Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483799 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен aismak

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1275 -: Юни 27, 2013, 20:59:34 pm »
Повече прилича на птица поради факта че е обекта е черен а и ятото птици са със същия цвят
а моите обекти са сиви с метален отблясък.Но пък знае ли човек какви машинарии летят из небето.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1276 -: Юни 27, 2013, 21:29:29 pm »
От личен опит знам,че на почти всяка снимка на небето в близък план изкачат нло обекти! В случая,тези са точно това. Снимала съм обекти с овална форма и един продълговат със стърчащи краища(нещо,като антени) Публикувала съм ги тук във форума,но не знам дали се пазят понеже не са от скоро.http://prikachi.com/images.php?f=images/782/3350782M.jpg
« Последна редакция: Юни 27, 2013, 21:41:28 pm от fry »

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1277 -: Юни 28, 2013, 18:49:07 pm »
fry, твоят обект определено е интригуващ, но аз лично не мога да си го обясня. Издължената му форма ми напомня сякаш леко на друг един кадър, който сигурно пак във форума съм видял. А що се отнася до моята снимка, аз дори не смятам, че непременно е нещо необикновено, но нали стана дума, а и съмнението си стои. По-често съм критичен към подобни снимки, рядко нещо ме убеждава напълно.

П.П. Black Adder: Знам, че ми подсказаха да използвам символа с лика на Мона Лиза, но не сметнах за необходимо след като и без него нещата се получиха. Не виждам с какво съм попречил на форума. А и си признах, че досега не ми се е налагало да публикувам така снимка и не съм запознат.

(Следващият път СМЕТНИ за НЕОБХОДИМО, щото от самосебеси нещата не се получават, а ги правят други заради вас.
А извинението - не съм запознат е само за тези, дето ги мързи и не им пука, та следващият път - просто се постарай, ако обичаш. Тук всички сме на доброволни начала. И аз и ти и още 4000 души, моля, покажи им уважение)
« Последна редакция: Юни 28, 2013, 21:42:51 pm от Black Adder »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Agressor

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1278 -: Юни 29, 2013, 22:52:15 pm »
The Time Lord виждам, че над кооперацията също има подобни обекти. Така,че си мисля, че няма нищо извънземно тук.
офтопик: Преди с теб сме били почти съседи.  :D

Неактивен lemur catta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1279 -: Октомври 21, 2013, 19:32:13 pm »
Здравейте. Новобранец съм тук:)

На 21-ви август 2010г, в 7 без 20 сутринта се събудих и не знам защо веднага погледнах през прозореца. Още беше леко мръчкаво, виждаше се луната и Венера. Но освен Венера, имаше един по-голям обект, който беше кръгъл като топка, светеше със жълта светлина и се движеше бавно като парабола сякаш описваше. Мислех си, че е международната станция, пуснах онлайн тракинг, но изобщо траекторията й не минаваше никъде наблизо.

Оттогава досега поне няколко пъти в година виждам този обект. При една от срещите ни, обектът изчезна, после пак се появи и си смени посоката и пак изчезна. Показах го на приятели и оттогава и те го следят.

Преди две вечери една девойка пак го е наблюдавала и този път е бил много голям. Видяла го е пред Била-та в Люлин в София. Аз също съм от София. Наблюдавала съм го в София и Ботевград засега.

Някой ако има подобни наблюдения, нека сподели. Понякога обектът седи неподвижен и след някакво време започва да се движи. Прекалено голям е за сателит. Сателитите са по-малки и често пъти невидими за простото око. А, и не са китайски фенери. Мога да ги различавам много добре. Нищо общо няма. Казвам го, за да не стане безсмислена дискусия.
« Последна редакция: Октомври 21, 2013, 21:23:42 pm от ₪ Eon ₪ »
Sometimes, I assume,...we are not real.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1280 -: Октомври 23, 2013, 21:13:18 pm »

<a href="http://i47.vbox7.com/player/ext_v7.swf?vid=86007616" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://i47.vbox7.com/player/ext_v7.swf?vid=86007616</a>
http://vbox7.com/play:86007616
« Последна редакция: Октомври 23, 2013, 23:03:50 pm от Black Adder »

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1281 -: Октомври 24, 2013, 20:23:30 pm »
Константин,искам да ти кажа че в Пловдив от 4 дни наблюдавам абсолютно съшото!И не е Венера,защото свети прекалено ярко от начало като е нависоко,след това става по тъмна светлината като слиза на доло ...Виждам го винаги около 19.00ч и в продължение на един час супер бавно се придвижда на дясно и после слиза на доло и се скрива зад дърветата и вече не виждам какво се случва...и на мен ми е много любопитно какво е!?!
« Последна редакция: Октомври 24, 2013, 20:26:55 pm от liika »

Неактивен Mixael

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1282 -: Октомври 25, 2013, 00:32:43 am »
Мисля че това си е някаква звезда, и когато приближи обекта, и сградите не се виждат ,  започва движение с апарата който снима. Така симулира движение, защото няма други обекти в  небето, с които да се позиционира на някаква  равнина...подобно на човек който тича с  камера, как всичко се  мести.... Когато отдалечи и се видят сградите се вижда че обекта е  статичен. Шегаджия!
Няма невъзможни неща, има недостатъчна воля за постигането им.

