Автор Тема: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България  (Прочетена 65769 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Да и аз го хванах. Интересно е че и българските пилоти имат срещи с НЛО. Дано изникне някой по-любопитен и фрапиращ случай :)

Иначе във филма казах село Божурище? Или там беше само базата на ВВС?...

cdms

  • Гост
« Последна редакция: Януари 25, 2009, 22:42:12 pm от Geta »

cdms

  • Гост
« Последна редакция: Януари 25, 2009, 22:42:24 pm от Geta »

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Село Ребро и село Лялинци. Между двете има малка островърха планина - Любаш. В 1990 в продължение поне на 3 дни над върха на планината е висял  кръгъл огнено светещ обект. Старци ( + моите баба и дядо) от отсрещното село са наблюдавали събитието всеки ден привечер за поне 1-2 часа. Обектът е висял във въздуха над върха и е излъчвал светлина. Бил е голям колкото луната, по думите на старците. За да ми обяснят колко е голям си отваряха ръцете и рисуваха кръг с размери към 10-15см.  Значи ако се проектира  в далечина 5 км не е никак малък обекта. Аз пристигнах в селото, от където е наблюдавано,(естествено) когато всичко беше приключило. Селото  от където е наблюдавано събитието е Неделково (Баба) , то е от другата страна на пътя на въпросната планина самото то е на височина, която позволява добра видимост. Ако искаш го сложи в картата си. Планина Любаш предполагам ще намериш на Google Earth. Успех.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Село Ребро и село Лялинци. Между двете има малка островърха планина - Любаш. В 1990 в продължение поне на 3 дни над върха на планината е висял  кръгъл огнено светещ обект. Старци ( + моите баба и дядо) от отсрещното село са наблюдавали събитието всеки ден привечер за поне 1-2 часа. Обектът е висял във въздуха над върха и е излъчвал светлина. Бил е голям колкото луната, по думите на старците. За да ми обяснят колко е голям си отваряха ръцете и рисуваха кръг с размери към 10-15см.  Значи ако се проектира  в далечина 5 км не е никак малък обекта. Аз пристигнах в селото, от където е наблюдавано,(естествено) когато всичко беше приключило. Селото  от където е наблюдавано събитието е Неделково (Баба) , то е от другата страна на пътя на въпросната планина самото то е на височина, която позволява добра видимост. Ако искаш го сложи в картата си. Планина Любаш предполагам ще намериш на Google Earth. Успех.

Къде се случва всичко това, в кой край? Къде са тези селца?

Неактивен suspicious

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
 Около телевизионна кула в Русе е имало множество наблюдения на НЛО.

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Това става между доста непопулярните градчета Брезник и Трън. Западна  България. По-назапд от София.  Затова съм дала Трънско, ама явно не става ясно. :) Моите баба и дядо имаха къща в село Неделково (тогава) и сегашното име е върнатото старо име Баба. Та от село Баба те и техни съселяни наблюдават отсрещната планина Любаш. Тя е средната от редица от 3 планини 1336 м мисля), които са като могили. Купести. Първата се казва Ребърска могила: най-малката; следва Любаш, и после Парамун, която е най-островърха и винаги ми е напомняла за емблемата на "Paramount pictures". Като дете съм ги обхождала тия места и съм се качвала и на 3-те планини. Скитала съм из нивите. Присъствала съм на страхотни августовски бури с гръмотевици. както седиш сред някоя нива и изведнъж от никъде  причернява, температурата рязко спада( което е много приятно през август) и замирисва на нещо, което  му викаха Коледро, да пукна ако знам какво е. Но като ми замиришеше на това, все едно  се пропиваше  в мен. Нещо хладно, свежо, кориандър и бор, малко лавандула, но е магия невероятна. Никъде другаде не съм  била свидетел на  подобна миризма.  В тоя край, който местните наричат малка Щвеицария ( ма няма нищо общо с блясъка и лукса на онази ) има нещо наистина магическо, просто като усещане. Има огромна  борова гора "Букова глава", в която винаги съм се чувствала в присъствието на духове, защото  в гората си като в помещение почти без небе, миризмите, звуците... А, пък в Трън има Трънското ждрело, скална цепнатина , която беше едно време туристическа атракция. напослеък тези места са доста депресиращи заради безработица и изселване на хора от там. Само някакви старци по 3-4  живеят в селата, останалото са виладжии от Софиа и Перник. Е, това е ,което се сещам за там.
Не знам защо би било интересно за извънземни.

Имам снимки на планините и самата област ако някой се интересува, мога да му ги мейлна
« Последна редакция: Април 05, 2008, 11:49:26 am от July »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Мейл-кай :P

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Нещо хладно, свежо, кориандър и бор, малко лавандула, но е магия невероятна. Никъде другаде не съм  била свидетел на  подобна миризма.
Гигантски озонатор? :)
Мейл-кай :P
И Любопитка се нарежда на опашката. :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Ма, аз да не оставих грешно впечатление, че снимките съдържат НЛО? Само планините са, ма щ'и ги пратя де.  :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Има едно възвишение, доста остро и правилно, почти като пирамида. Това ли е Любаш? Много е интересно и не се съмнявам във възможността там да са висяли НЛО!

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
На снимка 123 е Любаш с дървото от пред, има много правилна форма на пирамида, но не толкова остра. А на 126 е Парамун, кято лично на мен ми е била винаги по интересна като форма. Парамун е доста по-остра.  НЛО-то е било над Любаш. Но те са в подредени в линия, една след друга.. И сега като си гледам снимките пак... на  123 над планината от ляво има нещо черно в небето... Досега не го бях забелязала.  ;D  Майтапа на страна, интересни са тези планини, правилни форми, малки и  остри... А пък, Магнолия, това за озонатора е много интересно...Не сте ли били свидетели на подобно явление преди лятна буря? Едно време , си мислех, че винаги става така при всяка буря. :-\
« Последна редакция: Април 07, 2008, 08:49:40 am от July »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
На снимка 123 е Любаш с дървото от пред, има много правилна форма на пирамида, но не толкова остра. А на 126 е Парамун, кято лично на мен ми е била винаги по интересна като форма. Парамун е доста по-остра.  НЛО-то е било над Любаш. Но те са в подредени в линия, една след друга.. И сега като си гледам снимките пак... на  123 над планината от ляво има нещо черно в небето... Досега не го бях забелязала.  ;D  Майтапа на страна, интересни са тези планини, правилни форми, малки и  остри... А пък, Магнолия, това за озонатора е много интересно...Не сте ли били свидетели на подобно явление преди лятна буря? Едно време , си мислех, че винаги става така при всяка буря. :-\
Благодаря за снимките! :-*
Това черното ми прилича на птица, но доста голяма трябва да е.. :-\
Да, това след буря е оригиналът. А онова в магазина е копието. :)
Наистина, интересна форма.. :-\
« Последна редакция: Април 07, 2008, 11:52:03 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Пак гледяам и мисля, ако е птица,  значи е доста по-на преден план и лети в посока надясно? Ако, пък е на по-заден план (т.е по към планината) ше да е нешо като хеликоптер. Знам ли? Тогава не съм обърнала внимание само си щраках снимчици . :)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Качваш снимките тук ( http://imageshack.us/ ), защото почвам да се дразня от дискусията, а не знам за какво си говорите.  :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27