Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849466 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Plasticman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1980 -: Септември 09, 2016, 22:08:14 pm »
Оказа се, че ето тук продават хармонизатор - http://jiznenost.com/Reziume.html
Аз ще си купя.

Неактивен elimin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1981 -: Февруари 28, 2017, 10:13:31 am »
Здравейте ,
от две семици чета форума.Престраших се и направих оргонт  висулка.Тествах го с вода.
Опитвам се да кача снимки,но не се получава.Искам да споделя резултати
« Последна редакция: Февруари 28, 2017, 10:17:15 am от elimin »

Неактивен elimin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1982 -: Февруари 28, 2017, 12:12:34 pm »
Вода от чешмата необработена с оргонт.
[ Гостите нямат право да разглеждат прикачените файлове ]
Заредена вода от чешмата за 4 часа.Оргонта е на втория ден след изработката.
[ Гостите нямат право да разглеждат прикачените файлове ]
Заредена вода отново от чешмата за 4 часа.Оргонта е на 4 дни.
[ Гостите нямат право да разглеждат прикачените файлове ]
« Последна редакция: Февруари 28, 2017, 16:19:29 pm от Black Adder »

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1983 -: Февруари 25, 2018, 17:12:30 pm »
Има няма една година тишина в темата. За момента изчетох до 42 стр. и продължавам , забелязвам че повечето от линковете водят до никъде. Имам такъв въпрос - като давате рецепти това са обемни съотношения или теглови ?
Да обясня ли още малко с пример - пълня 2 еднакви чашки - едната със стружки , другата със смола - принципно имам съотношение 50/50 - дефакто смолата е доста повече от стружките ако са едрички погледнато обемно , защото мога да сипя доста вода в чашата при стружките докато обема се напълни на 100%. Ако ги сравня на везната - стружки от стомана или мед са доста по-тежки от смолата вероятно. При работа с дву- и трикомпонентни смеси най-точно става с везна.
Втория въпрос за всяка мярка е - точността. 50 на 50  плюс минус колко  2, 5, 10 ...

Магнетит , фини метални кристали ще си добиете колкото ви трябват от всяко речно корито чрез обикновено промиване със златарска паница - леката фракция се отмива с вода , тежката фракция е най-вече магнетит и други метали. В природата те не са стопилка , а са мини и микро кристал. Чист магнетит се отделя съвсем лесно от този шлих с помоща на магнит.

Колкото до кварц , аметист , гранат - по същия начин ги има и тях в изобилие в природата - реките трошат камъните, отцепват кристалите и ги сепарират според плътноста им. Има геоложка информация за райони с кварцови жили из България, има карти. Най-достъпни са в откритите рудници - пример е Маджарово. Можете да си събирате опушен кварц и аметист по цял ден колкото можете да носите, рудника е изоставен и не се охранява. Жилите са широки по 30 - 50 - 70 см.  Коритото на р.Арда в района е пълно с какво ли не, стига човек да ги познава.

Не ми се вярва да ви излязат по-на сметка от колкото да си ги купите в магазина до вас , но ще са първа ръка - удоволствието е друго да си ги вземеш от природата, чистички измити в реката. Дори , на който му се занимава с промиване , напълно реално може да си промие и злато и платина по наще реки. Единствено внимание се иска в районите с уранови руди ...защото на 42 стр. от форума аз все още нямам идея какво ще стане ако в оргонит попадне уран. В живота меда и жилото вървят винаги ръка за ръка. Само оргонита е все още не дотам познат за мен и ми изглежда чист мед.
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1984 -: Февруари 25, 2018, 18:03:39 pm »
И още един малко по-сложен въпрос. На първо четене трудовете на Вилхелм Райх са унищожени. Това точно повтаря историята с трудовете на Никола Тесла, но ... оказва се за Тесла това изобщо не е вярно. Прах в очите , истината е че всичко стои по списания , научни публикации от онова време , защитени патенти , лекции и доклади пред научни срещи и конференции на двата континента и т.н. Ако човек се задълбочи достига до възможността да чете оригиналите на Тесла писани от самия него. И о чудо - оказва се че той не е чудак или маг за какъвто е представян , няма нищо засекретено или изгубено , нищо скрито или принципно не казано , напротив - срещате се с един безкрайно отговорен инженер изпълнен с любов към човечеството, положил огромен труд и разбира се оставил го на добронамерените си последователи.
Може и вече да се досещате за въпроса ми - ако някой е напреднал в издирването на оригинали на Вилхелм Райх - това, което той лично публикува, то къде може да се вземе "чиста вода от извора".
Ако случая се повтаря и с него , както с Тесла - то вината за дето всичко стои и общо взето събира прах се умножава по 2.
« Последна редакция: Февруари 25, 2018, 18:19:24 pm от Питър »
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1985 -: Февруари 25, 2018, 18:41:13 pm »
"Дон Крофт, Джон Логан или Карл Велц"  - тия пътечки , които давате още ми стоят отворени и не съм ги минал - ако това е отговора за "вода от извора' към момента. 
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1986 -: Март 02, 2018, 11:44:53 am »
Стигнах 72 стр. от темата - оглеждайки се насам натам из мрежата .. ето идея как би могла да се онагледи дейноста на тия "щучки", ако повлияват ефирния поток то:

