Автор Тема: За министъра на Здравеопазването, лекарите и края  (Прочетена 6697 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Току що научих,че министърът на здравеопаването наредил да се четат лекции на лекарите,свързани с края на света и евентуално нашествие на извънземни.В лекцията имало страшно много неща,включително за календара на маите,дето е до 2012 и за някаква бронзова ваза на не знам си колко милиона години,както и за някаква планета,която щяла да се приближи към земята именно към това време(2012) и че това било доказано от учени.Също през 2003 имало някакъв екип лекари,които обикалял да подготвя хората ужким за земетресение или някакво такова бедствие..
Инфото е от един лекар,мои познат,присъствал на такава лекция.Съжалявам че е толкова непълно и че звучи като изрезка от жълт вестник,но като се има предвид че го казва човек,на който имам пълно доверие....
Ако някои може да ми разясни нещо по тези неща които написах,или да ми даде допълнително инфо,ако ги свързва с неща които знае,ще съм много благодарен
« Последна редакция: Октомври 29, 2005, 15:53:49 pm от Horus »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Gil-Galadh, всичко това е много интересно, но не разбрахме защо трябва да го постваш 3 пъти с различни думи  ;)
Иначе информация в нета за 2012 колкото искаш. За Нибиру и Анунаките също.
Този министър ще е интересна личност, трябва да видим колко време ще мине, за да го обявят за луд :( Хубаво е, че информират хората, дано да са от добрата страна.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Как се казва министъра на здравеопазването???? Че съм малко далеч от родината и не успявам да обхвана цялата информация...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Syjalqvam za tova post-vane tri pyti,no imah malyk problem s kompiutara i ne znaeh 4e se e polu4ilo taka,molq za izvinenie za koeto...

ADMIN написа: Няма проблем. Не се притеснявай. Излишното ще го изтрия.  ;)
« Последна редакция: Юли 13, 2005, 20:21:47 pm от Admin »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
No problem  ;)

tarikkat

  • Гост
Опитах се да намеря повече информация за тази заповед но ми трябва повече информация за заповедта и годината. Интересно е какво общо имат медиците с това. За съжаление не можах да намеря нищо конкретно с това което казваш за тези лекции
НО ми е адски интересно
Искам да се докопам до лекциите
ВЪЗМОЖНО ЛИ Е НЯКОЙ да помогне :-[ :-[ :-[

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Наистина ако се сдобием с лекциите много повече хора ще ни вярват, защото ще им ги представяме като доказателство. Добра идея.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

tarikkat

  • Гост
Не е достатъчно да е добра идея а да имаме възможност да я реализираме
Дайте ми данните и ще ви дам заповедта - година и някакъв месец това е достатъчно

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ти какво работиш - хехехе

tarikkat

  • Гост
Някъде където мога да намеря така търсените лекции

Eon

  • Гост
Re: За министъра на Здравеопазването,лекарите и края
« Отговор #10 -: Септември 02, 2005, 15:03:33 pm »
ще поживеем ще видим, аз лично не смятам да мра до 2012 (но то не се знае нали се сещате, както се казва Божа работа)

да ви кажа и 2003 щеше да ни блъска друга планета, ама нейсе....

сигурно сме се разминали на косъм ;D
А пък ако нищо не стане на 26 декември (май беше) 2012 ще се окаже, че това е поредната измишльотина...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27