Автор Тема: 9/11 - точно и ясно!  (Прочетена 148631 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #135 -: Септември 14, 2007, 18:42:19 pm »
Уважаеми SMSH-I,

Започвам подред:)
Ударната вълна разбива джамовете отпред, ама нали се сещаш, че продължава през цялата сграда? Аз не съм виждал кадри, при които от противположната страна има "зарево". Ще ти го обесня по твоя начин - материала е изфабрикуван, с цел минд, по скоро майнд контрол. А сега ти ме опровергай.
За Пентагона. Ти къде очакваш да намериш останки от Боинга? По полянката? Този самолет се забива с 850км/ч в констукцията на сградаата, и влиза целия вътре, където се и разрушава. Има намерени част - колесника например е намерен, черната кутия е намерена. Всичко друго е изгоряло. Кое те учудва толкова?
Аз съм пределно наясно, как летят самолетите днес. Обясни ми следното: ти си бесен терорист, обучен да пилотира Боинг, щото ония са били такива. Похищаваш самолет и се прицелваш в МакДоналдс, уха:))) Сосове и майонеза навсякъде:))) И какво правиш? Въвеждаш в автопилота координатите на МакДоналдс? Забрави просто:) Нима вярваш, че терористите са седнали спокойно на кафенце, при предварително вкарани данни на кулите? Извинявай ама, те откъде ще ги знаят? Забравих, там е нямало терористи:))))
А ти какво доказателство ще ми дадеш, че в самолетите е нямало хора? Щото аз мога да ти дам - най-малкото близките на загиналите. Ама явно и те са в конспирацията:)
Твърде много вярваш на конспиративните теории, мога пък да ти кажа аз. От 3 години рева из форума, че няма нужда САМИ да си измисляме конспирации, а да ги обосновем и разкрием.

Да ти обесня за външния дълг на САЩ. Първо, САЩ имат чудовищно происводство и индустрия, не знам откъде го изкопа това "държава на услугите". САЩ имат най-големия външен дълг, така е. Ама до 1999г. този външен дълг беше във всеки един момент ликвиден. Знаеш ли я тая дума:)))?

Нека сме наясно. Аз вярвам в това, че САЩ сами бутнаха кулите си, но не по начина, който ти упорито защитаваш:))))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #136 -: Септември 14, 2007, 19:07:41 pm »
Аз вярвам в това, че САЩ сами бутнаха кулите си, но не по начина, който ти упорито защитаваш:))))

Ами дай твоята версия тогава. Нека ни стане ясно какво мислиш.

САЩ имат най-големия външен дълг, така е. Ама до 1999г. този външен дълг беше във всеки един момент ликвиден. Знаеш ли я тая дума:)))?
Абе ти се издокара голям хамериканист. Какво толкова й разбираш на тяхната икономика. Думата я знам, по професия съм икономист. Ами ти знаеш ли какво ще стане ако всички държави, които са закупили държавни облигации от САЩ ги продадат за кратък период от време? Пък и като разбираш толкова от икономика, що не кажеш нещо за логиката ми, за положението на икономиката на САЩ? Че те сега не правят даже телевизори и компютри в страната си...  Не съм прав ли... Хайде бе...

Я по добре развий твоята теорията, в която вярваш, че кулите наистина са ги взривили САЩ. Да не би все пак да не са терористите според теб?... ;D

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #137 -: Септември 14, 2007, 19:28:39 pm »
усещам, че нещо се нервираш, колега икономист. Само че то има дисциплина "аграрна икономика", да не си такъв колега:))))? шега, не се нервирай.
Значи, САЩ не правели компютри в страната си....Колега, да беше станал нещо друго:)
Поразрови се из нета за една фирма, казва се "Texas Instuments", и тогава ми вкарвай подобни изречения:)
"Нека ни стане ясно" не ми звучи добре. По-добре е "нека МИ стане ясно", щото на доста хора тука няма нужда да се обесняват някои неща, както на теб:)
Не съм се издокарал никаквъв. Ама ти се издокарваш голям конспиратор, а не разбираш основни неща:)
Я ми обясни какво ще стане, ако всички продадат ДЦК-тата на САЩ за кратък период?
Аз не видях никва логика по отношения икономиката на САЩ, само малко цифри. А ти като си против кредита като идея, ми кажи как 70% от хората в Бг могат да си купят жилище, м? Освен с кредит. Скапаното е, че в края на кредитния период, ако кредита ти е бил 50 000 евро, ти си върнал на банката 95 000 евро. Ей тва е тъпото, че те дерат като зверове.

