Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 451292 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lagrima

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Ваксини
« Отговор #30 -: Октомври 21, 2007, 10:39:39 am »
А как без ваксини да опазим децата си, особено бебетата, от опасните болести? Едно току-що родено детенце няма добре изградена имунна система,   податливо е на всякакви болести и затова много бебета боледуват, ако спрем и да ги ваксинираме, може да се стигне и до фатален края, мисля. Аз съм за ваксините, всички ние сме били ваксинирани и това ни предпази от много тежки заболявания, като туберкулоза, жълтеница или едра шарка. Четох някъде, че болести,  считани за ичезнали отново се завръщат, затова повече от всякога сега децата се нуждаят от ваксини.

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Re:Ваксини
« Отговор #31 -: Октомври 21, 2007, 13:48:21 pm »
ох последните седмици и аз си мисля за тия ваксини!
ваксина не са ми били от бебе...
но МАНТУ-то, всички го имаме!!!
едно време не знам, ама сега си мисля нищо чудно ако вкарват гадости с него!
и генетичния код може да променят и кво ли не....
при напредналата технология и медицина в днешно време (неофициалните напредацъ)

на 30г се разболяваш от рак, на 50 пукясваш..... сякви неща ?!

Eon

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #32 -: Октомври 22, 2007, 10:58:17 am »
ох последните седмици и аз си мисля за тия ваксини!
ваксина не са ми били от бебе...
но МАНТУ-то, всички го имаме!!!
едно време не знам, ама сега си мисля нищо чудно ако вкарват гадости с него!
и генетичния код може да променят и кво ли не....
при напредналата технология и медицина в днешно време (неофициалните напредацъ)

на 30г се разболяваш от рак, на 50 пукясваш..... сякви неща ?!
pime, Много интересно ми стана, би ли ми казал как с ваксина МАНТУ ще ти сменят генетичния код??
Нещо наизуст май говориш? Откъде го измисли това?

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Re:Ваксини
« Отговор #33 -: Октомври 22, 2007, 13:44:24 pm »
ами това си е просто моя теория бе човек ?
във ваксина може всичко да набутат! казват го и в филма, за които дадоха линк по напред в темата.
различни видове бактерии и прочие.

казват ти го ясно! може да се променя човешкия геном. ? ако не си го гледал, гледай го!
а и вече сме 21век! медицината е много напред!

кои прави ваксините ?
тия дето прибират парите!
защо да не си подсигурят бизнеса като например ти на 30г развиеш рак ? или нещо друго, което изисква лечение ?

гледай филма!
« Последна редакция: Ноември 13, 2007, 02:12:13 am от H. »

Eon

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #34 -: Октомври 22, 2007, 14:20:42 pm »
Във ваксина ти набутват омаломощени вируси за да може да развие организма ти имунитет към вируса, но няма смисъл от нея защото, вируса който те тресва зимата няма нищо общо с оня вирус, който е бил във ваксината, затова грипясваш и от него (предполагайки че си грипясъл и от първия, щото има такива случаи, ваксинирани хилави девойки по 40 кг. дето ходят в стил пайнер).

Ваксинаторите си подсигуряват бизнеса със продажбата на самите ваксини. И с възможността да не можеш да се пребориш с омаломощения вирус дето ти го блъскат и да дадеш мангизи за лечение.

Това, че в някакъв филм ми казват, че можело това и онова не значи че го прави автоматично вярно. Кой прави филмите? Тия дето прибират парите!

Ами нали като са много отворени и ти блъскат ваксина, веднага можеш да си вземеш една ваксинка и да отидеш в ХЕИ да я изследваш кво има вътре. Кво праим тогава?

Обясни ми обаче как с ваксина ще развиеш рак? Рака знаеш ли от какво се получава?

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Re:Ваксини
« Отговор #35 -: Октомври 22, 2007, 15:20:23 pm »
е, кои прави филмите ?! по тази логика и Алекс Джоунс, Дейвид Айк и други подобни са марионетки на тия с парите...

