Автор Тема: Gary Mckinnon - The UFO Hacker  (Прочетена 21865 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Отг: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #30 -: Септември 10, 2006, 03:53:55 am »
Ето го нашия човек:
http://www.youtube.com/watch?v=B4PkNPCEnJM
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Eon

  • Гост
Отг: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #31 -: Септември 10, 2006, 08:43:03 am »
Браво!

Дано има повече като него.

Обърнете внимание на казаното!

"ДА има хора които са от въздушния трафик, хора отговорни за пусковите устройства на ядрените глави, хора от радиоконтролните центрове, които са много сигурни източници, и всички казват ДА има извънземна технология, ДА има извънземни, ДА ние я използваме чрез обратно инжениране."

Информация в Проект "РАЗКРИТИЕ" THE DISCLOSURE PROJECT.

В който проект участваха генерали, хора от ВВС, хора от радиоконтролните центрове, въздушния трафик, които потвърдиха всичко това!!!

И защото новинарските емисии на гръмнаха тогава????

Знаете сами де, това е риторичен въпрос.  ;D

« Последна редакция: Септември 10, 2006, 08:52:18 am от Eon »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #32 -: Септември 10, 2006, 09:05:02 am »
Ще бъде добре, ако някой се навие да го преведе това интервю.
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Отг: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #33 -: Септември 10, 2006, 09:08:01 am »
Има го като статия в началната страница и в темата. Почти около 70% се припокрива с интервюто...

по скоро се питам аз защо, както и Гари спомена не се говори нищо за

Проект Разкритие

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #34 -: Септември 10, 2006, 09:10:29 am »
А, добре, аз помислих, че е някакво друго интервю.  :D
Не мисли като човек!-Крион

ari

  • Гост
Отг: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #35 -: Септември 30, 2006, 04:23:32 am »
Хехехе , тоя човек във видео филмчето /"хакера"/ хал хабер си няма от хакване  :-))) Това е някаква измишлотина , този случай.

BR

Eon

  • Гост
Отг: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #36 -: Септември 30, 2006, 08:24:44 am »
Аргументирай се.
« Последна редакция: Септември 30, 2006, 19:30:13 pm от Horus »

ari

  • Гост
Отг: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #37 -: Октомври 01, 2006, 00:50:42 am »
Ами има много неща по които съдя ,че това е fake.Сега не ми се изброяват понеже повечето от тях са свързани с компютри и мрежи.Човек , който е в час веднага разбира че тоя приказва глупости :-)

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #38 -: Октомври 01, 2006, 12:08:16 pm »
Ами има много неща по които съдя ,че това е fake.Сега не ми се изброяват понеже повечето от тях са свързани с компютри и мрежи.Човек , който е в час веднага разбира че тоя приказва глупости :-)

Дрън-дрън... Опитай се твоето участие във форума да не е напразно. Опитай се да кажеш нещо. ;)

EVP

  • Гост
Re: Отг: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #39 -: Май 08, 2007, 12:31:30 pm »
Ами има много неща по които съдя ,че това е fake.Сега не ми се изброяват понеже повечето от тях са свързани с компютри и мрежи.Човек , който е в час веднага разбира че тоя приказва глупости :-)

Попринцип, като гледах статията и като четох краткото интервю и на мен ми направи впечатление, че се взема на сериозно и се филмира, но това е по принцип.

Нямам намерение да гледам клипчето, но едва ли и станало всичко това само за реклама или какво повече?

Иначе не мисля, че този човек е сам. Трябва да има и помощници. НАСА не са толка малоумни и както обяснява, че е пуснал Perl скрипта за търсене на безпаролни РС-та... Типичен герой от филм Hackers...

Неактивен BlackBLOOD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #40 -: Май 19, 2007, 01:07:02 am »
Хаха и вие какво си мислите че той ще разкрие как точно е влязъл в системата ли?
Ако му е мил живота изобщо няма да спомене и думичка. Много е вероятно вече да се е договорил с мъжете в черно и да е назначен като главен дезинформатор.

А това за Бланк паролите си е смешно , но все пак става въпрос за американци...:)

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #41 -: Юни 16, 2008, 21:56:48 pm »
То е ясно, че НАСА укрива и се прави на ударена. После като оповестят за Извънземните и антигравитационните кораби, агенцията ще каже: "ама ние не знаехме" ;D

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Относно: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #42 -: Юни 19, 2008, 02:28:25 am »
Това за празните и или еднакви такива е напълно възможно и много вероятно:когато едно учреждение, било то НАСА или друго получи нови ПС те не са 1 и 2, а повече и имайки в предвид категорията на НАСА сигур става реч за стотици наведнъж..е разбира се всеки ИТ човек знаек как се процедира в подобен случай:през дистрибутивен сървър не разхвърля готов имидж на всички ПСта, това разбира се е вярно за неангажираните такива, сиреч канцеларски, счетоводни и тнт машини, за тези с ниво на секретност се подхожда индивидуално след редица подписи, дори и във БГ.
Аз лично съм получавал хард диск РАЗСТРЕЛЯН със 17 куршума от Макаров(с цел унищожаване) след като е бил повреден, това на сървър на митнически сборове на ВМ.

Така че този господин предпогам е ровичкал във кежуъл ПСта на НАСА, което разбира се не го оправдава и сега се чуди през колко хълма да донесе вода само и само това да смекчи тъпашкия му акт.
Ако наистина е видял нещо по-така дори нямаше да чуем за него, отдавна щеше да гние неизвестен в Гуантанамо.
« Последна редакция: Юни 19, 2008, 08:10:20 am от Mirotvorec »

cdms

  • Гост
Относно: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #43 -: Юни 19, 2008, 06:28:29 am »
Съмнявам се НАСА да имат на сървърите си секретна информация за НЛО и т.н. Това трябва да го държът военните. НАСА най-много да има за някоя ракета чертежи.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Gary Mckinnon - The UFO Hacker
« Отговор #44 -: Юни 19, 2008, 18:26:22 pm »
По-принцип сте прави да се съмнявате във всяка една информация защото възможности за манипулации бол ;) Обаче как да се излезе от следния порочен кръг ? Първо се казва - ако имеше "нещо" досега някой да е изпял. После ако някой "изпее" - къв е тоя анонимник или търси слава или пари. Чакаме по-значим представител за да му имаме по-голямо доверие  :P Когато учен от БАН каже че на Луната има останки от извънземна цивилизация - тогава реакцията е - какъв е тоя смахнат чичко  ;) и така кръгът се затваря. Който и каквото да каже ако е извън действащо правителство не се взима на сериозно (защото има случаи на бивши министри на отбраната които също твърдят за извънземни, както и кандидати за президент на САЩ). И пак стигаме до въпроса за  "авторитетите" От тях всичко излязло се взима за чиста монета щото са авторитети ( а за да станат такива пак са медийно и институционално утвърдени) - което означава и че са съответно контролирани.Та как да се излезе от порочния кръг ? Ами явно докато някой "авторитет" или правителство не го каже официално всичко опира до умишлено изпуснати информации от враждуващи секретни групировки и анализ на хипотези  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27