Автор Тема: Това е история за моята дарба и част моят личен опит.:)  (Прочетена 1372 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sekhmet 4

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте!:) Ще Ви разкажа моята история.Преди много години усещах с интуиция какво ще се случи.Имах лошо предчувствие,ако ще се случи някаква лоша ситуация.Виждах на кафе картини.След време запонах да виждам с трето око,защото имах един инцидент,и след него  започнах да виждам,картини като на филмова лента,какво ще се случи в следващите дни и в далечно бъдеще. След време имах една случка,в която отивах на фризъор и когато излязох от блока ми си усетих да не минавам по улицата по която бях тръгнала да вървя,защото усетих много лошо предчувствие с интуиция и минах по други пътища. Когато стигнах при фризъорката и влязох да ме подстригва,, влезе една жена и каза,че на съседната улица се е срутил покрива на стара къща и е отцепен района от полицаи,а точно по нея улица аз щях да мина,ако не бях усетила по интуиция да не минавам и покривът щеше да се срути върху мен.Имам и друга случка в която,преди години бях на гости на моя приятелка.Пихме кафе и гледахме телевизия.Искахме да отидем някъде на кафене.Отидохме да се преоблече в спалнята.Когато влязохме да се преоблече усетих много лошо предчувстиве и усетих да изляза от стаята.Тогава видях с картини как зад гардероба има залепен предмет и той е отрицателна енергия.Те знаят,че съм екстрасенс.Извадиха дрехите и преместиха гардероба.Имаше залепено кълбо с конци и косми и други предмети.Нейният баща имал любовница и тя му направила магия.След месеци майка и се раздели с нейният баща.Аз ги виждам магиите и ме викат да ги намирам.Имах един случай, в който се прибрах в моят град.Застанах пред блока и усетих много лошо предчувствие,че ще се случи някоя лоша случка.Казах на мажът ми той си провери гумите на колата,защото си мислеше,че някоя гума може да е спукана и стане някоя катастрофа.Не беше от колата.Гледах към една поляна и там усетих много лошо събитие.Ходихме при майка ми на гости и се прибрахме след два дни.Майка ми след няколко дни звънна да каже,че едно момиче се е самоубило от покрива на блока и е паднало в поляната която казах,че ще става много лошо събитиe.Виждам няколко дена предварително когато ще стане нещастие.Усещам и кога някой човек ще умре.Усещам и предварително знам,че до няколко дена ще ми каже,че някой ще умре.Ако има заметресение,пак знам предварително.Виждам картини,че ще има заметресение и после има.
Незаземен значи когато част от душата ти не е в тялото ти.Например когато гледаш филм и ти е много интересен,ако някой ти каже името се стряскаш,защото си много уснесена във филма.Умът ти е като в медитация.Когато отидеш душевно някъде,ако някой те стресне се заземяваш.Душата се връща, за да се защити.Например от разтояние усещам водата дали е топла или студена.Ако ми стане топло е топла и усещам без да я пипам.Така ходя в акаша банката с информация.Тя е от златисти нишки,не от тухли.Има шкафове с равтове с информация с навити рула листи.В тях е записана информацията за съдбите на приятели.
Например моя приятелка преди години ми беше дала снимка на нея и нейн приятел.Слагам нейната снимка на екрана на компютъра и неговата снимка до нейната и имам видения.Те се разделиха.Видях,че до число шест той ще се върне при нея.Тя ми каза,че той се е върнал след шест месеца при нея.Тя има друг мъж от който има дете.Когато беше бременна и казах,че детето ще бъде момиче и кой месец ще се роди.Имах и две съквартирантки на едната казах,че ще се омъжи и ще се разведе и след години ще се омъжи още един път.След години се ожени,но имаха проблеми с нейният мъж и заради това се разведоха.Когато видях снимката на другата ми съквартирантка,видях че ще се запознае с мъж,който е с много светли очи и светла коса и живее в друга държава.Тя след години се качи да работи по корабите.След седем години се запозна с рус мъж със светли очи на кораба,който бил чужденец.Тя сега живее с него и имат момиченце.

Аз имам познат,който когато дойде в моят духовен център усеща хармония и се прозява,когато архангелите го прочистват или лекуват.Когато се помоля да го излекуват от негови болести виждам къде има нужда да го лекуват и му казвам предварително къде има нужда да го изчистят от отрицателна енергия и го лекуват.Например един път му се беше схванал гърбът и той не ми го беше казал,но видях на картини и го попитах боли ли те гърбът и той ми отговори:"Да".Каза,че най вероятно е настинал.Той ходи в спортна зала и е възможно докато вдига тежести да си е натоварил гърбът или е стоял изгърбен на стола няколко часа.