на мен това в филма ми се видя логично!

всички знаеме за трудовете в посока промяна на човешкия геном, изчистването му от генетично пренасяните болести, заболявания, дефекти и прочие....

чрез ваксините ти се отслабва имунната система ? прав ли съм ?
тоест, като ти вкарат ваксина, тялото ти почва да се бори и активира "защитни функции" които не би трябвало да се задействат., защото няма смисъл ? и както ти казваш, после като влезне по нов, мощен "вирус" организма ти не знае какво да го прави ? прав ли съм ?

в филма ти дават статистики! интерв=то с алекс джоунс, също сиго каза човека!
факват ти организма!
което с поколенията се предава и предава една отслабена имунна система.
защо се раждат толкова много недъгави деца ? психопати по рождение, умствено изостанали и т.н. дефекти ? сега в края на миналия и началото на този век ?
казаха го чудесно във филма! нещо което аз напълно вярвам!
а именно че начина на живот които водиме предразполага към това!
хоп ... потече ти носа, хапчета, хоп уморят ти се очите - капки за очи...
отиваш на доктор с болки в корема, щото луканката дето си ял е съдържала немити копита, доктора ти назначава операция на сърцето! и т.н.
спомням си края на 90те години тук в Бг имаше една две зими някъде, някаква масова кампания за грипни епидемии... реклами по телевизиите да ходиме да се ваксинираме против грип с еди коя си ваксина
?!
еми от блъскането на толкова много боклуци и т.н. в тялото ти (не говоря само за ваксини, ами като цяло, храна, напитки, лекарства ....) логично е да ти се променя организма! да отслабва и да губи естествената си способност да се защитава.
логично е това да се предава до известна степен на поколенията!
 прав ли съм ?

питаш ме кво правим като занесеме ваксината в ХЕЙ ?
еми и в филма има един пич, които е направил същото... гледай го да видиш какво е направил!

информацията я има, можеш да стигнеш до нея.
интересно ми е какви са данните в България, относно смъртността от ваксини.
нямам идея от къде да искам такава информация... но...

а относно хората които правят ваксините, те и правят лекарствата... всичката тая индустрия дето я има в аптеките е тяхна!
те са и хората които създават вируси, епидемии и прочие...
те са и хората които тласкат медицината напред!
официално медицината е на това ниво, но неофициално е много по напред!
следователно, аз имам всички основания да смятам че се правят експерименти на всякакво ниво!
пример с филма! там казаха за ваксина която докарала до импотентност еди колко си хора.
при въпрос към въпросните производители - как може във всичките им заводи по целия свят да забъркат една и съща ваксина ? с един женски хормон, те казват, че е станала грешка ?

грешка друг път! ;)

не знам де, все пак това са си мои предположения, заключения.
но ти явно имаш познания повече. затова ще се радвам на по изчерпателен отговор :)

Eon

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #36 -: Октомври 22, 2007, 16:58:13 pm »
е, кои прави филмите ?! по тази логика и Алекс Джоунс, Дейвид Айк и други подобни са марионетки на тия с парите...

на мен това в филма ми се видя логично!

всички знаеме за трудовете в посока промяна на човешкия геном, изчистването му от генетично пренасяните болести, заболявания, дефекти и прочие....

чрез ваксините ти се отслабва имунната система ? прав ли съм ?
тоест, като ти вкарат ваксина, тялото ти почва да се бори и активира "защитни функции" които не би трябвало да се задействат., защото няма смисъл ? и както ти казваш, после като влезне по нов, мощен "вирус" организма ти не знае какво да го прави ? прав ли съм ?

