Автор Тема: Учителите  (Прочетена 2952 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vendor666

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Учителите
« -: Октомври 10, 2018, 09:42:41 am »
Здравейте. Искам да ви споделя нещо което ми се случи преди известно време... и тия дни имаше така да се каже продължение. Една вечер си лягам да спа и през нощта почвам да сънувам сън, но беше като реалност. Вибрации минаваха от към корема до сърцето много пъти чудех се какво става, уж сънувам пък знам какво се случва. Не мога да се събудя заключен съм в съня си. Разбирам какво става но немога да направя нищо. Вибрациите продължават, появяват се сиви високи фигури в съня ми и започват да ми говорят(като през това време вибрациите продължават)- "Ние сме от Плеядите". Някак си се събудих вибрациите продължиха. Станах отидох до тоалетна не осъзнавам какво става. Лягам си затварям очи и вибрациите продължиха. Сивите фигури се появиха отново но този път бях буден и физически. Казаха ми още че ще разбера много неща ще бъда нещо като посветен от тях но това ще стане малко бавно.После вибрациите спряха, опитах се да говоря с тях наум но не ми отговаряха.Бяха изчезнали... Вярвам в такива неща. Чета доста книги както езотерични така и други които те карат доста да се замислиш кои сме всъщност.
Преди два дена си лягам след 23 часа и си пускам на телефона със слушалки да слушам земна мантра ОМ. В стаята е тъмно. По едно време от лявата страна на тялото ми през сърцето от към корема премина някакво успокоително "галене". След това ми стана черно пред очите. Не знаех затворил ли съм си очите или не, нямаше разлика единствено при отваряне и затваряне на клепачите усещах разликата. И чух как някой ми приказва в съзнанието. "Учителите скоро идват". Имах чувството че тъмнината ме обзема и сякаш че ще изляза от тялото си за да ми покажат нещо, но явно съм се стрснал и си махнах слушалките. Сирцето ми биеше учестено. Успокоих се за няколко минути. Обърнах се и заспах.
Моля някой който е имал подобни преживявания, мнения и каквото и да било, пишете да разбера какво става с мен, какво предстои.Благодаря Ви много.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Учителите
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2018, 19:36:45 pm »
 :D
Мммм
Какво да ти кажа.Търсят запасняци ако знаеш какво е.Много им оредяха редиците откъм началство поради причини и ся търсят балами ако може на килограм.Щом слушаш мантри,явно се занимаваш и със техники.Т.е. детската им градина.
Няма учители.Живота е личен и всеки който те учи ти вреди поради различноста си.Тези които са напред създават енергийни условия в района който покриват с аурата си,а там е всичко което сме.И който иска на принципа на неволята си помага и развива някакво умение което му трябва.Но не учи никого.
Насила хубост не става,ученията са насилие.
Начина е общуване,българското знание Да,но на равни начала.Ти даваш и насреща получаваш нещо от същия вид.
Дал съм инфо в темата алтернативна медицина.Ако ти помогне нещо ,ми здраве да е.А ако не оправяй се сам.
Има правило за ненамеса,щото се замърсява приемника и той е до там.Замърсени със чужди енергии не можем да се развиваме.Т.е всичко което приемаш чуждо те замърсява.Единствения правилен начин е да общуваме на база лично постигната истина за нещо,и истината е допирната ни точка но няма замърсяване.Общуване на база прочетено не е нашата истина и рев.
 :hi:
П.п. А щях да забравя.Имат някакъв проблем да ни работят от енергийното както беше досега,и очаквано ще пробват да намерят хора в материалното с които да се свържат/обладаят за да могат да продължат с мизериите си.Но се очаква скоро да им се случи същото и в материалното.Та гледайте с какво се хващате да не патите излишно.Щото стане ли белята може да изгорите и директно към бездънното женско,в астрала това им се случва.
 :drinks:
« Последна редакция: Октомври 10, 2018, 19:44:23 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27