ефиродинамика -
минутата е 7 , замесеният е Никола Тесла , отново 
« Последна редакция: Март 02, 2018, 11:50:20 am от Питър »
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1988 -: Март 06, 2018, 13:47:04 pm »
Добро място за 'преобразуване на спътникови сигнали' са стадионите
« Последна редакция: Март 06, 2018, 13:54:59 pm от Питър »
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1989 -: Март 10, 2018, 21:22:30 pm »
Прелистих до към 98 стр. и ми прави впечатление нещата са „около ..около” и не са точни. Един размер само се дава точ-точ и.. то и за него има чудене ?

Малко сметки

523.4 мм - Кралски лакът, 20.62 inch  (=D) дължина на вълна
 144 MHz – резонансна честота (отнесено към Кралски лакът) (=T) честота на вълна
299 792 458 м/сек - скорост на ел. магн. вълна в празнота  (=V) скорост на вълна

(тая последната празнота я има само в тиквата на Алберт А. така че тя е „около около” във физичния свят)

Принципната връзка между тези последните три е такава  V= D * T  или  V / T = D
Тя също не е точна, а само принципна.

299 792 458 / 144 000 000 = 2,0819 м. – дължина на вълната
Или 4 пъти Кралския лакът  (2.0936 м.) с разлика от 1.17 см. или 0.56% , супер

Иначе написано Кралския лакът като дължина на вълна отговаря на 4 пъти по-висока честота (4 * 144 MHz = 576 MHz) – и доколкото има смисъл да смятаме с по-точни цифри:

299 792 458 м/с / 0.5234 м = 572 778 865 Hz - позната цифра

571 МHz с разлика 0.31% , почти двоен супер - или Кралския лакът резонира близо до 571 МHz , а 144 MHz се явява обертон.

Другите лакти - 596.6 мм (23.49 inch), както и 499 мм (19.65 inch) и резонанс около 177 MHz не се връзват никак – явно тайната е още по-дълбока.

499 мм резонира някъде близо около 600 MHz
596.6 мм резонира около 500 MHz
Кратността на 600 или 500 със 177 е точно никаква.  Или аз съм много тъп.

Да не се лъжем повече, край на теориите, нещо практично – медта е ковък метал, добре се кове, сече, пили, шлайфа ... За манифактура, серийно производство с цел продажби – медно топче прекрасно ще се кове между 2 черупки направени при стругаря, часовникаря, златаря, зъботехника...

А аз продължавам да чета натам
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1990 -: Март 14, 2018, 01:07:22 am »
Финиширах с четенето, има хора които в началото ми се струваха "луди по цялата глава" , сега по-скоро ги определям като "Морихей Уешиба" в света на лъчистата енергия или костенурките нинджа на 23 век.

Няколко последни въпроса - живи и мъртви кристали /пробити , гравирани , отъркани в реката/. До кога са живи ? Питай тях - ли да си отговоря сам.

С геометрията - до колко са прецизни нещата ? до колко можем да се отклоняваме
от идеалните линии и 'съоръжението' да остава работоспособно ?

Защо се стремите към правилна външна форма на оргонита (да речем пирамида), когато вътре трябва да е пълна какафония. Самата идея за правилност не разваля ли мюонния астрален образ, не подкопава ли най-предатески цялосния дискомфорт, към който водим мобилния оператор. И не само него, а и всеки който забравя какво казва Никола Т. за радиото :

"Радиото, знам че съм негов баща, това беше едно недоразумение. Радиото единствено вдига шум."

