Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 870656 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saygoodbye

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1845 -: Октомври 04, 2012, 21:46:10 pm »
Raw Deal, това е много добре, наистина. Сега кажи, че е било с Купроцин и ще разнищиме конспирацията  :blush:
What's done in the dark will be brought to the light

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1846 -: Октомври 04, 2012, 21:51:10 pm »
Май само с вода пръскаха, защото председателя на ТКЗС-то беше направил далавера с купроцина. :D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен zenitov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • RED BULL GIVES YOU... super bad farts
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1847 -: Октомври 04, 2012, 21:59:28 pm »
    Фрай, при положение че не вярваш в това за което се отнася темата, защо й отделяш толкова голямо внимание?   :hi:
Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1848 -: Октомври 04, 2012, 22:01:27 pm »
Ей, съвсем изпростяхте-купроцини, ТКЗС-та ...  :mad:
-----
Omnium malorum stultitia est mater-Глупостта е майка на всички беди.
« Последна редакция: Октомври 04, 2012, 22:06:07 pm от Гален »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1849 -: Октомври 04, 2012, 22:04:14 pm »
    Фрай, при положение че не вярваш в това за което се отнася темата, защо й отделяш толкова голямо внимание?   :hi:
Добър въпрос:) Защото и аз като вас имам мнение и колкото вие вярвате на вашата теория,толкова и аз на моята.И повече го правя за страничните хора,които четат тази тема с недоумение ...тук ще намерят,както вашите тези и доказателства,така и моите.Няма да остана нито на едната страна ,нито на другата,а ще изберат своя път на разсъждения .

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1850 -: Октомври 04, 2012, 22:06:05 pm »
Тук има два самолета -на снимката, в средата и леко в дясно, които летят един след друг, на еднаква височина, около 10 000 метра, при еднакви МТО условия, но с различни следи - първия си пуска ХС и тя остава, втория си образува нормален конденз, който изчезва след минути:       
http://195.149.248.189:8080/2012-09-26/ab3e2af8645270e2ca54138ccbd00315_920x0.jpg
       Това е доказателството, че при еднакви условия ХС коренно се различават по поведение от нормалните следи, оставяни от самолетите. Очаквайте и снимки на съдържанието на ХС.
« Последна редакция: Октомври 04, 2012, 22:12:59 pm от bojinkata »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1851 -: Октомври 04, 2012, 22:09:34 pm »
Тук има два самолета - в средата и леко в дясно, които летят на една височина, един след друг, при еднакви МТО условия, но с различни следи - първия си пуска ХС и тя остава, втория си образува нормален конденз, който изчезва след минути:       
http://195.149.248.189:8080/2012-09-26/ab3e2af8645270e2ca54138ccbd00315_920x0.jpg
Първо не летят на една и съща височина,следователно условията са различни...на различни височини,обаче вие така сте си научили фразите и изказванията че вече да ти стане смешно и от все сърце да се смее човек.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1852 -: Октомври 04, 2012, 22:17:45 pm »
Този самолет, на който му изчезва следата е набрал по-голяма височина и следата се губи..този,който е от долу набира височина и работата на двигателите е в пълна сила...има го и този момент ако,не си запознат да ти кажа.Също така,играе и голяма роля влажността за което писах в предишните страници,но твърдоглавите ги мързи да прочетат и да разгледат линковете, които ви поставих.Караш ме да повтарям по хиляда пъти едно и също нещо!Нека хората,които се интересуват истински да проверят какво съм публикувала и сами да си направят изводите.

Неактивен saygoodbye

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1853 -: Октомври 04, 2012, 22:31:38 pm »
И тука ще да е подобна хавата http://prikachi.com/images/67/5339067v.jpg

яко ускорение
What's done in the dark will be brought to the light

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1854 -: Октомври 04, 2012, 22:36:19 pm »
Също имам и един въпрос към fry. С въздушните зони, влажен фронт, сух фронт, ала-бала и т.н. - разбрахме как стоят нещата. Но ако може fry да обясни на същия достъп език, защо следата от самолета се разширява и става 10,20,30 пъти по-широка от първоначалната? Ако може да обясни какво точно се случва, как става това разширяване и разстилане на следата?
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1855 -: Октомври 04, 2012, 22:40:02 pm »
Също имам и един въпрос към fry. С въздушните зони, влажен фронт, сух фронт, ала-бала и т.н. - разбрахме как стоят нещата. Но ако може fry да обясни на същия достъп език, защо следата от самолета се разширява и става 10,20,30 пъти по-широка от първоначалната? Ако може да обясни какво точно се случва, как става това разширяване и разстилане на следата?

Чудесно,виждам че и ти не си разгледал постовете ми :) Разгледай линковете,прочети извадките и дано знаеш английски ,та да ги разбереш по-добре.Всеки втори ме кара да повтарям все едно и също ,като вече съм отговорила,като съм показала източници.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1856 -: Октомври 04, 2012, 22:51:56 pm »
Хм, веднъж споменах някъде че подобни следи не могат да бъдат нормални инверсионни следи при условие че се запазват достатъчно дълго време защото атмосферните условия и процеси са динамични... а и това не е единствен или рядък случай. Между другото съм сигурен, че някои хора (на възраст) предполагам също биха потвърдили за липсата на такива следи преди20-30 години, което показва техния изкуствен произход.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен saygoodbye

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1857 -: Октомври 04, 2012, 22:56:16 pm »
Някакси допускам, че тук ще бъдеш контриран с упрек, че си пропуснал информацията, споделена на миналите страници от fry.
What's done in the dark will be brought to the light

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1858 -: Октомври 04, 2012, 23:05:42 pm »
fry,ако имах време щах да те уморя и разсипя!  :hi:
Така: xнещо,Monolith,Гален,fry са Сашко и не го обиждай повече!...  :P
Никой не обърна вниманието на една моя питанка от 1811 публикация...Се таа..
zenitov,бях свидетел на паюжинова атака над с.Жеравна на 22-ри Септ... ... ...  :o
Xoddoth,сега в кой период сме?!...  ::)
bojinkata, не толкова доректно,но...100% ДИСКРЕТНО!...  8)
...с изключение на гогантическия кем Вторник сутрин в 7 над Сф...,кой го видя какво донесе?!...  ???
joy,евала... Raw Deal, баба то тогава събираше един и същ боб,а сега не тръгва.../що?/... Пурку, факт...водата/водните пари,също/,е проводник!...  :dance:
bojinkata,пак евала за 1850...
fry,ти как разбираш коридорите и височините им?Вътрешен барометър?...  :---
...до колко си запозната с влажността за която говориш?...  :writer:
...аз съм монтажник,обясни ми,от книжка ли го знае6 или от преодолени факти???  :mad:
Аре,лека...  :drinks:
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1859 -: Октомври 04, 2012, 23:06:24 pm »
Чудесно,виждам че и ти не си разгледал постовете ми :) Разгледай линковете,прочети извадките и дано знаеш английски ,та да ги разбереш по-добре.Всеки втори ме кара да повтарям все едно и също ,като вече съм отговорила,като съм показала източници.

Е, моля те. Обясни го с едно, две изречения само. Когато се прекъсват следите е заради различните въдушни течения - тук ти разбрах мисълта. Но кажи защо се разширяват?
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27