Автор Тема: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !  (Прочетена 8387 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« -: Февруари 03, 2017, 21:18:51 pm »
Телепатия, хипноза, висш АЗ !

Обобщавам темата в три аспекта, за да се хване "престъпника", действащ между трите състояния на индивида. Хипноза/Транс/ВА (духове, демони, паразити, извънземни...) 

В момента няма много да се спирам върху хипнозата, транса, телепатията. Силите, които ги контролират на 4 HZ честота.

Тоест това е състоянието между будност и сън, когато те все още спят и не могат да се събудят истински, за да разберат за какво става на въпрос.



Ще започна от зад напред.

Много хора са се вкопчили за някакво  ВА . Нещо висшо във тях, което смятат ще ги изведе от тъмнината и ограниченията ( програмите), които са им зададени. Ще ги оправи икономически и социално.

Никой обаче от тях не може да даде конкретни обяснения.
Четат, копират и повтарят думи, които не са техни и мисли, до които не биха стигнали самостоятелно.
И сравнявайки информацията дадена от определени хора тук преди време, установявам, че приемниците на подобна информация, наготово, не са мръднали и крачка напред в собственото си развитие.

 Тоест те копират готовата информация и единственото им действие е да я предадат отново в някой нов сайт, блог или форум, считайки че я разбират, предавайки чужди думи за свои, лишени от опит и доказателства. Или паразитират с чужда информация .

И избягвайки подробностите, които им липсват от пъзела, както в разбирането, се опитват да заменят конкретиката на нещата с една обобщаваща дума " Абсолют".

Там е и трагедията им. Понятието Висш Аз е въведено за първи път от Елена Блаватска,  до тогава се е наричало " Дух".

В последните години на неграмотните НЮ ейджъри,  думата БОГ и СЪЗДАТЕЛ е заменена с Абсолют. И те също не знаят , че Елена Блаватска въвежда тази дума за първи път в Доктрините си, като някакво понятие " надхвърлящо гран иците на Бога ".  Тоест надмогване на себето и  ограниченията в които е впримчен човека или по точно Егото му.

Човек не може да каже, че е свободен, докато не се освободи напълно от смъртта.

И след като няма власт над нея си е измислил един ИДОЛ - наречен ВА, който оправдава смъртта  му като желание и решенеие на ВА,  за развитието му.

Сега остана да се разбере какво е човека без информацията, която му предава ВА?!?  И какво е точно съдържа ВА?





Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2017, 21:53:35 pm »
Относно Телепатията :

Използва се в Delta  екипи!

Друг метод за създаване на психични явления с помощта на електрониката е  Астралната проекция, използвайки звукови вълни.
Това се случва, когато тялото е заспало, а умът буден.
Мозъкът работи на разстояние от вълни , които са по малко от 16 HZ.

Човешкото ухо не може да чуе нищо под 30 HZ ( официално)

П.П.

Всъщност, тези които  са наясно с окултния свят и телепатията, знаят че е свързан с демонологията.
И телелепатично лице трябва да контролира " демона "  си като го изпрати на друго лице.

Тоест да създадеш котролируема сродна връзка между 2 -,Непознаващи се Души, в сродна!!! Тоест на 4  HZ.

« Последна редакция: Февруари 03, 2017, 22:09:51 pm от Noris »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2017, 22:14:41 pm »
Не знам за теб, но аз телепатията съм я изпитвал много пъти.
Наистина, само с хора, които са ми били близки или съм работил дълго време. Без тренировки, без външно влияние.
(изключая една жена тук от форума, с която нито съм бил близък, нито съм се виждал на живо повече от 1 път)

Просто в един момент усещаш, че тръгвайки да казваш или правиш нещо, другия вече го знае.
За някои неща няма нужда от техника, мегахерци и други научни приказки, те просто си съществуват а дали и как ще ги обясним, е съвсем друг въпрос.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен jekky62