Като заключение ще запиша двата основни 'стълба' на които крепя себе си за момента.

Живота придобива смисъл само в борбата. И нека Бог даде победата на по-достойните. Затова нека славим борбата!  стих от бойна песен на племето Суахили

От другата ми страна стои този -

Величието на цивилизациите не е в руините останали след тях. То е в умението им да създават и живеят в хармония.  Тур Хейердал

Успех на всички айкидо бойци в лъчистия свят !

 
« Последна редакция: Март 14, 2018, 01:31:21 am от Питър »
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1991 -: Март 14, 2018, 01:24:55 am »
След като привърших успешно с етапа мога да сложа едно ново начало.

Глаголицата винаги ми е изглеждала много подозрително. След като срещнах някои знания за елементали тук, започва да ми изглежда още по-съмнителна ?
« Последна редакция: Март 14, 2018, 01:28:47 am от Питър »
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1992 -: Март 17, 2018, 10:00:59 am »
Тензор ринг на балон с конец, закотвен над тополите би имал интересен ефект над пролетно есенните мъгли.
Другата пионерска идея е още по-изпращяла - алуминиев ринг полетял на крилата на китайски фенер високо в нощното небе ..
С какви пръстени опръстеняват птиците ? Май не са от тия.
Оргонит с пера от славей или чучулига, чуйте го само, пазя тишина защото нямам думи. Микро-тръбна биоструктура, а всъщност фанфар.

Един малко назадничав въпрос - как успявате да управлявате мислите, желанията, намеренията си ? Настроенията си ?
Когато този много сложен баланс се постига след дълги тренировки и се преминава изпит, имам впредвид авторката Елизабет Хайх и съдбата на главната й героинята в книгата "Посвещение". Идете в зоопарка, припомнете си лъва и помислете още малко.

Тия мисли ме налегнаха, като изчетах и другата още по-люта тема, поставена на вниманието ни от 'локомотива на революцията', любезния господин "Фар'-а.

Мисля, че моите черчевета хлопат не по-малко от неговите и на всички останали, но в някакъв личен ритъм който не се схожда по тия въпроси.

Надявам се аудиторията да е интелигентна и с чуство за хумор. На автора на темата му го признавам :), истински Уинър.  Гепи 5 ! Когато преди много години срещнах тия 'неща' в книгите на Друнвало ми се струваха далечни и непостижими , ти ги сложи на масата пред мен. И от мен благодарности !
На добър час на всички ... аз също поемам нататък.

Пролет иде , бяла , над тополите   :)
« Последна редакция: Март 17, 2018, 10:26:21 am от Питър »
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1993 -: Април 13, 2018, 10:02:50 am »
Позанимавах се на практика и се оказва има противоречие заложено в основите на един от хармонизаторите - тензор ринга. Няма как никой да не го е забелязал толкова време, въпреки това - тишина.
Можете да смените материала от мед на алуминий или сребро или друго - противоречието остава, можете да промените размера от "Свещен" на "Изгубен" или друг , противоречието остава. Можете да синхронизирате този размер с водородния атом като най-разпространен или каквото на вас ви харесва като дължина на вълна ... Все тая. Ъгъл на усукване , сечение на жило ... все тая.
Докато не смените броя на жилата - от две на три жила.
Не съм задълбавал кой е Слим Спърлинг и случайно ли ги прави тия неща или умишлено, но в първата ми още среща с него - и опааа....лянка
Темата ми изглежда умряла. Няма никой на пръв поглед ... това няма голямо значение , аз съм си тука   :)  Чао банда !   до скив
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1994 -: Април 24, 2018, 21:52:54 pm »
Задълбочаването води до нови и нови чуденки - има бубини навити на дясно , има бубини навити на ляво , има медни или други сферички в мястото на спойката в съотношения най-различни 2:1 , 3 и повече от 3 към едно , има и такива при които спойката е още преди входа в 'тунела' на бубината ... напълно свободни съчинения. Общо взето добре дошли в джунглата - много приятна ситуация - изучаваме правило което го няма, както бил казал Конфуции - трудно е да хванеш черна кокошка в тъмна стая , особено ако кокошката не е в стаята. Лично ще му изпратя много здраве , само кокошката да е снесла ...
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27