Автор Тема: Масон в семейството ... :/  (Прочетена 6084 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен seringa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Масон в семейството ... :/
« -: Февруари 17, 2014, 22:09:48 pm »
Здравейте,

Регистрирах се днес с много конкретна причина. Отвреме на време чета форума и винаги има много интересни теми. Причината да се регистрирам обаче е много конкретна. На 22 години съм и преди седмица научих един факт, който много ме притеснява. Научих от майка си, че чичо ми, с когото винаги сме били много близки е... масон. Да. Наскоро имахме гости от Испания и Португалия на гости (преди 7-8 месеца) но много не ги видяхме, а чичо ми изчезна с тях за няколко дена. Никой не обърна внимание, викам си, бизнес, той много движи по тези държави, а и не ме интересува живо кога и с кого се среща - понякога минават няколко месеца без да се чуваме. Обаче истината е, че е бил посветен в някаква древна ложа в Коимбра, Португалия - майка ми с много недомлъвки ми призна, а и тя не знае много по въпроса. Да го питам е изключено, а и ме е страх малко.

Какво означава това за мен? Да се опитам някак си да се възползвам от това, или да спра контактите с този човек? Какво изобщо правят масоните, при това това не са българските масони, а съвсем истински. Чувствам се, че най-после съм близо до нещо голямо и тайно, но същевременно за тази клика хора съм чувал най-ужасните неща.

Направо не знам какво да мисля. БЛагодаря за вниманието!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Масон в семейството ... :/
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2014, 19:22:25 pm »
Гледай си живота. Няма нужда да правиш каквото и да е било.

Какво точно те притеснява, не разбирам?

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Масон в семейството ... :/
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2014, 15:17:05 pm »
Това че е масон не значи задължително, че е лош човек или човек който прави зло. Можеш да потърсиш повече информация за масоните в сайта, след като така и така ти харесва.  :yes: ;)

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Масон в семейството ... :/
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2014, 15:55:12 pm »
А може и да прочетеш някоя и друга книга. Като "Ключът на Хирам" и "Отговорът на Хирам" :))

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27