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #3 -: Март 01, 2017, 21:47:36 pm »
 8) Моето становище  относно  темата е следното .Относно създадената МАТРИЦА -може да се каже ,че е създадена с добри намерения   от Висшия Космически съвет  .Обстановката  на Земята е  "ТВЪРДА ПЛЪТНОСТ"   тоест създадена за  ниско  честотни разумни същества  .Порталът е отворен за всички   СВОБОДНИ АЗОВЕ   Планетата ни е  всъщност    една огромна ферма  за "ЛУШШ"-това всъщност е  високо честотна енергия  ,която се получава при  всички   емоционални преживявания/страх,радост,любов и т.н./Духовете ,които се превъплащават в хората ,живеещи на Земята са запознати с тези и други условия,но  ИЗДИГАНЕТО В ИНФОРМАЦИОННО И ДУХОВНО НИВО  си струва   загубата/реално дори не е загуба /на време
В последните години на Земята   Просветените  ставаме все повече    все повече   БЕЛИЯ И жълтия  цвят са забележими  от Космоса 
НОВАТА ЕРА НА НАШАТА ЗЕМЯ  НАСТЪПВА   :)

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #4 -: Март 10, 2017, 23:22:41 pm »

Тоест това е състоянието между будност и сън, когато те все още спят и не могат да се събудят истински, за да разберат за какво става на въпрос.



Ще започна от зад напред.

Много хора са се вкопчили за някакво  ВА . Нещо висшо във тях, което смятат ще ги изведе от тъмнината и ограниченията ( програмите), които са им зададени. Ще ги оправи икономически и социално.

Никой обаче от тях не може да даде конкретни обяснения.
Четат, копират и повтарят думи, които не са техни и мисли, до които не биха стигнали самостоятелно.
И сравнявайки информацията дадена от определени хора тук преди време, установявам, че приемниците на подобна информация, наготово, не са мръднали и крачка напред в собственото си развитие.

 Тоест те копират готовата информация и единственото им действие е да я предадат отново в някой нов сайт, блог или форум, считайки че я разбират, предавайки чужди думи за свои, лишени от опит и доказателства. Или паразитират с чужда информация .

И избягвайки подробностите, които им липсват от пъзела, както в разбирането, се опитват да заменят конкретиката на нещата с една обобщаваща дума " Абсолют".

Там е и трагедията им. Понятието Висш Аз е въведено за първи път от Елена Блаватска,  до тогава се е наричало " Дух".

В последните години на неграмотните НЮ ейджъри,  думата БОГ и СЪЗДАТЕЛ е заменена с Абсолют. И те също не знаят , че Елена Блаватска въвежда тази дума за първи път в Доктрините си, като някакво понятие " надхвърлящо гран иците на Бога ".  Тоест надмогване на себето и  ограниченията в които е впримчен човека или по точно Егото му.

Човек не може да каже, че е свободен, докато не се освободи напълно от смъртта.

И след като няма власт над нея си е измислил един ИДОЛ - наречен ВА, който оправдава смъртта  му като желание и решенеие на ВА,  за развитието му.

Сега остана да се разбере какво е човека без информацията, която му предава ВА?!?  И какво е точно съдържа ВА?
   

      Доста  интересни  провокативни  въпроси, но  показващи,  че  автора  не  е  достатъчно  чел.  Например  бърка  понятието  Абсолют  и  Бог.  Понятието  висше  и  низше  не  съществува  в  ирационалният  свят.  Правилно  е  да  се  каже  Вечен  АЗ  и  Инкарнационен  АЗ.  Дух  означава  психична  енергия,  същата  тази  енергия  е  информационен  носител.   
      При  желание  всеки  може  да  научи  името  на  Вечният  /постоянният/  си  АЗ.  Какво  съдържа  Вечният  ни  АЗ   -  Съдържа  резултатите  от  всички  инкарнационни  изпити  и  всички  опитности  придобити  като  инкарнации.
      Планетата  ни  не  е  никаква  ферма  за  каквото  и  да  е.  Живота  ни  е  просто  изпит  по  практическо  приложение  на  наученото  в  ирационлния  свят.       
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #5 -: Април 19, 2017, 19:27:07 pm »
Все пак благодаря на всички включили се в темата.
Имах сериозна причина да спра да разисквам темата за известен период.
Ще засегне доста хора и азове, които не желаят това. По точно не искат да разберат какво стои зад ВА ?

Затова са твърде лесни за манипулация и контрол над мислите си, чрез " Астрални прожекции, сънища и портали,  хипноза..."...

