Автор Тема: Записи на предавания  (Прочетена 30687 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Записи на предавания
« -: Юли 30, 2005, 00:53:09 am »
Всичко що се отнася до НЛО, конспирации, езотерика и т.н... В аудио формат.
« Последна редакция: Октомври 24, 2006, 15:27:11 pm от Horus »

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Преди 10 години имаше една поредица ,но нз как се казваше ,и там даваха за чертежите и как за малко не я довършил ,знаете ли откъде може да се намерят тези серии  ::)

проект земята: "Извънземен контакт"
http://www.dnevnik.bg/tv/index.phpP  на 26 окт от 0:00 ч и на другият ден от 8ч по нешънул географик

и на 29 окт , 9:00ч  : "Извънземни :Синята Луна" по Нешънъл !
 
 А по дискавъри :  на 27 окт : 21:00   "Най-странните истории за НЛО в света"
                                                   22:00   "Най-странните истории за НЛО в света"
 ето тук има яко много:  http://www.dnevnik.bg/tv/index.php

Дано ви е интересно , и съм бил полезен ;D  форумът е супер  :)
« Последна редакция: Октомври 24, 2006, 12:40:56 pm от hakama »

Antonium

  • Гост
От мен благодаря :D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Записи на предавания
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2006, 15:26:36 pm »
Във вторник, сряда и четвъртък от 22:00 вечерта по Дискавъри channel дават филма "Научната фантастика промени живота ми" - за филма Матрицата и с участието на Дейвид Айк. Ако може някой да го запише и да го направи в цифров вариант и да го разпространи. Филма сигурно ще е ценен.
« Последна редакция: Октомври 24, 2006, 15:27:27 pm от Horus »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Записи на предавания
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2006, 22:00:29 pm »
Хор, знаеш, че се пошегувах. Всъщност не знам, дали за това предаване говориш, но от 21:00 по Дискавъри току що дадоха за най - странните теории за НЛО и там пак беше Дейвид Айк. Много добри неща каза, но коментара зад кадър веднага ги осмиваше с типична доза скептицизъм. Да не говорим за последната простотия на онзи учен, с която пратиха на боклука всички добри неща дотогава. Онзи говореше, че гигантски супер мощен компютър е създал нашата реалност и че всички хора сме някаква компютърна програма, авторите на предаването автоматично причислиха, че всички други които преди това изказаха своите теории са съгласни с тази за компютърната реалност (до някъде е така, но не съвсем, ама върви да го обясняваш на зрителите на Дискавъри). По едно времем коментара зад кадър се изцепи, че наред с извънземните в 4 - то измерение живее и Елвис. Сега ще гледам дали от 22:00 няма да почне нещо.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Записи на предавания
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2006, 22:05:07 pm »
Знам за този филм и той е с Дейвид Айк, Джим Марс и много други, имам го, но не е въпросният!
Той трябва да е започнал току-що!
« Последна редакция: Октомври 24, 2006, 22:07:40 pm от Horus »

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Записи на предавания
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2006, 10:09:17 am »
Във вторник, сряда и четвъртък от 22:00 вечерта по Дискавъри channel дават филма "Научната фантастика промени живота ми" - за филма Матрицата и с участието на Дейвид Айк. Ако може някой да го запише и да го направи в цифров вариант и да го разпространи. Филма сигурно ще е ценен.
С такъв мерак се инсталирах снощи пред тв-то! И никой не мрънкаше от семейството. Тъй де, уважиха ми мерака ;)
Но май си изгърмях патроните напразно. Хорус, не е така ценен както предполагаше. Меко казано цяло нищо. Но така е в живота: едно очакваш, а получаваш друго.Нищо де, другия път може пък да ударим десятката ;)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Записи на предавания
« Отговор #7 -: Октомври 25, 2006, 16:34:02 pm »
Този от 21:00 бешее много по - добър, въпреки, че и той не блестеще с нищо особено. Айк, каза някои неща, ама те така ги представиха, че излязоха пълна фантасмагория. Но както се казва, няма такова нещо като лоша реклама. Някои ще се смеят, но който трябва ще разбере.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Дъвиан

  • Гост
Най-странните истории за НЛО в света
« Отговор #8 -: Октомври 25, 2006, 18:34:08 pm »
"Най-странните истории за НЛО в света"

« Последна редакция: Октомври 25, 2006, 18:35:12 pm от Дъвиан »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Записи на предавания
« Отговор #9 -: Октомври 25, 2006, 22:22:26 pm »
Съжалявам ако съм подвел някой, просто на мен самия ми казаха че ще го дават и разпространих информацията. Аз самият нямам телевизор и няма как да го гледам.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Записи на предавания
« Отговор #10 -: Октомври 25, 2006, 23:11:47 pm »
Айде, сега след дъжд качулка. Не, бе шегувам се естествено, че няма за какво да се извиняваш. Грешката, която се получи, че ти в началото каза, че е от 22:00, а те го дават от 21:00. Днес пак даваха същото.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Записи на предавания
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2006, 10:56:39 am »
Абе то само като му видите рекламата става ясно за каква помия ще става въпрос  ;) Как може  рекламата да е събрали се извънземени от различни филми които пеят забавни песни и да е сериозен материал

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Записи на предавания
« Отговор #12 -: Октомври 26, 2006, 13:56:28 pm »

 аз не можах да гледам , защото хората искаха да гледат някакъв филм за ВЪРКОЛАЦИ с/у ВАМПИРИ или някаква такава глупост, после само минахме по ДК и даваха за копието с което е промушен ХРИСТОС , но бях освиркан и попаднахме на НОВА ТВ и БИГ БРАДЪР  :( , но като гледам коментарите , да не съжалявам  :)

  ЕЗК 

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Записи на предавания
« Отговор #13 -: Октомври 28, 2006, 10:51:40 am »
Качили с го вече предавенето рипнато - има и един як момент  :P


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Записи на предавания
« Отговор #14 -: Октомври 28, 2006, 16:16:30 pm »
Качили с го вече предавенето рипнато - има и един як момент  :P



Къде?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27