Автор Тема: Има ли смърт и какво е тя?  (Прочетена 145022 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #150 -: Октомври 05, 2012, 20:15:24 pm »
Олд,няма как да не го познаваш.Това си ТИ!Въпросът е...Доколко познаваш Себе Си?

Аз съм тук и се познавам повече отколкото някой друг себе си, ама този "Аз" не го познавам  ;).

Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #151 -: Октомври 05, 2012, 21:15:45 pm »
Аз съм тук и се познавам повече отколкото някой друг себе си, ама този "Аз" не го познавам  ;).


Олд,...ТИ СИ тук и Се познаваш.Какво повече искаш?
Ще ти дам пример..Правиш си самоанализ.Честно и открито си признаваш,че си...примерно..много недоверчив.Ама много.Осъзнаваш,че е в степен нездравословна за самият теб.Пречи при комуникацията и общуването.Е..сега..Ако "познаваше"Азът си щеше имаш директен достъп/познание за причините изградили/причинили тази недоверчивост.Но..Не това е важното,в този ти живот,нали?По-важното в случая е да се научиш да се доверяваш.Именно това са едни от причините да се раждаме в материята.Възможностите за изграждане и усъвършенстване.Идвайки тук,не идваш с идеята да помниш,а с идеята да забравиш!Просто..опознавайки негативите/позитивите в нас,лесно може да разберем,за какво сме тук.Или пък..Дори идея,какви сме били..Ако е толкова важно..  Аз лично нямам нужда от достъп до Ц-то си,за да знам,че съм била художник или поне човек на изкуството.И то не веднъж.Рисувам,обожавам приложните изкуства,имам много добър усет за цветове и форми..Това не е"талант"или"дарба"..Това е просто натрупаното количество,което е довело до промяна на качеството.Но съм Аз.Константин.Дали Константин или Геновева,есенцията/същината е една!

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #152 -: Октомври 05, 2012, 21:30:55 pm »
А ако "Геновева" е била сериен убиец а не художник .... хайде Константин да не си приказваме измислици  ;)!
Аз познавам себе си, познавам всичките си слабости и малкото хубави неща в характера, никога не съм се правил на това което не съм .... та така оня "Аз" да  го ........ не го познавам. След като old4 ритне камбаната ако го има ще се запознаем, ако не ........ гробна тишина и спокойствие :D.


П.С.Тук съм и съм old4, с оня нямам нищо общо сега, той трябва да е благодарен за всяка поука взета от моят живот!
« Последна редакция: Октомври 05, 2012, 21:34:28 pm от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #153 -: Октомври 05, 2012, 21:40:34 pm »
Защо глупости Олд?А не изключва Б.Възможно е да съм била и сериен убиец.И какво от това?Това автоматично ли значи,че не съм била човек занимаващ се изкуство?Може дори да съм би художник убиващ моделите си :D..Но..Към днешна дата,това явно не е проблем за същността ми,защото нямам никакво желание да убивам..Разбирам донякъде агресията,защото и самата аз доста неуспешно я боря,но жестокостта и мародерствата ме кара да настръхвам от ужас!Изобщо..Идеята да нараня физически някого ми е противна.Камо ли пък убийство.Така,че дори да съм била килър,вече не ме влече..Но виж четката и молива са като сраснати с ръката ми...

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #154 -: Октомври 05, 2012, 21:45:15 pm »
П.С.Тук съм и съм old4, с оня нямам нищо общо сега, той трябва да е благодарен за всяка поука взета от моят живот!

Разбирам те old4. Прав си за себе си и съм съгласен, защото и аз нямам земане даване с тоз ,ааа оня де АЗ(вишиста).
Теа дето общуват редовно с висшият си аз па се оказва после, че не го познават и видиш ли имали амнезия докат не фърлят топа няма да ги определям по медицински му. :D

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #155 -: Октомври 05, 2012, 21:59:39 pm »
    Един  ще  бъде  прав  и  по-рано  или  по-късно  истината  ще  я  разберем,  но  тъжното  е,  че  няма  да  можем  да  се  върнем  и  да  разкажем!!
   Фишбоне,  ти  върви  по-твоя  път,  ние  с  медицинската  диагноза  по  нашият,  но  се  питам  какво  търсиш  при  нас    ..........??
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #156 -: Октомври 05, 2012, 22:05:16 pm »
Е сега се засегна, а твърдеше, че не се сърдиш никому и си над тези неща. "Лошото" е, че пак станахме ние и вие.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #157 -: Октомври 05, 2012, 22:10:52 pm »
Е сега се засегна, а твърдеше, че не се сърдиш никому и си над тези неща. "Лошото" е, че пак станахме ние и вие.
  О,  не  ти  сложи  граница,  а  аз  те  попитах  нещо  с  понижена  трудност,  но  ти  не  ми  отговори?
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #158 -: Октомври 05, 2012, 22:23:14 pm »
Е щом сами взехте да си слагате диагноза незнам вече. ::)
Нали уж трябваше да сме превъзмогнали този аз, това его и себичност...този червей дето се ръчка?
« Последна редакция: Октомври 05, 2012, 22:47:14 pm от fishbone »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #159 -: Октомври 05, 2012, 23:54:25 pm »
   Какво  търсиш  сред  тези  хора?
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #160 -: Октомври 06, 2012, 00:10:39 am »
Що трябва да търся нещо? Нищо не съм изгубил за да търся.
« Последна редакция: Октомври 06, 2012, 00:18:00 am от fishbone »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #161 -: Октомври 06, 2012, 00:45:19 am »
Здравейте.
Това което наричат физическа смърт,реално след като потрошим материалното си тяло,следва ремонт и изчистване което някои наричат смърт,ма не е.Реално смъртта ни настъпва след като се разградим енергийно.И е окончателно,няма връщане.
Живи и здрави. :hi:
П.с. А и още нещо.Между мъже и жени има разлика.
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #162 -: Октомври 06, 2012, 01:38:28 am »
Е видя ли. От толкова повтаряне все някой разбра. :D
Ох тия работи ми напомнят нещо на филма Матрицата.
:D :good:
Мисля,че след честен и искрен себеанализ,всеки може да опознае същността си.Азът.Това,че нямаш диалог(монолог)със подсъзнанието си(съзнанието на Азът)или пък нямаш достъп до архивните си файлове(други инкарнации),не значи не си напоен/проникнат/съставен/ с/от неговата/своята енергия,същност и индивидуалност.Инкарнацията се явява спрямо Азът,онова което е самият Аз спрямо Първоизточника.
Олд,няма как да не го познаваш.Това си ТИ!Въпросът е...Доколко познаваш Себе Си?
:hi: Брилянтно казано!

П.П. И аз се причислявам с радост към онези  "с диагнозата". Пет пари не давам как изглеждам отстрани. Тук съм по съвсем друг повод, не за да се храня с енергията на съфорумците. И си "гоня задачата", както се казва.  :-*

Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Salve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #163 -: Октомври 06, 2012, 01:48:19 am »
Никога не знаеш от кои си :) Едва ли някой знае какво е всъщност АЗЪТ....кога се запознахте с него?
« Последна редакция: Октомври 06, 2012, 01:53:12 am от Salve »
С безмълвие Луната ни говори....за мъдростта на вечните простори.

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #164 -: Октомври 06, 2012, 02:13:50 am »
Познай себе си... сигурен съм че повечето тук одавна са го сторили така че въпросът ти е смешен.  Явно не разбираш понятието Дух.  Това а нашето висше Аз. Това сме ние. 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27