Автор Тема: Disclosure Project - Проект Разкритие  (Прочетена 37261 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Disclosure Project - Проект Разкритие
« -: Септември 10, 2006, 09:11:52 am »
   Проект "Разкритие" е изследователски проект с идеална цел работещ за пълното разкритие на фактите отнасящи се до Нло-тата, извънземния разум, и класификацията на напредналите енергийни и двигателни системи. Разкритието на истината ще има дългосрочни ефекти за нашето общество - нови технологии за спиране на замърсяването и глобалното затопляне, решение в дългосрочен период на енергийните кризи, и започването на нова ера на мирни връзки с другите цивилизации в Космоса.

   Помогнете на Разкритие и поръчайте новата книга "РАЗКРИТИЕ": Над пет дузини топ-секретни военни, правителствени, шпионски и фирмени свидетели на секретни проекти казват техните истински истории, които разкриват най-великата прикрита програма в световната история.

КАМПАНИЯТА ЗА РАЗКРИТИЕ


На 09 май, 2001 завърши една от най-големите и най-успешните пресконференции в близката история на Националния Прес Клуб. Повече от 20 военни, правителствени и фирмени свидетели на недвусмислени събития с НЛО и извънземен разум изложиха своите показания. Това начално събитие за Кампанията за Разкритие беше проследеено от главните медии по света. Събитието беше предавано на живо, и на 9 а.m. над 250,000 души чакаха on-line за започването на пресконференцията. Следващото най-голямо събитие в Национлния Перс Клуб събра по-малко от 25,000. Докато първият час от конференцията беше "електронно заглушено" според президента на ConnectLive, компанията която предава събитията от Националния през Клуб, евентуално хиляди хора по света имаха възможност да гледат събитието on-line. То все още може да се види по ConnectLive.com.

ПРОЕКТ "РАЗКРИТИЕ" ПРИЗОВАВА АМЕРИКАНСКИЯ КОНГРЕС ЗА ЧУВАЕМОСТ И ЛЕГАЛИЗАЦИЯ


- Да разкрива, секретните слухове за НЛО/извънземното присъствие на Земята.
- Да разкрива слуховете за развити енерггийни и двигателни системи, които щом се разкрият ще донесат разрешение на предизвикателствата на глобалната среда.
- Да постанови легализацията която ще прремахне всички космически оръжия.
- Да установи обширна легализация на изследванията, развитието и изследването на Космоса смирни цели и в сътрудничество с всички култури на Земята и Космоса.

ВОЕННИ И ПРАВИТЕЛСТВЕНИ СВИДЕТЕЛИ ПРЕДОСТАВЯТ ПОКАЗАНИЯ ЗА НЛО/ИЗВЪНЗЕМНОТО ПРИСЪСТВИЕ

   На 9 май, над 20 военни, разузнавателни, правителствени, фирмени и научни свидетели се явиха пред Националния Прес Клуб в Washington, DC за да установят реалността на НЛО-тата или извънземните превозни средства, извънземните форми на живот, и напредналите енергии и технологии. Влиянието на това разкритие "от първа ръка", наред с помощта на правителствената документация и други доказателства, ще установи без никакво съмнение реалността на този феномен, според д-р Стивън Гриър, директор на проект "Разкритие".

Проект Разкритие

Antonium

  • Гост
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #1 -: Септември 12, 2006, 11:47:43 am »
Интересно местенце  :-\

Eon

  • Гост
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #2 -: Септември 12, 2006, 15:11:28 pm »
Ама ако пусна тема за комарите и астрала ще имам 374 отговора нали?

Antonium

  • Гост
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #3 -: Септември 12, 2006, 15:58:49 pm »
Просто директно скачаш във факултета по философия и лични преживявания. Да не говорим  за директни влияния и т.н.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #4 -: Септември 12, 2006, 21:24:18 pm »
Естествено, че такъв проект всеки би подкрепил. Дори баба на село, ако и кажа, че извънземни са кацнали някъде наблизо, ми и тя ще е любопитна.
Цитат
ПРОЕКТ "РАЗКРИТИЕ" ПРИЗОВАВА АМЕРИКАНСКИЯ КОНГРЕС ЗА ЧУВАЕМОСТ И ЛЕГАЛИЗАЦИЯ


- Да разкрива, секретните слухове за НЛО/извънземното присъствие на Земята.
- Да разкрива слуховете за развити енерггийни и двигателни системи, които щом се разкрият ще донесат разрешение на предизвикателствата на глобалната среда.
- Да постанови легализацията която ще прремахне всички космически оръжия.
- Да установи обширна легализация на изследванията, развитието и изследването на Космоса смирни цели и в сътрудничество с всички култури на Земята и Космоса.
Това е призив от 2001г., сега е 2006-нещо да се е променило, да са почнали да отварят секретните данни за НЛО? Май не, щото дори и нашите вестници щяха да пишат. Така че...като ми пееш Пенке ле, кой ли те слуша...
Ама и аз пък, как едно НЛО не видях, колко щях да ви разпраааавям...
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #5 -: Септември 13, 2006, 08:42:31 am »
Това е призив от 2001г., сега е 2006-нещо да се е променило, да са почнали да отварят секретните данни за НЛО? Май не, щото дори и нашите вестници щяха да пишат. Така че...като ми пееш Пенке ле, кой ли те слуша...
Ама и аз пък, как едно НЛО не видях, колко щях да ви разпраааавям...

Така си е. Но да не се оплакваме, защото можеше и това да не се случи (Проекта).
Аз поне на това съм благодарен.

Абе имам видео. Голяма работа е! Да ти излезе Генерал от Американските ВВС и да ти каже такива работи...

Не е шега работа.

