Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 870980 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен vipbrother

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1665 -: Септември 28, 2012, 09:37:27 am »
Такова нещо като вчера никога досега не бях виждал.


Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1666 -: Септември 28, 2012, 10:29:28 am »
Такова нещо като вчера никога досега не бях виждал.
Къде е правена снимката баш брадъре ?

Неактивен vipbrother

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1667 -: Септември 28, 2012, 11:46:51 am »
В София по обяд някъде. Направо скриха слънцето за 6-7 минути

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1668 -: Септември 28, 2012, 11:51:44 am »
В София по обяд някъде. Направо скриха слънцето за 6-7 минути
А обърна ли внимание, колко време след преминаването на самолетите е правена тази снимка ?

Неактивен 4i4obil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1669 -: Септември 28, 2012, 13:35:12 pm »
Дълга тема е станала ... няма да ми стигнат и 3 дни да прочета цялата :)
Нека да започнем с факта. Пръскат, това е ясно. С какво, защо, кой?!? ... Не съвсем. Не че има значение. Каквато и да е намеса в делата на Природата е неприемлива.
Какво да се прави е най-важният въпрос. Някои говорят за оргон-генератори, но на снимките тук се виждат само следите. Хайде някой, който използва такъв да покаже резултат.
Знам, че има много по-разбиращи от мен тук, но изглежда че почти всички стоят със скръстени ръце. Войната е повсеместна, фронтовете много и от празни приказки и "фотоконкурси" особена полза няма. Действията ?!? Какви и къде са? Силфовете също не са перфектно "решение". Не можем да чакаме на друг да спечели нашите битки.
Ето и нещо от моя скромен опит. Все още съм на фаза експеримент. Преди доста време попаднах на едно видео в тубата. Пак за оргон-генератори. В обяснението под него открих едно "зрънце", което ме заинтересува. Според автора, с времето самият организъм се приучва към "вибрациите" на генератора и машинката вече не е нужна. За какво точно става въпрос?! :)
Бих го нарекъл "инжектиране" с Любов. Жалко че не мога да намеря видеото вече ... Ако греша някъде, поправете ме. Машините и уредите са полезни до едно време. Всички ние не сме само тела, имаме всичко необходимо, за да се справим с всяко предизвикателство. Само трябва да си припомним как да използваме себе си. Да обичаш небето всъщност никак не е трудно. Ясно или облачно, във всеки сезон. Не забравяйте и Благодарността. Не забравяйте, че всичко е в нас и ние сме във всичко ( :) не само времето). Освен това Любовта няма да навреди. За оргон-генераторите не е сигурно :), а силфовете имат силни "опоненти" (днес има(ше) няколко такива над София). По мои наблюдения химическите следи не са много трудни за справяне, но когато пръскането е по-интензивно трябват повече "инжекции" ... повече хора. Още нещо важно. Без негативизъм, омраза, гняв ... но мисля че това го знаете добре :) Обичайте дори пилотите на самолетите, които пръскат, без значение дали осъзнават какво правят. Не ги съжалявайте, те имат своите си уроци и изработват собствените си Пътеки ("карма" е само дума ;) ).
Не сме "добитък", вдигнете глава и помагайте. Ако някой се интересува, мога да споделя и някои детайли, нищо че са чиста импровизация.
Възможно е само да си въобразявам, но какво ви струва?! М.О.М.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1670 -: Септември 28, 2012, 16:24:16 pm »
4i4obil, то тези работи и аз ги знам, но е доста лесно да си благороден и да държиш морал, докато си страничен наблюдател. В момента в който изпиташ някакви негативни последици върху теб или твой близък, ще видиш колко е трудно да удържаш благородството и морала си! - говоря по принцип. В крайна сметка са нужни активни действия - активните действия се изразяват в това, да се пробудят повече хора и да се достигне една критична маса, за да може да отвори очите на другите.
Част от пробуждането на хората са и фотоконкурсите. Иначе на тоя етап, всеки се спасява поеденично - кой както може. Аз преди много обичах лятото като вали дъжд, да си ходя без чадър под дъжда - е вече не го практикувам тоя номер.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен 4i4obil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1671 -: Септември 28, 2012, 17:22:39 pm »
Не искай съдбата и проблемите на другия. Всеки от нас сам си кове живота. Не държа Морал :) просто исках да споделя нещо, което правя и да подканя другите да направят същото. Може би малко наивно, но много ми се ще някой да каже "Да, това е добро, работи". Спасяването поединично отдавна не върши работа. Всички сме единствени, но и 1. Небето и слънцето не са само мои. Няма странични наблюдатели, всички участваме. "Лесните" неща са лесни, когато решиш че са такива, трудните също. Активните действия не спират с пробуждането. Ако след това чакаш другите да се вдигнат, каква полза? Намирането на проблема е само началото на решаването му, но не и цялото решение.
Оплаквания не ме интересуват. Покажете методи и резултати!

