Автор Тема: Търсят се хора  (Прочетена 10866 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

georgi

  • Гост
Търсят се хора
« -: Август 09, 2006, 18:27:25 pm »
Здравейте,

само от начало да отбележа, модераторите да прочетат целия пост, преди д го изтрият. От сега ви обещавам рекламиране на вашия форум, но прочетете всичко, за да сте наясно за какво говоря :)

Казвам се Георги Грънчаров, от 8 години се занимавам с Уфология, кореспондент съм на IIA (МАИ) и потдържам връзка с Erich von Daeniken, Andreas Rety и други за вас познати хора в тази област. Преди 3 години аз водех разследването на "извънземния череп", който беше намерен близо до Пловдив. За всичко казано до тук мога да ви дам доказателства.

Аз стартирам един проект, една медия наречена "UNFB" - Uncensored News & Facts Bulgaria, и търся спецове в тазо област, с които да работим. Целта на проекта е да разследва такъв тип феномени на много високо ниво, както и чрез много труд да накараме повече и повече хора да вярват в това с което се занимаваме.

Медията има три основни части:
- online ->
Един сайт с всички възможни файлове, който могат да се намерят в тази област, филми, документи, снимки, аудио записи на случай и т.н. Нешо като един архив, който ще се допълва всеки ден.
- репортажи/новини ->
Новини, взети от бюлетини или български очевидци, коментари и експертизи на хора в тази област.
- филмови репортажи ->
и то на български език, за съжаление все още по-голямата част не говори западни езици. Наши репортажи, интервюта с очевидци, и т.н. всеки месец безплатно за сваляне на сайта.

Искам да направим един екип, всеки да си има задачата, но заедно да предлагаме информация на "крайния потребител", пък и България е интересна, много неща се случват тук, но няма кой да направи едно интервю, или едно разследване на някой случай.

Аз гарантирам, че най-големите имена в уфологията ще застанат зад този проект, кото моментално дига доверието на хората, но за тази цел НИЕ трябва да си вършим работата.

Нека заедно да направил първата българска информацюнна агенция в тази област, нека отворим очите на хората и да накараме тези, който имат история да излезат навън и да си я разкажат.

Началото за проекта е датирано за 15/09/2006, искам до края на този месец да сме формирали екип, да се срещнем, и да почнем да работим над това.

Моля всеки заинтересуван да пише тук, критика, препоръки, въпроси -...

Благодаря ви за времето,

Георги

Модератори Като благодаря, ще имате право на безплатен баннер н главната страница на проекта, както и във всички други дейности.






« Последна редакция: Август 11, 2006, 13:35:40 pm от Horus »

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Отг: Търсят се хора.
« Отговор #1 -: Август 09, 2006, 22:00:57 pm »
мога да предложа дизайн и изработка на сайта в хтмл и/или флаш, ако вие решите въпроса с домейна и хостинга, евентуално да превеждам текстове, може би да пиша статии но честно казано за последното ще трябва да ми давате базова информация /далеч не задължително на бг, говоря свободно английски и руски, чета на испански/ защото собствена за съжаление не мога да предоставя
относно среща за обсъждане на проекта, ще е проблемно, предполагам че ще се окажем от различни градове а аз нямам възможност да пътувам
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

darkjedib

  • Гост
Отг: Търсят се хора.
« Отговор #2 -: Август 09, 2006, 22:13:26 pm »
Hi Георги :)

Идеята ти е чудесна и ще се радвам да се запознаем. Аз съм от София. Сега работя по един мултимедиен проект и ще се радвам да обменим идеи. Колкото до "извънземния череп" открит в Родопите - доколкото си спомням, гледах предаване на БТВ Репортерите, в което беше направено разследване и доказано, че черепа е от животински произход. Мисля, че откривателя на "черепа" се казваше Роман. Надявам се да търсите ИСТИНАТА, а не да търсите доказателства за откровени измами. От това страдат не само хората с освободено съзнание, които вярват и се интерсуват от НЛО, но и "непросветените", за които НЛО и извънземните се срещат само на последна страница в жълтите вестници. Дай да се захващаме за работа :)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Търсят се хора.
« Отговор #3 -: Август 10, 2006, 04:11:00 am »
Бройте ме и мене...макар, че не съм сигурна с какво мога да помогна, ама ако мога да се закача, ще съм на линия!  8)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Търсят се хора.
« Отговор #4 -: Август 10, 2006, 04:57:32 am »
Абе, прав беше Хорус, че и без реклама правилните хора, ще ни открият. Успех в проекта! Надявам се да бъде фурор. Веднага след като стартира ще започна да зарибявам хора да го гледат.

