Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483789 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен uzunov81

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1335 -: Юли 07, 2023, 12:21:31 pm »
Привет на всички във форума ( и не само на тях, аз самият четох доста дни тук без да съм регистриран)!

Реших да се регистрирам и тн защото самият аз съм виждал нещо което няма обяснение и до днес.
Помня го добре все едно се е случило вчера а не 93-та година.

Беше петък вечер юли месец (помня деня но не и датата).
Бяхме 5-ма приятели и още 10-ма хора от селото които чакахме влака от Пловдив. Това се случва на влаковата спирка на село Дюлево (на 5км от Стрелча и на 30 от Панагюрище).

Седим си значи всички, едни на пейка други на едно дърво (орех) в непосредствена близост...
Аз се бях качил на ореха и просто си гледах на някъед си...  В един момент някои каза "еи го влака вижда му се фара" извърнах си погледа и наистина видях светлина някаква.
До тук ок обаче докато се усетя някои каза "абе какъв влак, виж къде свети това, то е над ткзсе-то". Загледах го "нещото" много внимателно и установих че 1-во няма как да е влак и тн и 2-ро е на височина около 20м над земята!
Скочих от дървото, и се преместих на по-добра позиция за да го видя по-добре. Нещото седеше около 30 секунди като застопорено след което почна да се движи наляво надясно но сравнително бавно. В тоя момент видях как идва от що годе същата посока и влака. Много добре се различаваше вече фар на някакво зозило и въпросното нещо.
След секунди нещото както си се "клатеше" рязко се изтреля вертикално и просто изчезна!!!
В тоя момент всички онемяхме а после всеки говореше и стана един вид суматоха. Влака точно спря и отвътре изкочи Борислав които беше още по-шашнат и от нас. Беше го видял от по-близо и ни пита направо "видяхте ли топката от светлина и как се изтреля нагоре"
На другия ден случката се беше разчула и се коментираше от старците в кръчмата. Ние младите ходихме там където го мернахме нещото ама ядец, хълмче от другата страна на селото покрито с камъни и нищо..

« Последна редакция: Юли 07, 2023, 12:44:07 pm от uzunov81 »

Неактивен uzunov81

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1336 -: Юли 07, 2023, 13:00:52 pm »
Явно е свършило времето за промени докато подготвя нещата..
Как да е, извадих от гугъл снимка, жълтата стрелка е гарата, очертаното е ткзсе-то а над него с червения триъгълник е мястото на което го видяхме.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1337 -: Юли 08, 2023, 13:30:14 pm »
здравейте, бихте ли могли да дадете представа за приблизителни размери на въпросната топка от светлина?, тъй-като има две възможности, да е бил управляван дрон или превозно средство, защото очевидно е бил разумно контролиран обект, но така можем само да гадаем. Има един стар документален филм на Недялко Йорданов, който се нарича "извънземни в село Кирово". Там се споменава за някакви "сателити" [дронове] със лазерни сканиращи лъчи, както и светеща топка, която обаче стояла неподвижно и още интересни неща )

<a href="https://www.youtube.com/v/HzHEszzjeoY" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">https://www.youtube.com/v/HzHEszzjeoY</a>
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1338 -: Юли 08, 2023, 15:42:38 pm »
x_name41,

Видеото на Недялко Йорданов е добро.
Заинтересуваха ме светлините, върху мъртвите, които пускат над гробовете. И по точно онзи абзац,
На коя светлина да се доверим, като умрем?!

P.s. Зелени точки .

Моя близка приятелка сподели, че, по време на корона вируса е била вербувана от фирмата си , да се затвори в къщи са и прожектирали зелена точка в стаята.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1339 -: Юли 08, 2023, 21:54:34 pm »
P.s.

За това попитах:

Цитат
  Ако обаче първичната светлина не е разпозната, след известно време към „починалия“ се спуска вторична чиста светлина. След това се появяват светлини от шестте свята и светлината на света в който ще се родите след това ще свети най-видно. Поради „кармичната сила“ тези светлини са следните:



• Мъглива бяла светлина от света на боговете.

• Мъглива зелена светлина от света на титаните.

• Мъглива жълта светлина от света на хората.

• Мъглива синя светлина от света на животните.

• Мъглива червена светлина от света на духовете.

• Светлина с цвят на дим от света на ада.

 

Неактивен uzunov81

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1340 -: Юли 09, 2023, 00:02:06 am »
здравейте, бихте ли могли да дадете представа за приблизителни размери на въпросната топка от светлина?, тъй-като има две възможности, да е бил управляван дрон или превозно средство, защото очевидно е бил разумно контролиран обект, но така можем само да гадаем. Има един стар документален филм на Недялко Йорданов, който се нарича "извънземни в село Кирово". Там се споменава за някакви "сателити" [дронове] със лазерни сканиращи лъчи, както и светеща топка, която обаче стояла неподвижно и още интересни неща )

<a href="https://www.youtube.com/v/HzHEszzjeoY" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">https://www.youtube.com/v/HzHEszzjeoY</a>

Варианта за превозно средство го изключвам на 105% защото се виждаше макър и трудно силуета на хребета на хълмчето! Виждаше се че нещото е във въздуха. Дрон се съмнявам да е било защото беше все пак 93-та година (нямаше тогава много такива играчки). Начина по които се движеше незнам как да го опиша, много елегантно движение... Приблизителни размери знам ли, някъде около един метър в диаметър. Бяло беше като луминисцентна лампа, фаровете на влака бяха определено по-остри и блестящи (за момент имахме видимост и към двете)
А начина по които "си тръгна" ни смая и според мен точно това ни шашна... "изтреля се" вертикално за миг, ако бях мигнал  точно в тоя момент щях да го пропусна! Стана толкова бързо че все едно за много кратък момент светещото нещо стана на една тънка вертикална светлина и това беше...
Случката стана на 30 години, но странно защо винаги когато стане юли месец в началото се сещам... Нещо ме подсеща.
А сега като погледнах, в началото на юли точно в ПЕТЪК (пак) съм си пуснал и писанието.
Странно ми е някак как това, тая случка ме "преследва" по едно и също време в годината. Защо не се сещам примерно октомври!?
Дали не е някаква форма на побъркване някакво или знам ли и аз, на моменти почвам да се чудя и да се съмнявам в мене си.
Лошото е че доста хора го видяхме.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1341 -: Юли 09, 2023, 22:08:56 pm »
във връзка със описанието на наблюдаваното светещо явление във филма на Недялко Йорданов, бих искал да спомена за едно видео от Япония от 2011г във което се наблюдава подобно явление, но в малко по голям мащаб

Кадри от видеокамери, разположени в основата на вулкана Сакураджима [Япония], показващи странна аномална активност около него [2011]
интересен е процесът на формирането на светлината, която сякаш се появява вследствие на въздействието на въртящ се отстрани обект. Въпреки че светлината изглежда бяла на цвят е възможно тя да е невидима [инфрачервена], която камерите регистрират отлично [бихте могли да се уверите във това като погледнете излъчващият светодиод на дистанционно управление през камерата на вашият смартфон]
"מוזיקה מאריכה את החיים"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27