Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483788 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ХИНА

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1305 -: Април 05, 2014, 19:40:43 pm »
Това което изгледах от видеото е пълен цирк и тази жена която се прави че контактува с извънземни е пълна шарлатанка . Жалко че хората са си изгубили времето да стоят там и да посрещат НЛО . ДА ама НЕ .

Неактивен Kat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1306 -: Април 09, 2014, 00:55:27 am »
Преди няколко години си седим няколко души в края на едно село в стара планина, спомням си, че бяхме накрая на селото, беше около 2 часа през нощта и видяхме в небето много странни светлини. Представете си един кръг, направен от няколко по-малки кръга, който беше в кръг, същия като този и така 3 кръга един в друг, които се въртяха. Някой да е виждал подобно нещо? Честно казано се лееше една ракия и аз доста се бях натаралянкала, затова не мога съвсем да си вярвам, но другите хора видяха абсолютно същото, което и аз. По някакъв начин изглеждаше все едно идва от някакъв прожектор, но точно там няма откъде да има такъв и беше точно над нас.

Неактивен AntonPehlivanov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1307 -: Април 14, 2014, 13:30:16 pm »
Вчера над квартал Банишора (София) някой видя ли странните премигащи светлини? Бяха зелени във формата на правоъгълници?

Неактивен raponce55

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1308 -: Юни 12, 2014, 22:25:02 pm »
Привет на всички! Днес в 10.55 часа граждански самолет планираше над град Варна за кацане на летището.Захождаше от изток на запад ( към летището). В този момент, зад самолета, точно в посока  от юг на север видяхме малък летящ обект,  който като блестеше с отразена светлина. Имаше вид на изтеглена елипса и висока скорост. Гледохме го около 5-6 секунди и така бързо изчезна в синьото небе, просто се разтвори. Това беше но около 40 градуса над хоризонта. Дали някой от Варна го е видял? Не се чуваше звук понеже самолета планираше и алармата от него заглушаваше всичко.

Неактивен Chatte Noire

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1309 -: Септември 04, 2014, 12:44:38 pm »
Снощи имаше сериозна буря в София. Живея в центъра на града, вечерта около 21 часа, едно огромно кълбо над кооперацията на съседите освети района и стана светло като в ден. Светлината беше студена и много ярка, изчезна, като шумът, който произлезе беше свръх-оглушителен (подобен беше като от свръхзвуковите самолети). Дали беше кълбовидна мълния, плазма на ХААРП или НЛО не мога да преценя, но всички съседи бяха на мнение, че е било НЛО.

Неактивен sunpower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1310 -: Септември 04, 2014, 18:48:51 pm »
Снощи имаше сериозна буря в София. Живея в центъра на града, вечерта около 21 часа, едно огромно кълбо над кооперацията на съседите освети района и стана светло като в ден. Светлината беше студена и много ярка, изчезна, като шумът, който произлезе беше свръх-оглушителен (подобен беше като от свръхзвуковите самолети). Дали беше кълбовидна мълния, плазма на ХААРП или НЛО не мога да преценя, но всички съседи бяха на мнение, че е било НЛО.
    Интересно ,след такива силни мълниИ има поражения по електрониката,ел.мрежа,телевизори и друга електронна техника.това къде е било?
« Последна редакция: Септември 04, 2014, 23:17:10 pm от Eon »

Неактивен Chatte Noire

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1311 -: Септември 05, 2014, 13:13:47 pm »
Да наистина нямаше никакви поражения по ел. техниката, компа ми работеше, даже светлините вкъщи не примигнаха, преди това имаше светкавици, и всичко премигна в един момент. Това явление се случи в района на кръстовището на бул. Дондуков и бул. Васил Левски.

Неактивен hariii_76

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1312 -: Юли 22, 2015, 14:19:41 pm »
http://vbox7.com/play:fa7e15e8b5 клипа които заснех лично

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1313 -: Юли 22, 2015, 22:28:06 pm »
Хаха, Хари, след втория, третия път може би ще ни бъде достатъчно.  :blum1: След като НЛО-то се появява на приблизително една и съща локация, знаеш ли какво има зад баира? Мислил ли си за проучване на зоната? Кое село е това? Винаги ли свети по един и същи начин? Винаги ли е едно? Сигурен ли си, че не е нещо обяснимо за "обикновения" човек?

Неактивен DNPDNP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1314 -: Септември 30, 2015, 07:35:07 am »
http://vbox7.com/play:fa7e15e8b5 клипа които заснех лично

Къде е това?

