Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1044832 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен EcTeTa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
странна работа , че трябва някаква феноменална заплаха като N.W.O та в крайна сметка да обедени хората и тези които се наричат събудени.Някак си ми напомня схемата разделяй и владей.Развръзката всички я очакваме  ;).Също е странно как група хора е обидинява по приликата си за общ господар
« Последна редакция: Юли 02, 2010, 04:04:46 am от EcTeTa »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
"Съществува цяла мрежа от групи /предимно работят по петима в група, четирима
изпълнители и един ръководител/, които са взели на прицел определени хора. На
прицел са личностите, притежаващи потенциала да се опълчат срещу налагания ни
модел на мисловна матрица. Срещу извършващия се над българската нация геноцид."

Еленко, дали тези хора не са те взели и теб на прицел?!  :(



Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
sidewinder,от къде го имаш това инфо за мрежата и групите?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет


Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Няма смисъл да му правят нещо на Еленко или някой друг.Той върши чудесна работа като показва истината.Но хората все още не са готови да я приемат от една страна, от друга тези които разбират истината се страхуват, произвеждат храна за рептилите, от друга страна страха ще ни държи вечно в Матрицата. Разберете, само мъдрите, съчувствени и безстрашни същества ще се освободят от Матрицата, другите ще продължават с колективния си сън, за вечни времена.
Трябва един чист и ясен възглед, за да се освободим...
Според мен Еленко като изнася подобна информация, трябва задължително да натяква на хората да не се страхуват, а по скоро да насочат мислите и чувствата си в положителна насока. Колкото повече мислим за харп, химическо замърсяване, рептили и др., толкова повече даваме енергия на проблемите и ставаме част от тях.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Не казвам, че се извършва нещо над Еленко, просто прочетох за това като факт. Над такива будители винаги историята показва, че са се извършвали най-различни интервенции. Просто да внимава!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Не казвам, че се извършва нещо над Еленко, просто прочетох за това като факт. Над такива будители винаги историята показва, че са се извършвали най-различни интервенции. Просто да внимава!
Аз,мисля че той го знае това!

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Не казвам, че се извършва нещо над Еленко, просто прочетох за това като факт. Над такива будители винаги историята показва, че са се извършвали най-различни интервенции. Просто да внимава!

Това ми прозвуча като скрита заплаха?! :---
Как може да проверим sidewinder дали е шпионин?
« Последна редакция: Юли 04, 2010, 00:33:37 am от hung »
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 547
 ;D Не е шпионин Аз го познавам лично !!!   :flag_of_truce:
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Не казвам, че се извършва нещо над Еленко, просто прочетох за това като факт. Над такива будители винаги историята показва, че са се извършвали най-различни интервенции. Просто да внимава!

Това ми прозвуча като скрита заплаха?! :---
Как може да проверим sidewinder дали е шпионин?


Ти си много мнителна.Човекът предупреждава,че има групи,които взимат хора като Еленко на прицел,и веднага видя конспирация.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Няколко пъти го натърти, да внимава...
Какво да си помисля?!
Морфей, и теб не те познавам. Легитимирай се, ако обичаш. :-*
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен radev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Чак сега гледах предаването при Гала за кемтрейлите. Направи ми впечатление картата, на която се показва къде се пръска и къде не. На тази карта Русия беше показана като чиста от кемтрейли. Наскоро бях в Москва и там определено се пръска. Сигурно не е по линия на НАТО, но явно и там са пробили.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Това ми прозвуча като скрита заплаха?! :---
Как може да проверим sidewinder дали е шпионин?


;D    ;)

Хахахаха... Ми да... те, само българските шпиони използват интернет. Виж как се сети.

« Последна редакция: Юли 04, 2010, 12:33:51 pm от sidewinder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27