Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 478526 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #915 -: Октомври 19, 2012, 14:15:03 pm »
Хора,благодаря ви за включването,но ви помолих да отговорите кратко и еднозначно,за да си направя равносметка.
С да или не.Смятате ли,че сте ненормални които се нуждаят от лечение?


Вещичке,знам,че ще ми мине..Все някога.То колко фази на лудостта минах,та тая ли няма..:D...Ама за сега ми е забавно.. :blush:

п.с.Е сега прочетох определението ти за"нормален".Съгласна.
За това ще преформулирам.
Мислите ли,че сте болни и се нуждаете от лечение?
« Последна редакция: Октомври 19, 2012, 14:19:46 pm от konstantin2007 »

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: 2012 г.
« Отговор #916 -: Октомври 19, 2012, 14:19:03 pm »
Аз пък си мисля,че тези които се засягат от това,че казвам,че света не е това което искам и че хората са сдухани и нещастни,агресивни и жестоки,само познава себе си в описанието ми,нищо повече. Защото ако не си гей,не би се впечатлил,ако някой каже ,че всички са гейове.Ти нали си знаеш ,че не си, кво те боли,че сульо има погрешна представа за педерастлъка?
М2Ф Именно, никой не може да погледне обективно на себе си. Можем да гледаме на нещата извън себе си обективно и точно по това аз съдя,че нещо ненормално има в този свят. Лъжи,манипулации,конспирации,убийства,войни,глад,манипулации,терор,хората са нещастни, стотици стачки и протести,сблъсаци и тн .По тези външни събития мога да кажа,че съдя за ситуацията, не по себе си.
Вещичка Не залитам към никви светли и никви тъмни, разбрах,че те са едни и същи. Стремя се само към идеала към свят,към човек,към БОГ.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: 2012 г.
« Отговор #917 -: Октомври 19, 2012, 14:21:05 pm »
Ехее... Какво става тук хора ? :D Темата за 2012, така като гледам си е цяла комедия! Какво значение има кой в какво вярва ? Някакви нападки наблюдавам... ?! Светът и хората в него ( не знам дали сте се замисляли, но аз лично съм ) много често това как ги описваме, приемаме и критикуваме са всъщност начина по който описваме самите себе си (това е може би някак подсъзнателно, но не всеки го осъзнава) Та каквито сте вие, такъв е света. Както вътре, така и вънка ! Като цяло всеки и прав и всеки греши, няма прав и няма грешен... луди и нормални... всичко е гледна точка и различни състояния, не може едното без другото! Успокойте се и си насочете енергията към нещо по смислено и креативно ! :) (личен съвет, че ще ви е доста по забавно! )

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #918 -: Октомври 19, 2012, 14:24:33 pm »
Аз пък си мисля,че тези които се засягат от това,че казвам,че света не е това което искам и че хората са сдухани и нещастни,агресивни и жестоки,само познава себе си в описанието ми,нищо повече. Защото ако не си гей,не би се впечатлил,ако някой каже ,че всички са гейове.Ти нали си знаеш ,че не си, кво те боли,че сульо има погрешна представа за педерастлъка?
М2Ф Именно, никой не може да погледне обективно на себе си. Можем да гледаме на нещата извън себе си обективно и точно по това аз съдя,че нещо ненормално има в този свят. Лъжи,манипулации,конспирации,убийства,войни,глад,манипулации,терор,хората са нещастни, стотици стачки и протести,сблъсаци и тн .По тези външни събития мога да кажа,че съдя за ситуацията, не по себе си.
Вещичка Не залитам към никви светли и никви тъмни, разбрах,че те са едни и същи. Стремя се само към идеала към свят,към човек,към БОГ.
АМи пука ми Есес,щото ми е писнало от криви ракети на които космосът им пречи.Писнало ми е да чувам,човеството колко е лошо,болно и т.н.негативи.Защото аз съм част от това човечество.Няма как да си мисля,че не съм.И подобни сдухващи пропаганди,с нищо не допринасят за изграждането ни.Напротив.Да забивам ли в клишето за енергетиката в думите и мислите?А?Наясно ли си как влият изказвания и мисли като твоите,на цялата обща картинка?Па после,светът видиш ли бил"кофти" място..
Да те питам,на децата си същото ли им втълпяваш?Колко гаден и болен е светът в който са се родили?


п.с.Милдо,нема кво да се нервиш..Тя темата и без тва сама,ще се изчерпа след месец..

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: 2012 г.
« Отговор #919 -: Октомври 19, 2012, 14:25:40 pm »
Есес,
идеали в 3Д няма. Можеш да постигнеш единствено БАЛАНС! Обаче постигането на Баланса не включва категоризиране на населението, включва само и единствено ПРИЕМАНЕ на нещата такива, каквито са.


Константин,
всеки, който си мисли, че има нужда от лечение ще си го получи. Аз не изпитвам такива нужди. На който не му харесвам, да не ми върви в краката и толкоз  :D...
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: 2012 г.
« Отговор #920 -: Октомври 19, 2012, 14:29:51 pm »
О, аз въобще не се нервя :D Мен ми е много забавно даже... просто прецених да дам някакъв съвет ако някой е успял и трябвало да извлече..

