Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 868956 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2535 -: Ноември 08, 2012, 19:59:30 pm »
Божинката,научи си уроците първо от преди години когато си ходил на училище! Не се излагай ,че ти се смеят хората вече!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2536 -: Ноември 08, 2012, 20:06:49 pm »
Божинката,научи си уроците първо от преди години когато си ходил на училище! Не се излагай ,че ти се смеят хората вече!
Права си, но .... само глупаците ми се смеят! Другите се замислят и се питат - дали Божинката не е прав? Пък и то небето си показва!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2537 -: Ноември 08, 2012, 20:12:01 pm »
Права си, но .... само глупаците ми се смеят! Другите се замислят и се питат - дали Божинката не е прав? Пък и то небето си показва!
Смехорана ,много добре обясни нещата и именно хората ще си направят изводите. Колкото до теб,просто е невъзможно ! Сайта,който си посочил,не отговаря на 100 процента !

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2538 -: Ноември 08, 2012, 22:15:04 pm »
Трепач, нали се напъна да прочетеш линкчето което съм дал малко по-горе. В него е написано всичко което ви интересува за фюелдъмпинга. Самолетите излитат тежко натоварени с гориво, но не могат да кацнат със същата тежест и ако се наложи да кацнат предсрочно трябва да разтоварят наднормената тежест на неизразходваното гориво. Всичко е описано, чети и тогава издишай.

Фюелдъмпинга и кондензационните следи на самолетите са две различни и различаващи се неща. Големите следи в небето които виждаме не са фюелдъмпинг, те са нормални. Пръскачките, които показвате на вашите клипове, обаче са кратки кадри отблизо, като лъжата е, че това е същото което се вижда отдалеч. Не, не е същото, има чудесни кадри на снимани отблизо самолети на които си личи че следата не се формира зад "пръскачките", а зад моторите. Ето така се формират тези големи и устойчиви следи, видими отдалеч.

Наистина. За огромно учудване на простите хора учените не са всезнаещи богове и често си признават че не знаят нещо. Но това не означава, че те изобщо не знаят, а че не са провели съответните изследвания, за да не се окаже, че грешат. Линка който даваш е на силно необективен сайт, който освен че лъже постоянно, в случая преразказва и вероятно манипулира казаното от самите учени на НАСА. Освен това, наличието на аерозоли с неизяснен произход в атмосферата не означава задължително, че те са закарани там от хората. Те могат да са са с природен(пожари, вулкани, пустинни бури) или техногенен(пожари, комини, градско запрашаване) произход. Точно заради това учените са казали че не знаят какви са  - има много възможности.
Между другото, аерозоли е общото наименование на всички частици в разлинно от газообразно агрегатно състояние в атмосферата. Наскоро четох, че прахът от Сахара редовно се изсипва върху Амазония, така че представи си колко много природни аерозоли има в атмосферата.
Смешко,на теб ли да вярвам и линковете ти,които неизвестно кой друг Смехоран е писал или на това,което чувам и виждам Бил Гейтс и други известни личности да говорят и не оспорват?
Говори ми за геоинженеринг,хайде давай да те видя колко отворен ще бъдеш по темата!

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2539 -: Ноември 08, 2012, 22:16:47 pm »
Смехорана ,много добре обясни нещата и именно хората ще си направят изводите. Колкото до теб,просто е невъзможно ! Сайта,който си посочил,не отговаря на 100 процента !
С какво вашите сайтове дават 100% гаранция,след като самите Вие нямате уверение в това,а и на 100% сигурно е,че всички си отиваме от този свят?

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2540 -: Ноември 08, 2012, 22:27:05 pm »
С какво вашите сайтове дават 100% гаранция,след като самите Вие нямате уверение в това,а и на 100% сигурно е,че всички си отиваме от този свят?
Рано или късно всички си отиваме ! За какво се притесняваш тогава ,че някой те "пръска" ?

Неактивен zvezdi4ka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2541 -: Ноември 08, 2012, 23:16:58 pm »
Защото пръскането помага за по-бързото ни ликвидиране :) Или ти не вярваш в конспирациите?

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2542 -: Ноември 08, 2012, 23:18:32 pm »
За това ли, числеността се е увеличила ,а не намаляла в последствие от това" пръскане"?