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1672 -: Септември 28, 2012, 18:40:03 pm »
Чрез задаването на въпроси, не помагаш в намирането на отговорите. Това което го пишеш е така, но къде са хората, които да ги подканим да направят това което предлагаш? Все още сме на етап пробуждане.

Ако това, което предлагаш е добро и работи, сподели метода и резултатите. Аз ще съм първия, който ще го изпробва.

п.п. - абе както виждаш, въртим се в един омагьосан кръг, все още. Но пък съм оптимист - ще излезем от тоя кръг.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1673 -: Септември 28, 2012, 21:45:44 pm »
Здравейте съфорумци и мараба на всички Х-откачалки...  :hi:
Бях баннат,но уви /малко странно/ предсрочно ме допуснаха и пак съм тук!...   8)
От 2-3 седмици хванах пътя и обикалям из милата ни родина... Сега нямам как да кача снимков материал,но събирам яко... Ето за какво иде реч,от София до петолъчката/бачках в с.Жеравна,голяма история има там.../,над 350км Chemtrails...  :o
Над селото целодневно чертаеха,дори и нощтно време/знаете на луна как се виждат...,бях забравил как изглежда `Млечният път`/...  :---
Днес си тръгнах от там,нямаше и помен от Chemtrails,но както наближих Стара загора се почнаха...  ???
Поздрав специаааално към bojinkata ,минах през ПловДИВ и сега акостирах в Девин... Над 400км Chemtrails ЯКО,чак и в изотзадзе на Родопите!!!  :diablo:
Само да не ме успиват фанатици,които не знаят в и на какво вярват,че видиш ли,било за наше добро,ма си тра`ат и не го обсъждат публично...  Това за влияенето с/у слънцето не е така,все пак чисто статитически,пръскат около залез време,`се таа кой сезон/макар че лятото баш тогава почиват близо 2 месеца...  :o/...  :bad:
С очите си видях мащабната лайнарщина над продадената ни и на ново ПОРОБЕНА,МИЛА РОДИНА БЪЛГАРИЯ!  :o
Поздрав от мен ,с конкретно парче и прилежащ клип:  :hi:  :music:  :drinks:
« Последна редакция: Септември 28, 2012, 22:43:17 pm от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1674 -: Септември 29, 2012, 04:07:46 am »

Само да не ме успиват фанатици,които не знаят в и на какво вярват,че видиш ли,било за наше добро,ма си тра`ат и не го
А докажи че е за зло.
Обясни и защо мероприятието не е тайно а е ПУБЛИЧНО
Що му е на гъс да лъска посред бел ден. :D :D :D :D
Докажи че не пестат с модифицирано гориво,чиито страничен ефект  е ХС.
 А ако вярваш в планетарния преход докажи че ХС не са инструменти за коригирането на нежелателни странични ефекти.
Докажи че можеш да спреш еволюцията и тн
Знам че прекалявам с въпросите ,ма ти ми убаво бе ,нали съм фанатик.
 :blum1: :blum1: :blum1: :blum1: :blum1:
 Разбира се с най добри чуства продължавам.
Докажи че вълновия ефект на облаците не е от космически импулс.Кажи що ХАПР праи същия сигнал като на  тъй наречените естествени облаци.Що флуидите се смесват геометрично.
Кажи що мистиката(мастика)  в тоя случай ми напомня  много на мистиката с  житните кръгове
Кажи ми не е ли това явление ...... :D :D :D :D :D :D :D.


Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1675 -: Септември 29, 2012, 11:41:57 am »
tazmdg Много е добре, че сподели,но се боя , че не пръскат само на залез....
повече от 4 дни забелязвам , че ни пръскат на NON STOP ::) / тоест и през ноща и през деня / и то на всички посоки и очертават всички възможни линии. :mad:
Небето е заприличало на дантела.
Поздрави atila777  :hi: 
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен 4i4obil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1676 -: Септември 29, 2012, 14:51:35 pm »
Чрез задаването на въпроси, не помагаш в намирането на отговорите. Това което го пишеш е така, но къде са хората, които да ги подканим да направят това което предлагаш? Все още сме на етап пробуждане.

