Автор Тема: Посланията на КРИОН  (Прочетена 57064 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #90 -: Февруари 22, 2011, 23:41:32 pm »
Ако ще ви успокой, което усетя че е вярно го приемам което не не го приемам,а това го усещам като вярно, някак си намирам лека връзка с мой сън от преди няколко дни ,които между другото го споделих в сънища,ос и тн.
Ако те успокоява, и аз което усетя, че е вярно го приемам, а което не, не го приемам ...

Но рядко намирам връзка с мои сънища. Аз не си помня често сънищата, а които помня са я за жени, я да набия някой. Не съм сънувал Крион, Трион или някакви други същества, дето са по-духовни от другите и повече знаят.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #91 -: Февруари 23, 2011, 01:41:57 am »
http://www.kryonbg.info/

Тия какви луди пари вадят само от вашата наивност  :o



Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #92 -: Февруари 23, 2011, 10:59:30 am »
Всеки сам си решава да дава ли пари или да не дава.Аз досега съм им напълнила джоба с 5 евро,за една книга.Живи и здрави да са,не аз съм виновна за техните постъпки,грешки и избори,най малко пък какво ще плащат за тях.Намирам отговори на въпросите си в такива ченълинги ,затова ги и чета,ако не намирах нямаше.Едни черпят отговори с медитации,други с конспирации,трети не ги интересуват въпросите.

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #93 -: Февруари 23, 2011, 17:14:58 pm »
Wow 430лв вход  ::)... прекалено е много..и 30лв да беше пак бих се зачудила дали да отида.. Хайде и ние като тях, луди пари ще направим  ;D

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #94 -: Февруари 23, 2011, 17:17:11 pm »
хммм, точно "ЛУДИ ПАРИ", правилно казано!  :writer:

Аз не бих отишъл и да ми дават 400 лв. Ще вземе да ме прихване докато ги гледам. То са си заразни тия работи.  :blush:
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #95 -: Февруари 23, 2011, 17:25:58 pm »
Е това вече ако не задвижи разни алармиращи сигнали в главите на феновете му... незнам. Айде по 20-30 лева да беше, колкото да си покрие разходите, ама това е чак нагло.

Тук искам да обърна специално внимание :) на следното:
Тези обстоятелства обаче не означават, че ченалинга му е измишльотина, аз лично дори бих искал ако излезе какво е говорил в нашата родина да го прочета.
Все пак това си е поглед в базата на тъмните и техните подмолни действия. Лъжа - Истина - Лъжа, ама лъжите не са само за да заблуждават и да отклонят от правия път, имат си конктерна цел.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #96 -: Февруари 23, 2011, 17:58:21 pm »
Има хубави послания в книгите(били те истина или не)ама наистина се оси... с тия пари.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #97 -: Февруари 24, 2011, 11:43:15 am »
Аз съм на принципа,че няма случайни неща,ако нещо ми трябва в този момент то 100% ще попадне в полезрението ми,следователно моя интерес като е насочен в/у някакви послания значи те към този етап са ми нужни.Ако имам 5 милиона ,ще дам 430 лв за вход,но не слуайно нямам,следователно ако нещо от това което кажат трябва да го знам,по един или друг начин то ще стигне до мен.
Що се отнася до тези персони,те си носят кармата на техния си гръб и ако е грешно да взимат пари и то такива за това ,те ще си я сърбат попарата.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #98 -: Февруари 25, 2011, 12:03:11 pm »
Във всяко едно нещо може да се намери хубавото,стига обаче да искаш.Посланията на Крион за мен са изпълнени с доста хубави и поучителни неща.Както и той казва ние сме велики.Велики но още деца,едвам прохождащи.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #99 -: Февруари 26, 2011, 13:28:01 pm »
Въпреки излишният спам и провокациите на които без малко да се хвана, ще продължа пък дано стане нещо.