Въпроса е кой им отваря портали ?

Виждат ли нощем " силата" и прожектора...който ги праща някъде на ОИТ....технологията...? ...Те го НАРИЧАТ - ВА, ...но аз имам друго име за него, поради това че го засичам на други координати.

Гледам, че и Митко се е включил, точно на време.

И добре, че е тук. Темата ми не случайно засяга и хипнозата и връщането на спомените.

Митко ти сам каза, че под хипноза си възвърнал всички спомени от миналото си...преражданията... ?
 
Сега ме изслушай внимателно, без да намесваш понятия, като Абсолют, които нито ти , нито оная група с теб разбира, боравеща с мъртва терминология.

Всеки един спомен и информация, приемаш чрез мозъка си.
Какво става,   като умре мозъка ти?.

Ей, това е това за което толкова питаше.....информацията ( приемник).... Кой е?

В случая мозъка ти се явява приемник на всякаква информация.

Нещо, като информацията в последните дни в новините, фалшива или не тя е информация.

Бил си подложен на хипноза и си получил спомени от миналото си/ информация....?!?....

Сега, въпросът ми е много конкретен....Можеш ли да опишеш състоянието  на този " инкарнационен АЗ ", през различните ти въплащения?  Къде се намира ? Какво е енергийното му и квантово състояние, преди да се въплъти? Къде обитава?

Моля те да не излизаш пак с филма на прожекциите на Х.И П.

Питай ги къде е изгубеното ти време между прожекциите?


 И, защо нищо не си спомняш за " Аза"..., преди хипнозата и прожекцията?!?

Защото, аз също мога да кажа, че след като умре човек, пневмата задвижваща тялото е " въздух под налягане". И се връща при бога или е просто несъзнавана енергийна единица, без мозък, която се изгубва в пространството след като изгуби материалните си приемници ( в случая мозъка).


И ако предавателя=мозъка, спре да предава информация, и инкарнациония АЗ изгубва пътеката си, може да бъде манипулиран от всеки и всичко. Ето тук се губи смисъла на  някой ню ейдж и религиозни групировки, за безсмъртието на душата.

Защо му трябва, като се инкарнира на някой да го подложиш на хипноза, за да си върне спомените?

Или по точно му трябва хипноза за да влезе в релсите, от които е излязал. Или.....злополука...а..?!?

Къде обитава   този АЗ.....?.....Питай П.И Х. къде се намира Аза, между  прожекциите на филма?

И, къде по дяволите се губи тази информация, като умрем?!?

И трябва да претърпим злополука или някой Хипнотизатор ни ги възвърне...или ...демон да влезе  в нас и ни припомни неща, които не са наши.

Е, ми не е това истината, според мен.

Ако успееш да си обясниш прожекциите на сънищата и хване ш клопката йм, ще си обясниш и хипнозата и всичко останало .Също и астралните ОИТ. ...

******
Я, Митко да питам и още нещо като толкова вещ се пишеш?

Каква роля играе Архангел Михаил при смъртта на хората, като душевадец се води  в народните предания и религия?

Тук "някой хора казват, че " ВА", решавал смъртта ( Това не е  мое понятие все пак...но твърде наложено от " форумната  безтелесна маса ")...Кое е вярно според теб?

А в окултизма тези които са по навътре в нещата знаят че.,  Архангел Михаил трябва бъде привикан  , от съответните сили за  душите не приели покой на Земята ( ..може би за тия, които говориш ти самия - " Стаята в Библията" ),  да бъдат преработени в светлина. За същата рециклираща станция  на Луната и бялата светлина  Алиен писа на времето.

Тоест запознат ли си с ритуала на " бялата светлина" ...на Архангел Михаил и зациклените души ?





Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #6 -: Април 19, 2017, 21:43:32 pm »
Всъщност искам да обърна внимание кой я Архангел Михаил ( душевадеца),  разглеждан от нашето ПРАВОСЛАВИЕ!

И, че няма общо с Нов Завет / Христос/

Според християнската религия, седем са първенствуващите ангели, наречени Архангели, които стоят край Бога и всеки един от тях има своя мисия. Един е „известител на тайните човешки“, друг е „церител на недъзите“, а Архангел Михаил е „пазител на душите и борец против злото“.