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1315 -: Октомври 01, 2015, 22:03:01 pm »
Пича явно е зарязал заснемането на НЛО-та, не очаквай и да влезне отново във форума.

Неактивен fact

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1316 -: Януари 19, 2016, 20:00:53 pm »
Здравейте .
  Силно обезпокоен съм.!
 Това , на  което  ставам свидетел в течение на няколко години  ме провокира да се регистрирам тук и да споделя с вас тревогата си.
Какви са тези обекти ., какво е това чудо!!!
 От 2012  към днешния момент съм очевидец на следните явления....
- август 2012 - Шийдъм (близо до Ротердам бях на специализация на платформа тип "трубокладычная баржа" ) ...от  главна пауба в 13:00  (+/- 10) мин.  , при  ясно небе с отлична видимост ,аз  съвместно с част от екипажа наблюдавахме над нас - стоящи неподвижно на височина от около 2000метра (не мога да бъда сигурен ,но +/-)  група обекти .ТЕ ПРЕДСТАВЛЯВАХА СФЕРИ , СИВИ НА ЦВЯТ С МЕТАЛЕН ОТБЛЯСЪК  В ДИАМЕТЪР ОКОЛО 5 МЕТРА.  ГРУПАТА НАБРОЯВАШЕ ОКОЛО 12- 15 ТАКИВА ОБЕКТА + ОЩЕ ЕДИН С ФОРМА НА ПУРА В ЧЕРВЕН ЦВЯТ. ПУРАТА БЕШЕ С  ДЪЛЖИНА  -  СЪСТАВЛЯВАЩА ,КОЛКОТО  ПЕТ-ШЕСТ ПОДРЕДЕНИ ЕДНА ДО ДРУГА ТАКИВА СФЕРИ (по моя преценка от около 25м.).
ГРУПАТА СТОЕШЕ НЕПОДВИЖНО (ВЪЗМОЖНО Е ДА Е ИМАЛО ЛЕКО КОЛЕБАНИЕ - ДА НЕ СА БИЛИ В АБСОЛЮТЕН ЗАСТОЙ - ЛЕКО ДА СА РЕЗОНИРАЛИ НАЛЯВО - НАДЯСНО В ПРОСТРАНСТВОТО) .Наблюдавах  ги в това полужение   около десетина минути, след това се   на ложи да напусна паулбата и да се спусна до  обособената ни стаичка за интернет и тел. разговори (за да съобщя на роднините си за случващото се тук).Разговора ми беше кратък - 3 -4 мин. , след което се върна  обратно на паубата.При завръщането ми момчетата от екипажа се бяха увеличили , като численост и сочиха с пръсти към небето и всеки нещо коментираше с новоприсъединилите се. ОБЕКТИТЕ ВЕЧЕ НЕ БЯХА В ГРУПА - А ПРЕЛИТАХА , ПРЕСИЧАХА НЕБОСВОДА,  ДВИЖЕЙКИ СЕ  В ПРАВА ПОСОКА И ВСЯКА В РАЗЛИЧНА ДИРЕКЦИЯ (платформата е висока  и се откриваше добра видимост ).В СЪЩОТО ВРЕМЕ ЧЕРВЕНАТА ПУРА СЕ ИЗДИГАШЕ ПЛАВНО ВЕРТИКАЛНО НА ГОРЕ ДО МОМЕНТА , В КОЙТО Е ИЗГУБИХМЕ ОТ ПОГЛЕДИТЕ СИ.

Неактивен fact

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1317 -: Януари 19, 2016, 20:06:38 pm »
Утре , ако съм свеж след работа  ще споделя другите два случая на наблюдение на НЛО  в България и непрестанните периодични  на който съм свидетел т тук в Саудитска Арабия.

Неактивен Сашо Конспирацията

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1318 -: Януари 21, 2016, 14:55:10 pm »
Онова с бялото е лъчение от кораба . Накрая осветляването е от камерата .

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1319 -: Януари 30, 2016, 20:13:51 pm »
Здравейте!

Аз такива сребристи сфери съм наблюдавал няколко пъти над София включително със използването на зрителна тръба. И посредством математически изчисления съм ги преценил с големина между 5 и 7 метра. В интернет съм чел още преди повече от 10-12 години че такива сребристи сфери са наблюдавани от човека още от дълбока древност, а в тубата в интернет е пълна с видеоклипове на заснети такива сребристи сфери. Даже има един клип където такава сфера е снимана от сателит в орбита.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27