено Ротшилд - наместникът на Сатана тук на Земята!

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Илюминатите
« Отговор #228 -: Август 26, 2015, 00:20:24 am »
Тези, които стоят над Илюминати не са човеци, а същества от други измерения и могат да влияят върху тоя материален свят само чрез своите слуги - юдеи, масони, Илюминати! Като на върха в йерархията от демоните-господари на Илюминати стои разбира се техният ,,бог" Луцифер! Но изключителното право да контактува с Луцифер има единствено Ротшилд - наместникът на Сатана тук на Земята!
Добро утро, брате!
Ако си чел малко от форума,ще знаеш повече. И като откри топлата вода-като какво предлагаш?
П.С. С добро чувство и намерение те питам.

Неактивен BulgAryan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Илюминатите
« Отговор #229 -: Август 26, 2015, 18:30:15 pm »
Добро утро, брате!
Ако си чел малко от форума,ще знаеш повече. И като откри топлата вода-като какво предлагаш?
П.С. С добро чувство и намерение те питам.

Това, което знам съм го научил от други източници! Да, тоя форум може и да ми помогне да си обогатя знанията, но не е и съвсем сигурно! Истината винаги е затрупана с много плява, тъй като имам изключително развита интуиция, която ми подсказва кое е правилно (вярно) и кое не, ще се опитам да открия зрънцата Истина тук, които евентуално ми биха били от полза, като разбира се разхвърлям настрани ненужната плява, с която са затрупани!
На въпроса ти бих могъл да отговоря само ако го направиш по-ясен! Какво предлагам относно кое?
А сега да ти задам аз един въпрос! След като си го чел тоя форум и знаеш (или поне така си мислиш) повече, как би отговорил на въпроса, който е поставил ,,dragon64" ... кой стои над Илюминати?

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Илюминатите
« Отговор #230 -: Август 29, 2015, 04:00:57 am »
Това, което знам съм го научил от други източници! Да, тоя форум може и да ми помогне да си обогатя знанията, но не е и съвсем сигурно! Истината винаги е затрупана с много плява, тъй като имам изключително развита интуиция, която ми подсказва кое е правилно (вярно) и кое не, ще се опитам да открия зрънцата Истина тук, които евентуално ми биха били от полза, като разбира се разхвърлям настрани ненужната плява, с която са затрупани!
На въпроса ти бих могъл да отговоря само ако го направиш по-ясен! Какво предлагам относно кое?
А сега да ти задам аз един въпрос! След като си го чел тоя форум и знаеш (или поне така си мислиш) повече, как би отговорил на въпроса, който е поставил ,,dragon64" ... кой стои над Илюминати?
Виж, етимологията на думата форум, перифразата е-мястото и времето кьдето да имаш своите 15 минути слава ала Анди Уорхол. Обаче истинското сьдьржание да пишеш у форумо е друго

Търси в речника



фо̀рум

Значение на думата форум

мн. форуми, (два) форума, м. Масово представително събиране; събрание, конференция, конгрес.
Тоест ние не паразитираме тук, а споделяме, ако сме много его-интуитивни и информирани от друго място-стоим си там.Лошо няма.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Илюминатите
« Отговор #231 -: Август 29, 2015, 04:13:16 am »
Той стои над тях и над теб и мен, и над всички. Като можеш да обориш-сьгласен сьм.
Щот ако верно беше толко :) чел, щеше да знаеш, че тук на земята  и в 3Д е дуалност, черно-бяло, добро-лошо, ден-нощ и т.н. е  задачата за решаване, да намериш баланса. Повече-ти знаеш казваш.
Хора като теб дето задават вьпроси и отговор не искат, си знаят, ам що питат?
С хора, които -на вьпроса-с вьпрос не се дискутира вьв форуми.


Пьк и още да ти кажа-ако си булгариан, няма да е на латиница , и ако е в сьрцето ти бг-то ти-няма това да е форумната ти татуировка.
« Последна редакция: Август 29, 2015, 04:19:02 am от ranilota »

Неактивен BulgAryan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Илюминатите
« Отговор #232 -: Август 29, 2015, 14:40:49 pm »
Виж, етимологията на думата форум, перифразата е-мястото и времето кьдето да имаш своите 15 минути слава ала Анди Уорхол. Обаче истинското сьдьржание да пишеш у форумо е друо

Абе то и заяждането с другите не е истинското предназначение на един форум, ама ти го правиш! Или на теб ти е позволено, понеже си от старите ... гледам, че имаш цели 104 публикации, уау, :)!