Затова често е рисуван с огнен меч и копие, с което пробожда дявола. В православната именна традиция няма друг божи хранител с толкова много длъжности: „вожд на небесните сили“, „борец против духовете на тъмнината“, „защитник на християните от дявола“, „предводител на христовите армии срещу езичниците“, „пазител на нашите души“ и „душевадец“. Ето тази, последната, като че ли е една от най-важните му мисии — Архангел Михаил е пратеник на Бога, който прекъсва земния ни път, той прибира душата на човека. Но преди това да стане, според православната вяра, всеки един от нас — християните, при своето кръщение се дарява от Бога с ангел-пазител, който го предпазва от опасности, беди и скърби, а когато човек съгреши, ангелът е този, който му посочва праведния път. Но трябва да внимаваме, този ангел не прощава всички наши грехове, той не е принуден да бди над нас вечно. Ако нещо не му хареса, той може да престане да ни закриля и тогава дори Бог не може да ни помогне. Колкото по-праведен е бил човек през времето на земния си път, толкова по-чиста отива душата му при Архангел Михаил. Трапезата в чест на Архангел Михаил е празнична — коли се курбан и се пекат така наречените рангеловски хлябове, които са два вида: боговица и рангелово блюдо. Освен това, в задължителните ястия на софрата се включват и овнешко или шилешко, варено жито, фасул и червено вино. Архангеловден е християнски празник, който се чества всяка година на 8 ноември в чест на „съборното единство на ангелските чинове“.[1]

Празникът е известен също и като Събор на св. Архангел Михаил и другите небесни безплътни сили.

''''''''''

П.п. Всичко написано от православните  писари с ТРАПЕЗАТА,  противоречи с БИБЛИЯТА, както и с Христос, който забранява жертвите и курбаните.

***
1 Коринтяни : 10:20

" Не, но ще кажа че жертвите, които принасят народите  са принасяни на демоните , а не на Бога, а пък аз не искам да имате нещо с демоните."

Ето тук традицията и православието, изпада в невидение с обредите и ритуалите, като се получава и невежество от страна на духовенството, което се оказва че не познава нито Христос, нито Библията.

 Тук е и капана ползван от Ню ейдж операторите на технологии и Астрални проекции.....ОИТ..които се възползуват от невежеството на църквите , духовенството,  и религиите и хората, като им поставят
........нов капан телепатично прожектиране и ОИТ  от ...ВА.......!
.........




Неактивен Jombo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #7 -: Април 27, 2017, 00:42:26 am »
" Не, но ще кажа че жертвите, които принасят народите  са принасяни на демоните , а не на Бога, а пък аз не искам да имате нещо с демоните."
Мисля че става въпрос когато принасят жертви на ИДОЛИ,а не на Бог.Пък и мисля че човек трябва да яде месо и няма нищо лощо да убие животно за да се нахрани.Все пак животното няма душа.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #8 -: Май 01, 2017, 01:14:05 am »
Ами да ,  добре си ме разбрал.

 Става въпрос за жертвите принасяни по празниците . И православни и мюсюлмани колят нещо, било то за курбан или за Гергьов Ден, Никулден, байрям.....И го обричат на някой светия победоносец от небесното войнство. И цитатът ми от Коринтяни, потвърждава че Исус, отрича напълно подобен жертвен ритуал на празник, жертвайки животни.

Но им разрешава да ядат от месния пазар всичко.

(  1 Коринтяни : 10: 25-28 )

Не случайно споменах Архангел Михаил и курбана свързвайки го с една друга тема за ВА и душевадеца.

И исках да разбера дали има тук такива хора, завърнали се от онзи свят, които са били преработени от "бялата светлина", преди да им прожектират филма и пазят спомените си от междучасията.

 И ме интересуваше, разликата в преродените" души " между  тези прерарботени от тези на Луната и рециклиращите
 станции, с тези зациклените в  стаите от " Библията ",  Митко за които все говори, че са си направили стаи в Астрала и са все тъжни  и търсят своя Дом"...( не приетите)...

