Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 872948 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Andreycho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #750 -: Ноември 04, 2010, 19:41:48 pm »
Забравих нещо важно. Някой може да каже: "Да де, ама тези кемтрейли тровят и елита, не само нас." ЗАПОМНЕТЕ, КЕМТРЕЙЛИТЕ ТРОВЯТ САМО НАС, ОБИКНОВЕНИТЕ ХОРА! Елитът отдавна има противоотрова срещу това и на тях, "богоизбраните", кемтрейлите, ама въобще не им действат.

Неактивен goldeneagle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
  • no world order
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #751 -: Ноември 04, 2010, 19:47:15 pm »
относно това което казва Rio е много прав.
Ето ена част от книгата на Ян Ван Хелсинг -Властта на тайните общества през XX век
или защо човек не управлява света

Ето един малък пример: властта
   Вие сте новият цар в държавата и искате да се уверите, че ще запазите трона си. И така, поотделно викате двама души, за които сте сигурни, че ще изпълнят това, което им наредите. Единият го правите политически „ляв“ и го финансирате, за да може да създаде партия. Финансирате обаче и другия, но му казвате да създаде „дясна“ партия. Сега имате две опозиционни организации, субсидирате пропагандата, изборите действията им и така винаги знаете техните планове. Т.е. контролирате и двете страни. Ако пожелаете едната от тях да има предимство, просто й давате повече средства, отколкото на другата. Двамата лидери вярват, че сте на тяхна страна и сте техен „приятел“.
   Народът ще е толкова обсебен от това „ляво“ и „дясно“ и никога няма да схване, че всъщност вие сте причината за раздора.
   Дори ще ви моли за помощ.

Всичко е една игра за някой ,а ние всички сме играчките

Неактивен KoRn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 80
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #752 -: Ноември 04, 2010, 19:50:00 pm »
Не отричам, че тези неща, които описвате, са измишльотини, но според мен малко започнахте да си внушавате, че минаването на самолети над България е ненормално и едва ли не вече всеки един минаващ самолет пръска... Над България минават постоянно пътнически самолети. На тези снимки също така (новите) не виждам нещо "свръхестествено".

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #753 -: Ноември 04, 2010, 20:03:03 pm »
Да минават, но им изчезват следите след кратко време, а тези остават и се разстилат.
Толкова ли не следите небето и не правите разлика между кемтрейлс и обикновена следа?
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен DeathBowl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #754 -: Ноември 04, 2010, 20:16:06 pm »
Не отричам, че тези неща, които описвате, са измишльотини, но според мен малко започнахте да си внушавате, че минаването на самолети над България е ненормално и едва ли не вече всеки един минаващ самолет пръска... Над България минават постоянно пътнически самолети. На тези снимки също така (новите) не виждам нещо "свръхестествено".
Ние да не сме малоумни, или да сме живяли по 5 години на тази земя? Такова гъсто населено небе никога не е имало. Днес беше ужас. Защо никой не казва нищо по медиите за тази активност? Елементарно е, ако можеш да виждаш.
Днес по нова говориха и за белодробните заболявания, очаквало се бум, еми нормално е при това ръсене. Казаха, че е от цигарите ... :lol:

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #755 -: Ноември 04, 2010, 20:26:49 pm »
Цитат
Защо никой не казва нищо по медиите за тази активност?

Ами медиите са най-голямото приспивателно и mind control за населението. Как ще кажат публично по всички медии това нещо? Само Еленко Ангелов говори за това нещо. Друг не съм видял да говори.
Началото на това нещо е още 1991г.(не в България ами по страни от света ако не се лъжа за годината) В България аз лично съм го забелязал края на 2003г.Тогава ми бяха странни следите ама не знаех. Много по-късно научих за това.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен secunden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #756 -: Ноември 04, 2010, 20:44:43 pm »
ИСТИНАТА ЩЕ ВИ НАПРАВИ СВОБОДНИ!

Rio

  • Гост
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #757 -: Ноември 04, 2010, 20:49:36 pm »
Малко снимки и от мен. Днес над София http://img28.imageshack.us/gal.php?g=04112010481.jpg

Неактивен KoRn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 80
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #758 -: Ноември 04, 2010, 21:23:20 pm »
Ето за това говорех. Пак казвам, не ме разбирайте погрешно с оспорванията ми, но не виждам нещо необичайно от снимките от Пазарджик и София. Кажете защо според вас това е необичайно? Това са 2 минаващи пътнически самолета.

