Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 870644 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2115 -: Октомври 14, 2012, 21:09:57 pm »
Утре не само в София ще има,но това което аз организирам,не е протестиране,а информиране,защото хората е добре да се запознаят и научат за тези неща които се правят в небето.Нормално ли е да летят в мирно време толкова военни самолети,ако оставим темата за следите настрани,като се замисли един трезво мислещ човек?

Неактивен izi_sun4eto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2116 -: Октомври 14, 2012, 21:20:47 pm »
Да- информиране е, но е вид протест, каквото и да си говорим. Във събитието пише: Флашмоб, доста хора не знаят дори какво означава това-хубаво е все пак да има разяснение на чуждиците, защото все пак сме в България и не всеки е длъжен да знае какво означава това... Ето и информация във фейсбук: https://www.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/events/118385964979685/. От 18 и 30 на Орлов мост за желаещите да вземат гражданска позиция, колкото повече-толкова повече!
"Първо провери, тогава повярвай!"

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2117 -: Октомври 14, 2012, 21:21:21 pm »
fry, мисля, че заяждането ти е неуместно. :---
Вижте на каква картинка попаднах преди малко- ЦЪК

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2118 -: Октомври 14, 2012, 21:30:50 pm »
Военни самолети, не си летят своеволно във въздушното ни пространство над България .Те, летят единствено при учение или изпълняване на определена мисия.Самолети на НАТО, няма във въздушното ни пространство и каквито и да било други чужди военни самолети , освен при учение със българското ВВС.Снимай всички военни самолети които летят  и после пиши глупости........Освен,ако не попаднеш на определен ден в който има учения.

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2119 -: Октомври 14, 2012, 21:36:56 pm »
Военните самолети не са единствените, които пръскат. Самолети на селскостопанската авиация също участват в този акт.  :drinks:

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2120 -: Октомври 14, 2012, 21:38:03 pm »
Ти говорител на ВВС ли си?Аз като гледам учения има почти всеки ден или през ден,доста сериозно се обучават от години така,за къде и за какво ли само се питам?

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2121 -: Октомври 14, 2012, 21:39:01 pm »
Военните самолети не са единствените, които пръскат. Самолети на селскостопанската авиация също участват в този акт.  :drinks:
хахахахаххахаххаха но по овощните градини

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2122 -: Октомври 14, 2012, 21:43:31 pm »
fry, а ти не консумираш ли реколтата от тези овощни градини?

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2123 -: Октомври 14, 2012, 21:44:23 pm »
fry , няма как да докажеш,че това е истина което казваш! Бил съм войник-военен...,пазил съм ти задника с извинение,а и на цели БГ народ!... Но цивилния свят не е добре осведомени и все повече се отдалечава,това да се знае,с какво се занимават "военните" ... Помисли мацко малко,всичко се продава за интереси с/у пари!!! (fubar)  :hi:
То и хляба ни вече не е хляб...  :o  8)
П.П.: atila777 , те така,за реално евентуално разнообразие!
...тия новородените,някой подозираше ли ги за появата им?!... Ето ти нови 300-та...за след месец-2...  :drinks:
« Последна редакция: Октомври 14, 2012, 21:49:20 pm от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2124 -: Октомври 14, 2012, 21:48:48 pm »
Момчета,за да ги пиша тези неща значи разбирам какво пиша.......работя във ВВС и знам за какво става въпрос .Вярвайте на каквото си искате,аз се опитах да покажа естествената страна на нещата...никой не ви лъже!

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2125 -: Октомври 14, 2012, 21:54:34 pm »
Да бе МОМИЧЕ и мене ме направиха командир,щоту съм имал най-малко роднини да ме жалят(командира умира пръв)... Ма тва го разбрах облят в сълзи... Нямах грам подозрение за нещата които казваш,че всеки знае...Аре,сепни се малко с твоите познания и ВВС докторатури...  ???
« Последна редакция: Октомври 14, 2012, 22:12:56 pm от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2126 -: Октомври 14, 2012, 22:06:55 pm »
А, Рау, Фрау Fry е с бикини. Но яко раздвижи темата, за което благодарности. Явно от НАТО й докладват за всеки полет - маршрут, височина, задачи , имена на пилоти, зони и тн. Най-малко е дженерал. Ама може и да е ОХР/който е бил войник знае за какво става въпрос/.
      В момента в Пловдив не се диша. Няква смрад.

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2127 -: Октомври 14, 2012, 22:07:24 pm »
Погледнах само от любопитство, да видя какво става... и паднах от смях!  :rofl2: :yahoo: :rofl2: ! който иска да разбере защо, нека погледне предните ми постове! fry, железна си!  :lol: С теб не можаха да се оправят в темата Chemtrails & HAARP, а тръгнали да се борят с пръсканията!  :rofl2: Е НЕМА КАК ДА СТАНЕ!  :praising:
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2128 -: Октомври 14, 2012, 22:23:14 pm »
Момчета,за да ги пиша тези неща значи разбирам какво пиша.......работя във ВВС и знам за какво става въпрос .Вярвайте на каквото си искате,аз се опитах да покажа естествената страна на нещата...никой не ви лъже!

С приказки от общ характер ли показваш,че ги разбираш?
Не ми отговаряй,важното е,че ти си вярваш.Аз досега някакво компетентно мнение и обяснения от другата страна не прочетох.Това е достатъчно ясно и красноречиво,че някои хора си нямат друга работа и само си търсят внимание.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2129 -: Октомври 14, 2012, 22:42:46 pm »
ле лееее,ти бъзикаш ли се? ТОВА СЪМ ГО КОМЕНТИРАЛА В ПРЕДИШНИТЕ СТРАНИЦИ
ИЗЛАГАЦИЯ ..ЗАЩО ГО ИЗТРИ http://3rm.info/3675-ximtrejly-zagovor-molchaniya.html    поставям го пак...обясни сега какво е според теб

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27