****

Всъщност  моето мнение е че става въпрос  за  Висша Демонология от Астрала, в която всеки демон в Астрала може да приеме образа на всеки твой близък. И като чета глупостотите на някой астрални  летци...от разни форуми... че срещанали, баба си или дядо си в Асграла... ( на полето).....И т.н.... не се въздържам да изкажа мнението , че е време да се събудят и ги попитат ТЕ ли са?

Също мога твърдо да заявя, че сънищата на човека са също вид Хипноза, която той не схваща, поради простатата причина че не усеща чуждото присъствие в съня си, не засича обектитите и не ги разпознава.

Мога много примери такива да дам за астрален паразитизъм върху съзнания и как ги обработват на сън, защото не могат да се събудят, но ще засегна почти половината "  хипнотизирани души под наем от мъртвия форум xcombg " , четящи ТУК, което ще се отрази отриателно на мен лично, а не искам да имам общо със силите, които ги " хипнотизират"....

Така че засега ще оставя така нещата да излязат постепенно от себе си заедно с лъжите им.










Неактивен neroni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #9 -: Май 01, 2017, 16:45:47 pm »
"И исках да разбера дали има тук такива хора, завърнали се от онзи свят, които са били преработени от "бялата светлина", преди да им прожектират филма и пазят спомените си от междучасията."

Аз съм един .


Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #10 -: Май 01, 2017, 18:35:43 pm »
"И исках да разбера дали има тук такива хора, завърнали се от онзи свят, които са били преработени от "бялата светлина", преди да им прожектират филма и пазят спомените си от междучасията."

Аз съм един .



Много добре, ако казвате истината.

Единици са хората с опит, които биха се решили да говорят открито за преживяванията си с отвъдното и силите, които контролират този свят.

Повечето  "писачи" са цитатници, и преводачи на чужди знания, които пречат на ИСТИНАТА, да излезе на яве.

Липсва им информацията от Духа, която ги кастрира, като духовни инвалиди в отвъдното.

За мен лично е ясно че всяко лично знание, предадено индивидуално крие, опасности за човека, който го е оповестил публично.

Затова ако смятате, преживяното с "бялата светлина " за опасност за себе си и семейството си, , не го споделяйте!
« Последна редакция: Май 01, 2017, 19:04:47 pm от Noris »

Неактивен neroni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #11 -: Май 04, 2017, 13:20:53 pm »
При мен нямаше тунел , а една врата, която се отвори и засия бялата светлина. Влязох и в  главата ми прозвуча глас. " Не ти е време още" и се свестих. Всичко това се случва за около 2-3 минути.
Видях много малко неща от живота си като на лента. И само моменти, в които съм грешал.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #12 -: Май 04, 2017, 20:57:29 pm »
Моето мнение по въпроса е, че няма как да разбереш какво е смъртта, БЕЗ да познаваш истинския си създател и подробноститете около  него и създаването си!!!
Станции много и наставници много!

Дали  през тунел или врата ще те прекарат  Няма значение. Това е и клопката .

Откъсването ТИ от създателя, те прави лесно програмируема станция за всеки и всичко!!! 

Митко е един от тях! И когато съм му задавала конкретен въпрос ..Кой  е създал човека?....Никога не ми е давал конкретен отговор от наставниците си  П. И Х...

Същото, важи и за онези хипнотизирани съзнания в мъртвия форум, които не могат да разграничат човек, от човека, а тръгнали да претендират за Знание.

И когато им зададеш конкретен въпрос ...Кой е създал човека? Къде? ...

Те ти отговорят, че  всичко се пръкнало от "Абсолюта "..или мама Земя го е създала.

Просто е трудна комуникацията  с подобен тип съзнания, на които се губи свръзката !!

Неактивен Веско

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #13 -: Май 21, 2017, 21:47:25 pm »

За мен лично е ясно че всяко лично знание, предадено индивидуално крие, опасности за човека, който го е оповестил публично.

Затова ако смятате, преживяното с "бялата светлина " за опасност за себе си и семейството си, , не го споделяйте!

Много удобно  ;)

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Телепатия, Хипноза, Висш АЗ !
« Отговор #14 -: Май 29, 2017, 18:33:38 pm »
Веско, а ти как би ни убедил, че си срещнал точно баба си и дядо си на полето?
Също и как успяха " Извънземните" да те убедят, че няма Бог, а има само извънземни, дето могат да се представят за всеки твой рода.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27