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #921 -: Октомври 19, 2012, 14:30:02 pm »
Аз не изпитвам такива нужди.
Демек,не смяташ,че се нуждаеш от лечение.Ок.Благодаря,за отговора
п.с.На всички които отговарят на този ми въпрос"Смятате ли,че се нуждаете от лечение?",моля да отговорят само с да или не,и да се абстрахират от караницата ми с Есес.Така или иначе,този ни спор по конкретният казус не е от днес(и не само в тази тема).Просто искам да си сверя часовника,защото може наистина аз да бъркам..Просто ви моля,за еднозначен и искрен отговор.Ще ми помогнете много.

О, аз въобще не се нервя :D Мен ми е много забавно даже... просто прецених да дам някакъв съвет ако някой е успял и трябвало да извлече..
Хм...Сеирджия  :D: :P..Е,ама па и то сеири тези дни дал "господ",как да не се възползва човек.. :drinks:
Обаче,така и така си тук,кажи поне смяташ ли,че ти самият имаш нужда от лечение?

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: 2012 г.
« Отговор #922 -: Октомври 19, 2012, 14:31:21 pm »
Това че в 3д няма идеали,не означава,че аз не трябва да ги тръся.Знам ,че тук няма идеали,затова и казах,този свят не е за децата ми.Най отговорно заявявам,че искам да живея в свят с по голяма възможност за идеали.Просто съм идеалистка.Дали това е обречена кауза си е мой проблем.Тези които са спрели да вярват в идеала,са забравили божията частица в себе си.

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: 2012 г.
« Отговор #923 -: Октомври 19, 2012, 14:32:07 pm »
Аз пък си мисля,че тези които се засягат от това,че казвам,че света не е това което искам и че хората са сдухани и нещастни,агресивни и жестоки,само познава себе си в описанието ми,нищо повече. Защото ако не си гей,не би се впечатлил,ако някой каже ,че всички са гейове.Ти нали си знаеш ,че не си, кво те боли,че сульо има погрешна представа за педерастлъка?
М2Ф Именно, никой не може да погледне обективно на себе си. Можем да гледаме на нещата извън себе си обективно и точно по това аз съдя,че нещо ненормално има в този свят. Лъжи,манипулации,конспирации,убийства,войни,глад,манипулации,терор,хората са нещастни, стотици стачки и протести,сблъсаци и тн .По тези външни събития мога да кажа,че съдя за ситуацията, не по себе си.
Вещичка Не залитам към никви светли и никви тъмни, разбрах,че те са едни и същи. Стремя се само към идеала към свят,към човек,към БОГ.
Знаех че има жени дето се правят на мъже ама май имало и мъже дето се правят на жени.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: 2012 г.
« Отговор #924 -: Октомври 19, 2012, 14:34:20 pm »
Отговор на зададения въпрос от konstantin2007:
-НЕ !

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: 2012 г.
« Отговор #925 -: Октомври 19, 2012, 14:35:54 pm »
Знаех че има жени дето се правят на мъже ама май имало и мъже дето се правят на жени.
Това пък защо?Мислиш че съм мъж ли?

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: 2012 г.
« Отговор #926 -: Октомври 19, 2012, 14:45:22 pm »
Всъщност..Благодаря на Митко,че се включи.Даде ми идея кво тряя да се направи по въпроса..Понеже ние двете освен да спорим и да се плюем друго няма да направим,моля и други да се включат по казуса.
Значи,Есес твърди,че човечеството е болно и ненормално!Аз твърдя,че то просто се развива.Вие сте човечеството.И вас питам.
Смятате ли,че сте болни ненормалници които се нуждаят от лечение?

НЕ !

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: 2012 г.
« Отговор #927 -: Октомври 19, 2012, 14:53:26 pm »
Това пък защо?Мислиш че съм мъж ли?
Не, че си от остров Лесбос.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: 2012 г.
« Отговор #928 -: Октомври 19, 2012, 14:55:49 pm »
Аха сега разбрах,има анкета  :D :D :D
В този свят да твърдиш ,че си нормален си е диагноза. :D :D :D :D
 Защото означава,че критерия за нормалност обсулжва само теб.  :D :D
И все пак,на мен ми е все тая дали всички ще кажат ,че са нормални, както казах вече, съдя външните събития, а не хората, които ги извършват.Те са продукт.
Но понеже някой хора се опитват да пропагандират, изкривяват и настроиват думите ми според собствените си калъпи,ще дам линкове към постовете си,ако някой ги е пропуснал просто.
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,5108.msg261576.html#msg261576  и последвалите на същата страница.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #929 -: Октомври 19, 2012, 15:06:29 pm »
Аха сега разбрах,има анкета  :D :D :D

ТИ също така твърдеше и че сме болни!Така,че питането е болни ли сме и нуждаем ли се от лечение както ти се опитваш да ни вмениш,или не? :P

Дала си линка ма на погрешната страничка..Знам,знам..случайно е,а аз просто се опитвам да изкривя думите ти..Ей тези 
човечеството се нуждае от Божията намеса за да се оправи,то е болно и има нужда от лечение,
« Последна редакция: Октомври 19, 2012, 15:09:36 pm от konstantin2007 »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
5064 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5869 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5759 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4327 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11582 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27