Но медиите... нали знаете. От тях зависи всичко.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #6 -: Септември 13, 2006, 09:11:54 am »
Цитат
Абе имам видео. Голяма работа е!
И сигурно не е преведено на български  :(  Иначе с голямо любопитство бих го изгледал.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #7 -: Април 23, 2008, 23:54:00 pm »
Интервюто с Арт Бел беше интересно. Миналия месец д-р Гриър обявил Проект Орион. Въпрос на месеци/години е да имаме генератори за свободна енергия в домовете, както и летящи чинии вместо коли 8)
« Последна редакция: Април 23, 2008, 23:54:49 pm от Peacekeeper »

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #8 -: Април 24, 2008, 02:27:15 am »
Четох книгата на Стивън Гриър  "Скритата истина: забраненото знание".  Hidden Truth: Forbidden Knowledge. Наистина е много интересна и всичко, което той казва изглежда достоверно. Най-вече случките с него, защото, книгата е и автобиографична.  Аз му повярвах, но после видях много разочароващи отзиви в уфологичен уеб саит. Нещо като сайта на срама. И там заклеймяваха всички фалшиви претенденти за извънземен контакт. Обявяваха го за абсолютен лъжец. Това е първият път в който се змислих, дали съм права да му вярвам, но везните  още клонят към него. Просто не знам защо от раз му повярвах. Инстинкт, може би. Смятам, че наистина прави много и е минал през големи препятствия, за да излезе от секретните папки информацията за НЛО контактите. Посягано е на живота му дори, негови сътрудници са убивани.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #9 -: Юли 09, 2008, 11:50:04 am »
Important Reminder!! - Dr. Steven Greer will be speaking in Denver Colorado this evening (July 9th) at 7:30 pm (doors open at 7 pm). Cost is $5 at the door. Please see the Disclosure Project web site for the details. http://www.DisclosureProject.org/Events.htm

He will also be speaking in Montreal at the International Institute of Integral Sciences (IIIHS) conference - web site: www.iiihs.org

Please see the Disclosure Project web site for the details of both of these events. http://www.DisclosureProject.org/Events.htm


Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #10 -: Септември 02, 2009, 18:51:01 pm »
Не знам дали още следите Проекта, но има и втора част от 2007 година.
http://www.youtube.com/watch?v=ohTzKaiT8_I&feature=related

Този път на конференцията не само американци, но представители от Англия, Белгия, франция, Чили, Иран и т.н. Модератор е бившия губернатор на Аризона.

Предлагам ви да обединим усилията си и да преведем (субтитри) на български и двете конференции. Това трябва на всяка цена да е мрежата и активно промотирана от нас във всеки форум. Така и последните скептици по отношение на НЛО ще си замълчат и замислят. Даже ако продължа да фантазирам....това трябва да се излъчи и по телевизията. Що не! Всичко е възможно!

Неактивен Aquarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #11 -: Септември 29, 2009, 20:13:35 pm »
п.п. Ти така говориш, сякаш си ги виждал и се познаваш с тях. Я дай и мен да ме запознаеш. :rofl:

Do you know about that:


?

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #12 -: Ноември 02, 2009, 22:17:03 pm »
Хайде...

Най-прясната информация за разкриването, взета от руския нет. Статията е на Дейвид Уилкок.
Сега и аз започнах да чета материала, но началото му буди съмненията, че нещата са много по сериозни, отколкото си мислим. Неслучайно Дейвид Рокфелер е искал заем от японския император в размер на 5 трилиона долара за "главното ново разширение на космическата програма"... И това е само началото на статията.

Личното ми мнение е, че няма да има мнима атака на извънземно нашествие, предизвикна с холограмна техника. Мисля така, защото веднъж осъществи ли се официален контакт, противопоставянето между хората ще отпадне напълно като сценарий в историята и културата ни.

Ето и един показателен цитат от началото на статията:
Цитат
Самое заметное: представляется, что в феврале 2008 года ООН решила предоставить общественности ускоренную временную линию для раскрытия – год обнародования основательного доказательства реальности НЛО без обычного скептицизма и дискредитации. Затем, если общественность не выйдет из равновесия и не отреагирует неуместными реакциями, настанет время двигаться к полному раскрытию и реально обнародовать истину.
Ха, има я и датата, на която ще стане самото официално разкриване: 10.12.2009, - веднага след речта на Обама при приемане на Нобеловата му награда за Мир в Осло, Норвегия.
Приятно четене!
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 23:21:26 pm от SMSI-H »

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #13 -: Ноември 03, 2009, 08:33:34 am »
Ще се радвам да е истина, но много ме съмнява, че ще има такива разкрития.

За едно не съм съгласен обаче - мисля, че много хора ще продължават да се мразят и бият помежду си дори и да разберем, че има извънземни.  ???

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Disclosure Project - Проект Разкритие
« Отговор #14 -: Ноември 03, 2009, 08:39:26 am »
мисля, че много хора ще продължават да се мразят и бият помежду си дори и да разберем, че има извънземни.  ???

E то това е ясно, че ще е така. Разкриването на извънземните няма да промени това в хората.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
61 Отговора
37310 Прегледи
Последна публикация Октомври 30, 2008, 00:20:00 am
от MOB
46 Отговора
46812 Прегледи
Последна публикация Февруари 25, 2022, 23:49:04 pm
от stomanata
Project Greenstar

Започната от H. « 1 2 3 4 5 » НЛО

65 Отговора
37572 Прегледи
Последна публикация Август 11, 2010, 21:06:00 pm
от sedere
0 Отговора
9722 Прегледи
Последна публикация Септември 04, 2008, 12:43:14 pm
от Eon
6 Отговора
14517 Прегледи
Последна публикация Април 26, 2012, 02:25:15 am
от fD

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27