Автор Тема: предчувствие  (Прочетена 2003 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mysticg8

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
предчувствие
« -: Юли 02, 2023, 15:13:49 pm »
От доста време ми се случва нещо, на което не бях обръщала внимание до преди година.
Мои близък човек, с който пътищата ни се разделиха преди години почина миналата година.
Нямаше от къде да го знам че се е случило. Един ден усетих едно специфично усещане в носа и в устата си. Като изтръпване което продължава един-два дни. И като аромат специфичен, който усещам непрекъснато през тези два дни, а няма реално такъв.
И през тези два дни постоянно ми се появяваше мисълта за този човек, но не знаех защо. След около месец научих, че е починал долу горе тогава като усещах тези неща.
И друг път ми се е случвало, но не съм обръщала внимание, просто вътрешно си знаех, че този аромат и усещане са на лошо, на проблем.

И миналия месец отново ми се случи да го усещам към следобяд. На другата сутрин сънувах много ярък сън, с изкопани дупки, изгнили опадали зъби .. дори закъснях за работа, защото се успах. Първата ми мисъл когато се събудих беше, че нещо лошо ще се случи и ще умре някой. Беше ми много неприятно и притеснено. И два часа по-късно при катастрофа пред мен загина човек на място и аз бях свидетел и се наложи да остана там през цялото време (не бях аз виновна за катастрофата и не участвах в нея ) ...
По- късно си купих кока- кола малко да се разведря от станалото и дори не ми се пиеше, защото усещах този специфичен аромат и изтръпване в носа и устата, което още на следващия ден изчезна..

Има ли някой от вас, който е усещал такива неща и това според вас случайност ли е или мога да се доверя на тези усещания и следващ път?

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: предчувствие
« Отговор #1 -: Юли 06, 2023, 17:57:13 pm »
Цитат
И миналия месец отново ми се случи да го усещам към следобяд. На другата сутрин сънувах много ярък сън, с изкопани дупки, изгнили опадали зъби .. дори закъснях за работа, защото се успах. Първата ми мисъл когато се събудих беше, че нещо лошо ще се случи и ще умре някой.   

Първото нещо, което трябва да направиш е да спреш да вярваш на сънища. Точно в съня ти хакват подсъзнанието и очакват от теб почва за реализация на събитията, предвещани ти от хакера или (демона) на съня . Подсилваш енергията на хакера ( демона), ако вярваш в това, което ти е прожектирал в състояние на сън.
Тоест подкрепяш го. ...че  е някаква твоя свръх даденост , да видиш неща които ти е прожектирал в съня. Зареждаш го с енергия - разбираш ли? Която ти е отнел по време на сън, ако му повярваш на картините от съня му .

Баба ми навремето казваше ако сънуваш лош сън прати го на пазара. И аз така правя.
Не ги приемам в подсъзнанието си .
Или може в недрата на Земята да го пратиш...и там да се оправят.

Има и още нещо , което е важно. Ако сънуваш осъзнато не им отговаряй между будност и осъзнатост. Блокирай ги.

Просто им затвори вратата, за да не те лишат от рая на Земята, а те вкарат в техния АД !
« Последна редакция: Юли 06, 2023, 18:18:16 pm от Noris »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27