Неактивен BulgAryan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Илюминатите
« Отговор #233 -: Август 29, 2015, 14:55:28 pm »
Хора като теб дето задават вьпроси и отговор не искат, си знаят, ам що питат?

Напротив, когато задам въпрос обезателно искам да чуя и отговора ... иначе нямаше да го задавам! Теб примерно те питах нещо и все още не си ми отговорил! Вместо това разтягаш някакви празни от към съдържание ,,локуми", :)!

Неактивен BulgAryan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Илюминатите
« Отговор #234 -: Август 29, 2015, 15:20:24 pm »
Пьк и още да ти кажа-ако си булгариан, няма да е на латиница , и ако е в сьрцето ти бг-то ти-няма това да е форумната ти татуировка.

Може и на латиница, тва няма никакво значение! По твоята ,,логика" всички истински българи трябва да карат само ,,Грейт Уол", понеже се сглобява в България! Или примерно да летуват само на българското черноморие, пак от патриотични подбуди!
Между другото, схващаш ли сега защо ти казах, че коментарите ти (поне тези към мен) не са нищо друго освен елементарно заяждане! Темата тук е Илюминати, а не BulgAryan! Обсъждай тях, а не мен ... или ,,ник"-а ми!

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Илюминатите
« Отговор #235 -: Август 31, 2015, 02:12:23 am »
Може и на латиница, тва няма никакво значение! По твоята ,,логика" всички истински българи трябва да карат само ,,Грейт Уол", понеже се сглобява в България! Или примерно да летуват само на българското черноморие, пак от патриотични подбуди!
Между другото, схващаш ли сега защо ти казах, че коментарите ти (поне тези към мен) не са нищо друго освен елементарно заяждане! Темата тук е Илюминати, а не BulgAryan! Обсъждай тях, а не мен ... или ,,ник"-а ми!
Напротив, има знаКово и семантично, дори семиотично значение в разликата латиница-кирирлица,
Иначе само по време на Латинската империя са се бояли от бьлгарските воини...*надявам се  да правиш разлика между думите воИн и, сьответно война...
АЗ не летуVам на нашето_ морие от 2-3 години и се радвам, хич не сьжлявам , че нямам РОта-вирус, или-Ешерихия-коли. Хич не ми е жал, не сьм мазоHист,  видях над 10-те разлики, обаче туканка живея и обичам бьлгарското-както Вазов го е казал.....
Относно илминати и кой стои над тях-ами преди Адам-този с Евата, е имало един друг Адам ...

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Илюминатите
« Отговор #236 -: Септември 11, 2015, 15:02:09 pm »
Тези, които стоят над Илюминати не са човеци, а същества от други измерения и могат да влияят върху тоя материален свят само чрез своите слуги - юдеи, масони, Илюминати! Като на върха в йерархията от демоните-господари на Илюминати стои разбира се техният ,,бог" Луцифер! Но изключителното право да контактува с Луцифер има единствено Ротшилд - наместникът на Сатана тук на Земята!
И ти си толкова сигурен в това, от... ?

Неактивен conspiration_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Илюминатите
« Отговор #237 -: Януари 07, 2016, 21:48:02 pm »
Може ли да ми кажете кои са най-големите илюминати в България? Не говоря за такива като Криско и 100 Кила, които са пионки.

Неактивен Nikers_d

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Илюминатите
« Отговор #238 -: Януари 08, 2016, 10:29:06 am »
Може ли да ми кажете кои са най-големите илюминати в България? Не говоря за такива като Криско и 100 Кила, които са пионки.
Естествено, че властта. Главния- Бойко Борисов... След това министрите... Само едно се чудя. Скоро, правих интервю със зам.министърката на МОН... Та, ми се стори много свясна жена... Усмихната, весела. Докато бях в министерството... Всички други министри, ни гледаха, все едно сме някакви...Мравки, роби. Гледаха ни със злоба, и ни подминаваха. Едната ми госпожа, каза, че все едно нещо са им инжектирали.. Което, наистина ме кара да вярвам в това, че има нещо в тях.. Но, г-жа Ваня Кастрева, толкова усмихната жена... Не знам, объркан съм..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27