П.П. Смятам, че ще е по- добре тази тема да е в "Мултимедия"
« Последна редакция: Август 10, 2006, 04:59:44 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Oberon

  • Гост
Отг: Търсят се хора.
« Отговор #5 -: Август 10, 2006, 15:53:06 pm »
Мога да се нагърбя да превждам статии и интервюта от руски сайтове

Оберон

искам да помогна:)

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Отг: Търсят се хора.
« Отговор #6 -: Август 10, 2006, 17:20:05 pm »
Едва ли мога да се включа(освен някое друго преводче от братски английски) обаче ви пожелавам успех, понеже тази сфера е изключително интересна, но за съжаление почти всички е цензурирано от офицалните канали.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Търсят се хора.
« Отговор #7 -: Август 10, 2006, 23:58:32 pm »
Може да се подкрепяме като приятелски сайтове.

Но съвет - за първото -
 
Цитат
- online ->
Един сайт с всички възможни файлове, който могат да се намерят в тази област, филми, документи, снимки, аудио записи на случай и т.н. Нешо като един архив, който ще се допълва всеки ден.

ще ти трябват доста инвестиции, освен ако нямаш един сървър с базисно поне 200 GB диск, бърз нет и неограничен трафик. За филми ще има проблеми с авторските права, затова и се отказах да катерим филми под нашия домейн...Иначе идеята е добра.

За сведение на потребителите само. В момента уреждаме сътрудничество и с друга новорегистрирана Асоциация от млади български учени и студенти, които изследват и ще изследват високи технологии, за които пишем тук във форума и които са известни само в "апокрифната литература". Скоро предстои пускането на техния сайт, където ще бъдат публикувани много техни разработки, сред които дори успешни опити със студен синтез...

Иначе Георги, съм отворен с колегите тук за сътрудничество. А по отношение на черепа, много пъти съм го писал това, ще взема книга да напиша: Като пряк участник в цялото това "събитие" ви казвам най-искренно, че всичко беше фалшификат. От държането на Роман и несвързаните му приказки от 1001 нощ до самият череп на добиче, което с очите си гледахме със Стаменов как ни го "изваяха" с едно отчупване на говежди череп. Всичко, което сте чели за прословутия череп за съжаление е лъжа...А Роман изкяри точно толкова колкото си беше определил да изкара от цялата история - паметта ме лъже вече, но май 2000 долара, които японската национална телевизия му плати да заснеме черепа и направи репортаж за него. Никога не бяха направени ДНК анализи, въпреки, че Стамен твърдеше, че са направени. Казвам ви го, защото бях там, когато лъжеше пресата и после ми споделяше - "Ех, ама трябва да се направят тези ДНК анализи..." Съжалявам, че го казвам, но целта на сайта е да казва истината, а не да поддържа заблуди...Това беше...Съжалявам за офтопика...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

georgi

  • Гост
Отг: Търсят се хора
« Отговор #8 -: Август 14, 2006, 00:25:50 am »
Здравейте ;)

като за начало си извинявам, че чак сега ви отговарям, но през последните няколко дни имах бая ядове с другите ми сайтове, и работих 24/7

Искам да отговоря първо на админа:

Всъщност точно Стаменов ме запозна с Роман, и заедно ходихме в Пловдив да го гледаме. Поканиха ни в апартамента, след около 15 мин се появи някой  (май това беше синът на Роман), с една черна торба, в нея черепа.

Аз, т.е. Andreas Retyi и Е.Daeniken бяха отговорни да направят експертиза на черепа, летях до Германия на собствени разноски да формираме експертен екип, но като се върнах Стамен ми вика "няма ги, не мога да ги открия", и от тогава не съм се виждал с тях. Дори не знаех, че Роман е получил пари и т.н. Ако това е било лъжа - съм много ядосан, защото губих няколко седмици не само собственото, а и времето на хора и писатели, които така или иначе имат достатачно на главата. Ето защо повечето хора ни се смеят - защото има хора като Роман.


Така, към проекта. Колкото до сървър и т.н. : Всичко има, по принцип имам фирма за уебдизайн, и място както и сървъри не са проблем. Проблем ще е цялата тази информация да се сортира, и да се допълва.