Ай, тръгвам си:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #138 -: Септември 15, 2007, 09:16:08 am »


Трето, аз знам за случая - самолета е трябвало да удари Капитолия. Това се разбира впоследствие, при разпитите на Мохамед Али, който м/у другото, 4 месеца по-рано предупреждава ФБР, че се готви масиран удар с граждански самолети. Във въпросния самолет, който стремглаво е летял към Капитолия, част от пасажерите, 4 на брой доста едри момечта, нахлуват в пилотската кабина и се сбиват с терористие. Машината става неуправляема, и понеже е летяла ниско, след няколко мунити пада на земята. Единия от тях е бил в пряка връзка със жена си, дори и казва: Мила, тръгваме към пилотската кабина, не се притеснявай всичко ще е наред. Жената чува някви викове и нещо като бой спред нея, след което сигнала прекъсва.

 ;D хахаха, това последното с телефонния разговор между съпрузите е най-неправдоподобната от хилядите смехотворни лъжи, измислени от Истинските атентатори на 9/11 ... Как изобщо можеш да вярваш на такива щуротии, Обероне ( пардон, Хендъл ) ?
 И, доколкото помня, името на "терориста" беше не Мохамед Али (  ;) ), а Мохамед Ата ...

С най-добри чувства към невежите ...
musica universalis

Eon

  • Гост
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #139 -: Септември 15, 2007, 10:11:37 am »
Малко офф топик колега SMSI-H


Аз вярвам в това, че САЩ сами бутнаха кулите си, но не по начина, който ти упорито защитаваш:))))

Ами дай твоята версия тогава. Нека ни стане ясно какво мислиш.

САЩ имат най-големия външен дълг, така е. Ама до 1999г. този външен дълг беше във всеки един момент ликвиден. Знаеш ли я тая дума:)))?
Ами ти знаеш ли какво ще стане ако всички държави, които са закупили държавни облигации от САЩ ги продадат за кратък период от време? Пък и като разбираш толкова от икономика, що не кажеш нещо за логиката ми, за положението на икономиката на САЩ? Че те сега не правят даже телевизори и компютри в страната си...  Не съм прав ли... Хайде бе...
1. Никоя държава няма да тръгне едновременно с други да продава облигации на Фед, защото ако Фед се срине се срива и почти целия свят барабар с тези държави дето се правят на отворени и продават масирано американски ДЦК-та.
2. Няма никаква логика да правят телевизори и компютри в страната си, защото си ги внасят много по евтино от чужбина.

Неактивен boli_te_fara_nali

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #140 -: Септември 16, 2007, 11:30:43 am »
Сега за каквито и продажби и ДЦК-та да си говорим ,ако САЩ рухне така е направено ,че и останалия свят рухва,защото въпреки ,че държавният им дълг по-последни данни е 7 трилиона ,а частния 25 на практика светът е техен.За това са супер_сила.
Но не това е темата.Аз ако може да попитам защо е 9/11?
В смисъл на кому е нужно да събаря двете кули.


П.П в нета има клипче на което показано как ако сгънеш 5 доларова банкнота се показват горящите кули близнаци.

Eon

  • Гост
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #141 -: Септември 16, 2007, 11:38:03 am »
Е то е очевадно на кой. На скрития елит. Иначе няма как да оправдаят нахлуването в Афганистан (опиум), Ирак (петрол) и Иран (също петрол).

Сега за каквито и продажби и ДЦК-та да си говорим ,ако САЩ рухне така е направено ,че и останалия свят рухва,защото въпреки ,че държавният им дълг по-последни данни е 7 трилиона ,а частния 25 на практика светът е техен.За това са супер_сила.

