Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 870657 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1710 -: Октомври 01, 2012, 22:21:05 pm »
20-ти Септември,с.Жеравна....с голямата история-резерват....


27-ми,пак там...






На 28-ми се тръгнаг от там и беше чисто небето като на къпано бебе,но...от Стара загора до Девин...над 400км Chemtrails ,както по-рано споделих...  :---
И на тръгване от Девин,30-ти Септември...


Пристигнах след 1300км пробег из БГ(нямаше празно от Chemtrails),цяла нощ неделя с/у неделя( :lol:) не се спряха над София,а днес-ПОНЕДЕЛНИК,мисля че всички видяха какво ни причиниха над главите и не само над Софету!  :o
Апропо:БГ е по тотално разчертаване,видях го с очите си...,мисля че и вие добихте представа за това след обещаните ми фотоси...  ???  ::)  :---  :diablo:
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1711 -: Октомври 01, 2012, 22:37:50 pm »
Танграта да каже за Канада, защото нямам инфо. Не пръскат над Южна Америка, Куба, Китай, Северна Корея и над Африка еветуално, защото там 40% са заразени със СПИН.Просто няма смисъл- те са обречени. Над Русия/Москва/ и Израел/странно, но факт/ - следи колкото искаш. Източник - Гугъл-мап.
Чудно ми е само защо Русия се дава така лесно?  :unknown: Защо не се защитят? Като Китай ....
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1712 -: Октомври 01, 2012, 22:44:21 pm »
Чудно ми е само защо Русия се дава така лесно?  :unknown: Защо не се защитят? Като Китай ....
Как,що?!... Сега и тя е под влиянието на западните си съседи,жажда за повече лично облаги! Повече от всякога от преди... Продаваш небе,взимаш кеш... Чисто и просто,като всички управници,без да мислят за последици...  8)
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен zvezdi4ka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1713 -: Октомври 01, 2012, 22:51:01 pm »
А хората в държавите, в които се пръска, предприемат ли нещо срещу тровенето от самолетите? Или и те си губят здравето постепенно с всеки изминал ден.
Докато горе чертаеха без да спират , те и сирени ни пуснаха. Голяма подигравка.
Снимки от днес.
http://prikachi.com/images.php?images/326/5332326X.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/328/5332328r.jpg

Неактивен Mavra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1714 -: Октомври 01, 2012, 23:15:42 pm »
А някой забеляза ли на какво заприлича днес Пловдив??? :Х

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1715 -: Октомври 01, 2012, 23:18:05 pm »
А някой забеляза ли на какво заприлича днес Пловдив??? :Х
Нищо лично,ама случайно да прочете страница-2 по-назад? (fubar)  ???
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1716 -: Октомври 01, 2012, 23:37:34 pm »
Нищо лично отново, но навсякъде е така като над София така е и над Пловдив и др. села, градове, страни, континенти...  :flag_of_truce: Всички сме равни.
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен Mavra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1717 -: Октомври 01, 2012, 23:40:22 pm »
Нищо лично,ама случайно да прочете страница-2 по-назад? (fubar)  ???
Абе гледах, ама съм без очила... трябва да съм пропуснала това, за което ми говориш...  :D
И в тази връзка, ми се намира и едно видео за София - небето прилича на баба ми на градината, ред по ред изорано!

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1718 -: Октомври 01, 2012, 23:47:05 pm »
Mavra ,за Софету спор немъ!... Ма малко респект към колегата от Пловдив,bojinkata! За очилата ти,нямам идея къде си си заврялА... Think about this!...  :drinks:
« Последна редакция: Октомври 02, 2012, 00:09:59 am от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1719 -: Октомври 01, 2012, 23:56:01 pm »
За Русия, Гърция и Германия знам, че имат сайтове по проблема. Гърците са най-активни. Направо псуват. Руснаците са по-заспали и от нас. А германците са много технологични, отворени и акуратни в това направление. Всичко е в темата. Може и други да съм гледал, но нямам спомен.
             Не съм чувал за общ сайт, но е отлична идея. Ама как стават тези работи, не знам!

Неактивен Mavra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1720 -: Октомври 02, 2012, 00:00:11 am »
Не съм си намериЛА очилата, но успях да прочета криво-ляво поста на bojinkata. Браво на него, за наблюдателността му!
tazmdg разбрах тънкия ти намек, не мисля че има нужда да продължаваме с това кой къде си е заврял... очилата!

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1721 -: Октомври 02, 2012, 00:13:18 am »
За Русия, Гърция и Германия знам, че имат сайтове по проблема. Гърците са най-активни. Направо псуват. Руснаците са по-заспали и от нас. А германците са много технологични, отворени и акуратни в това направление. Всичко е в темата. Може и други да съм гледал, но нямам спомен.
             Не съм чувал за общ сайт, но е отлична идея. Ама как стават тези работи, не знам!
Честно да ти кажа колега едва ли има по-запали от нас... Представи си щом вече има акция наречена " Окопирай Улстрийт" до къде сме го докарали.
На ул. Уолстрийт !!!  :---   Хамериканците!? Протест ? Евала съббудиха се, ама ние още къртим  :morning1:
Та главната ми мисъл е, че няма по - заспали от нас .
Поздрави  :hi:
« Последна редакция: Октомври 02, 2012, 00:17:31 am от atila777 »
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1722 -: Октомври 02, 2012, 00:21:31 am »
atila777,така както се изразяваш,нали се сещаш,че и ти се слагаш в същия кюп!... За хамериоканците и Уолстрийт,всички до крак са за напаум! Нека ме съдят за думите ми...  :flag_of_truce:
Лека вечер от мен!  :hi:
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1723 -: Октомври 02, 2012, 02:24:02 am »
 Сега се сещам и за още едно нещо,ако искаме да разберем дали на дадено място пръскат. :blum1:
Сигурно тези които внимават са забелязали колко често в кадри от сякакви външни снимки присъстват химически  следи.
Личат си моментално .
ХС има и  в филмите,във почти всички репортажи ако са от места които пръскат винаги можеш да видиш в кадър ХС.
По discovery science например това си е ежедневие. ;)

лека нощ ХС

Неактивен Румен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1724 -: Октомври 02, 2012, 12:21:41 pm »
А някой забеляза ли на какво заприлича днес Пловдив??? :Х
Да, забелязах и ме е яд, че нямаше как да снимам колко изрисувано беше небето.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27