Ако това, което предлагаш е добро и работи, сподели метода и резултатите. Аз ще съм първия, който ще го изпробва.

п.п. - абе както виждаш, въртим се в един омагьосан кръг, все още. Но пък съм оптимист - ще излезем от тоя кръг.


:) Както казах, все още експериментирам. Тръгнах по този път след доста размисли, четене, анализиране и т.н. Не малко работа свърших и върху себе си. Единственото, което ми се стори безвредно е това. Има хора, които разбират повече и могат да разкажат всичко с конкретните термини. Аз предпочитам обикновените думи, и колкото се може по-кратък изказ без натруфени изречения :)
Ще ти кажа какво правя напоследък. Пея си песнички. :) На ум. Същото е като мантрите, а езикът няма значение. Започнах с една на Кирил Маричков, не помня името ... "Обичам синьото небе .." и т.н. без частта с мразенето на всеки, който му пречел да бъде човек :). Неумела постановка, но човека така го е мислил тогава. Преди 1-2 седмици вкарах ново парче - Уикеда "Обичам" ;), като спестявам иронията и сарказма. Днес опитах с трето - "Perfect day". От тази гледна точка, материал колкото щеш. Важно е да си искрен в това което казваш или пееш (на ум :) ), да излиза от Теб, комбинация от мисъл, чувство, намерение и желание. Преди казах, че не е трудно да обичаш небето, и поддържам това. То не иска и не очаква нищо от теб, същото би трябвало да е и в обратната посока. Насочването. Няма голямо значение дали гледаш небето, следата или нещо друго, но очите са едновременно вход и изход за информацията. Може би помага. Волята също върши работа, особено докато свикнеш какво да мислиш, казваш или пееш. Изключи всичко негативно. Приеми тези, които пръскат и тези, които им заповядват да го правят, като непослушни деца. Не им се сърди, не ги съди, не ги обвинявай, не ги мрази. Малко чувство за хумор помага. Обичай и тях, "те не знаят какво правят", не ги съжалявай. Можеш дори да се помолиш за тях, ако искаш. Най важното е твоето Намерение и Желание небето да е "чисто", да бъде такова, каквото то реши. По-добре е да си на открито, за да "контролираш" визуално по-голяма част от небето. От досегашните ми опити и наблюдения, най-лесно се разпръскват пресните следи. Когато се превърнат в пелена е по-трудно, затова е хубаво да се "работи" постоянно. Много полезно е да изчистиш съзнанието си. Разходките са ок, аз карам колело, физически труд на открито също е добре. Това са си все "медитации". :)
Другото, ... другото важно, но по-трудно е да почистваш себе си. Има много книги и учения. За мен всички говорят едно. При цялата условност на думата "правилно", приеми това: "Това, което ми харесва е правилно"
За въпросите и отговорите май не му е тук мястото, затова само това: Отговорите са навсякъде. Ако зададеш точният въпрос, веднага ще получиш точният отговор.
За "омагьосаният кръг" ;) - това е сянката на живота. Той е спирала (най-общо казано) докато си под него и погледът ти е забит надолу, виждаш само сянката - кръг :). Като крачиш по сянката това е резултата - "омагьосан кръг". Ако се осмелиш да погледнеш нагоре пак ще видиш кръг, но това е момента на т.нар. събуждане :). Още малко смелост трябва, за да тръгнеш. За тези, които още са "долу" ще изглежда, че ти пак ходиш в кръг, но за теб, след всеки оборот нивото вече ще е друго. Този път няма край и това е най-хубавото.
Бъди любопитен и щастлив! :)
« Последна редакция: Септември 29, 2012, 15:00:37 pm от 4i4obil »

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1677 -: Септември 29, 2012, 15:18:02 pm »