Но сайта е на втора степен. Репортажите, видео-матеряла е по важен. Едно е да гледаш филми в google на НЛО-та, друго е да се правят репортажи, примерно всеки месец да излиза по 120 минути репортаж? Просто го приемете като една онлайн-телевизия - човека си сваля филма (репортажа), и след това ще има възможност на сайта да разбере повече за Х и Y показано във филма. Това на мен лично винаги ми е липсвало, гледам документален филм за нещо, там се показват документи - филма спира, искам да почна собствен research, но за нормалния потребител е трудно да намери примерно въпросният документ.

Но този проект няма да се занимава само с НЛО-та, нека това да е за всичко паранормално/интересно/цензурирано от mainstream филтрите на хората, които ни пускат само малка част от информацията.

Идеята е да се говори и коментира за това, което "ТЕ" се опитват да скрият. И в България ни чака доста работа. Всеки, който е повече или по-малко информиран знае, че в България има много неща свързани с "феномени" туширани от правителството, особено между 1950 - 1980. Примерно, какво точно имаше на унова място, което му изляха тонове бетон, а от трета ръка разбираме, че е имало "нещо", непознато дори за армията ни, което е убило маса хора, доближи ли се до него? Каква е била тази сила? Дали ще намерим информация от първа ръка? Определено в родината ни има какво да се търси, по-скоро да се намери.

Нека намрим хората, всеки човек, колкото и да се страхува ти дава по малко информация, знам го от собствен опит както и вие. Стига сме гледали само от страни какво става, нищо не ни пречи ние да поемем ролята на хората, от които в момента черпим информация.

Най-важното, за да го почнем това, ще дойде от вас. ВРЪЗКИ - всеки човек ги има, на кратко се търсят:

- Хора със солидни връзки в армията (бивши служители по "унова" време)
- Хора в големите градове на България, които при сигнал могат да започнат разследване
- Очевидци, познати и т.н.
- Геолози, Еколози, и т.н. - всякакви експети, които биха могли да направят анализ на проба или заснет матерял
- Ъплоадери, хора които качват всеки ден нов матерял от цял свят на сайта и следят главните форуми (пр. ATS)
- Предовачи, от англ. на бълг., всеки ден излизат около 10 - 50 новини на англ., които ще са от интерес

-...

georgi

  • Гост
Отг: Търсят се хора
« Отговор #9 -: Август 14, 2006, 00:26:54 am »
и така нататък - както виждате доста хора ще могат да помогнат, но за да няма бъркотия, всеки си казва кога какво може - и ще трябва да може да се разчита на него. Хора с много натоварен графк не са подходящи, както и хора гледали няколко репортажа и се мислят за уфолози - не ми се сърдете, но това няма да е някакъв малък сайт, а един голям проект под патронажа на бая имена - не ми се иска България, ние, аз, да се изложим.

Ако има още някой, който след като го прочете това не се чувства обиден или не на място - пишете, кой сте, с какво може да бъдете полезни. Аз това не го правя заради пари - очаквам същото и от вас. Понякога пътят към истината е доста труден - понякога незаконен - заради това ви ги пиша тези неща, да сте наясно.

Админ, благодаря, че държиш темата активна, още от сега мога да ти обещая, че ще ви бъдем най-силният партнър - един два месеца търпение :)

П.П. Извинявам се за правописа, 17 години съм прекалал в Германия, български съм говорил, но преди 5г. се научих да пиша, надявам се да ми е простено.

Поздрави,

Георги

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Търсят се хора
« Отговор #10 -: Август 14, 2006, 00:54:45 am »
Георги, това е много амбициозен проект. Например всеки месец да излиза 120 минутен репортаж. Мноооого трудно, свързано с много усилия, средства и координация на хора, които не се познават.

Мисля че ще мога да помогна. Когато стартира проекта се свържи с мен.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Търсят се хора
« Отговор #11 -: Август 14, 2006, 03:44:23 am »

- Хора със солидни връзки в армията (бивши служители по "унова" време)



Тука мога да помогна с нещо, но не давам гаранции, че "връзките" ще са отзивчиви.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен tetraeder

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Търсят се хора
« Отговор #12 -: Август 15, 2016, 15:33:36 pm »
Е, някой знае ли, дали този проект се е осъществил?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27