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2543 -: Ноември 09, 2012, 13:29:44 pm »
Смехоран, пишеш пълни глупости. Било нормално следите от самолетите да правят облаци - без коментар. ??? Забранено било да летят на една височина - друга глупост. :D Мин разстояние се изисква - 300 метра. Това е по вертикала и хоризонтала, в насрещни и паралелни курсове. Виж във  http://www.flightradar24.com/ кой как лети. И с разлика от 300-400 метра височина влажността рязко скача?????Смехории.
    Другите ти измислици няма да коментирам. Тролска работа или хабер си нямаш от физика на атмосферата и авиация, и ми носиш от девет извора вода, за да се пишеш адвокат на пръскачките-Сменяй плочата.
    Днес над Пловдив, само на един самолет-пръскач, влажността му "позволи" да остави химията си над града, а на другите десетки самолети  - не. Как стават тези работи? 
    Днес имаше прекрасно небе! Да видим утре как ще е.
Без коментар, естествено, просто нямаш какво да кажеш срещу фактите. Иначе - можеш да изложиш твоите нови и не познати на науката познания за физика на атмосферата. Голословно да отрича може всеки. Да, 300 м са достатъчно за да има значителна промяна във влажността на атмосферата. Защо на едно място има облак, а на съседното няма, като разстоянието между тези две места е 100 пъти по-малко от 300м?
От колко метра дължина нагоре следите на самолетите си сменят химичния състав, според твоята нова атмосферна физика?

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2544 -: Ноември 09, 2012, 13:33:24 pm »
Смешко,на теб ли да вярвам и линковете ти,които неизвестно кой друг Смехоран е писал или на това,което чувам и виждам Бил Гейтс и други известни личности да говорят и не оспорват?
Говори ми за геоинженеринг,хайде давай да те видя колко отворен ще бъдеш по темата!

Защо да говоря за геоинженеринг? Аз говоря за следите на самолетите, което не е геоинженеринг. А ако ти мислиш че е, защо? Защото Бил Гейтс го бил казал ли?

Аз до сега изобщо не съм виждал и чувал Бил Гейтс да е казвал нещо за следите на самолетите или дори да твърди че геоинженеринг (под каквато и да е форма) се провежда. Но бих си коригирал мнението ако ми дадеш доказателство.

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2545 -: Ноември 09, 2012, 13:50:48 pm »
С какво вашите сайтове дават 100% гаранция,след като самите Вие нямате уверение в това,а и на 100% сигурно е,че всички си отиваме от този свят?

Най-грубо казано, науката е единствения инструмент за установяване на истини. Научния подход изисква тези истини да могат да бъдат проверени и сравнени, най-важното, да не противоречат на установените факти.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2546 -: Ноември 09, 2012, 16:19:35 pm »
Най-грубо казано, науката е единствения инструмент за установяване на истини.

Хе, хе. :D Запомни си думите - такива хубави бисери пускаш. Тя науката в която вярваш нали знаеш как функционира - око да види, ръка да пипне - иначе не приема ...и ти да не останеш по-назад с нея. :)
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2547 -: Ноември 09, 2012, 17:38:12 pm »
тия дни във Пловдив върлува пак някакъв вирус та се накачих и аз, значи вируса протича предимно с дразнещо гърло хрема и вероятно температура, не изключвам възможноста вируса да е от химическите следи  8)
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2548 -: Ноември 09, 2012, 18:36:45 pm »
За това ли, числеността се е увеличила ,а не намаляла в последствие от това" пръскане"?
Защо числеността на болните хора е видимо много голяма и от това се знае кой има полза?А смъртността да не би да е намаляла както и заболеваемостта?
Едно интересно материалче:
http://marfieta.wordpress.com/2012/10/30/chem/

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2549 -: Ноември 09, 2012, 18:58:41 pm »
Защо да говоря за геоинженеринг? Аз говоря за следите на самолетите, което не е геоинженеринг. А ако ти мислиш че е, защо? Защото Бил Гейтс го бил казал ли?

Аз до сега изобщо не съм виждал и чувал Бил Гейтс да е казвал нещо за следите на самолетите или дори да твърди че геоинженеринг (под каквато и да е форма) се провежда. Но бих си коригирал мнението ако ми дадеш доказателство.
Аз доказателства достатъчно съм дал.А и не се напъвам да те убеждавам в нещо,което ти или наистина не виждаш или обичаш да се правиш на олигофрен и искаш другите като да са като теб.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27