:) Както казах, все още експериментирам. Тръгнах по този път след доста размисли, четене, анализиране и т.н. Не малко работа свърших и върху себе си. Единственото, което ми се стори безвредно е това. Има хора, които разбират повече и могат да разкажат всичко с конкретните термини. Аз предпочитам обикновените думи, и колкото се може по-кратък изказ без натруфени изречения :)
Ще ти кажа какво правя напоследък. Пея си песнички. :) На ум. Същото е като мантрите, а езикът няма значение. Започнах с една на Кирил Маричков, не помня името ... "Обичам синьото небе .." и т.н. без частта с мразенето на всеки, който му пречел да бъде човек :). Неумела постановка, но човека така го е мислил тогава. Преди 1-2 седмици вкарах ново парче - Уикеда "Обичам" ;), като спестявам иронията и сарказма. Днес опитах с трето - "Perfect day". От тази гледна точка, материал колкото щеш. Важно е да си искрен в това което казваш или пееш (на ум :) ), да излиза от Теб, комбинация от мисъл, чувство, намерение и желание. Преди казах, че не е трудно да обичаш небето, и поддържам това. То не иска и не очаква нищо от теб, същото би трябвало да е и в обратната посока. Насочването. Няма голямо значение дали гледаш небето, следата или нещо друго, но очите са едновременно вход и изход за информацията. Може би помага. Волята също върши работа, особено докато свикнеш какво да мислиш, казваш или пееш. Изключи всичко негативно. Приеми тези, които пръскат и тези, които им заповядват да го правят, като непослушни деца. Не им се сърди, не ги съди, не ги обвинявай, не ги мрази. Малко чувство за хумор помага. Обичай и тях, "те не знаят какво правят", не ги съжалявай. Можеш дори да се помолиш за тях, ако искаш. Най важното е твоето Намерение и Желание небето да е "чисто", да бъде такова, каквото то реши. По-добре е да си на открито, за да "контролираш" визуално по-голяма част от небето. От досегашните ми опити и наблюдения, най-лесно се разпръскват пресните следи. Когато се превърнат в пелена е по-трудно, затова е хубаво да се "работи" постоянно. Много полезно е да изчистиш съзнанието си. Разходките са ок, аз карам колело, физически труд на открито също е добре. Това са си все "медитации". :)
Другото, ... другото важно, но по-трудно е да почистваш себе си. Има много книги и учения. За мен всички говорят едно. При цялата условност на думата "правилно", приеми това: "Това, което ми харесва е правилно"
За въпросите и отговорите май не му е тук мястото, затова само това: Отговорите са навсякъде. Ако зададеш точният въпрос, веднага ще получиш точният отговор.
За "омагьосаният кръг" ;) - това е сянката на живота. Той е спирала (най-общо казано) докато си под него и погледът ти е забит надолу, виждаш само сянката - кръг :). Като крачиш по сянката това е резултата - "омагьосан кръг". Ако се осмелиш да погледнеш нагоре пак ще видиш кръг, но това е момента на т.нар. събуждане :). Още малко смелост трябва, за да тръгнеш. За тези, които още са "долу" ще изглежда, че ти пак ходиш в кръг, но за теб, след всеки оборот нивото вече ще е друго. Този път няма край и това е най-хубавото.
Бъди любопитен и щастлив! :)
Отностно цитата ти не съм много съгласен. Човечеството не е на етап " пробуждане", а на етап "пропадане". Човечеството се връща към маймуните и пещерите.
Мислите са добри, но едвали ще ги наричаме след година-две " избавлението "  от етап "пропадане" , но какво има общо това с темата???
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен zenitov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • RED BULL GIVES YOU... super bad farts
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1678 -: Септември 29, 2012, 15:36:13 pm »
         Здравейте, снощи, както и през последните 2-3 вечери ми се мяркат странни, но трудно доловими с просто око обекти(примерно, защото не съм сигурен какво са) Камерата ми е слаба и не успях да направя качествено видео, но намерих това http://www.youtube.com/watch?v=jjRBVcqPOL4&feature=plcp , което съвсем точно съвпада с моите наблюдения. 
         Става въпрос за София Запад
Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1679 -: Септември 29, 2012, 16:40:45 pm »
tazmdg, не се чуди - имаше амнистия за всички баннати. Май протече някакъв "преврат" горе, но нас това не ни засяга. ДОБРЕ ДОШЪЛ ОТНОВО ПРИЯТЕЛЮ, и то в любимата тема.
   zenitov, подобно видео, но на нощна светлина, пусна и един германец. Сподели, че тези частици са "неуловими". Опитал се е да хване някои частици, но било невъзможно.
   xнещо, това за горивото са пълни глупости. Ти как си представяш, един и същ самолет ту спира да пръска/спира двигателите?/ , ту пак ги пуска. Такива накъсани следи оставят някои летящи мръсници. Та пълни глупости. И кое му е публичното- да си чул по медиите нещо? Дори яростно го отричат, ако случайно някой постави въпроса- например "Хрътките"! :mad: Какво му е доброто на бактериите, гъбичките, вирусите и тежките метали, с които за "заредени" тези нановлакна? Обясни ми пък мога и да допусна, че е за "добро"! Смешки!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27