Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 871550 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2085 -: Октомври 14, 2012, 12:05:52 pm »
А това тук сигурно е от паяци,които са били на пикник :D
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XlYVVukzF2k#!
  Oт паяци е,но не са били на пикник,а са намерили решение на един проблем който ги касае.За да реагират паяците по този начин има причина.Една,от основните причини е наводнение или прекомерни валежи в дадена област.Случва се рядко ,но се среща по целия сват.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2086 -: Октомври 14, 2012, 14:59:04 pm »
stufo, темата си върви много добре. Даже констатирам значително увеличение на прочитанията от гости. Спокойно приятел. Дори научихме кога за първи път са започнали да пръскат - около 1959 година и то благодарение на фрай, за което още веднъж й благодаря.
             Не се притеснявай за темата, чудно се развива. На всички препоръчвам да изгледат гръцкия клип, поместен от Трепача, около 5 минути, но дава цялата истина за ХС. :hi:

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2087 -: Октомври 14, 2012, 15:17:05 pm »
stufo, темата си върви много добре. Даже констатирам значително увеличение на прочитанията от гости. Спокойно приятел. Дори научихме кога за първи път са започнали да пръскат - около 1959 година и то благодарение на фрай, за което още веднъж й благодаря.
             Не се притеснявай за темата, чудно се развива. На всички препоръчвам да изгледат гръцкия клип, поместен от Трепача, около 5 минути, но дава цялата истина за ХС. :hi:
До такава степен сте си заучили репликите,че дори няма разлика в това какво се говори в клипа и това което вие споменавате. Поредния Еленко,с единодушните твърдения....Тук всичко е на базата: "той каза еди какво си, пък другия си направил изследвания еди къде си " и от тук следва,всичко да е вярно!Празни приказки и празни твърдения. Тук нали правиха изследване на почвата......изненадани останахте! След време се пусна слуха,че резултатите били неточни.Бяхте много сигурни,че ТОНОВЕ химикали се изсипват,но накрая какво показаха изследванията? И bojinkata, пак си чел между редовете и изкривяваш информацията за да задоволиш твърденията си.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2088 -: Октомври 14, 2012, 15:35:12 pm »
Кадър от филма "Спартакус", сниман през 1961 година. Взет е от обширен материал, предоставен с любезното съдействие на Фру от нейния пост № 1887, стр. 126 от 5 октомври, в тази тема:
http://metabunk.org/attachment.php?attachmentid=604&d=1342488022
          Всичко е документирано с много клипове и снимки, нашарени от ХС още от 1959 г. Който не вярва да посети поста и да отвори връзката.
          За 60 години доста химия е покрила земята и най-вече територията на САЩ. В един клип американци се оплакват, че вече са забравили как изглежда небето без маранята от частици. Имаме шанс да запазим небето си чисто, защото ни пръскат едва от 5-6 години.
          Действително в темата вече се натрупа достатъчно инфо за да се правят определени изводи.
« Последна редакция: Октомври 14, 2012, 15:44:43 pm от bojinkata »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2089 -: Октомври 14, 2012, 15:55:49 pm »
 клип от 1941 http://archive.org/details/TheMemphisBelleAStoryofaFlyingFortress филма показва стари кадри от войната. Самолети,които са оставяли следи в миналото и преиначавани в сегашно за кемтрейлс.Любим клип на кемтреил конспираторите http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xl6iR7w7a_Q   Този клип също е един от любимите ви http://contrailscience.com/fake-hoax-chemtrail-videos/  Много преиначавате и изкривявате нещата....не са във ваша полза,понеже доста хора не ви се връзват.И наче,добре се справяте да търсите "доказателства"

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2090 -: Октомври 14, 2012, 15:57:53 pm »
Здравейте. Ето една идея, не знам дали ще ви допадне. До колкото знам, кемтрейла активно се наблюдава единствено в страните участващи в НАТО:


Събрах и списък на участващите държави. Предполагам че е верен.
Страни-членки на НАТО - 28 държави.