Неактивен elekom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1283 -: Октомври 25, 2013, 12:15:55 pm »
Да не отварям нова тема ще питам тук.Снощи към 20.00 часа от Стара Загора забелязах кръгъл обект,които светеше много ярка жълта светлина,и се движеше в права траектория посока запад-изток.Това,което ми направи впечатление е че както светеше толкова ярко,светлината започна да намаля и за кратко време стана само една малка точка и изчезна.Интерсно ми е какво ли може да е било?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1284 -: Октомври 25, 2013, 12:49:30 pm »
Мисля че това си е някаква звезда, и когато приближи обекта, и сградите не се виждат ,  започва движение с апарата който снима. Така симулира движение, защото няма други обекти в  небето, с които да се позиционира на някаква  равнина...подобно на човек който тича с  камера, как всичко се  мести.... Когато отдалечи и се видят сградите се вижда че обекта е  статичен. Шегаджия!
Aз снимах видеото.Седере го качи в бокса..
А друг потребител си беше играл да го разбие на пиксели.Виждаше се сфера с триъгълна врата.Обаче файловете ми се изтриха,а ловеца(потребителят който си игра със записа),май вече не влиза тук,за да помогне.. 

Наблюдавах го дълъг период може би месец или два..И после изчезна..Появяваше от запад за два часа,от 21,22 вечерта,до към 00,след което много бързо минаваше в посока изток.За около още час..После изчезваше.

И аз си мислех за Венера,но първо хоризонта е достатъчно широк,за да мога да я наблюдавам и не  мога да си обясня внезапното изчезване..И второ,много бързо се придвижваше на изток..За някви си минути..Не знам..Не споря.
Аз лично,вече нямам нужда от каквито и да е доказателства относно съществуването на извънземни цивилизации.
« Последна редакция: Октомври 25, 2013, 12:56:53 pm от konstantin2007 »

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1285 -: Октомври 25, 2013, 14:46:53 pm »
Аз снощи наблюдавах случайно през един прозорец един жълтооранжев светещ обект, който се движеше много бавно на запад? (към Витоша-Люлин пл.). Тоест, когато го поглеждах през известно време, той беше изминал някакво разстояние.Накрая се скри зад хоризонта. За съжаление не можах да го огледам, защото бях на едно мероприятие.
Възможно е обектът да беше платнен фенер, въпреки че според мен летеше доста по-нависоко.
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1286 -: Октомври 25, 2013, 20:21:19 pm »
Нещо май..извънземни ще ни нападат,ли кво..  :o


обекта се движи изключително бавно,свети ярко като е в най-високата си точка,и на слизане оранжево-до червено...

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1287 -: Октомври 25, 2013, 20:55:45 pm »
Доста интересно, аз лично не знам какво да мисля, но все пак не знам дали това не може да бъде обяснено с някакво физично явление. Надявам се в крайна сметка да се стигне до някакво заключение.

П.С. Лиика, от къде си и къде си наблюдавал/а въпросния обект?

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1288 -: Октомври 25, 2013, 21:24:38 pm »
oт Пловдив съм,и наблюдавам тая пущина 6ти ден вече,излиза по абсолютно едно и също време и си отива час и нещо по късно,мнооого бавно...гледах го през зуум на апарата ми,поставих го на една кутия за да е стабилен,за да преценя дали се движи и как се движи....мести се на дясно,в права посока,много бавно...отначало помислих,че е Венера или Плутон,но като се разрових в нета разбрах че Плутон няма как да свети толкова ярко,камо ли да се види с просто око(или поне така сочи инфото в нета),а Венера също не е,погледнах я през звездна карта на едно много интересно приложение на телефона ми - ''Star Chart''.....и китайски/хартиен фенер не е ,щото няма как да свети толкова време и да се движи така праволинейно...
Едно момиче от другия край на квартала съшо казва че го вижда,но тя гледа на изток и го вижда,а аз гледам към нея,на запад и пак го виждам....демек е някъде по средата ни? Баси,кво е!? 


Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1289 -: Октомври 25, 2013, 21:56:31 pm »
Обсъждах темата с един американец,и той каза че е наблюдавал много такива(според обяснението ми) и това са безпилотни самолети за наблюдение (surveillance drones)
После попаднах на тази скорошна статия
http://www.banker.bg/?Channel=4&Issue=1059&Category=81&Article=484738
....това е едно от възможните обяснения,според мен..а дали е така,май само ще си гадаем  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27