в филма ти дават статистики! интерв=то с алекс джоунс, също сиго каза човека!
факват ти организма!
което с поколенията се предава и предава една отслабена имунна система.
защо се раждат толкова много недъгави деца ? психопати по рождение, умствено изостанали и т.н. дефекти ? сега в края на миналия и началото на този век ?
казаха го чудесно във филма! нещо което аз напълно вярвам!
а именно че начина на живот които водиме предразполага към това!
хоп ... потече ти носа, хапчета, хоп уморят ти се очите - капки за очи...
отиваш на доктор с болки в корема, щото луканката дето си ял е съдържала немити копита, доктора ти назначава операция на сърцето! и т.н.
спомням си края на 90те години тук в Бг имаше една две зими някъде, някаква масова кампания за грипни епидемии... реклами по телевизиите да ходиме да се ваксинираме против грип с еди коя си ваксина
?!
еми от блъскането на толкова много боклуци и т.н. в тялото ти (не говоря само за ваксини, ами като цяло, храна, напитки, лекарства ....) логично е да ти се променя организма! да отслабва и да губи естествената си способност да се защитава.
логично е това да се предава до известна степен на поколенията!
 прав ли съм ?

питаш ме кво правим като занесеме ваксината в ХЕЙ ?
еми и в филма има един пич, които е направил същото... гледай го да видиш какво е направил!

информацията я има, можеш да стигнеш до нея.
интересно ми е какви са данните в България, относно смъртността от ваксини.
нямам идея от къде да искам такава информация... но...

а относно хората които правят ваксините, те и правят лекарствата... всичката тая индустрия дето я има в аптеките е тяхна!
те са и хората които създават вируси, епидемии и прочие...
те са и хората които тласкат медицината напред!
официално медицината е на това ниво, но неофициално е много по напред!
следователно, аз имам всички основания да смятам че се правят експерименти на всякакво ниво!


Ами това нещо го казвам и аз по-горе, прочети ми внимателно постовете...
е, кои прави филмите ?! по тази логика и Алекс Джоунс, Дейвид Айк и други подобни са марионетки на тия с парите...
Някои от тях са, някои не са. Всеки си казва каквото иска и всеки вярва в каквото иска.

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Ваксини
« Отговор #37 -: Октомври 26, 2007, 11:44:39 am »
Днес майка ми беше до личната лекарка да си прави разни кръвни картини и аз и казах, да пита за ваксините. Отговорът е бил "Аз съм много разочарована, че синът ти, както много родители вярва на неща написани в интернет."
Като ми дойде времето за ваксинация ще искам допълнителна доза, та да я занеса в ХЕИ да видим какво толкова има вътре.

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Re:Ваксини
« Отговор #38 -: Октомври 30, 2007, 21:13:34 pm »
аз от дете не съм се ваксинирал.... не помня дори кога е било това....
ей ме, нищо ми няма!

сега гледам по телевизията рекламират ваксина за жени, против рак на матката ?


