Автор Тема: Физиката на Бога  (Прочетена 62711 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Физиката на Бога
« Отговор #135 -: Април 18, 2010, 11:54:15 am »
Нима тялото ти би могло,да съществува без клетките си?

Да, тялото ми би се чувствало още по-добре без туморните клетки .
Еее,сега и ти..не става въпрос за туморните клетки,и много добре го разбираш..Говоря за клетките които го изграждат като цяло,а за това,че се развиват и туморни..иначе как щяхме да знаем какво е тумор ;)

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Физиката на Бога
« Отговор #136 -: Април 18, 2010, 12:40:03 pm »
Константин, би ли обяснил противоречието си - хем новината ми не е нова за никой, хем съм с болно съзнание, че я съобщавам  ;D

Неактивен persefona

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Физиката на Бога
« Отговор #137 -: Април 18, 2010, 13:50:53 pm »
Алибаба, НЕ си с болно съзнание. Само, ако се опиташ да разбереш, че не си и Богиня. Така, става ли?  :)
Просто си много... нетърпелива. И емоционална в нетърпението си, да споделиш нещата, които си разбрала. А трябва да се спираш от време навреме... да си ги представяш като в забавен кадър от филм. Така виждаш повече подробности, можеш по-ясно да осмислиш някои логически зависимости.

АвгустРъш не е толкова интересен филм. Гледай Лара Крофт. Но внимателно. После Матрицата. В Лара Крофт 1-ва серия- точно и буквално, виж накрая, тя как СПИРА Времето- забавения кадър- как обръща летящия нож (който не е касапинЪТ)- но й потича кръв все пак- и спасява човешки живот. Как става това? Замисли се.

Не си Богиня, разбери го. Не е нужно. Бог не иска от нас да сме Богове. Достатъчно е да сме доволни и да разберем, защо сме тук, без да се изтребваме. На него това му стига- достатъчно ни е дал, за да ни дава и тежкото бреме да сме божествени. Ми хубаво е да се засрамим малко- както казва Танграта `да се смирим`!
« Последна редакция: Април 18, 2010, 23:58:32 pm от persefona »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Физиката на Бога
« Отговор #138 -: Април 18, 2010, 16:14:08 pm »
Константин, би ли обяснил противоречието си - хем новината ми не е нова за никой, хем съм с болно съзнание, че я съобщавам  ;D
Да бих..ако си в състояние да го разбереш разбира се :)
И сме Бог и не сме...все още..Който както иска да го разбира.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Физиката на Бога
« Отговор #139 -: Април 18, 2010, 17:00:15 pm »
Напротив БОГИНЯ СЪМ. Но имам новина за вас ВИЕ СЪЩО СТЕ!

алибаба, на верен път си. Но не забравяй, че и колчетата за домати са част от бога, акото на слоновете в зоологическата градина също, заедно със сопола на онова извънземно в главния ръкав на Андромеда... третата звезда като завиеш на ляво от черната дупка (която също е бог) до оня червен гигант (мммда... правилно се досещате.. който също е бог).

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Физиката на Бога
« Отговор #140 -: Април 18, 2010, 17:10:46 pm »
Константин, нима се съмняваш, че една БОГИНЯ може да те разбере  :)
Еон, правилно казваш, но ми се струва, че нито слонкото лайно, нито колчето за  домати, нито сопола и пр. не се вземат за нещо, което не са.
По това човекът, който по същество е част от бога пада по-долу от всички тях, дори от слонското лайно, защото си въобразява нещо, при това е създал цял въображаем свят Майя и при това, а е рекъл някой да го посръчка, а го е...разпнал...

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Физиката на Бога
« Отговор #141 -: Април 18, 2010, 17:19:21 pm »

По това човекът, който по същество е част от бога пада по-долу от всички тях, дори от слонското лайно, защото си въобразява нещо, при това е създал цял въображаем свят Майя и при това, а е рекъл някой да го посръчка, а го е...разпнал...

Въобразяваш ли си в момента?

Да си част от нещо, не те прави = на него.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Физиката на Бога
« Отговор #142 -: Април 18, 2010, 17:40:37 pm »
Константин, нима се съмняваш, че една БОГИНЯ може да те разбере  :)
Еон, правилно казваш, но ми се струва, че нито слонкото лайно, нито колчето за  домати, нито сопола и пр. не се вземат за нещо, което не са.
По това човекът, който по същество е част от бога пада по-долу от всички тях, дори от слонското лайно, защото си въобразява нещо, при това е създал цял въображаем свят Майя и при това, а е рекъл някой да го посръчка, а го е...разпнал...
Алибаба,по-отношение на теб..ДА!Съмнявам се,че можеш да разбереш..Иначе примерът ти със слонското лайно е мн.хубав.. и надявам се осъзнаваш,че и ти си в кюпа на сравнението барабар с цялото човечество.
« Последна редакция: Април 18, 2010, 17:42:38 pm от konstantin2007 »

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Физиката на Бога
« Отговор #143 -: Април 18, 2010, 19:28:12 pm »
Невидим свят, всяка клетка от мен съм аз самата. Всяка моя клетка носи цялата информация за цялата мен. В ДНК.
Константин, в кюпа съм разбира се, не казвам обратното, но ти ме дърпаш в кюпа на хората нямащи съзнание за своята божествена същност, а аз се опитвам да те дръпна в кюпа на хората имащи съзнание за своята божествена същност.
Само в това е разликата.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Физиката на Бога
« Отговор #144 -: Април 18, 2010, 19:35:47 pm »
Алибаба,ако си толкова над нещата колкото ти се иска да бъдеш,няма да се опитваш да дърпаш никого в никаква посока!!!Това още ли не си го разбрала!?!
Няма нужда ти да ме дърпаш,за да си дам сметка за нещо,което отдавна съм направила :)
Или пък да дърпаш някой,който няма желание да"бъде дръпнат"
« Последна редакция: Април 19, 2010, 08:55:45 am от Mirotvorec »

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Физиката на Бога
« Отговор #145 -: Април 18, 2010, 19:44:58 pm »
Алибаба, не знам защо реши, че хората тук не знаят нищо и не са осъзнали нищо. Отдавна стигнах до извода, че никой не може да отвори очите на друг, това е индивидуален процес. Това се нарича самоосъзнаване.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Физиката на Бога
« Отговор #146 -: Април 18, 2010, 19:49:26 pm »
Добре, "дърпане" не беше подходяща дума, така е.
Но я да видим какво  се оказа....май ще излезе, че всички сте осъзнали нещо, което казано от мен ви дразни. Защо ли?
Никъде на казвам, че съм НАД нещата (или над другите)а сто пъти казах, че няма над и под. Да кажеш, че си божествен не казваш, че си НАД, а казваш точно обратното, казваш, че всичко, което сложиш след АЗ СЪМ е в повече. Ето това казвам.
 

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Физиката на Бога
« Отговор #147 -: Април 18, 2010, 19:51:33 pm »
След като сте осъзнали своята божественост ЗАЩО толкова ви дразни това, че казвам че и аз съм я осъзнала? ММ?

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Физиката на Бога
« Отговор #148 -: Април 18, 2010, 19:52:37 pm »
 :hi: Момичета , вместо да вдигате пушилек , вижте какъв цитат е постнала Персефона , даже и Господ иска да ви прави мъже  ;)!

Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Физиката на Бога
« Отговор #149 -: Април 18, 2010, 20:02:51 pm »
Не знам, Алибаба, вероятно в изразяването ти е проблема. И все пак си мисля, че ние сме хора, опитващи се да бъдат богове.

Ние сме част от божествеността, но това не прави Богове.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27