1949 - Белгия, Великобритания, Дания, Исландия, Италия, Люксембург, Норвегия, Португалия, Франция, Холандия, Канада и САЩ
1952 - Гърция и Турция
1955 - Германия (ФРГ)
1982 - Испания
1999 - Чехия, Полша и Унгария
2004 - България, Естония, Латвия, Литва, Румъния, Словакия и Словения
2009 - Албания и Хърватия
Бъдещи членки - Украйна и Грузия

В България, след като стана членка на НАТО, започна и да се наблюдава кемтрейла в небето. Идеята ми е, че Сърбия, Македония, Черна гора, Босна и Херцеговина, Австрия, Ирландия, Швеция, Финландия и др. не са членки на НАТО. Някой от вас имат ли роднини, приятели в гореизброените държави, които да дадат актуална информация дали се наблюдава кемтрейла в небето? Може също и в сайтовете за видео споделяне да се търсят клипове на хора от тези държави, дали са калчвали нещо за кемтрейла? Някой ако намери нещо в тая връзка да пише.
« Последна редакция: Октомври 14, 2012, 16:03:23 pm от Пурку »
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2091 -: Октомври 14, 2012, 16:01:46 pm »
А относно разводняването на темата - на мен лично, темата в този вариант взе да ми харесва повече. Колкото повече фрайчето списва, толкова повече се нахъсвам да нищя кемтрейла. Т.е. един вид ме мотивира. :) Продължавай fry, в същия дух. :P

fry - Между другото дочух, че са те взели като сътрудник към НАСА, отдел въздухоплаване в някаква програма - The truth about chemtrails? Вярно ли е това? От кога си в тая програма?
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2092 -: Октомври 14, 2012, 16:12:09 pm »
Пурку, ХС съм виждал на снимки и филми от Русия, Израел/Тел Авиви/, ЮАР и средноазиатските републики. Венецуела, Куба/АРРИ живее в Хавана и не знае за какво става въпрос-там такова нещо не се наблюдава/,Иран и Китай не разрешавали?. Има кадри с яко нашарено небе над Москва. Не ми се търсят в Гугъл-мап, пък и не е толкова важно. :hi:
          Да, темата върви готино.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2093 -: Октомври 14, 2012, 16:14:45 pm »
Извън Европата е ясно - и аз съм виждал. Става дума само за държавите от Европа - не се уточних. Конкретно в Сърбия наблюдава ли се кемтрейл?
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2094 -: Октомври 14, 2012, 16:49:29 pm »
Извън Европата е ясно - и аз съм виждал. Става дума само за държавите от Европа - не се уточних. Конкретно в Сърбия наблюдава ли се кемтрейл?

нали не е членка? Not a valid vimeo URL     това според вас какво значи?

Неактивен sieskey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2095 -: Октомври 14, 2012, 16:57:13 pm »
Значи,че сърбите и те са параноици. Клипа е на сръбски,но се разбира всичко.

Неактивен sieskey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2096 -: Октомври 14, 2012, 17:02:35 pm »
Тия в Барселона и тях явно ги гони параноята.

Неактивен sieskey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2097 -: Октомври 14, 2012, 17:12:26 pm »
Няма по сляп от този,който не иска да вижда.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2098 -: Октомври 14, 2012, 17:14:27 pm »
Тия в Барселона и тях явно ги гони параноята.
Абсолютно! Истерията се разпространява бързо.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2099 -: Октомври 14, 2012, 17:23:10 pm »
Няма по сляп от този,който не иска да вижда.
  Хубаво клипче наистина :) губене на време за снимане на самолети,но не и за истинските любители на самолетите.А,понеже ти зададе няколко въпроса относно следите,та взе ли си поука или се примири със твърдението за кемтрейлс?Виждам,че не си взел поука. Нищо,има време :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27