Неактивен itsalv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
  • Брашното което скача за да порастне.
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #759 -: Ноември 04, 2010, 21:34:02 pm »
 За това трябва видео с добра камера която да може да приближи достатъчно, за да се види от къде точно излиза този "пушек", има такива в тубата. Също има и такива на които се наблюдава една следа във времето как се разгражда и става на облак. Нямам адреси в момента и за това не ги давам видеата ама може да се намерят лесно.
Кой каквото сам си направи - никой друг не може да му го направи!

Неактивен xdevil1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #760 -: Ноември 04, 2010, 21:47:49 pm »
Имам чувството, че не мога да поствам?... Няма значение явно не може само с линкове...

Видео 02.11.2010 със пръскащ самолет и следи от други самолети (за съжаление заснето с/у слънцето и не виждах какво точно снимам)Тук

Албум със снимки където ясно се вижда разликата м/у следата на обикновен самолет и химическа следа.Тук

Снимка от сутринта 02.11.2010. когато минаваха самолети през 5 минути:


И от малко след това (съдете по слънцето):


« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 21:55:15 pm от xdevil1 »

Неактивен Andreycho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #761 -: Ноември 04, 2010, 21:53:28 pm »
Кажете защо според вас това е необичайно? Това са 2 минаващи пътнически самолета.
Първо, това не са пътнически самолети. Пътническите самолети летят на по-ниска височина. Второ, това са военни самолети, които летят доста по-високо. С невъоръжено око не се вижда, но ако имаш по-силен бинокъл, ще забележиш, че пътническите самолети са доста по-големи и тромави и има големи надписи по тях, докато военните са доста по-малки и надписите са съвсем дискретни. Трето, военните самолети наистина оставят следи от изгорелите газове, но тези следи са по-къси и доста бързо се разсейват.
Тук някъде в темата прочетох, че сега било време на мъглите и това в небето било обичайна есенна мъгла. Мъглите падат доста по-ниско и обикновенно са рано сутрин, като в по-късните часове на предиобеда започват да се разсейват. Следите, които оставят военните самолети, постепенно се разстилат и се превръщат в млечнобяла пелена. Тази вечер над София, около 18 часа, въпреки че вече беше тъмно, самолетите продължиха да правят кемтрейлтурчета, които бяха видими на нощното небе.
Миналата година /юни 2009/ прочетох едно ченълиг съобщение на контактьорката Даяна Робинс от върховния жрец  Адама на подземния град Телос в планината Шаста, САЩ. Мисля, че някъде тук във форума е писано за Телос и Адама. Чрез Даяна Адама казва, че неговата раса е направила директно предупреждение на земните управляващи да спрат с кемтрейлите, защото в противен случай ще употребят по-сериозни мерки. Миналата година, за един доста голям период, кемтрейлите наистина престанаха, но тази година, още през пролетта, ги подновиха с пълна пара.

Неактивен KoRn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 80
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #762 -: Ноември 04, 2010, 22:06:58 pm »
Това не са пръскания в случая според мен, естествено има следи, но е нормално. Няма как да няма следи. Относно мъглите - по-скоро това са моментите за скрито пръскане, когато идва примерно есента и зимата, когато се образуват мъгли и няма ясна видимост на големи разстояния. И защо мислиш, че пътническите самолети летят ниско, че чак можеш да видиш и коя авиолиния е? Летят на доста голяма височина. И все пак едно въпросче -  на каква височина летят самолетите според теб (пътнически и военни)?
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 22:16:28 pm от KoRn »

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 153
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #763 -: Ноември 04, 2010, 22:19:07 pm »
Цитат
Даяна Адама казва, че неговата раса е направила директно предупреждение на земните управляващи да спрат с кемтрейлите,

Благодаря за информацията.   :drinks:

Не знаех до сега че кемтрейлите са дело  на земните управляващи!



Неактивен lilit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #764 -: Ноември 04, 2010, 22:27:20 pm »
вече няколко дни минавам през белово и пазарджик до пловдив небето е цялото в линии,дали не са са от тези кадето споменавате в предаването на гала,нямах тел, с камера иначе щях да ги щракна, :-Xако е истина -направо е ужасно,заслужават да  :---

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27