Опитах се да обърна внимание, че ако някой тъмен от нематериални светове или пък от елита от Земята, се опитва да пуска дезинформация - то парите няма да имат нищо общо с това. Те ще бъдат бонус за посредника, или още един дезинформиращ ход, целящ да накара хора нас, да си кажат "той го прави за пари и това е". А всъщност целта да е много по-дълбока.
Все едно да кажеш, че целта на тези които печатат парите, е чрез лихви да печелят още пари... Малко безсмислено (нали те ги печатат и без това), печалбата е бонус за изпълнителите на схемата.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #100 -: Февруари 28, 2011, 09:35:56 am »
В книгата Крион 3 в една от главите се говори за страха ни от това което се случва,страха от времето в което живеем,страха от края на света,от катаклизми ,войни и подобни които ние тук в този форум често обсъждаме.Отговорите му са толкова прости. Казва например- като толкова ни е страх че можем да се озовем в центъра на някакво злощастно събитие,да се запасим с храна и вода и да си живеем спокойно живота,защото може в действителност да ни подминат тези събития а ние години наред да се страхуваме и живота ни да премине в страх,казва че когато се страхуваме най адекватното действие от наша страна е да изявим пълния си потенциал,да направим всичко най добро на което сме способни .Казва също че дори да се озовем в центъра на такива събития да проумем че ние сами сме си го избрали,че това е част от договора ни заради които сме тук.Да приемем да минем през договора си.Да гледаме през очите на духа си.Аз лично се страхувам от това и тези думи ми дават спокойствие и увереност.Ако не го разбираш е защото не си мен,защото не живееш моя живот.Естествено има неща който не отговарят за мен,но това не значи че не отговарят за никой. Например не спирам да мисля за моя сън от преди 15 дни.Това което сънувах че ми правят нещо на мозъка,което щяло да отвори някаква вратичка. Намирам обяснение в книгата пак.Там се говори за имплант-катализатор за пречистване на кармата,мисля че е нещо такова.Преди време ме дразнеше че постоянно в ченълингите си казваше ,че е тук да ни измиие краката.Дразнеше ме това,защото не го разбирах,до като не се сетих за състоянието си на наблюдател от преди 5-6 години.Тогава виждах себе си отстрани и чувството което изживявах е трудно обяснимо защото малко хора са го изпитвали и за него бях пуснала тема ,но в философския подфорум.Тогава виждах себе си като едно найстина невероятно същество,виждах себе си като съвършенно и пълно с любов същество.Не можех да спра да се радвам на себе си.Няма как обаче да обясня чувството защото трябва да се изпита за да се разбере,затова сега вече като прочета че е дошъл да ни измие краката,не се дразня,защото найстина се сещам за това колко много любов и възхищение изпитвах към себе си ,когато бях в онова състояние,когато виждах себе си през очите на духа си.Спомням си в една тема тук,за един човек който пишеше за някаква конска ваксина, чрез която излизал от себе си и виждал истинския си дух,няма да забравя думите му - Вие просто нямате никаква представа какво сте. И за това вече не ме дразнят тези думи на Крион.Ние просто найстина не знаем какво сме.Толкова сме се вплели в търсене на конспирации,истини и какво ли още не,че забравяме закакво всъщнсот сме тук,да живеем и да следваме пътя си.Преди няколко месеца аз постоянно изпадах в състояния на съмнения,на възходи и падения,това състояние беше толкова динамично,че си мислех че става нещо ужасно.Не можех да намеря мир в себе си,защото той постоянно изчезваше и се появяваше.Тогава стигнах до "гениалната" идея че няма истина на този свят,има но не тук,че сме като в затвор.Че живота ни е една постоянна сцена,днес съм един филм ,утре в друг и така до смъртта ни.Това толкова ме отчая,че депресията беше разтърсваща,не намирах смисъл в живота си,защо да го живеех като той не беше изпълнен с една единствена истина а постояно се хвърлях от една в друга.След този момент минах в другия,страхотната загриженост какво се случва,изпълнена с тревоги и страхове за мен ,семейството ми,човечеството,несправедливостта и земята.Това знаеш ли до какво ме доведе?До циклично повтаряне в главата ми на мисли от рода,ако стане война ще направя еди си какво,ако стане земетресение ще направя еди си какво ..... и тн до безкрай.Просто ужасно.Сега продължавам да мисля че живота ни е сцена с филми и сериали,но вече избрах да режисирам филма си,избрах кой филми харсвам.Харесват ми тези в който се чувствам добре,тези който са изпълнени с връзка с истинското ми аз,с тези с който вървя нагоре,дори да е лъжа,знам че ще дойде момента в който ще я прозрея.Най интерсното е че тези няколко цикли който ти описвах се повтарят.
« Последна редакция: Март 03, 2011, 14:08:53 pm от Mirotvorec »

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #101 -: Февруари 28, 2011, 12:04:03 pm »
Есес споделям мнението ти.Радвам се че виждам човек с близки до моите изводи :drinks:
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #102 -: Март 01, 2011, 12:53:03 pm »
Не е ли Крион този който даде информация за HAARP в първите си послания:)Според мен е добре да извличаме полезното от тези послания.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен white power

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • „В спора победители няма"
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #103 -: Март 16, 2011, 22:15:49 pm »
http://www.kryonbg.info/

Тия какви луди пари вадят само от вашата наивност  :

Е на никой ли не му направи впечатление че идват  в нашата "незначителна" държава,последната дупка на кавала както казват някои.
При всички положения на мен ми светва червената лампа!
Явно силите добри или зли,имат сериозен интерес към нас или към територията ни!
« Последна редакция: Март 16, 2011, 22:18:52 pm от white power »

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #104 -: Март 23, 2011, 12:17:00 pm »
Някой да сподели,ако е присъствал на събитието  :hi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27