Автор Тема: Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?  (Прочетена 45957 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #30 -: Ноември 10, 2009, 08:38:08 am »
 :hi: В колко от писанията в които Сатана говори за себе си, си срещнал неговите лични признания за това, че е измамник, убиец, клеветник, заслужаващ вечно наказание в огнената Гехена  :unknown:
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #31 -: Ноември 10, 2009, 11:42:15 am »
Защото такива човеци са лъжеапостоли, лукави работници, които се преправят на Христови апостоли И не е чудно; защото сам сатана се преправя на светъл ангел; тъй че, не е голямо нещо, ако и неговите служители се преправят на служители на правдата… 2 Коринтяни 11:13-15.

Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #32 -: Ноември 10, 2009, 12:57:48 pm »
За достоверността на "Откровението" има доста спекулации като мнпример, че св.Йоан бил под-въздействието на някви газове който бълбукали в пещерата където го е писал. Или пък това бил друг Йоан, а не ония  които си мислим и др.
истината е, чевсичко вътре е вярно  просто ;) е закодирано и иска дълбоко тълкуване и пресмятане. :yes:   

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #33 -: Ноември 10, 2009, 13:39:54 pm »
Цитат
е закодирано и иска дълбоко тълкуване и пресмятане.

И във този случай какво му е откровенното на това Откровение  :unknown:
Как може да вярвате че има нещо закодирано  ??? ,на Асемлер ,Паскал ,С++ ,и т.н. ,компа 8/16/32 битов ли е бил ? 100% ПРАВЕЦ 8Д ша да е бил  ;D !
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #34 -: Ноември 10, 2009, 13:48:34 pm »
Смятам ,че не са имали нужда от шибани компютри...

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #35 -: Ноември 10, 2009, 14:49:18 pm »
Аз несам чел Откровението но си разглеждах форума и попаднах  на http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,2096.0.html

По-точно на:
Един ден, когато той набързо прелиства Откровението на Йоан от Библията, той случайно попада на Глава 18 и закономерно установява, че всъщност вътре той чете детайли от свръхсекретния план на Илюминатите, с които се бил вече запознал. Детайли от Плана за въвеждане на новия Световен Ред!

Несам чел и книгата на  Док Марки може би вътре има тълкуване на Откровение.
 
П.П Както каза fishbone не им трябва компютър да кодират.С компютри се криптира   :)

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #36 -: Ноември 10, 2009, 15:19:09 pm »
 :hi: Не е трудно да се разкодира посланието, просто трябва да четеш и запомняш какво си прочел. Шифарът е в Библията но са малко тези които им се чете. Повечето залягат на книжни сапунки и психарски криминалета ??? Не са им трябвали компютри, аз преди 10 години знаех поне 50 дълги пасажа от Библията наизуст, но откакто се изкалпазаних с компа съм забравил повечето от тях - компютрите не ни правят по-умни :drinks:
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #37 -: Ноември 10, 2009, 15:27:17 pm »
... a назубрянето на 50 дълги пасажа от Библията сигурно те прави умен?!?

 ???

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #38 -: Ноември 10, 2009, 15:28:50 pm »
ххахахаха


сори за офф-а, но не, няма като как  ::)

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #39 -: Ноември 10, 2009, 15:47:46 pm »
 :hi: Различните хора имат различни критерии за "умен" за едни е да си хитър, за други да знаеш телефонния указател наизуст, за други да можеш да запомниш картите в покера, а за други колко жени са прекарали. Аз упражнявах ума си като изобретявам разни неща и запомням пасажи от Библията. Надявам се, че така е по добре и за вас, вместо да си развивам ума като мисля кой балък да измамя :blush:
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #40 -: Ноември 10, 2009, 16:34:17 pm »
А аз какво да кажа че вече трицифрено число повече от половин минута не мога да запомня  ??? (не се шегувам)

Това моя вина ли е ?


П.С. Пак ви хортувам , не може едно ОТКРОВЕНИЕ да е кодирано  ;).Това че било кодирано покушение на еди койси ,кули близнаци ,"апокалипсис" (края на света )..... това са пълни измислици !
« Последна редакция: Ноември 10, 2009, 17:01:33 pm от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #41 -: Ноември 10, 2009, 17:49:34 pm »
 :hi: За близнаците не е казано в Откровение а от Нострадамус
Аз поне го бях чел в книгата на Пако Рабан около 6 години преди да се случи, там се говореше че може би става въпрос за някакви постройки, което се оказа вярно предположение ;)
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #42 -: Ноември 10, 2009, 20:22:41 pm »
Любопитен съм ако някой преведе пример !Така какво е писано по весниците не го приемам за миродавно !
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #43 -: Ноември 10, 2009, 22:00:23 pm »
 :hi: Извинявам се, не можах да намеря текста в книгата на Пако Рабан, :( може би защото по него време четях по три четири книги наведнъж. Но за момента не мога да се сетя къде го четох. Все пак беше преди около 15г  ???
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #44 -: Ноември 10, 2009, 23:46:40 pm »
Аз упражнявах ума си като изобретявам разни неща и запомням пасажи от Библията. Надявам се, че така е по добре и за вас, вместо да си развивам ума като мисля кой балък да измамя :blush:
Ако приемем,че на света съществуват само тези два начина за развиване на ума, можем да се съгласим, че ти си избрал правилния.
old4, "Откровение на св. Йоан" означава, че е било откровение за него, не за нас. Това, не значи,че той не го е предал закодирано. И на хората да им трябва ново откровение, за да я разберат.  
« Последна редакция: Ноември 10, 2009, 23:59:38 pm от eli »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27