Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 870659 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1290 -: Април 02, 2012, 19:38:25 pm »
Взимай,каквото ти падне,телефони,апарати :D  ама най-добре ще е някой да извади едно сериозно оръжие и да почне да ги сваля един по един, :D "това в рамките на шегата".

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1291 -: Април 02, 2012, 20:24:21 pm »
Мисля, че е време да дадем определение/дефиниция/ що е то химическа следа: " Всяка следа в края на която няма самолет е химическа следа". От това по просто няма и може да запуши устата на всеки псевдо професор от БАН, който си изсмуква контра аргументи от пръстите. :hi:
« Последна редакция: Април 02, 2012, 20:25:36 pm от bojinkata »

Неактивен KING-T

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1292 -: Април 03, 2012, 18:48:40 pm »
Днес се скъсаха да пръскат над Русе.От сутринта към 6.30 до след обяд небето вече е покрито с облаци .

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1293 -: Април 03, 2012, 21:58:04 pm »
Ако трябва да помислим обективно,самолетите пръскат ли ни с нещо или НЕ,предлагам елементарната съпоставка на това,което реално наблюдаваме "горе".
С други думи,днес над София минаха поне 2-3 дузини самолети,които нито един не остави следа след себе си,съпоставяйки ги с вчерашните резултати на същите тези!...
Само да не започват физици и авио-разбирачи да ме убеждават,че вчера беше значително по-студен ден,а горе още по-студено(за което ще се съглася),а днес по-топло,НО...Вчера все пак,колкото и нагло да разчертаха,имаше и единици самолети,които не оставяха следи като побратимите си!Получава се,че сигурно е имало топли течения(хахахаха)или е друго...
Погледнато така нещата,мисля че не е нужно да си голям учен(образно казано за размишляващия),за да се събере 2 и 2!...
Тука вече,нека логиката победи-ОЛЕ!!!  :o :unknown: :---

P.S.: Залагам си главата на дръвника,че ако някой "свали" "чертаещ" самолет,гаранция,че жертвите ще са само пилотите,максимум и 1 или 2-ма оператори на копчето за пускане/спиране на химикалите.Така и така са си продали душата подписвайки конвенционален договор за мълчание,защото няма начин точно те(пилотите)да не знаят какво в същност правят.
Доста крайно звучи,ама едва ли експеримента ще види бял свят...  :mad:
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1294 -: Април 04, 2012, 08:45:20 am »
tazmdg прав си и аз това забелязах, даже вчера нито 1 не мина при наз.Мойто,мнение е или така ,като наблюдавам че се пускат само,когато времето е хубаво и небосвода е чист да няма нито едно облаче,но остави това според мен го правят също и за разваляне на времето,вместо да ни е слънчево те минат и го нашарят и веднага стане облачно,но това си е моя преценка де,нека да не забравяме че и иозбщо,точно заради това се използват харпове,кемтрейли за контрол на времето.

Неактивен pepsun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1295 -: Април 04, 2012, 16:40:30 pm »
Аз мисля ,че си абсолютно прав използват го и за да ни развалят времето ,за да не ни е слънчево и топло ,а знам също че правят и бурии  и други по сериозни катаклизми.

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1296 -: Април 04, 2012, 18:07:18 pm »
pepsun това е така,да във Виетнам военните са го използвали да им наводняват пътищата и да прекратят доставките им на боеприпаси и други работи,но това си е съвсем друга тема.

ПП:
И днес няма следа от пръскане.

Неактивен KING-T

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1297 -: Април 04, 2012, 22:02:01 pm »
Ако трябва да помислим обективно,самолетите пръскат ли ни с нещо или НЕ,предлагам елементарната съпоставка на това,което реално наблюдаваме "горе".
С други думи,днес над София минаха поне 2-3 дузини самолети,които нито един не остави следа след себе си,съпоставяйки ги с вчерашните резултати на същите тези!...
Само да не започват физици и авио-разбирачи да ме убеждават,че вчера беше значително по-студен ден,а горе още по-студено(за което ще се съглася),а днес по-топло,НО...Вчера все пак,колкото и нагло да разчертаха,имаше и единици самолети,които не оставяха следи като побратимите си!Получава се,че сигурно е имало топли течения(хахахаха)или е друго...
Погледнато така нещата,мисля че не е нужно да си голям учен(образно казано за размишляващия),за да се събере 2 и 2!...
Тука вече,нека логиката победи-ОЛЕ!!!  :o :unknown: :---

P.S.: Залагам си главата на дръвника,че ако някой "свали" "чертаещ" самолет,гаранция,че жертвите ще са само пилотите,максимум и 1 или 2-ма оператори на копчето за пускане/спиране на химикалите.Така и така са си продали душата подписвайки конвенционален договор за мълчание,защото няма начин точно те(пилотите)да не знаят какво в същност правят.
Доста крайно звучи,ама едва ли експеримента ще види бял свят...  :mad:

Напълно съм съгласен с теб.Вчера докато шареха небето имаше и такива самолети ,на който следата им почти веднага изчезваше.

