Автор Тема: Странни тунели ...  (Прочетена 3318 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tetraeder

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Странни тунели ...
« -: Април 07, 2016, 16:12:40 pm »
Нещо странно видях преди около месец. Много странни неща са ми се случвали, някои съм споделяла други не. Това обаче не ми се струва толкова лично и може би и някой друг го е виждал.
През нощта (не знам колко часа) си лежа и не мога да заспя. В стаята е много тъмно, защото имам дебели пердета. По едно време се появява някакво лилаво сияние над леглото ми. Реших, че мозъка ми си прави номера, нали, зрителна измама или нещо подобно. Все пак ми беше скучно и се съсредоточих в това лилаво нещо. Започна да става по- ярко и ми стана още по-интересно. Изглеждаше, както при слънчево затъмнение светлина в кръг, по скоро полукръг... Продължих да гледам, и тъй като имам известен опит в странни неща, знам че ако стана много настоятелна тези неща изчезват. Започнах да движа бавно погледа си около него и хоп появи се втора подобна светлина, като първата взе да "мърда": Черния кръг ( все едно слънцето при затъмнение) взе да играе наляво-надясно и при движението си откриваше тунел( като огъната гофрирана тръба) осветен в лилаво.  След малко и второто "слънце" взе да мърда. И при него същата тръба, тунел или каквото там да го нарека и тогава взеха да надникват едни да ги нарека човечета...  Показват се ту зад едното "слънце", ту зад другото...  Имаха не мога да кажа очи, но ме гледаха, а главите им с едни, като шипове(като на гърба на крокодил, но разположени около главите им... Не ме беше страх или нещо подобно... Просто ми беше интересно и мисля и на тях също... Просто се наблюдавахме...
Той дълъг стана поста, но исках да опиша случката възможно най-ясно... Е, има ли някой, който да е виждал нещо подобно...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27