Има един познат с който си писах и по негова снимка видях,че ръката му свети в сиво и го попитах дали го боли ръката и той сподели,че си е счупил ръката и тя е била в гипс преди няколко седмици.Вижда с
Има един познат с който си писах и по негова снимка видях,че ръката му свети в сиво и го попитах дали го боли ръката и той сподели,че си е счупил ръката и тя е била в гипс преди няколко седмици.Вижда се като енергиен блокаж,защото травмата все още се вижда,но на енергийно ниво и не е напълно възтановена.Намирала съм изгубени предмети.Аз си бях изгубила студентската книжка в апартамента и не можех да я намеря къде съм я сложила.Проверих с видения и видях,че е в някаква торбичка вътре с други листи.Намерих я в торбичка с документите на моята съквартирантка,тя я прибрала без да види,че е моя.Публикувам тук темата,защото искам да се запозная със сродни души,които имат такива способности.Вече не се занимавам с гадаене на бъдеще,защото сега пиша и издавам книги на духовна тематика и не ми остава такова свободно време.Искам да споделя,че мога да съм полезна на хората да проверя дали някой има влияние и да му дам молитви за изчистване на влиянията и ако има блокирана дарба мога да му дам съвети и молитви,за да премахне блокажите си да използва дарбата си.Понякога хората носят блокажи от минал живот и дарбата им е блокирана,но съм помагала на много хора да си махнат тези блокажи и отново да я използват.Не вземам финанси затова.Пиша тук,защото аз и мои приятели искаме да се запознаем с още такива хора, които се интересуват от такива неща и ,защото имаме едни  духовни проекти и други неща за изпълнение и искаме да се запознаем с хора с добра душа и да ги осъществим.Приятен ден от Мен!:))))
« Последна редакция: Април 17, 2023, 12:57:33 pm от Sekhmet 4 »

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Вие сте уникален феномен, аз нямам чак такива способности, но чета съновници още от 1992ра година и над 90% от лошите предсказания в тях за моя живот се сбъдват и около 50% от добрите ми предсказания в съновниците ми се сбъдват.В реалния физически свят със сигурност имам две евокации на демони на физическо равнище, първата от август 2005та, втората от ранните часове на 5ти май 2016та на старата ми работа в София.При втората евокация в този момент понеже съм шизофреник бях в криза и гледах в интернет игрален филм за разпятието на Исус Христос, лекция на големия християнин Петър Велев, после започнах да гледам игрален филм със сцени с демони, накрая започнах да слушам в американски сатанински дет-метъл групи и като излязох от задния вход на обекта който охранявах през нощта към 2.41 часа за цигари ме лъхна силна зловонна миризма на ад, смърт, на демони, направо на душевно унищожение.Миризмата се махна до сутринта, но после като се върнах у нас на моя етаж имаше миризма на лава, на изгорял метал.После дни след това започнах да чувам гласове които предаваха мислите на хората около мен.След това влязох в психиатрична клиника и след като излязох престанах да слушам такава опасна сатанинска музика и внимавах какво гледам и слушам в интернет.Какво е вашето мнение аз моя случай и какво виждате от моята снимка на профила която е правена точно по време на тези събития през пролетта на 2016та?

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Никола Тесла, отваря един от порталите за подобна свръзка.
Вижте честотите на откривателите на радиото и електромагнетизма, как се внушавт мисли и модели на общуване в информационното поле на вселената.

Другият вариант е обсебване и заблуда на съзнанието. Практикува се предимно с ритуали и " врачуване "....без сигурност в  познанията и е по опасно от самите технологии.

Пример, как се предава информация на база λ
Вътре в диапазона на радиочестотите  има обособени поддиапазони, но границите между тях са условни. Те следват един след друг, а понякога даже се припокриват. Най-общо според дължината на вълната радиовълните се делят на:

свръхдълги λ = 10 – 100 km
дълги λ = 1 – 10 km
средни λ = 100 – 1000 m
къси λ = 10 – 100 m
ултракъси λ < 10 m
метрови λ = 1 – 10 m
дециметрови λ = 1 – 10 dm
сантиметрови λ = 1 – 10 cm
милиметрови λ = 1 – 10 mm
субмилиметрови λ = 0,1 – 1 mm.

"""""'
Тоест използват се всякакви алтернативни методи за достъп до съзнанието;

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Ше споделя и моя личен опит свързан с хора, с които ме е срещнала съдбата , за да ме образова.
Преди години имах съседка хърватка, диагностицирана с диагноза " Шизофрения", която си говореше с ангели навсякъде....и всички съседи я познаваха. Единствено, когато аз се доближавах до нея спираше да говори с тях и приемаше сериозно образа си на нормален човек.
 Не ми отговаряше на нито един въпрос, който и задавах и взе да ме избягва. Винаги, когато се появявах спираше монолога си с ангелите с които говореше.
Един ден дойде при мен и започна да ми оставя пред вратата подаръци...Обувки с камъни ..и т.н. ...Попитах я какво е това и откъде го има, защо ми го оставя пред вратата....А тя се смееше, като вещица и казваше, че ми ги праща някой от горе....Попитах я кои ги праща?;  Не ми отговори.
Смееше се ....и ме попита дали познавам Тесла, казах и каквото знам...след което ми зададе въпрос дали познавам технологиите му...  Отвърнах и, с информацията която ми е известна  за тях.
Продължаваше да се смее ....и ме провокира със смеха си,  че някой ден може и да узная истината за Тесла .
Е, ако е вярно нека излезе истината наяве ;

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Привет Sekmet 4 и добре дошла!

Би ли могла да споделиш нещо от рафтовете на тази библиотека, като екстрасенс?!

Цитат
Тя е от златисти нишки,не от тухли.Има шкафове с равтове с информация с навити рула листи.В тях е записана информацията за съдбите на приятели.

Можеш и лична информация да ми предадеш.

Какви виждаш в астралното ми тяло примерно в Акаша!?
« Последна редакция: Май 06, 2023, 21:41:57 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Чакам отговор от Секмет 4

 :)

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Аз си имам един много простичък въпрос, не че някой ме пита, но аз да си кажа: "И какво от това?!" Какво точно ще правите с истината? Каквото ТЯ ви позволява ли? Че тя и лъжата е нейна производна (пирамида с вмирисани мумии, нищо че й придават, или продават такова златно значение).
Не виждам да се е разгърнало нещо кой знае колко мащабно, освен вселенското Тhe Hunger Games  :D
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27