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1298 -: Април 05, 2012, 13:41:57 pm »
Радвам,че мислите ми по-горе срещнаха одобрение...това беше просто и проста логика...  :hi:
Днес обаче след вчерашния потискащ сив ден с ниско атмосферно налягане(в София),днес имаме леко постлана пеленка от облаци и то от сутринта,не прилежащи на нормалните такива.Ако не се вгледаме,няма причина за притеснение...бате Райко леко пробива и това радва до някъде,НО... Както обикновено,след 12:30 се почна чертането!Заради ниската облачност(определено химическа),над нея на воля си пускат лайната,за да закърпят пробойните в паяжината им... Все пак нали ни обещаха лошо време за уикенда(хахаха),трябва някак да го направят...И друго,вчера се видях с доста потиснати хора(преди всичко от деня+нерви)и добре че събрахме компанийка,та да се разведрим взаимно...
А точно сега,една гад разцепва София на 1/2...посока Пловдив...  :---
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1299 -: Април 05, 2012, 18:52:27 pm »
tazmdg, ако в момента си до комп или имаш връзка с човек до такъв, веднага влизаш във Flightradar24.com и виждаш самолета и неговите характеристики- компания , модел, дестинация, височина, скорост и тн. Снимай го и го помести във форума. Аз снимах един катарски- QTR 040 и той е в темата.Успехи.
« Последна редакция: Април 05, 2012, 18:54:53 pm от bojinkata »

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1300 -: Април 05, 2012, 19:01:01 pm »
bojinkata този сайт е супер за терорист :---

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1301 -: Април 05, 2012, 19:37:07 pm »
Аз пък забелязах от днес,че са сменили височината на пръскане,сега пръскат сравнително по-ниско от обикновеното,поне над наз и бих казал доста ниско :)

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1302 -: Април 05, 2012, 20:17:53 pm »
tazmdg, ако в момента си до комп или имаш връзка с човек до такъв, веднага влизаш във Flightradar24.com и виждаш самолета и неговите характеристики- компания , модел, дестинация, височина, скорост и тн. Снимай го и го помести във форума. Аз снимах един катарски- QTR 040 и той е в темата.Успехи.
bojinkata-a-a-a...,те от това имах нужда!Повече от 1/2 година се чудя как да попадна на точно тази информация и накрая ти,точно ТИ ще го отнесеш-ЗЛАТЕН ДА СИ!Е*И МУ МАМАТА!!!(дано знаете,че това не е никаква обида,старо-българско е и дълго за обяснение,но в превод:"Ева му е майката")...  :-X
Гаранция,че личната шизо-конспирация в главата ми,ще премине през мини-ГОЛЯМ ВЗРИВ...  :dance: ...задоволеното ми любопитство вече има нещо ново за обмисляне...и пак,голямо мерси  :drinks:
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1303 -: Април 05, 2012, 21:49:49 pm »
Ха-ха-ха, няма проблем. Забравих да пиша, че всичко е в реално време, но то е ясно. Още веднъж успехи. Ако имаш време и търпение даже може да проследиш дали ще кацне в дадената дестинация или в някоя военна база. Също така да провериш на следния ден дали е в таблицата за извършените полети на дадената дата или е изтрит-все едно не е летял. Така стана и с моя катарски самолет- нямаше го полета. :hi:

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1304 -: Април 05, 2012, 23:01:02 pm »
Явно добре си се запознал със сайта и поведението на събитията там...Само дето,аз оставам твърдо на мисълта,че на фирмите за граждански авио-превози нищо не им пречи да пръскат с/у заплащане и договор разбира се!За военните,там като че ли е по-ясно...Е,времето е пред нас(образно казано)и по-наблюдателните,и търпеливи из м/у нас,може да родим някое златно яйце(мисъл)...(в тази криза за яйца/мисли/ ще си е чиста находка)...  :drinks:
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27