Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1047202 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Кастанеда съм чел, Н. Клансен съм чел и говоря сериозно...
Какво се хващах за термина? Има ли значение как ще ги наречеш?
Искам да кажа, че може би описват едни и същи създания.
Не мога да разбера "критиката" ти?!

Max

  • Гост
Кастанеда съм чел, Н. Клансен съм чел и говоря сериозно...
Какво се хващах за термина? Има ли значение как ще ги наречеш?
Искам да кажа, че може би описват едни и същи създания.
Не мога да разбера "критиката" ти?!

Може би ли ?!?  :diablo:
Ако някой пръв каже нещо и всички го заповтарят, може би  говорят за едно и също, а?

Светът научи за лос воладорес от Кастанеда!!!!!!!!!!

За какво съм се бил хванал?
За некоректното ти изразяване.
Педант съм, да му се невиди, лошо ли е?


П.П. За пръв път съм бесен на някого /на теб  :diablo:/.
Друг път тъпотиите само са ме разсмивали
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 15:22:26 pm от Raven »

Max

  • Гост
Пак по тоя повод.
Ако една лъжа повторена сто пъти става истина, то една истина от такова повтаряне се изтърква, олеква и поевтинява. Престава да бъде забелязвана.

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Какво е неграмотно в изразяването ми?
В книгата на Клансен няма това описание неорганични алигатори, което Кастанеда прави в по-късните си семинари.
Години преди Кастанеда изобщо да срещне Дон Хуан, Майкъл Харпър контактувайки с шамани от Южна Америка пише, че създанията, които се смятат за управници на планетата се наричат от племето канибо гигантски прилепи (гигантская летучая мышь), тъй като нямат дума за дракон.
И така алигатор (воладорес), дракон (гигантски прилеп), рептили...
Говори се заедно и също нещо с различни описания.
Не светът, а ние "цивилизованите" научихме за воладорес от Кастанеда.
Но виждам, че за теб рептили и воладорес са различни същества и понеже си убеден в това, няма как приемеш тази гледна точка. В пълна чаша, няма как да се налее вода...
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 15:36:59 pm от lightworker »

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Цитат
П.П. За пръв път съм бесен на някого /на теб  :diablo: /.
Друг път тъпотиите само са ме разсмивали

Кой е бесен на мен? Ти или летаческият ти ум? ;D

Max

  • Гост
Какво е неграмотно в изразяването ми?
Какво е неграмотно в изразяването ми?
В книгата на Клансен няма това описание неорганични алигатори, което Кастанеда прави в по-късните си семинари.
Години преди Кастанеда изобщо да срещне Дон Хуан, Майкъл Харпър контактувайки с шамани от Южна Америка пише, че създанията, които се смятат за управници на планетата се наричат от племето канибо гигантски прилепи (гигантская летучая мышь), тъй като нямат дума за дракон.
И така алигатор (воладорес), дракон (гигантски прилеп), рептили...
Говори се заедно и също нещо с различни описания.
Не светът, а ние "цивилизованите" научихме за воладорес от Кастанеда.
Но виждам, че за теб рептили и воладорес са различни същества и понеже си убеден в това, няма как приемеш тази гледна точка. В пълна чаша, няма как да се налее вода...

Ако си имал предвид, че лос воладорес и рептилиите може да са един и същ персонаж  :). що не си го формулирал така, че да бъдеш ясен? Ето, че си можел.

Да, за мен са различни. По логика едните са излишни. :)
Проблемът е в авторството, обаче /ако не си разбрал на какво акцентирам/.
За пълната чаша.. моята ли твоята ли.,,

Кой е бесен на мен? Ти или летаческият ти ум? ;D

Ей, вживял си се.
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 15:55:07 pm от Raven »

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Цитат
Да, за мен са различни. По логика едните са излишни.

По коя логика? Твоята?
А проблемът за авторството хич не ме интересува.

Джеймс Брадли казва, че има два основни типа рептили.
1. space reptilian - те буквално летят с кораби в пространството
2. inner-terrestrials reptilian - те отдавна са на земята и са развили inter-dimensional способности. Те са майстори на честотите (вибрации) и резонанса, способни са да променят тяхната плътност (density).

Така, че Кастанеда и Н.Клансен говорят за вторият тип.
В момента на Земята има представители и на двата типа. Първият тип контактува с военните, а вторият тип се чувства като управник на Земята от хилядолетия. Дали между тях има конфликт на интереси, това е за мен правилният въпрос.
Едно е да има конфликт между две хищнически раси, а друго е да има конфликт във фамилията (ако въобще има конфликт).
В първият случай, ако конфликта е между две раси, то по-силната завладява или изгонва по-слабата. А ако е конфликт във фамилията, ще се води борба за сфери на влияние. Но от това все хората сме плячката!
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 19:04:13 pm от H. »

Max

  • Гост
Имаш ли списък с автори писали ПРЕДИ Кастанеда и Монро,споменаващи за същества, използващи хората като храна?
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 16:46:32 pm от Raven »

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Не мога да разбера защо си зациклил на това авторство и кой преди или след това започнал да говори за рептилите. Един пример е антропологът Майкъл Хармър. Неговият случай с индианците от племето канебо датира от края на 50-те години т.е. преди въобще Кастанеда да започне обучението си.
Второ не става въпрос за преди и след това, а за факта, че много изследователи ЕДНОВРЕМЕННО и НЕЗАВИСИМО РДИН ОТ ДРУГ разкриват на западната публика проблема относно рептилите. Кастанеда говори за воладорес едва в средата на 80-те, когато получава знак. По същото време Дайвид Айк, Кредо Мутуа, Монро и други започват да разгласяват тайната.
А за авторството се обръщай към Еленко. Май трябва да го припишем на всички легенди и митове на различните народи.

Max

  • Гост
Списък няма, нали?
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 17:25:10 pm от Raven »

Max

  • Гост

2. inner-terrestrials reptilian - те отдавна са на земята и са развили inter-dimensional способности. Те са майстори на честотите (вибрации) и резонанса, способни са да променят тяхната плътност (density).

Тази способност е присъща и на хората.

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Тази способност е присъща и на хората.


Ами нали цялата работа е за тва, да се осъзнаем, че и ние го можем - стига сме се правили на жертви... :drinks:

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
А вярно ли е, че Дейвид Айк се бил отказал от теорията за рептилиите?
Не помня къде го прочетох. :unknown:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 652
  • In Lies We Trust...
Не знам за такова нещо.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 729
Цитат
В Южна Америка  създанията, които се смятат за управници на планетата се наричат от племето канибо гигантски прилепи (гигантская летучая мышь), тъй като нямат дума за дракон.
И така алигатор (воладорес), дракон (гигантски прилеп), рептили...
Говори се заедно и също нещо с различни описания.
Не светът, а ние "цивилизованите" научихме за воладорес от Кастанеда.

Я вземете да говорите на един език, че съвсем се обърках.
До преди месеци ни управляваха рептили, илюминати, сега пък гигантски прилепи.
Изобщо пълна каша цари в цялата йерархия, особенно в човешката, която разчита на прилепи да я управлява.

П.П.
Някой може ли да ми каже каква роля в управлението играят скакалците, това питам съвсем сериозно  :)
« Последна редакция: Януари 17, 2010, 00:53:31 am от Z-931 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27