Цитат
Три американки починаха, след като им бяха направени ваксини срещу рак на шийката на матката, съобщи в. "Дейли Телеграф". Те са били инжектирани с "Гардазил" на фирмата Sanofi Pasteur MSD, пише изданието. Ваксината се продава и у нас, само че с наименованието "Силгард". Има подозрения, че препаратът е причинил и "странични реакции" сред 1700 пациентки в Америка. Клиничните проучвания доказват, че препаратът е безопасен, обясниха категорично от представителството на компанията производител у нас. Според "Дейли Телеграф" до обезпокоителните данни се добрала организацията с идеални цели на юристи Judicial Watch. Момичета на 12, 19 и 22 години са починали, след като били инжектирани с ваксината. Те са получили сърдечна атака или тромб в кръвта. При стотици други случаи имало странични реакции, в това число парализа, кризи и спонтанни аборти, пише изданието. Няма безспорни доказателства, че препаратът е причинител на смъртта, посочва вестникът. Паниката от смъртните случай се пренесе и във Великобритания, защото там беше въведена задължителна имунизация на 12-годишни момичета с ваксината срещу рак на шийката. У нас също се обсъжда прилагането на подобна имунизация. Според представител на фирмата производител появилите се странични реакции не са задължително причинени от препарата. Българският специалист по ваксини проф. Богдан Петрунов обясни, че "Силгард" е минал през клинични изпитания и е регистриран от Eвропейската агенция по лекарствата. "Нищо чудно да става дума за конкурентна война, защото предстои да бъде регистрирана подобна ваксина на фармацевтичната фирма "Глаксо", каза той.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Ваксини
« Отговор #39 -: Ноември 01, 2007, 20:35:40 pm »
Аз ваксина по никакъв начин няма да си направя. Последната ми беше в началното училище и повече няма да се дам каквото и да ми казват. И не всички имаме Манту - аз нямам, като бях на военна се скатах и нищо не ми казаха. Толкова години не съм се вкасинирал и нищо ми няма с изключение на един бронхит който развих заради моята глупост. И откакто се пазя и вимам мерки даже рядко боледувам. Вече за бебетата нищо не мога да кажа, родителите сами да преценяват, но да мислят самостоятелно преди вземат решения, не да се поддават на официални пропаганди или на настроенията на отделни хора.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Ваксини
« Отговор #40 -: Ноември 01, 2007, 21:09:56 pm »
Аз ваксина по никакъв начин няма да си направя. Последната ми беше в началното училище и повече няма да се дам каквото и да ми казват. И не всички имаме Манту - аз нямам, като бях на военна се скатах и нищо не ми казаха.
На мен винаги, когато са ми слагали ваксина ми е прилошавало и съм повръщал точно като излезна от болницата.
« Последна редакция: Ноември 01, 2007, 21:10:58 pm от jediguardian »

Неактивен TS_SS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Ваксини
« Отговор #41 -: Ноември 06, 2007, 23:36:47 pm »
Не че искам да изглеждам като хората със затворено съзнание или нещо такова, но...КАК точно, медицински обяснено , се модифира генетичен код чрез инжекция, съдържаща слаби вирусни клетки?

На някой дет беше изръсил че са мъртви вируси...не, просто са умаломощени, за да може по-лесно да бъдат "убити" от белите кръвни телца, a.k.a. действениците на имунната система. Натам те вече разпознават тоя вирус и имат имунитет срещу него.

Цялата ми рода са лекари, и аз натам съм се запътил, сума ти познати, от микробиолози, през специалисти в дадени области, та до лични лекари...еми ако сичките са филмирани и контролирани и ни дават сякви боклуци вместо ваксини...ерм...да.

И дори да е възможно да се промени генетичния код, какво точно му променят?

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Ваксини
« Отговор #42 -: Ноември 07, 2007, 00:04:30 am »
променя му се структурата бре, човек ...! Съвременните ваксини изобщо не са толкова безобидни, колкото пише в учебниците. Много от тях се изработват на генетичен принцип, като наред с човешките се пускат и какви ли не други боклуци, които по-скоро предразполагат а не възпират вируса.. Обаче цялата тази "игра" е така добре изплетена, че дори да знаеш нещо, няма да ти се позволи да го кажеш публично.
musica universalis

Неактивен TS_SS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Ваксини
« Отговор #43 -: Ноември 07, 2007, 00:17:19 am »
Тоест със една инжекция, съдържаща клетки, независимо какви, които не влизат ВЪТРЕ в други клетки, за да променят ядрото им, се променя ДНК кога на всяка една клетка в човешкото тяло?

Да приемем за момент че наистина е така. Това може да се докаже само чрез проба от неваксинирано бебе и ваксиниран възрастен, прав ли съм?

+бонуса че е напълно безмислено, предвид че ДНК се предава от родителите, които също са били ваксинирани, демек с променен генетичен код, демек и детето би трябвало да е такова.  И всъшност какво променят в този код?

Vasuki

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #44 -: Ноември 07, 2007, 08:37:42 am »
Здравейте,
Ето още нещо за ваксините:
http://www.whale.to/vaccines/shea1.html
За съжаление е на английски.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27