Ми че аз кво казах  :D

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #142 -: Октомври 12, 2007, 19:39:22 pm »
   Ето ви и реалното доказателство, че кулите са взривени наистина отвътре. В пропадането на третата сграда е видно, че се събаря в средата си, а за кулите коментара е излишен.


http://www.disclose.tv/viewvideo/1547/Controlled_demolitions_on_9_11/

cdms

  • Гост
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #143 -: Март 02, 2008, 11:45:01 am »
.
« Последна редакция: Януари 25, 2009, 22:58:16 pm от Geta »

Неактивен extazo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #144 -: Март 02, 2008, 12:21:32 pm »
Една от любимите ми страници относно някои конспирации за 9/11 е:
http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=911_morons
 :-X :-X :-X
« Последна редакция: Март 02, 2008, 14:36:51 pm от Mirotvorec »

Неактивен Balance

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #145 -: Март 05, 2008, 15:02:08 pm »
Не се увличайте по 9/11. Отдавна се знае истината, но все още не спира да излиза "нова" информация по случая с цел отвличането на вниманието ви от по-важните неща...  ;)
Несигурността се явява неотменна част от живота - и е добре, че е така, защото тя го превръща в с

Неактивен 3axapa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #146 -: Март 20, 2008, 00:31:10 am »
Някой тук се чудеше за какво им е на Щатките война с Афганистан. Планините. Пълни с естествени пещери, безкрайни, тунели, подземия... Това е едно естествено (и не чак дотам ;)) скривалище.

Чудех се дали тук се навърта някой от БГ войничетата бил в Афганистан? Те много неща са видели вече и имат какво да кажат. laugh



« Последна редакция: Март 20, 2008, 00:32:13 am от H. »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #147 -: Април 16, 2008, 03:52:35 am »
Не знам, дали е обсъждано вече това. Търсих, но не открих такава тема.
Ето на какво се натъкнах. Има интересни съвпадения. Откъде са знаели още през 1995. г.  за 9/11?!   :o
http://www.cuttingedge.org/news/n1753.cfm

На оригиналната опаковка пишело, че в  немската версия на играта някои  от картите  са цензурирани/ но на официално запитване, кои точно, отказват да отговорят./ :-\
« Последна редакция: Април 16, 2008, 03:58:07 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Крайчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #148 -: Април 16, 2008, 14:56:05 pm »
От различни източници излизат свидетелства, че за озарените са много важни числата и тяхната символика.
Може да са знаели защото са включвали такъв сценарий в плановете си още преди 1994 година.
В филма зайтгайст има свидетелство че са Никълъс Рокфелер е знаел преди 11 септември че нещо ще се случи и американците ще влязат в Афганистан като следствие.
« Последна редакция: Април 16, 2008, 19:42:02 pm от Mirotvorec »

Неактивен cheese

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #149 -: Април 17, 2008, 22:29:08 pm »
Колеги, по отношение случката в Пентагона, приканвам тези, които искат да знаят какво става при истински удар на истински самолет в сграда, да погледнат тук-там из Нета за катастрофата на полет 1863 на Ел Ал през 1992-а. От този инцидент се вижда и какви са пораженията по сградата, и какво остава от самолета. Просто да гледаме снимки и толкоз! На снимките се вижда много - например къде пожарът е пощадил компютри,стъкла на прозорците, мушамени сенници на прозорците, портрети по стените, дори разтворена книга на пюпитър, съответно къде  не го е сторил, къде са останали толкова много отломки, че ги редят в огромно хале, и къде се е изпарил цял самолет, вкл. двата му осемтонни двигателя от титан и стомана. И прочее и прочее.

Сащо така може да се погледне и фактологията около катастрофата на полет 4590 на Еър Франс. Тогава самолетът се разби на излитане, с пълни резервоари, и от него пак останаха едно Белканто ламарини. 
« Последна редакция: Април 18, 2008, 11:25:26 am от cheese »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27